Ligot.Net תוצאות וטבלאות כדורגל של ליגות, גביעים ותחרויות בינלאומיות מכל רחבי העולם 18.08.2019
* ליגות
אוזבקיסטן פרמייר ליג
אוסטריה בונדסליגה
אוסטריה ליגה שנייה
אוסטריה ליגה שלישית
אוסטרליה איי-ליגה
אוסטרליה בריזביין פרמייר ליג
אוסטרליה ויקטוריה אנ.פי.אל.
אוקראינה ליגה עליונה
אוקראינה ליגה שנייה
אוקראינה ליגה 3
אוקראינה צעירים
אורוגוואי פרימרה
אזרבייג'ן ליגה עליונה
אזרבייג'ן ליגה שנייה
איחוד האמירויות ליגה עליונה
איטליה סרייה א'
איטליה סרייה ב
איטליה סרייה סי1
איי פארו ליגה עליונה
אינדונזיה ליגה עליונה
איסלנד פרמייר ליג
איסלנד ליגה שנייה
איסלנד ליגה שלישית
אירלנד פרמייר ליג
אירלנד ליגה שנייה
אירן ליגה עליונה
אל סלבדור פרימרה
אלבניה ליגה עליונה
אלג'יריה ליגת העל
אנגליה פרמיירשיפ
אנגליה צ'מפיונשיפ
אנגליה ליגה שלישית
אנגליה ליגה רביעית
אנגליה קונפרנס
אנגליה קונפרנס.2
אנגליה פרמייר ליג (צעירים)
אנדורה ליגה עליונה
אסטוניה ליגה עליונה
אסטוניה ליגה שניה
אקוודור סרייה א
ארגנטינה סופרליגה
ארגנטינה פרימרה נסיונל
ארה''ב מייג'ור ליג סוקר
ארה''ב נאס''ל
ארמניה פרמייר ליג
בולגריה ליגה עליונה
בולגריה ליגה שנייה
בוליביה פרימרה
בוסניה ליגה עליונה
בחריין ליגה עליונה
בלארוס ליגה עליונה
בלארוס ליגה שנייה
בלארוס ליגה שלישית
בלגיה יופילר ליג
בלגיה ליגה שנייה
ברזיל סרייה א
ברזיל סרייה ב
ברזיל סרייה סי
ברזיל פאוליסטה א1
ברזיל קריוקה
ברזיל גאוצ
ברזיל מיניירו
ברזיל באיאנו
ברזיל סיארנסה
ברזיל פרנמבוקנו
גואטמלה נסיונל
גיברלטר ליגה עליונה
גרוזיה ליגה עליונה
גרוזיה ליגה שנייה
גרמניה בונדסליגה 1
גרמניה בונדסליגה 2
גרמניה ליגה 3
גרמניה אזורית צפון
גרמניה אזורית צפון-מזרח
גרמניה אזורית מערב
גרמניה אזורית דרום-מערב
גרמניה אזורית באיירן
ד.קוריאה ליגה עליונה
ד.קוריאה קיי ליג 2
דנמרק סופרליגן
דנמרק ליגה שנייה
דנמרק ליגה שלישית
דרום אפריקה פרמייר ליג
הודו סופר ליגה
הודו איי-ליג
הולנד ארדיביזה
הולנד ליגה שנייה
הולנד ליגה שלישית
הונג קונג ליגה 1
הונגריה ליגה עליונה
הונגריה ליגה שנייה
הונדורס נסיונל
וויילס פרמייר ליג
וייטנאם ליגה עליונה
ונצואלה פרימרה
טג'יקיסטן ליגה עליונה
טוניסיה ליגה עליונה
טורקיה סופרליג
טורקיה ליגה שנייה
טורקיה ליגה שלישית
טורקמניסטן טורקמני
יוון ליגה עליונה
יוון ליגה שניה
יפן ליגה עליונה
יפן ליגה שנייה
ירדן ליגה עליונה
ישראל ליגת העל
ישראל ליגה לאומית
ישראל ליגה א'
ישראל ליגה ב'
כווית ליגה עליונה
לוקסמבורג ליגה עליונה
לטביה ליגה עליונה
ליטא ליגה עליונה
מולדובה ליגה עליונה
מולדובה ליגה שנייה
מונטנגרו ליגה עליונה
מלזיה ליגה עליונה
מלטה ליגה עליונה
מצרים ליגת העל
מקדוניה ליגה עליונה
מקסיקו MX.ליגה
מקסיקו ליגה שנייה
מרוקו ליגת העל
נורבגיה ליגה עליונה
נורבגיה ליגה שניה
נורבגיה ליגה שלישית
נורבגיה ליגה רביעית
סין ליגה עליונה
סין ליגה שניה
סינגפור ליגה עליונה
סלובניה ליגה עליונה
סלובניה ליגה שניה
סלובקיה סופר ליגה
סלובקיה ליגה שנייה
סן מרינו ליגה עליונה
ספרד פרימרה
ספרד ליגה שנייה
ספרד ליגה שלישית
סקוטלנד פרמייר ליג
סקוטלנד ליגה שנייה
סקוטלנד ליגה שלישית
סקוטלנד ליגה רביעית
סרביה סופר ליגה
ערב הסעודית ליגה עליונה
פולין אקסטראקלסה
פולין ליגה שנייה
פולין ליגה שלישית
פורטוגל סופר ליגה
פורטוגל ליגה שנייה
פינלנד ליגה עליונה
פינלנד ליגה שנייה
פינלנד ליגה שלישית
פרגוואי פרימרה
פרו פרימרה
צ'ילה פרימרה
צ'כיה גמברינוס ליגה
צ'כיה ליגה שנייה
צפון.אירלנד פרמייר ליג
צפון.אירלנד צ'מפיונשיפ 1
צרפת ליגה 1
צרפת ליגה שנייה
צרפת ליגה שלישית
קאטר ליגה עליונה
קולומביה פרימרה א
קוסטה ריקה פרימרה
קזחסטן סופרליגה
קזחסטן ליגה שנייה
קירגיזסטן ליגה עליונה
קנדה פרמייר ליג
קנדה ק.ס.ל.
קניה ליגת העל
קפריסין ליגה עליונה
קפריסין ליגה שנייה
קרואטיה ליגה עליונה
קרואטיה ליגה שנייה
רומניה דיביזיה א'
רומניה ליגה שנייה
רוסיה פרמייר ליג
רוסיה ליגה שנייה
רוסיה ליגה שלישית. דרום
רוסיה ליגה שלישית. מערב
רוסיה ליגה שלישית. מרכז
רוסיה ליגה 3. אורל.פובולז
רוסיה ליגה שלישית. מזרח
רוסיה צעירים
שבדיה אלסבנסקן
שבדיה ליגה שנייה
שבדיה ליגה שלישית
שבדיה ליגה רביעית
שוויץ סופרליג
שוויץ ליגה שנייה
תאילנד ליגה עליונה





15.08.201916.08.201917.08.2019  היום  19.08.201920.08.201921.08.2019
 כל משחקיםפעיליםטרם החלוהסתיימו



   ישראל. גביע הטוטו לאומית - 1/2 גמר
19:30הפועל.פ''תהפועל ר''ג 
   ישראל. גביע הטוטו על - 1/2 גמר
19:00עירוני.ק''שמכבי.ת''א 
20:30בית''ר.ירושליםהפועל.באר.שבע 
   איטליה. גביע - 1/32 גמר
19:00פרוג'יהברשיה 
19:15פיורנטינהמונצה 
21:30אודינזהסודטירול 
21:30אמפוליפסקארה 
21:30אסקוליטראפני 
21:30ורונהקרמונזה 
21:30פרוסינונהמונופולי 
21:30ציטדלהקארפי 
21:30קליאריקייבו 
21:45לצ'הסלרניטנה 
21:45סאסואולוספציה 
21:45ספאלפראלפיסלו 
21:45פיזהבולוניה 
22:00קרוטונהסמפדוריה 
   אנגליה. פרמיירשיפ
16:00שפילד יונייטדקריסטל פאלאס 
18:30צ'לסילסטר 
   גרמניה. בונדסליגה 1
16:30איינטרכט פרנקפורטהופנהיים 
19:00יוניון ברליןר.ב. לייפציג 
   הולנד. ארדיביזה
43'פורטונה סיטארדוילם II 2:1
15:30טוונטה אנסחדהואלבייק 
17:45אלקמארכרונינגן 
17:45פיינורדאוטרכט 
21:00הראקלס אלמלופ.ס.וו. איינדהובן 
   ספרד. פרימרה
18:00אלאבסלבנטה 
20:00אספניולסביליה 
22:00בטיסוליאדוליד 
23:00אתלטיקו מדרידחטאפה 
   צרפת. ליגה 1
16:00סנט אטייןברסט 
18:00ריימסשטרסבור 
22:00ראןפריז סן ז'רמן 
   אוזבקיסטן. פרמייר ליג
15:00בונדקורמטאלורג בקבאד 
16:00אנדיג'ןנאוובאחור נמנגאן 
17:15קיזילקום זאראבשןדינמו סמרקנד 
   אוסטריה. בונדסליגה. שלב הראשון
18:00אוסטריה וינהטרנקוואלדר 
18:00אלטאךהארטברג 
18:00שטורם גראץראפיד וינה 
   אוסטריה. ליגה שלישית. זלצבורג
16:00זלצבורגר 1914גרודיג 
   אוסטריה. ליגה שלישית. טירול
11:30רייכנאוהאל אס.וו. 2:2
18:00ואקר-2 אינסברוקשוואץ 
18:30טלפסצירל 
   אוסטריה. ליגה שלישית. פורארלברג
17:00לאוטראךברגנצ 
17:00ראנקוואלאוסטריה-2 לוסטנאו 
   אוסטריה. ליגה שנייה
11:30אוסטריה לוסטנאוגראזר 2:0
   אוסטרליה. בריזביין פרמייר ליג
10:00בריזביין נייטסקאבולטור 4:3
   אוסטרליה. ויקטוריה אנ.פי.אל.
08:00מלבורן נייטסהיום סיטי 2:1
09:00סאות' מלבורן אלטונה מג'יק 0:2
   אוקראינה. ליגה עליונה. שלב הראשון
17:00אולימפיק דונצקקרפאטי לביב 
19:30זוריה לוגנסקאלקסנדריה 
19:30פ.צ. לבובשאחטאר דונייצק 
   אורוגוואי. פרימרה. טורניר ביניים - בית A
21:00פרוגרסודפנסור ספורטינג 
00:00פניארולחובנטוד 
   אורוגוואי. פרימרה. טורניר ביניים - בית B
21:00ליברפול מונטווידאוראסינג קלאב מונטווידאו 
21:00מונטווידאו וונדררסרמפלה ג'וניורס 
   אזרבייג'ן. ליגה עליונה
19:00סבאילזיריה 
   איי פארו. ליגה עליונה
17:00ארגיררונאוויק 
17:00ויקינגור גוטהסטריימור 
17:00טורסהאבןפונגלאפיורדור 
   אינדונזיה. ליגה עליונה
14:30פי.אס.אם. מקאסאר פרסיב 
   איסלנד. פרמייר ליג
19:00איי. בי. וי.אקוריירי 
20:00גרינדאביקה.ק. קופאווגור 
21:00אף. אייץ'.פילקיר 
22:15סטיארנןאקראנס 
   אל סלבדור. פרימרה. אפרטורה
איסידרו מטאפןאונסה מוניסיפל 2:1
אליאנזהסנטה טקלה 0:1
סונסולטהלימניו 2:3
סן ויסנטהצ'אלטנאנגו 
   אלבניה. סופרקאפ - גמר
20:00פרטיזני טירנהקוקס 
   אנגליה. פרמייר ליג (צעירים) - בית A
16:00וולבס U23אברטון U23 
   אנגליה. פרמייר ליג (צעירים) - בית B
14:00סנדרלנד U23נוריץ' U23 
   אנגליה. צ'מפיונשיפ
14:00רדינגקרדיף סיטי 
   אנגליה. קונפרנס
17:00נוטס קאונטירקסהאם 
   אסטוניה. ליגה עליונה
15:00קאליוטולוויק 
   אקוודור. סרייה א
אמריקה דה קיטוריבר פלייט גויקיל 0:3
דפורטיבו קואנסהאוקוס 2:1
21:00אולמדואל נסיונל 
23:15פוארסה אמריליהטכניקו 
   ארגנטינה. סופרליגה
ראסינג קלאבריבר פלייט 6:1
17:00פטרונטו הורקאן 
21:30דפנסה וחוסטיסיהארסנל סרנדי 
23:45לאנוסולז סרספילד 
   ארגנטינה. פרימרה נסיונל. בית A
21:05גיז'רמו בראוןברקאס סנטרל 
00:00אלווארדואגרופקואריו 
   ארגנטינה. פרימרה נסיונל. בית B
19:00אלמגרוסן מרטין דה טוקומן 
21:30דפורטיבו רייסטרהחימנסיה חוחוי 
22:00חימנסיה מנדוסהדפנסורס דה בלגראנו 
23:05טיגרהקילמס 
   ארה''ב. מייג'ור ליג סוקר
וונקובר וויטקפסדי סי יונייטד 0:1
יוסטון דינמוקולורדו ראפידס 2:2
לוס אנג'לס גלאקסיסיאטל סאונדרס 2:2
מונטריול אימפקטפ.צ. דאלאס 3:3
מינסוטהאורלנדו סיטי 1:1
ניו יורק רד בולסניו אינגלנד רבולושן 1:1
סינסינטיניו יורק סיטי 4:1
קולאמבוס קריופ.צ. טורונטו 2:2
קנזס סיטי וויזארדססן חוסה אקואקס 1:2
ריאל סולט לייקלוס אנג'לס פ.צ. 2:0
שיקאגו פיירפילדלפיה אוניון 0:2
   ארמניה. פרמייר ליג. שלב הראשון
16:15נואהאררט-ארמניה 
   בולגריה. ליגה עליונה. שלב הראשון
18:00צסק''א סופיהארדה 
20:30צ'רנו מורה וארנהראזגרד 
   בולגריה. ליגה שנייה
19:30נפטוחימיקסטרומסקה 
   בוליביה. פרימרה. קלאוסורה
רויאל פארינאסיונל פוטוסי 2:0
22:00ספורט בויזגואבירה 
22:00ריאל פוטוסיבלומינג 
22:30בוליבר לה פאססן חוזה 
00:15ווילסטרמןאורורה 
   בוסניה . ליגה עליונה
21:30טוזלה סיטיזרינסקי מוסטאר 
   בלארוס. ליגה עליונה
סלוצקשחטיור סליהורסק 
19:45גורודיאהדינמו מינסק 
   בלגיה. יופילר ליג
15:30סטנדרד ליאז'מוסקרון  
19:00אנטוורפסנט. טרוידן 
21:00גנטאוסטנדה 
   בלגיה. ליגה שנייה. שלב הראשון
17:00יוניון סנט. גיללוקרן 
   ברזיל. סרייה א
אתלטיקו פארננסהאתלטיקו מיניירו 0:1
גרמיופלמייראס 1:1
ואסקו דה גמהפלמנגו 4:1
22:00באייהגויאס 
22:00סאו פאולוסיארה 
22:00פלומיננזהאלאגואנו 
22:00קרוזיירוסאנטוס 
   ברזיל. סרייה ב
אמריקה מיניירוקויאבה 1:2
22:00קלאב דה רגאטאסויטוריה סלבדור 
   ברזיל. סרייה סי - בית A
אב''ץ' נטאלסמפאיו קוריאה 1:1
אימפרטריספרוביאריו 0:0
22:00קונפיאנסהטרזי 
00:00סנטה קרוזגלובו 
   ברזיל. סרייה סי - בית B
21:30איפרנגה ארשיןאיטיוטבה 
   גואטמלה. נסיונל. אפרטורה
קובאן אימפריאלגואסטאטויה 0:3
קומוניקסיונסדפורטיבו מלאקאטקו 0:3
20:00סנארטהאנטיגואה 
21:00סנטה לוסיהסיקינאלה 
00:00דפורטיבו מיסקוקסלאחו 
   גרוזיה. ליגה שנייה
16:30באייה זוגדידימראני טביליסי 
16:30ספרטקי צחינוואלישוקורה 
   גרמניה. אזורית באיירן
15:00אאוגסבורג-2איכשטט 
15:00בוכבאחאאובשטאדט 
   גרמניה. אזורית דרום-מערב
14:00הופנהיים-2קיקרס אופנבך 
15:00אלברסברגבאלינגר 
   גרמניה. אזורית צפון
15:00נורדנשטדהולשטיין קיל 2 
16:00אולדנבורג 1897פלנסבורג 
16:00דרוכטרזן אסלהאנזה לונבורג 
   גרמניה. אזורית צפון-מזרח
14:30בטשופסוורדהחמי לייפציג 
14:30הרטה-2 ברליןאופטיק 
14:30פיורסטנוולדהנורדהאוסן 
   גרמניה. בונדסליגה 2
14:30גרוטר פורטיאן רגנסבורג 
14:30דינמו דרזדןהיידנהיים 
14:30הולשטיין קילקרלסרוהה 
   גרמניה. ליגה 3
14:00קייזרסלאוטרןבראונשויג 
15:00קרל צייס יינהוואלדהופ 
   ד.קוריאה. ליגה עליונה. שלב הראשון
הפסקהאינצ'און יונייטדז'ז'ו יונייטד 0:0
14:00סנג'ו סנגמופוהאנג סטילרס 
   ד.קוריאה. קיי ליג 2
הפסקהסאול אי-לנדאניאן 0:1
   דנמרק. ליגה שלישית. שלב הראשון - בית A
14:00הולבקב. 93 קופנהאגן 
   דנמרק. ליגה שלישית. שלב הראשון - בית B
20:00רינקובינגטיסטד 
   דנמרק. ליגה שנייה
14:45נאסטבדחבידוברה 
14:45רוסקילדהוונסיוסל 
   דנמרק. סופרליגן. שלב הראשון
הפסקהסילקבורגסנדריסקי 0:1
15:00אסבירגלינגבי 
17:00מידטילנדהוברו 
19:00ברונדביאלבורג 
   הונגריה. ליגה שנייה
18:30באלמאז אויוואראשצ'אקבארי 
18:30ואץדורוגי 
18:30ספרטאקוס ניראג'האזהבקשצ'אבה 
18:30קזינצברציקהדונה אספלט 
19:00מ.ט.ק.שורוקשר 
20:00בודפוקיבודאיירש 
20:00דיירמוטסגד 
20:00האלאדסשולנוק 
20:00ואשאשאיקה 
20:00שיופוקגיורי אטו 
   הונדורס. נסיונל. אפרטורה
אולימפיהמוטגואה נדחה
וידהריאל סוסיאדד 1:2
לובוסמרתון 1:0
ריאל אספניהריאל דה מינאס 1:5
   וויילס. פרמייר ליג. שלב הראשון
16:30ט.נ.ס.קרנפון טאון 
   וייטנאם. ליגה עליונה
14:00טהאן הואההאיפון 
15:00סאנה חאן חואהסונג לאם נגה אן 
   ונצואלה. פרימרה. קלאוסורה
מינרוס דה גויאנהזאמורה 
23:00אסטודיאנטס מרידהארגואה 
23:00אתלטיקו ונצואלהלנרוס 
23:00זוליהטרוחילאנוס 
00:00קאראקספוארטו קבליו 
   טג'יקיסטן. ליגה עליונה
איסערבשןחאטלון בוחטאר 
צסק''א פאמירחוג'אנד 
   טורקיה. ליגה שנייה
אסקיסחירספורקצ'יאורנגוצ'ו 
16:30האטאיספוראלטינורדו 
19:15ארזורוםאיסטנבולספור 
21:45אלטאי איזמיראומרנייספור 
21:45אקהיסאראדאנספור 
   טורקיה. סופרליג
19:15קוניאספוראנקרגוצ'ו 
21:45גזטפהאנטליספור 
21:45ייני מלאטיאספוראיסטנבול ב.ב. 
21:45קסימפאסהטרבזונספור 
   ידידות.מועדונים - אוגוסט
19:00פאניוניוס אתונהלבאדיאקוס 
19:45לאמיהוולוס 
20:00בורגוסריאל מדריד ב' 
20:00ולנסיה ב'חימנסטיק 
21:00אלחסיראססאוטה 
22:00לינארס דפורטיבוקורדובה 
   יפן. ליגה עליונה
12:00מצומוטו יאמגהנאגויה גרמפוס אייט 1:1
הפסקהגמבה אוסקהגיובילו איוואטה 0:1
   יפן. ליגה שנייה
הפסקהאומיה ארדיג'הג'ף יונייטד 0:2
הפסקהטוקיו וורדימונטדיו יאמאגטה 0:0
   לוקסמבורג. ליגה עליונה
17:00פולה אשאטצלה 
17:00ראסינג אוניאוןפרוגרס 
17:00רודאנז'בלו בויז 
17:00רוספורטפטאנז' 
19:00מונדורףשטראסן 
19:30דיפרדאנז'הוסטרט 
   לטביה. ליגה עליונה
17:00וונטספילסדאוגבה ריגה 
19:00ריגה פ.צ.לייפיה 
   ליטא. ליגה עליונה
15:00סטומבראס קאונסז'לגיריס וילנה 3:0
17:00אטלאנטאספוניבז' 
19:00סודובהפאלנגה 
   מולדובה. ליגה עליונה
19:00פטרוקובספינטול-גיורגה 
20:00שריף טירספולמלסאמי אורחיי 
   מולדובה. ליגה שנייה
17:30ספראנצה דרוקיהפ.צ. גלודיאני 
17:30ספרטאנייזאריה בלצי 
17:30פלורשטיסירטי 
   מונטנגרו. ליגה עליונה
18:00זטהאיסקרה דנילובגרד 
18:00פודגוריצהטיטוגרד 
18:00קוםגרבאלי 
18:00רודארסוטייסקה 
20:30פטרובאץבודוצ'נוסט פודגוריצה 
   מקדוניה. ליגה עליונה
18:00בורצוארדר סקופיה 
18:00מקדוניה גיורצ'ה פטרובפנדב 
18:00סילקס קראטובושקנדיה טטובו 
18:00רנובה צפצ'ישטהסטרוגה 
   מקסיקו. MX.ליגה. אפרטורה
אמריקהמונארכס מורליה 0:1
לאוןצ'יבאס גוואדלחרה 3:4
מונטרייטולוקה 0:2
סן לואיסטיגרס אואנל 1:1
20:00אונם פומאסוראקרוז 
   מקסיקו. ליגה שנייה. אפרטורה
אתלטיקו סאקאטפקסקטקאס 0:2
קפטלרוסאטלנטה 0:3
20:00סלאיהסימארונס 
   נורבגיה. ליגה עליונה
17:00סטאבקקריסטיאנסן 
19:00וולרנגההאוגסונד 
19:00טרומסהלילסטרום 
19:00מיונדאלןבראן 
19:00ראנהייםמולדה 
21:00ויקינגסטרומסגודסט 
   נורבגיה. ליגה רביעית. בית 1
17:00אולסונד 2ארבול 
   נורבגיה. ליגה רביעית. בית 6
14:00מלבוטרומסה 2 
17:00ילרוסןהרסטאד 
18:00שטןפלויה 
18:30הונפוספינסנס 
   נורבגיה. ליגה שלישית. בית 1
16:00ביאסןסולה 
16:00נרדוארנדאל 
17:00חיוד אולסטיינביקסיורדאל 
19:00ברונהפרדריקסטאד 
19:00קוויק האלדןמוס 
   נורבגיה. ליגה שלישית. בית 2
14:00פראם לרביקאלטה 
16:00מיולנראלוורום 
17:00קיילסוססניה 
19:00אופסאל אוסלואוד שיין 2 
   נורבגיה. ליגה שניה
16:00האם-קאםקפו''מ אוסלו 
19:00נסט סוטרהקונגסבינגר 
19:00סאנדנס אולףיירב 
19:00סטארטטרומסדלן 
19:00סטרמןנוטודן 
19:00ראופוסאולנסאקר 
   סין. ליגה שניה
14:30מייצ'ז'או חאקהג'ג'יאנג גרינטאון 
14:30שינג'יאנג טיאנשיאןניי מנגו 
14:35סצ'ואן לונגפורפ.צ. ליונינג 
   סינגפור. ליגה עליונה
69'בלסטיה חאלסהגיילנג יונייטד 2:1
72'טמפינס רוברסאלבירקס ניגטה 0:2
69'יאנג ליונסהוגאנג יונייטד 2:1
   סלובניה. ליגה עליונה
17:00בראבו לובליאנהדומז'אלה 
19:00מורהרודאר 
21:15אליומיניאולימפיה 
   סלובניה. ליגה שניה
רוגאשקהפוז'ינאר 
20:00קופרנאפטה לנדבה 
   סלובקיה. ליגה שנייה
11:30פטרז'לקהרוז'ומברוק 2 3:1
18:00טרבשובשאמורין 
   סלובקיה. סופר ליגה. שלב הראשון
19:00דונאיסקה סטרדהזמפלין 
   ספרד. ליגה שנייה
19:00לה קורוניהאוביידו 
19:00נומנסיהאלקורון 
19:30ג'ירונהספורטינג גיחון 
21:00לאס פאלמסהואסקה 
21:00קאדיזפונפרדינה 
   סקוטלנד. גביע הליגה - 1/8 גמר
17:00איסט פייףריינג'רס 
17:00דאנדיאברדין 
   סרביה. סופר ליגה. שלב הראשון
20:00פרטיזן בלגרדראד בלגרד 
21:00וויבודינהבאצ'קה טופולה 
21:00מאצ'ווה סבץנאפרדק קרוסבץ 
   פולין. אקסטראקלסה. שלב הראשון
16:00פיאסט גליביצהויסלה פלוק 
18:30לגיה וארשהזגלביה לובין 
18:30רקוב צ'נסטוחובהלכיה גדנסק 
   פולין. ליגה שלישית
14:05גורניק לצ'נהאלנה טורון 
   פורטוגל. ליגה שנייה
41'אסטורילפרנסה 1:1
18:00ליישושנאסיונל מדיירה 
18:00פורטו-2וארזים 
18:00קובה פיידאדפיירנסה 
20:15וילפרנקנסהבנפיק-2 ליסבון 
   פורטוגל. סופר ליגה
18:00אבסמאריטימו 
18:00פאקוס פריירהסנטה קלרה 
20:30גימאריישבואביסטה 
23:00ספורטינג ליסבוןבראגה 
   פינלנד. ליגה עליונה. שלב הראשון
17:00קיי פי וי קוקולהה.י.ק. הלסינקי 
   פינלנד. ליגה שלישית. בית A
18:30פפו לאפנראנטהוייקינגיט 
   פינלנד. ליגה שלישית. בית B
18:30הונקה-2אילבס 2 
   פינלנד. ליגה שלישית. בית C
18:30וואאסה 2פיאטסארה 
18:30פי.קיי 37רופס-2 רובאניימי 
   פרגוואי. פרימרה. קלאוסורה
סנטאניסול דה אמריקה 1:1
23:00קאפיאטהגוארני 
   פרו. פרימרה. קלאוסורה
סזאר ואלחואליאנסה לימה 1:3
קנטלאוספורט אנקייו 2:0
21:15דפורטיבו מוניסיפלבטנאסיונל  
23:30ספורטינג קריסטאלספורט בויז 
   צ'ילה. פרימרה
אוניברסידאד דה קונספסיוןהואצ'יפטו 1:1
19:30יוניון לה קאלרהאוניברסידד דה צ'ילה 
22:00אנטופגסטהקוברסל 
00:30אאודקס איטליאנופלסטינו 
   צ'כיה. גמברינוס ליגה. שלב הראשון
16:00ספרטה פראגבאניק אוסטראבה 
18:00יבלונץמלאדה בולסלאב 
18:00קרבינהסלובן ליברץ 
20:00טפליצהויקטוריה פלזן 
   צ'כיה. ליגה שנייה
18:00סלובן ורנסדורףויסוצ'ינה 
   קולומביה. פרימרה א. קלאוסורה
אמריקה קאליאיטאגוי דטאירס 1:1
דפורטס טולימהאונסה קלדאס 0:0
קוקוטהיאגוארס דה קורדובה 1:1
00:00פטרולרהבוקרמנגה 
   קוסטה ריקה. פרימרה. אפרטורה
דפורטיבו ספריסהקרטגינס 2:2
הרדיאנוגוודלופה 0:2
סנטוס דה גואפילסגרסיה 1:1
00:00חיקאראלפרז זלדון 
   קזחסטן. סופרליגה
15:00ז'טיסואקטובה 
16:00אטיראואסטנה 
16:00שחטיור קאראגנדיקיסר 
   קירגיזסטן. ליגה עליונה
19:00אילבירס בישקקדורדוי-דינמו 
19:00נפטצ'יקארה בלטה 
   קנדה. פרמייר ליג. סתיו
וולורפורג' האמילטון 3:1
   קנדה. ק.ס.ל.
ווטרלוסי.אס.סי. מיסיסוגה 1:4
ריאל מיסיסוגהבראנטפורד 
   קרואטיה. ליגה עליונה
19:00היידוק ספליטגוריצה 
21:00רייקהאוסייק 
   קרואטיה. ליגה שנייה
קרואציה זמיאבצידובראבה זאגרב 
18:30ביילו ברדורודש 
18:30דינמו-2 זאגרבאוסייק 2 
   רומניה. דיביזיה א'. שלב הראשון
18:00בוטושאניאוניברסיטטה קראיובה 
21:00סטיאווה בוקרשטפוליטכניקה יאסי 
   רומניה. ליגה שנייה
הפסקהקונקורדיה קיאז'נהפארול קונסטנצה 1:1
15:30דונריה קלראשיפטרולול 
   רוסיה. ליגה שנייה
10:00לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקפאקל וורונז' 0:3
17:00חימקינפטחימיק ניז'נקמנסק 
17:00מורדוביה סארנסקצ'רטנובו 
17:00ניז'ני נובגורודסק''א חברובסק 
18:00אוואנגרד קורסקצ'איקה 
18:00טורפדו מוסקבהטקסטילשיק איבנובו 
18:00רוטור וולגוגרדשיניק יארוסלאבל 
19:00ארמאבירבאלטיקה קלינינגרד 
19:00קראסנודר-2טום טומסק 
   רוסיה. פרמייר ליג
14:00רובין קאזאןארסנל טולה 
16:30אופהרוסטוב 
19:00דינמו מוסקבהלוקומוטיב מוסקבה 
   רוסיה. צעירים
09:00אופה U20רוסטוב U20 4:1
   שבדיה. אלסבנסקן
16:00אורברוהאקן 
16:00סולנהקאלמאר 
16:00סיריאוס אופסלהנורקופינג 
18:30מאלמהפלקנברג 
   שבדיה. ליגה רביעית. דרום סוואלנד
14:00האנינגהלינקופינג אי.אפ.קיי. 
18:00ורמבולסאסיריסקה 
   שבדיה. ליגה רביעית. מזרח גוטלנד
15:00רסלאטקרלסקרונה 
   שבדיה. ליגה רביעית. מערב גוטלנד
18:00אנגלהולםמאלמה אי.אפ.קיי. 
   שבדיה. ליגה רביעית. צפון גוטלנד
18:00לידצ'פינגסטנונגסונדס 
   שבדיה. ליגה שלישית. דרום
18:00טרולהטןטבוקר 
18:00ליונגסקילהאסיריסקה יונקופינג 
   שבדיה. ליגה שלישית. צפון
17:00טים טורנגרופןקרלסטד יונייטד 
   שבדיה. ליגה שנייה
16:00דלקורדגאיס 
18:30ברומאפויקארנהאסטרס ואקשה 
   שוויץ. גביע - 1/32 גמר
אוסטרלנסי 
איוורדוןקסמאקס 
אשולצמאטבבואה 
ברוש גורז'יהאולטן 
לינט 04שאפהאוזן 
סיגנאל ברנקסטון 
קאלציו קרויצלינגןלוצרן 
שאםאראו 
שנברגאולימפיק ז'נבה 
   תאילנד. ליגה עליונה
14:00מואנג טונג יונייטדראיונג 
14:00סופנבוריפורט בנגקוק 
15:00צ'ונבורינאחון רטצ'אסימה 
15:00צ'יאנג מאיטראט 
* בינלאומי
אוקיאניה
מוקדמות אוקיאניה
האלופות.אוקיאניה
אירופה
ליגת.האלופות
הליגה.האירופית
יורו
ליגת האומות של אופ''א
מוקדמות אירופה
הסופר קאפ
אליפות אירופה לנשים
יורו עד גיל 19
יורו עד גיל 21
יורו עד גיל 17
גביע האינטרטוטו
גביע האומות
גביע הערוץ הראשון
אמריקה
קופה.אמריקה
גביע ליברטדורס
גביע הסודאמריקנה
מוקדמות דר' אמריקה
סודמריקנו עד גיל 20
האלופות.צפ.אמריקה
מוקדמות קונקאקאף
גביע.הזהב
ליגת האומות של קונקאקאף
קופה.סנטרומריקנה
סופרליגה
ליגה של קונקאקאף
אסיה
ליגה האלופות של אסיה
גביע.איי.אפ.קיי.
מוקדמות אסיה
אליפות.אסיה
אליפות אסיה מזרחית
אליפות אסיה מערבית
גביע המפרץ
אליפות אסיאן
אפריקה
ליגה האלופות של אפריקה
גביע הקונפדרציות של אפריקה
מוקדמות אפריקה
אליפות אפריקה
אומות אפריקה
סופרקאפ של אפריקה
עולמי
מונדיאל
אולימפיאדה.גברים
אולימפיאדה.נשים
גביע הקונפדרציות
מונדיאל עד גיל 20
מונדיאל עד גיל 17
מונדיאל.נשים
מוקדמות פלייאוף
מונדיאל.לקבוצות
ידידות.נבחרות
ידידות.מועדונים
גביע גראנטקין
גביע חבר העמים