Ligot.Net תוצאות וטבלאות כדורגל של ליגות, גביעים ותחרויות בינלאומיות מכל רחבי העולם 25.06.2019
* ליגות
אוזבקיסטן פרמייר ליג
אוסטריה בונדסליגה
אוסטריה ליגה שנייה
אוסטריה ליגה שלישית
אוסטרליה איי-ליגה
אוסטרליה בריזביין פרמייר ליג
אוסטרליה ויקטוריה אנ.פי.אל.
אוקראינה ליגה עליונה
אוקראינה ליגה שנייה
אוקראינה ליגה 3
אוקראינה צעירים
אורוגוואי פרימרה
אזרבייג'ן ליגה עליונה
אזרבייג'ן ליגה שנייה
איחוד האמירויות ליגה עליונה
איטליה סרייה א'
איטליה סרייה ב
איטליה סרייה סי1
איי פארו ליגה עליונה
אינדונזיה ליגה עליונה
איסלנד פרמייר ליג
איסלנד ליגה שנייה
איסלנד ליגה שלישית
אירלנד פרמייר ליג
אירלנד ליגה שנייה
אירן ליגה עליונה
אל סלבדור פרימרה
אלבניה ליגה עליונה
אלג'יריה ליגת העל
אנגליה פרמיירשיפ
אנגליה צ'מפיונשיפ
אנגליה ליגה שלישית
אנגליה ליגה רביעית
אנגליה קונפרנס
אנגליה קונפרנס.2
אנגליה פרמייר ליג (צעירים)
אנדורה ליגה עליונה
אסטוניה ליגה עליונה
אסטוניה ליגה שניה
אקוודור סרייה א
ארגנטינה פרימרה
ארגנטינה פרימרה ב
ארה''ב מייג'ור ליג סוקר
ארה''ב נאס''ל
ארמניה פרמייר ליג
בולגריה ליגה עליונה
בולגריה ליגה שנייה
בוליביה פרימרה
בוסניה ליגה עליונה
בחריין ליגה עליונה
בלארוס ליגה עליונה
בלארוס ליגה שנייה
בלארוס ליגה שלישית
בלגיה יופילר ליג
בלגיה ליגה שנייה
ברזיל סרייה א
ברזיל סרייה ב
ברזיל סרייה סי
ברזיל פאוליסטה א1
ברזיל קריוקה
ברזיל גאוצ
ברזיל מיניירו
ברזיל באיאנו
ברזיל פרנמבוקנו
ברזיל סיארנסה
גואטמלה נסיונל
גיברלטר ליגה עליונה
גרוזיה ליגה עליונה
גרוזיה ליגה שנייה
גרמניה בונדסליגה 1
גרמניה בונדסליגה 2
גרמניה ליגה 3
גרמניה אזורית צפון
גרמניה אזורית צפון-מזרח
גרמניה אזורית מערב
גרמניה אזורית דרום-מערב
גרמניה אזורית באיירן
ד.קוריאה ליגה עליונה
ד.קוריאה קיי ליג 2
דנמרק סופרליגן
דנמרק ליגה שנייה
דנמרק ליגה שלישית
דרום אפריקה פרמייר ליג
הודו סופר ליגה
הודו איי-ליג
הולנד ארדיביזה
הולנד ליגה שנייה
הולנד ליגה שלישית
הונג קונג ליגה 1
הונגריה ליגה עליונה
הונגריה ליגה שנייה
הונדורס נסיונל
וויילס פרמייר ליג
וייטנאם ליגה עליונה
ונצואלה פרימרה
טג'יקיסטן ליגה עליונה
טוניסיה ליגה עליונה
טורקיה סופרליג
טורקיה ליגה שנייה
טורקיה ליגה שלישית
טורקמניסטן טורקמני
יוון ליגה עליונה
יוון ליגה שניה
יפן ליגה עליונה
יפן ליגה שנייה
ירדן ליגה עליונה
ישראל ליגת העל
ישראל ליגה לאומית
ישראל ליגה א'
ישראל ליגה ב'
כווית ליגה עליונה
לוקסמבורג ליגה עליונה
לטביה ליגה עליונה
ליטא ליגה עליונה
מולדובה ליגה עליונה
מולדובה ליגה שנייה
מונטנגרו ליגה עליונה
מלזיה ליגה עליונה
מלטה ליגה עליונה
מצרים ליגת העל
מקדוניה ליגה עליונה
מקסיקו MX.ליגה
מקסיקו ליגה שנייה
מרוקו ליגת העל
נורבגיה ליגה עליונה
נורבגיה ליגה שניה
נורבגיה ליגה שלישית
נורבגיה ליגה רביעית
סין ליגה עליונה
סין ליגה שניה
סינגפור ליגה עליונה
סלובניה ליגה עליונה
סלובקיה סופר ליגה
סן מרינו ליגה עליונה
ספרד פרימרה
ספרד ליגה שנייה
ספרד ליגה שלישית
סקוטלנד פרמייר ליג
סקוטלנד ליגה שנייה
סקוטלנד ליגה שלישית
סקוטלנד ליגה רביעית
סרביה סופר ליגה
ערב הסעודית ליגה עליונה
פולין אקסטראקלסה
פולין ליגה שנייה
פולין ליגה שלישית
פורטוגל סופר ליגה
פורטוגל ליגה שנייה
פינלנד ליגה עליונה
פינלנד ליגה שנייה
פינלנד ליגה שלישית
פרגוואי פרימרה
פרו פרימרה
צ'ילה פרימרה
צ'כיה גמברינוס ליגה
צ'כיה ליגה שנייה
צפון.אירלנד פרמייר ליג
צפון.אירלנד צ'מפיונשיפ 1
צרפת ליגה 1
צרפת ליגה שנייה
צרפת ליגה שלישית
קאטר ליגה עליונה
קולומביה פרימרה א
קוסטה ריקה פרימרה
קזחסטן סופרליגה
קזחסטן ליגה שנייה
קירגיזסטן ליגה עליונה
קנדה פרמייר ליג
קנדה ק.ס.ל.
קניה ליגת העל
קפריסין ליגה עליונה
קפריסין ליגה שנייה
קרואטיה ליגה עליונה
קרואטיה ליגה שנייה
רומניה דיביזיה א'
רומניה ליגה שנייה
רוסיה פרמייר ליג
רוסיה ליגה שנייה
רוסיה ליגה שלישית. דרום
רוסיה ליגה שלישית. מערב
רוסיה ליגה שלישית. מרכז
רוסיה ליגה 3. אורל.פובולז
רוסיה ליגה שלישית. מזרח
רוסיה צעירים
שבדיה אלסבנסקן
שבדיה ליגה שנייה
שבדיה ליגה שלישית
שבדיה ליגה רביעית
שוויץ סופרליג
שוויץ ליגה שנייה
תאילנד ליגה עליונה





22.06.201923.06.201924.06.2019  היום  26.06.201927.06.201928.06.2019
 כל משחקיםפעיליםטרם החלוהסתיימו

   ליגת.האלופות - עלייה - 1/2 גמר
16:00טרה פנהסנטה קולומה 1:0
21:45פרוניקלילינקולן רם אימפס 


   אוזבקיסטן. גביע - 1/16 גמר
16:00דינמו סמרקנדיאשנובוד 3:2 אחרי הארכה
16:00קרקאנדקיזילקום זאראבשן 2:2 ב.הכרעה 7:6
   אליפות אפריקה. שלב הגמר - בית F
44'קמרוןגינאה ביסאו 0:0
23:00גאנהבנין 
   ברזיל. סרייה סי - בית A
אימפרטריססמפאיו קוריאה 0:3
בוטאפוגו פאראיבהטרזי 2:4
   גביע.איי.אפ.קיי. - 1/16 גמר
15:00טי-טי האנויסרס(1:1) 1:2
   גביע.איי.אפ.קיי. - 1/4 גמר
55'אל-ג'זירהאל ג'איש דמשק(3:0) 0:2
   גביע.הזהב. שלב הבתים - בית B
איי ברמודהניקרגואה 0:2
האיטיקוסטה ריקה 1:2
   גרוזיה. ליגה עליונה
18:30לוקומוטיבי טביליסיסאבורטלו 0:1
15'דינמו בטומיטורפדו קוטאיסי 1:0
   ידידות.מועדונים - יוני
ראזגרדשאחטאר דונייצק 
11:00מורדוביה סארנסקסוקול סארטוב 1:3
12:00סלובן ליברץסלובן ורנסדורף 1:1
14:00הורסנסאורהוס 3:0
14:00נורסיאלנדקאלמאר 4:3
14:30האקןוונסיוסל 2:2
17:00טורפדו מוסקבהוולגה אוליאנובסק 1:3
17:00נאפרדק קרוסבץסוטייסקה 0:0
17:00סלובן ברטיסלבהבוהמיאנס 1905 פראג 1:3
84'אפולון לימסולהכוכב האדום בלגרד 0:1
18:00ברואה סטארה זאגורהסבאיל 0:4
18:00ויטקוביצהדובניצה 2:0
18:45פנדבקלינצ'ני 1:1
88'אוניברסיטטה קראיובהקאראבך אגדאם 0:0
19:00ויסלה פלוקא.א.ק לרנקה 0:1
86'זגלביה לוביןוידזב לודז' 1:0
84'לבסקי סופיהזניט סט. פטרסבורג 1:0
19:00שטורם גראץמלאדה בולסלאב 0:1
59'שוואץבוטושאני 0:0
40'אולדנבורג 1897רדינדן 1:0
28'ווהןבאונטל 1:2
39'לאובנדורףראפיד וינה 1:0
44'מאלמהנובה גוריצה 1:0
14'בראשובסטיאווה בוקרשט 2:0
21:45איסט פייףאלביון רוברס 
21:45אלגין סיטיסטרספי 
   לטביה. ליגה עליונה
18:00וונטספילסספרטקס יורמאלה 2:2
43'דאוגבה ריגהלייפיה 1:1
   ליגה האלופות של אסיה - 1/8 גמר
13:00סנפרס הירושימהקשימה אנטלרס(1:0) 2:3
14:30שנדונג לוננגגוואנגז'ו אוונגראנד(2:1) 2:3 ב.הכרעה 6:5
   ליטא. גביע - 1/8 גמר
קרטינגהז'לגיריס קובנה 
   מולדובה. גביע - 1/8 גמר
דינמו אוטוקירסובו 
טרסטייניזימברו קישינב 
ספינטול-גיורגהאפ. סי. אם. אונגני 
ספראנצה דרוקיהספראנצה ניספורני 
קודרוויקטוריה בארדר 
18:00יידינצמלסאמי אורחיי 3:1
88'שריף טירספולסירטי 0:11
44'פטרוקובטיגינה בנדר 0:4
   מונדיאל.נשים - 1/8 גמר
86'איטליה (נשים)סין (נשים) 0:2
22:00הולנד (נשים)יפן (נשים) 
   מלזיה. ליגה עליונה
16:00סלאנגורפהאנג 2:5
16:00פ.ק.נ.פ.פ.ק.נ.ס. 2:2
16:00פלדהפראק 3:2
   פינלנד. ליגה עליונה. שלב הראשון
18:00מרייהמןה.י.ק. הלסינקי 2:0
18:30אילבסקיי פי וי קוקולה 2:4
18:30אינטר טורקווואאסה 1:1
18:30הונקהרופס רובאניימי 0:1
18:30קופסלאהטי 1:5
   פינלנד. ליגה שלישית. בית A
18:30ו.י.ס. ואנטאהקיפן 0:1
18:30פפו לאפנראנטהאם. פי. מיקלי 4:0
   פינלנד. ליגה שלישית. בית B
18:30גניסטאןאילבס 2 1:2
89'אספוסאלפה סאלו 2:0
   פינלנד. ליגה שלישית. בית C
18:30ואאיאקוסקיסיינאיון צעירים 2:0
18:30פי.קיי 37קאיכה קאיאני 1:1
18:30קוקולהויפק וואאסה 2:2
   פינלנד. ליגה שנייה
18:30א.ס. אאולוקאיאני 2:2
18:30מוסן סלמהטי.פי.וי טמפרה 0:1
18:30מיפהיארו 5:0
   קופה.אמריקה. שלב הבתים - בית C
אקוודוריפן 1:1
צ'ילהאורוגוואי 1:0
   שבדיה. גביע - שלב הראשון
אנביואוסקרסהאמן 
הסלהולם אי.אפטורנס 
45'גנבסטדטרולהטן 2:0
45'לולאהאומאה אי.אפ.קיי. 2:1
   שבדיה. ליגה רביעית. מזרח גוטלנד
44'נוסאביוקרלסקרונה 0:0
   שבדיה. ליגה רביעית. צפון גוטלנד
27'וונרסבורג אף. קיי.וורגורדה 0:0
13'אומולסטנונגסונדס 0:0
   שבדיה. ליגה שנייה
45'דלקורדואסטראס 1:1
* בינלאומי
אוקיאניה
מוקדמות אוקיאניה
האלופות.אוקיאניה
אירופה
ליגת.האלופות
הליגה.האירופית
יורו
ליגת האומות של אופ''א
מוקדמות אירופה
הסופר קאפ
אליפות אירופה לנשים
יורו עד גיל 19
יורו עד גיל 21
יורו עד גיל 17
גביע האינטרטוטו
גביע האומות
גביע הערוץ הראשון
אמריקה
קופה.אמריקה
גביע ליברטדורס
גביע הסודאמריקנה
מוקדמות דר' אמריקה
סודמריקנו עד גיל 20
האלופות.צפ.אמריקה
מוקדמות קונקאקאף
גביע.הזהב
ליגת האומות של קונקאקאף
קופה.סנטרומריקנה
סופרליגה
ליגה של קונקאקאף
אסיה
ליגה האלופות של אסיה
גביע.איי.אפ.קיי.
מוקדמות אסיה
אליפות.אסיה
אליפות אסיה מזרחית
אליפות אסיה מערבית
גביע המפרץ
אליפות אסיאן
אפריקה
ליגה האלופות של אפריקה
גביע הקונפדרציות של אפריקה
מוקדמות אפריקה
אליפות אפריקה
אומות אפריקה
סופרקאפ של אפריקה
עולמי
מונדיאל
אולימפיאדה.גברים
אולימפיאדה.נשים
גביע הקונפדרציות
מונדיאל עד גיל 20
מונדיאל עד גיל 17
מונדיאל.נשים
מוקדמות פלייאוף
מונדיאל.לקבוצות
ידידות.נבחרות
ידידות.מועדונים
גביע גראנטקין
גביע חבר העמים