Ligot.Net תוצאות וטבלאות כדורגל של ליגות, גביעים ותחרויות בינלאומיות מכל רחבי העולם 24.04.2019
* ליגות
אוזבקיסטן פרמייר ליג
אוסטריה בונדסליגה
אוסטריה ליגה שנייה
אוסטריה ליגה שלישית
אוסטרליה איי-ליגה
אוקראינה ליגה עליונה
אוקראינה ליגה שנייה
אוקראינה ליגה 3
אוקראינה צעירים
אורוגוואי פרימרה
אזרבייג'ן ליגה עליונה
אזרבייג'ן ליגה שנייה
איחוד האמירויות ליגה עליונה
איטליה סרייה א'
איטליה סרייה ב
איטליה סרייה סי1
איי פארו ליגה עליונה
אינדונזיה ליגה עליונה
איסלנד פרמייר ליג
איסלנד ליגה שנייה
איסלנד ליגה שלישית
אירלנד פרמייר ליג
אירלנד ליגה שנייה
אירן ליגה עליונה
אל סלבדור פרימרה
אלבניה ליגה עליונה
אלג'יריה ליגת העל
אנגליה פרמיירשיפ
אנגליה צ'מפיונשיפ
אנגליה ליגה שלישית
אנגליה ליגה רביעית
אנגליה קונפרנס
אנגליה קונפרנס.2
אנגליה פרמייר ליג (צעירים)
אנדורה ליגה עליונה
אסטוניה ליגה עליונה
אסטוניה ליגה שניה
אקוודור סרייה א
ארגנטינה פרימרה
ארגנטינה פרימרה ב
ארה''ב מייג'ור ליג סוקר
ארה''ב נאס''ל
ארמניה פרמייר ליג
בולגריה ליגה עליונה
בולגריה ליגה שנייה
בוליביה פרימרה
בוסניה ליגה עליונה
בחריין ליגה עליונה
בלארוס ליגה עליונה
בלארוס ליגה שנייה
בלארוס ליגה שלישית
בלגיה יופילר ליג
בלגיה ליגה שנייה
ברזיל סרייה א
ברזיל סרייה ב
ברזיל סרייה סי
ברזיל פאוליסטה א1
ברזיל קריוקה
ברזיל גאוצ
ברזיל מיניירו
ברזיל באיאנו
ברזיל סיארנסה
ברזיל פרנמבוקנו
גואטמלה נסיונל
גיברלטר ליגה עליונה
גרוזיה ליגה עליונה
גרוזיה ליגה שנייה
גרמניה בונדסליגה 1
גרמניה בונדסליגה 2
גרמניה ליגה 3
גרמניה אזורית צפון
גרמניה אזורית צפון-מזרח
גרמניה אזורית מערב
גרמניה אזורית דרום-מערב
גרמניה אזורית באיירן
ד.קוריאה ליגה עליונה
ד.קוריאה קיי ליג 2
דנמרק סופרליגן
דנמרק ליגה שנייה
דנמרק ליגה שלישית
דרום אפריקה פרמייר ליג
הודו סופר ליגה
הודו איי-ליג
הולנד ארדיביזה
הולנד ליגה שנייה
הולנד ליגה שלישית
הונג קונג ליגה 1
הונגריה ליגה עליונה
הונגריה ליגה שנייה
הונדורס נסיונל
וויילס פרמייר ליג
וייטנאם ליגה עליונה
ונצואלה פרימרה
טג'יקיסטן ליגה עליונה
טוניסיה ליגה עליונה
טורקיה סופרליג
טורקיה ליגה שנייה
טורקיה ליגה שלישית
טורקמניסטן טורקמני
יוון ליגה עליונה
יוון ליגה שניה
יפן ליגה עליונה
יפן ליגה שנייה
ירדן ליגה עליונה
ישראל ליגת העל
ישראל ליגה לאומית
ישראל ליגה א'
ישראל ליגה ב'
כווית ליגה עליונה
לוקסמבורג ליגה עליונה
לטביה ליגה עליונה
ליטא ליגה עליונה
מולדובה ליגה עליונה
מולדובה ליגה שנייה
מונטנגרו ליגה עליונה
מלזיה ליגה עליונה
מלטה ליגה עליונה
מצרים ליגת העל
מקדוניה ליגה עליונה
מקסיקו MX.ליגה
מקסיקו ליגה שנייה
מרוקו ליגת העל
נורבגיה ליגה עליונה
נורבגיה ליגה שניה
נורבגיה ליגה שלישית
סין ליגה עליונה
סין ליגה שניה
סינגפור ליגה עליונה
סלובניה ליגה עליונה
סלובקיה סופר ליגה
סן מרינו ליגה עליונה
ספרד פרימרה
ספרד ליגה שנייה
ספרד ליגה שלישית
סקוטלנד פרמייר ליג
סקוטלנד ליגה שנייה
סקוטלנד ליגה שלישית
סקוטלנד ליגה רביעית
סרביה סופר ליגה
ערב הסעודית ליגה עליונה
פולין אקסטראקלסה
פולין ליגה שנייה
פולין ליגה שלישית
פורטוגל סופר ליגה
פורטוגל ליגה שנייה
פינלנד ליגה עליונה
פינלנד ליגה שנייה
פינלנד ליגה שלישית
פרגוואי פרימרה
פרו פרימרה
צ'ילה פרימרה
צ'כיה גמברינוס ליגה
צ'כיה ליגה שנייה
צפון.אירלנד פרמייר ליג
צפון.אירלנד צ'מפיונשיפ 1
צרפת ליגה 1
צרפת ליגה שנייה
צרפת ליגה שלישית
קאטר ליגה עליונה
קולומביה פרימרה א
קוסטה ריקה פרימרה
קזחסטן סופרליגה
קזחסטן ליגה שנייה
קירגיזסטן ליגה עליונה
קנדה ק.ס.ל.
קניה ליגת העל
קפריסין ליגה עליונה
קפריסין ליגה שנייה
קרואטיה ליגה עליונה
קרואטיה ליגה שנייה
רומניה דיביזיה א'
רומניה ליגה שנייה
רוסיה פרמייר ליג
רוסיה ליגה שנייה
רוסיה ליגה שלישית. דרום
רוסיה ליגה שלישית. מערב
רוסיה ליגה שלישית. מרכז
רוסיה ליגה 3. אורל.פובולז
רוסיה ליגה שלישית. מזרח
רוסיה צעירים
שבדיה אלסבנסקן
שבדיה ליגה שנייה
שבדיה ליגה שלישית
שוויץ סופרליג
שוויץ ליגה שנייה
תאילנד ליגה עליונה





21.04.201922.04.201923.04.2019  היום  25.04.201926.04.201927.04.2019
 כל משחקיםפעיליםטרם החלוהסתיימו



   ישראל. ליגה א' . דרום
א.ס.אשדודעירוני קרית-גת 
הכח ר''גמכבי יבנה 
הפועל אזורהפועל מחנה יהודה 
מכבי הרצליהמכבי יפו 
שמשון כפר קאסםכפר קאסם 
   ישראל. ליגה א' . צפון
הפועל כאוכבהפועל בני זלפה 
   ישראל. ליגה לאומית. שלב השני - פלייאוף.2
19:00הפועל איכסלבני-לוד 
19:00הפועל.עכוהפועל מרמורק 
19:00הפועל.פ''תמכבי אחי-נצרת 
19:00עירוני ראשל''צעירוני רמה''ש 
   איטליה. גביע - 1/2 גמר
21:45מילאןלאציו(0:0) 
   אנגליה. פרמיירשיפ
21:45וולבסארסנל 
22:00מנצ'סטר יונייטדמנצ'סטר סיטי 
   גרמניה. גביע - 1/2 גמר
21:45ורדר ברמןבאיירן מינכן 
   הולנד. ארדיביזה
20:45אוטרכטפורטונה סיטארד 
20:45זוולהכרונינגן 
21:45נ.א.ק. ברדהפיינורד 
   ספרד. פרימרה
20:30אתלטיקו מדרידולנסיה 
21:30אספניולסלטה ויגו 
21:30לגאנסאתלטיק בילבאו 
22:30לבנטהבטיס 
   אוסטריה. בונדסליגה. שלב השני - פלייאוף.1
20:00אוסטריה וינהסנט פולטן 
20:00זלצבורגוולסברגר 
20:00לאסק לינץשטורם גראץ 
   אוקראינה. ליגה עליונה. שלב השני - פלייאוף.1
17:00אלקסנדריהאיליאיצ'בץ מריאופול 
17:00זוריה לוגנסקפ.צ. לבוב 
18:30דינמו קייבשאחטאר דונייצק 
   אורוגוואי. פרימרה. אפרטורה
מונטווידאו וונדררססרו לארגו 0:0
   איחוד האמירויות. ליגה עליונה
16:55אמירייטסשבאב אל אהלי דובאי 
17:10אל דפרהאל נאסר דובאי 
   אל סלבדור. פרימרה. קלאוסורה
00:30אאודאזסונסולטה 
00:30אגילהסנטה טקלה 
00:30לימניואיסידרו מטאפן 
00:30פאספסקינה 
   אסטוניה. גביע - 1/4 גמר
19:00טראנסמאארדו 
19:00פאידהלוואדיה 
   בולגריה. גביע - 1/2 גמר
19:00צסק''א סופיהבוטב פלובדיב(3:2) 
   בוליביה. פרימרה. אפרטורה
22:00אולוויז רדינאסיונל פוטוסי 
   בוסניה . ליגה עליונה
18:00גוסקראדניק ביאלינה 
18:00זווזדה ביילינהצ'ליק ז'ניצה 
18:00זרינסקי מוסטארסלובודה טוזלה 
18:00פ. צ. סראייבומלאדוסט קאקאן 
18:00קרופהטוזלה סיטי 
21:00ז'לייזניצ'ארשירוקי ברייג 
   גביע ליברטדורס. שלב הבתים - בית B
הורקאןאמלק 2:1
   גביע ליברטדורס. שלב הבתים - בית C
אוניברסידאד דה קונספסיוןאולימפיה 3:3
גודוי קרוזספורטינג קריסטאל 0:2
   גביע ליברטדורס. שלב הבתים - בית E
אתלטיקו מיניירונסיונל 1:0
   גביע ליברטדורס. שלב הבתים - בית H
ליברטאדגרמיו 2:0
   גואטמלה. נסיונל. קלאוסורה
21:00דפורטיבו מלאקאטקואנטיגואה 
21:00סיקינאלהגואסטאטויה 
00:45סנארטהדפורטיבו פטאפה 
   גרוזיה. ליגה עליונה
18:00רוסטאווילוקומוטיבי טביליסי 
20:00דינמו בטומיסאבורטלו 
   גרמניה. אזורית מערב
20:00וופרטאלרבורוסיה-2 דורטמונד 
   דנמרק. ליגה שנייה
18:30נאסטבדפרמד אמאגר 
   דרום אפריקה. פרמייר ליג
19:00פרי סטייט סטארסבארוקה 
20:30אמזולוסופרספורט יונייטד 
20:30בידווסט וויטסבלק לאופרדס 
20:30מריצבורג יונייטדאורלנדו פירטס 
20:30פולוקוואנה סיטיבלומפונטיין סלטיק 
   האלופות.צפ.אמריקה - גמר
טיגרס אואנלמונטריי 1:0
   הונגריה. גביע - 1/2 גמר
16:00שורוקשרבודפשט הונבד(2:1) 
   טורקיה. גביע - 1/2 גמר
20:00אקהיסאראומרנייספור(0:1) 
   טורקמניסטן. טורקמני
אלטין אסיראהאל 
קופטדגשגאדאם 
   יפן. גביע הליגה. שלב הבתים - בית A
13:00וי וורן נגסאקיקונסאדולה סאפורו 6:3
67'יוקוהמה אף מארינסשונאן בלמאר 0:1
   יפן. גביע הליגה. שלב הבתים - בית B
13:00וגאלטה סנדייסאגן טוסו 2:1
13:00פ.צ. טוקיוקשיווה רייסול 0:2
   יפן. גביע הליגה. שלב הבתים - בית C
13:00אויטה טריניטהנאגויה גרמפוס אייט 2:2
69'סרזו אוסקהויסל קובה 0:1
   יפן. גביע הליגה. שלב הבתים - בית D
13:00גמבה אוסקהגיובילו איוואטה 1:4
13:00שימיצו אס-פולסמצומוטו יאמגה 2:2
   לטביה. ליגה עליונה
17:30וונטספילסדאוגבה ריגה 
18:00ריגה פ.צ.לייפיה 
   ליגה האלופות של אסיה. שלב הבתים - בית E
13:00קשימה אנטלרספ.צ. גיאייאונגנם 1:0
15:45דארול טקזיםשנדונג לוננג 
   ליגה האלופות של אסיה. שלב הבתים - בית G
13:00צ'ונבוק מוטורסאורווה רד דיימונדס 1:2
15:00בייג'ין גואןבוריראם 
   מקדוניה. ליגה עליונה
17:00בלאסיצה סטרומניצהשקנדיה טטובו 
17:00מקדוניה גיורצ'ה פטרובוארדר סקופיה 
17:00רבוטניצ'קי סקופיהפובדה פרילפ 
17:00רנובה צפצ'ישטהסילקס קראטובו 
17:00שקופיפנדב 
   מרוקו. ליגת העל
18:00ברקאןיוסופיה ברשיד 
18:00ר.ס.א קזבלנקהאגאדיר 
   נורבגיה. ליגה שלישית. בית 2
20:00אוד שיין 2פראם לרביק 
   סינגפור. ליגה עליונה
13'הוגאנג יונייטדאלבירקס ניגטה 0:1
13'הום יונייטדגיילנג יונייטד 0:1
13'ווריורסטמפינס רוברס 0:0
15:15דפמ''מ ברוניייאנג ליונס 
   סלובניה. גביע - 1/2 גמר
20:30מורהמריבור(1:0) 
   פולין. ליגה שלישית
18:00אלנה טורוןסקרה צ'נסטוחובה 
18:00בלקוטניסיארקה 
18:00גורניק לצ'נהפוגון סדליצה 
18:00גריפאולימפיה גרודזנדז 
18:00סטאל סטאלובה-וולהאולימפיה אלבלונג 
18:00ריבניקבלחטוב 
18:00רסוביה ז'שוברוך חוז'וב 
20:00זניץ' פרושקובראזבוי 
20:05וידזב לודז'רדומיאק רדום 
   פולין. ליגה שנייה
18:00ויגרי סובלקיל.ק.ס. לודז' 
18:30רקוב צ'נסטוחובהפודבסקידזי 
19:00חרוברי גלוגובגרבניה קראקוב 
19:00יאסטשמבהביטוביה ביטוב 
20:00אודרה אופולהסטאל מלץ 
20:00פוסצ'הל.ק.ס. נצצ'ה 
20:10סאנדציהטיכי 
20:30גאקאאס קטוביצהאולשטין 
21:00חויניצ'אנקהווארטה פוזנאן 
   צ'כיה. גביע - 1/2 גמר
18:00באניק אוסטראבהבוהמיאנס 1905 פראג 
20:30סלביה פראגספרטה פראג 
   קולומביה. פרימרה א. אפרטורה
00:30לה אקידאדאיטאגוי דטאירס 
   קירגיזסטן. ליגה עליונה
דורדוי-דינמואלגה 
   קרואטיה. גביע - 1/2 גמר
19:00אינטר זפרשיץ'רייקה 
   רומניה. גביע - 1/2 גמר
19:45אסטרה פלויישטיקלוז'(1:3) 
   רוסיה. ליגה שנייה
12:00לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקסוצ'י 1:0
12:00סק''א חברובסקחימקי 1:0
15:00טיומןספרטק-2 מוסקבה 
15:00סיביר נובוסיבירסקטום טומסק 
16:00קראסנודר-2רוטור וולגוגרד 
18:00מורדוביה סארנסקפאקל וורונז' 
18:15טמבובשיניק יארוסלאבל 
18:30ארמאבירזניט-2 סט. פטרסבורג 
19:00ניז'ני נובגורודבאלטיקה קלינינגרד 
19:00צ'רטנובואוואנגרד קורסק 
   רוסיה. פרמייר ליג
19:00אחמט גרוזניקראסנודר 
19:00רוסטובלוקומוטיב מוסקבה 
19:30צסק''א מוסקבהאנז'י מחצ'קלה 
19:30רובין קאזאןאופה 
21:00זניט סט. פטרסבורגדינמו מוסקבה 
   רוסיה. צעירים
08:00יניסיי U21אורנבורג U21 0:2
13:00ארסנל טולה U21ספרטק מוסקבה U21 5:0
17:00קריליה סובטוב U21אורל U21 
   שבדיה. אלסבנסקן
20:00א.פ.ק. אסקילסטונהאסטרסונד 
20:00אלפסבורגאורברו 
20:00מלמההאמרבי 
20:00סולנההאקן 
20:00פלקנברגסיריאוס אופסלה 
* בינלאומי
אוקיאניה
מוקדמות אוקיאניה
האלופות.אוקיאניה
אירופה
ליגת.האלופות
הליגה.האירופית
יורו
ליגת האומות של אופ''א
מוקדמות אירופה
הסופר קאפ
אליפות אירופה לנשים
יורו עד גיל 19
יורו עד גיל 21
יורו עד גיל 17
גביע האינטרטוטו
גביע האומות
גביע הערוץ הראשון
אמריקה
קופה.אמריקה
גביע ליברטדורס
גביע הסודאמריקנה
מוקדמות דר' אמריקה
סודמריקנו עד גיל 20
האלופות.צפ.אמריקה
מוקדמות קונקאקאף
גביע.הזהב
ליגת האומות של קונקאקאף
קופה.סנטרומריקנה
סופרליגה
ליגה של קונקאקאף
אסיה
ליגה האלופות של אסיה
גביע.איי.אפ.קיי.
מוקדמות אסיה
אליפות.אסיה
אליפות אסיה מזרחית
אליפות אסיה מערבית
גביע המפרץ
אליפות אסיאן
אפריקה
ליגה האלופות של אפריקה
גביע הקונפדרציות של אפריקה
מוקדמות אפריקה
אליפות אפריקה
אומות אפריקה
סופרקאפ של אפריקה
עולמי
מונדיאל
אולימפיאדה.גברים
אולימפיאדה.נשים
גביע הקונפדרציות
מונדיאל עד גיל 20
מונדיאל עד גיל 17
מונדיאל.נשים
מוקדמות פלייאוף
מונדיאל.לקבוצות
ידידות.נבחרות
ידידות.מועדונים
גביע גראנטקין
גביע חבר העמים