Ligot.Net תוצאות וטבלאות כדורגל של ליגות, גביעים ותחרויות בינלאומיות מכל רחבי העולם 21.09.2021
* ליגות
אוזבקיסטן פרמייר ליג
אוסטריה בונדסליגה
אוסטריה ליגה שנייה
אוסטריה ליגה שלישית
אוסטרליה איי-ליגה
אוסטרליה בריזביין פרמייר ליג
אוסטרליה ויקטוריה אנ.פי.אל.
אוקראינה ליגה עליונה
אוקראינה ליגה שנייה
אוקראינה ליגה 3
אוקראינה נוער
אוקראינה צעירים
אורוגוואי פרימרה
אזרבייג'ן ליגה עליונה
אזרבייג'ן ליגה שנייה
איחוד האמירויות ליגה עליונה
איטליה סרייה א'
איטליה סרייה ב
איטליה סרייה סי1
איי פארו ליגה עליונה
איי פארו ליגה שנייה
אינדונזיה ליגה עליונה
איסלנד פרמייר ליג
איסלנד ליגה שנייה
איסלנד ליגה שלישית
אירלנד פרמייר ליג
אירלנד ליגה שנייה
אירן ליגה עליונה
אל סלבדור פרימרה
אלבניה ליגה עליונה
אלג'יריה ליגת העל
אנגליה פרמיירשיפ
אנגליה צ'מפיונשיפ
אנגליה ליגה שלישית
אנגליה ליגה רביעית
אנגליה קונפרנס
אנגליה קונפרנס.2
אנגליה פרמייר ליג (צעירים)
אנדורה ליגה עליונה
אסטוניה ליגה עליונה
אסטוניה ליגה שניה
אסטוניה ליגה שלישית
אסטוניה ליגת נשים
אקוודור סרייה א
ארגנטינה סופרליגה
ארגנטינה פרימרה נסיונל
ארה''ב מייג'ור ליג סוקר
ארה''ב נאס''ל
ארמניה פרמייר ליג
בולגריה ליגה עליונה
בולגריה ליגה שנייה
בוליביה פרימרה
בוסניה ליגה עליונה
בחריין ליגה עליונה
בלארוס ליגה עליונה
בלארוס ליגה שנייה
בלארוס ליגה שלישית
בלארוס ליגת המילואים
בלארוס ליגת נשים
בלגיה יופילר ליג
בלגיה ליגה שנייה
ברזיל סרייה א
ברזיל סרייה ב
ברזיל סרייה סי
ברזיל פאוליסטה א1
ברזיל קריוקה
ברזיל גאוצ
ברזיל מיניירו
ברזיל באיאנו
ברזיל פרנמבוקנו
ברזיל סיארנסה
ברית המועצםת ליגת העל
גואטמלה נסיונל
גיברלטר ליגה עליונה
גרוזיה ליגה עליונה
גרוזיה ליגה שנייה
גרמניה בונדסליגה 1
גרמניה בונדסליגה 2
גרמניה ליגה 3
גרמניה אזורית צפון
גרמניה אזורית צפון-מזרח
גרמניה אזורית מערב
גרמניה אזורית דרום-מערב
גרמניה אזורית באיירן
גרמניה בונדסליגה נשים
ד.קוריאה ליגה עליונה
ד.קוריאה קיי ליג 2
ד.קוריאה קיי ליג 3
דנמרק סופרליגן
דנמרק ליגה שנייה
דנמרק ליגה שלישית
דנמרק ליגה רביעית
דרום אפריקה פרמייר ליג
הודו סופר ליגה
הודו איי-ליג
הולנד ארדיביזה
הולנד ליגה שנייה
הולנד ליגה שלישית
הונג קונג ליגה 1
הונגריה ליגה עליונה
הונגריה ליגה שנייה
הונדורס נסיונל
וויילס פרמייר ליג
וייטנאם ליגה עליונה
וייטנאם ליגה שנייה
ונצואלה פרימרה
טג'יקיסטן ליגה עליונה
טוניסיה ליגה עליונה
טורקיה סופרליג
טורקיה ליגה שנייה
טורקיה ליגה שלישית
טורקמניסטן טורקמני
טורקמניסטן ליגת המילואים
טיוואן ליגה ראשונה
טיוואן ליגת נשים
יוון ליגה עליונה
יוון סופר ליג 2
יוון ליגה שניה
יפן ליגה עליונה
יפן ליגה שנייה
ירדן ליגה עליונה
ישראל ליגת העל
ישראל ליגה לאומית
ישראל ליגה א'
ישראל ליגה ב'
כווית ליגה עליונה
לוקסמבורג ליגה עליונה
לטביה ליגה עליונה
לטביה ליגה שנייה
ליטא ליגה עליונה
ליטא ליגה שניה
מולדובה ליגה עליונה
מולדובה ליגה שנייה
מונטנגרו ליגה עליונה
מונטנגרו ליגה שניה
מלזיה ליגה עליונה
מלטה ליגה עליונה
מצרים ליגת העל
מקסיקו MX.ליגה
מקסיקו ליגה שנייה
מרוקו בוטולה פרו
נורבגיה ליגה עליונה
נורבגיה ליגה שניה
נורבגיה ליגה שלישית
נורבגיה ליגה רביעית
ניגריה ליגת העל
ניקרגואה פרימרה
ניקרגואה פרימרה U20
סוריה ליגה עליונה
סין ליגה עליונה
סין ליגה שניה
סינגפור ליגה עליונה
סלובניה ליגה עליונה
סלובניה ליגה שניה
סלובקיה סופר ליגה
סלובקיה ליגה שנייה
סן מרינו ליגה עליונה
ספרד פרימרה
ספרד ליגה שנייה
ספרד ליגה שלישית
ספרד ליגה רביעית
סקוטלנד פרמייר ליג
סקוטלנד ליגה שנייה
סקוטלנד ליגה שלישית
סקוטלנד ליגה רביעית
סרביה סופר ליגה
סרביה ליגה שניה
ערב הסעודית ליגה עליונה
פולין אקסטראקלסה
פולין ליגה שנייה
פולין ליגה שלישית
פורטוגל פרימיירה ליגה
פורטוגל ליגה שנייה
פינלנד ליגה עליונה
פינלנד ליגה שנייה
פינלנד ליגה שלישית
פרגוואי פרימרה
פרו פרימרה
צ'ילה פרימרה
צ'כיה גמברינוס ליגה
צ'כיה ליגה שנייה
צפון.אירלנד פרמייר ליג
צפון.אירלנד צ'מפיונשיפ 1
צפון.מקדוניה ליגה עליונה
צרפת ליגה 1
צרפת ליגה שנייה
צרפת ליגה שלישית
קאטר ליגה עליונה
קולומביה פרימרה א
קוסובו ליגה עליונה
קוסטה ריקה פרימרה
קזחסטן סופרליגה
קזחסטן ליגה שנייה
קירגיזסטן ליגה עליונה
קנדה פרמייר ליג
קנדה ק.ס.ל.
קניה ליגת העל
קפריסין ליגה עליונה
קפריסין ליגה שנייה
קרואטיה ליגה עליונה
קרואטיה ליגה שנייה
רומניה דיביזיה א'
רומניה ליגה שנייה
רוסיה פרמייר ליג
רוסיה ליגה שנייה
רוסיה ליגה שלישית
רוסיה סופרליג נשים
רוסיה צעירים
שבדיה אלסבנסקן
שבדיה ליגה שנייה
שבדיה ליגה שלישית
שבדיה ליגה רביעית
שוויץ סופרליג
שוויץ ליגה שנייה
תאילנד ליגה עליונה





18.09.202119.09.202120.09.2021  היום  22.09.202123.09.202124.09.2021
 כל משחקיםפעיליםטרם החלוהסתיימו



   ישראל. גביע הטוטו על - גמר
מכבי.חיפההפועל.באר.שבע 
   איטליה. סרייה א'
אטאלנטהסאסואולו 
בולוניהגנואה 
פיורנטינהאינטר 
   הולנד. ארדיביזה
ואלבייקוילם II 
פורטונה סיטארדאייאקס אמסטרדם 
   ספרד. פרימרה
אתלטיק בילבאוראיו ואייקנו 
חטאפהאתלטיקו מדריד 
לבנטהסלטה ויגו 
   אנגליה. גביע הליגה - 1/16 גמר
ברנטפורדאולדהאם 
ברנלירוצ'דייל 
ווטפורדסטוק סיטי 
וויגןסנדרלנד 
מנצ'סטר סיטיוויקומב וונדרס 
נוריץ'ליברפול 
פולהאםלידס 
פרסטוןצ'לטנהאם 
קווינס פארק ריינג'רסאברטון 
שפילד יונייטדסאות'המפטון 
   הולנד. גביע - 1/64 גמר
א.ס.וו.ה.קוויק דן האג 
אודין 59דה טרפרס 
אחילס וייןד.ט.ס. אדה 
אייאקס זטרדךסנט באוו 
ארמלונורדוויק 
ברנדרכטסהוונגן 
גוסדובו 
גלדרסגנוייגן 
הארדנברגקאפלה 
הוקסטדוקו 
ליסהאמסטרדם 
ספקנבורגספורטלוסט 46 
ספרטה נייקרקסלידרכט 
קוויק בויזריינסבורגסה בויז 
קטוויקהארקמסה בויז 
   טורקיה. סופרליג
בשיקטשאדנה דמירספור 
ייני מלאטיאספורסיבאספור 
קרגיומריוקאנטליספור 
ריזספוראלטאי איזמיר 
   אוזבקיסטן. פרמייר ליג
בונדקורלוקומוטיב טשקנט 
משיאל מובארקסוגדיאנה ג'יזאק 
   אוסטריה. גביע - 1/16 גמר
אוניון גורטןהארטברג 
אמסטטןואקר אינסברוק 
בלאו-וייס לינץט.וו.ל. אלקטרה 
וויץאוסטריה לוסטנאו 
זיגנדורףוולסברגר 
טרייבךפלורידסדורפר 
פורוורטס שטיירס.וו. ריד 
קאפפנברגאוסטריה וינה 
שוואץסנט פולטן 
   אוקראינה. גביע - שלב השלישי
מ.פ.צ. ניקולאיברוך לבוב 
מטליסט חרקוב דסנה צ'רניגוב 
   אזרבייג'ן. ליגה שנייה
גאבאלה-2נפטצ'י-2 באקו 
מ.ו.י.ק. באקוסבאיל 2 
סאבאך-2 באקוקשליה 2 
   איטליה. סרייה ב
אלסנדריהאסקולי 
בנבנטוציטדלה 
ספאלויצ'נצה 
פורדנונהרג'ינה 
פיזהמונצה 
קוזנצהקומו 
קרוטונהלצ'ה 
   אירלנד. גביע - 1/4 גמר
דאנדלקפין הארפס(3:3) 
   אנגליה. ליגה רביעית
קרולי טאוןהארוגייט טאון 
   אנגליה. ליגה שלישית
גיליגהאםצ'רלטון 
פורטסמות'פלימות' 
קרומורקאם 
   אנגליה. קונפרנס
דוברסוליהאל מורס 
   אנגליה. קונפרנס.2. צפון
אלפרטון טאוןלמינגטון 
   אסטוניה. גביע - 1/16 גמר
אתלטיק טאליןפלורה U21 
טארטו קאלבנומה יונייטד 
   ארגנטינה. סופרליגה. שלב השני
02:15דפנסה וחוסטיסיהבנפילד 0:0
   ארגנטינה. פרימרה נסיונל - בית A
03:10סן מרטין דה טוקומןבלגראנו 0:0
   ארמניה. פרמייר ליג
בי.קיי.אם.איי.אררט ירוואן 
   בולגריה. גביע - 1/16 גמר
טונג'ה יאמבולארדה 
ייטאר וליקו טארנובובוטב פלובדיב 
לבסקי קרומובגרדצרסקו סלו 
מונטאנהצסק''א 1948 סופיה 
רודופה סמוליאןלוקומוטיב פלובודיב 
רוזובה דולינהברואה סטארה זאגורה 
   בלגיה. גביע - 1/32 גמר
יוניון סנט. גיללבקה 
   ברזיל. סרייה א
02:00קויאבהפלומיננזה 2:2
   ברזיל. סרייה ב
גוארארני קמפיאסרמו 
   גרוזיה. גביע - 1/4 גמר
גאגרהשוקורה 
גאנג'יסאבורטלו 
גוריסמגורלי 
לוקומוטיבי טביליסידינמו בטומי 
   ד.קוריאה. ליגה עליונה. שלב הראשון
גוונגז'ו צ'ונבוק מוטורס 
פוהאנג סטילרסאולסן היונדה 
8'סוואן בלו ווינגסגאנגוון 0:0
   דנמרק. גביע - 1/16 גמר
א.ב. קופנהאגןפרדריסיה 
ברברנדקולדינג איי.אף 
הלסינגוראודנסה 
לינגביאלבורג 
   מולדובה. ליגה עליונה
ספינטול-גיורגהפטרוקוב 
   נורבגיה. ליגה רביעית. בית 3
אוקרהמאדלה 
   סינגפור. ליגה עליונה
טמפינס רוברסליון סיטי סיילונס 
   סרביה. סופר ליגה. שלב הראשון
וויבודינהקולובארה 
ראדניצ'קי נישמטאלאץ 
רדניק סורדוליצהבאצ'קה טופולה 
   פולין. גביע - 1/32 גמר
יגלוניה ביאליסטוקלכיה גדנסק 
פולוניה סרודהיאסטשמבה 
קאלישפוגון שצ'צ'ין 
רוך זדזשוביצהזגלביה סוסנובייץ 
שלאסק-2 וורוצלאבזגלביה לובין 
   פורטוגל. גביע הליגה. שלב הבתים - בית A
ספורטינג קוביליהגימארייש 
   פורטוגל. ליגה שנייה
וארזיםאמדורה 
   פינלנד. ליגה שלישית. בית B
הונקה-2פארגאס 
   פרגוואי. פרימרה. קלאוסורה
03:00אולימפיהנסיונל 2:1
   צ'כיה. גביע - 1/16 גמר
אופבהמלאדה בולסלאב 
ויסוצ'ינהפרדוביצה 
ויקטוריה פלזןמרילה פריברם 
ולאשיםסיגמה אולומוץ 
   צרפת. ליגה שנייה
אוקזררודז אביירון 
אז'קסיוניורט 
אמיין אס.סי.פו 
גנגאןסושו 
גרנובלנאנסי 
דונקרקטולוז 
ולנסיאןבאסטיה 
לה האברקווילי 
פ.צ. פריזנים 
קאןדיז'ון 
   קאטר. ליגה עליונה
אום סאלאלאל אהלי 
אל שאמאלקאטר 
אל-ערביאל סאיליה 
   קולומביה. פרימרה א. קלאוסורה
02:00לה אקידאדדפורטיבו פריירה 1:1
04:00פטרולרהפטריוטאס 0:3
   קזחסטן. ליגה שנייה
אקיבסטוזאיגיליק קראטאו 
בולאטאונטוסטיק 
בייקונור קיזילורדהאוקז'טפס 
מקטאהארלקיראן 
קאיראט ז'אסטאראקסו 
קיזילז'אר-2טאראז-2 
   קירגיזסטן. ליגה עליונה
אילבירס בישקקדורדוי-דינמו 
אלאי אושאבדיש אטא 
נפטצ'יקאגאנאט 
קארה בלטהאלגה 
   קרואטיה. גביע - 1/16 גמר
דוגופוליהלוקומוטיבה זאגרב 
ווטקס סלוגהאיסטרה פולה 
מלאדוסט ז'דראלוביאינטר זפרשיץ' 
פיטומאצ'הרייקה 
פרימורץהיידוק ספליט 
   רומניה. גביע - 1/16 גמר
דאצ'יה מיובניראפיד בוקרשט 
מינאור באיה מארהפוליטכניקה יאסי 
פטרולולקראיובה 1948 
שומוז פלטיצ'ןוולונטארי 
   רוסיה. ליגה שלישית. שלב הראשון - בית 2B
צ'רטנובויניסיי-2 קראסנויארסק 
   רוסיה. ליגה שלישית. שלב הראשון - בית 3A
פרסבטקולומנה 
   שבדיה. ליגה שנייה
הלסינבורגיונקופינג סודרה 
   שוויץ. ליגה שנייה
אראוויל 1900 
ואדוץוינטרטור 
שאפהאוזןטון 
   שוויץ. סופרליג
פ.צ. ציריךסרבט ז'נבה 
* בינלאומי
אוקיאניה
מוקדמות אוקיאניה
האלופות.אוקיאניה
אירופה
ליגת.האלופות
הליגה האזורית
הליגה.האירופית
יורו
ליגת האומות של אופ''א
מוקדמות אירופה
הסופר קאפ
אליפות אירופה לנשים
יורו עד גיל 19
יורו עד גיל 21
יורו עד גיל 17
גביע האינטרטוטו
גביע האומות
גביע הערוץ הראשון
אמריקה
קופה.אמריקה
גביע ליברטדורס
גביע הסודאמריקנה
מוקדמות דר' אמריקה
סודמריקנו עד גיל 20
האלופות.צפ.אמריקה
מוקדמות קונקאקאף
גביע.הזהב
ליגת האומות של קונקאקאף
קופה.סנטרומריקנה
סופרליגה
ליגה של קונקאקאף
אסיה
ליגה האלופות של אסיה
גביע.איי.אפ.קיי.
מוקדמות אסיה
אליפות.אסיה
אליפות אסיה מזרחית
אליפות אסיה מערבית
גביע המפרץ
אליפות אסיאן
אפריקה
ליגה האלופות של אפריקה
גביע הקונפדרציות של אפריקה
מוקדמות אפריקה
אליפות אפריקה
אומות אפריקה
גביע קוסאפא
סופרקאפ של אפריקה
עולמי
מונדיאל
אולימפיאדה.גברים
אולימפיאדה.נשים
גביע הקונפדרציות
מונדיאל עד גיל 20
גביע האומות הערביות
מונדיאל עד גיל 17
מונדיאל.נשים
מוקדמות פלייאוף
מונדיאל.לקבוצות
ידידות.נבחרות
ידידות.מועדונים
גביע גראנטקין
גביע חבר העמים