Ligot.Net תוצאות וטבלאות כדורגל של ליגות, גביעים ותחרויות בינלאומיות מכל רחבי העולם 03.05.2016
* ליגות
אוזבקיסטן.פרמייר ליג
אוסטריה.בונדסליגה
אוסטריה.ליגה שנייה
אוסטריה.ליגה שלישית
אוסטרליה.איי-ליגה
אוקראינה.ליגה עליונה
אוקראינה.ליגה שנייה
אוקראינה.ליגה 3
אוקראינה.צעירים
אורוגוואי.פרימרה
אזרבייג'ן.ליגה עליונה
אזרבייג'ן.ליגה שנייה
איחוד האמירויות.ליגה עליונה
איטליה.סרייה א'
איטליה.סרייה ב
איטליה.סרייה סי1
איי פארו.ליגה עליונה
איסלנד.פרמייר ליג
איסלנד.ליגה שנייה
אירלנד.פרמייר ליג
אירלנד.ליגה שנייה
אירן.ליגה עליונה
אל סלבדור.פרימרה
אלבניה.ליגה עליונה
אלג'יריה.ליגת העל
אנגליה.פרמיירשיפ
אנגליה.צ'מפיונשיפ
אנגליה.ליגה שלישית
אנגליה.ליגה רביעית
אנגליה.קונפרנס
אנגליה.קונפרנס.2
אנגליה.פרמייר ליג (צעירים)
אנדורה.ליגה עליונה
אסטוניה.ליגה עליונה
אסטוניה.ליגה שניה
אקוודור.סרייה א
ארגנטינה.פרימרה
ארגנטינה.פרימרה ב
ארה''ב.מייג'ור ליג סוקר
ארה''ב.נאס''ל
ארמניה.פרמייר ליג
בולגריה.ליגה עליונה
בולגריה.ליגה שנייה
בוליביה.פרימרה
בוסניה .ליגה עליונה
בחריין.ליגה עליונה
בלארוס.ליגה עליונה
בלארוס.ליגה שנייה
בלארוס.ליגה שלישית
בלגיה.יופילר ליג
בלגיה.ליגה שנייה
ברזיל.סרייה א
ברזיל.סרייה ב
ברזיל.פאוליסטה א1
ברזיל.קריוקה
ברזיל.גאוצ
ברזיל.מיניירו
ברזיל.באיאנו
ברזיל.סיארנסה
ברזיל.פרנמבוקנו
גואטמלה.נסיונל
גיברלטר.ליגה עליונה
גרוזיה.ליגה עליונה
גרוזיה.ליגה שנייה
גרמניה.בונדסליגה 1
גרמניה.בונדסליגה 2
גרמניה.ליגה 3
גרמניה.אזורית צפון
גרמניה.אזורית צפון-מזרח
גרמניה.אזורית מערב
גרמניה.אזורית דרום-מערב
גרמניה.אזורית באיירן
ד.קוריאה.ליגה עליונה
דנמרק.סופרליגן
דנמרק.ליגה שנייה
דנמרק.ליגה שלישית
דרום אפריקה.פרמייר ליג
הודו.סופר ליגה
הודו.איי-ליג
הולנד.ארדיביזה
הולנד.ליגה שנייה
הונג קונג.ליגה 1
הונגריה.ליגה עליונה
הונגריה.ליגה שנייה
הונדורס.נסיונל
וויילס.פרמייר ליג
וייטנאם.ליגה עליונה
ונצואלה.פרימרה
טג'יקיסטן.ליגה עליונה
טוניסיה.ליגה עליונה
טורקיה.סופרליג
טורקיה.ליגה שנייה
טורקיה.ליגה שלישית
טורקמניסטן.טורקמני
יוון.ליגה עליונה
יוון.ליגה שניה
יפן.ליגה עליונה
יפן.ליגה שנייה
ירדן.ליגה עליונה
ישראל.ליגת העל
ישראל.ליגה לאומית
ישראל.ליגה א'
כווית.ליגה עליונה
לוקסמבורג.ליגה עליונה
לטביה.ליגה עליונה
ליטא.ליגה עליונה
מולדובה.ליגה עליונה
מולדובה.ליגה שנייה
מונטנגרו.ליגה עליונה
מלזיה.ליגה עליונה
מלטה.ליגה עליונה
מצרים.ליגת העל
מקדוניה.ליגה עליונה
מקסיקו.MX.ליגה
מקסיקו.ליגה שנייה
מרוקו.ליגת העל
נורבגיה.ליגה עליונה
נורבגיה.ליגה שניה
סין.ליגה עליונה
סינגפור.ליגה עליונה
סלובניה.ליגה עליונה
סלובקיה.סופר ליגה
סן מרינו.ליגה עליונה
ספרד.פרימרה
ספרד.ליגה שנייה
ספרד.ליגה שלישית
סקוטלנד.פרמייר ליג
סקוטלנד.ליגה שנייה
סקוטלנד.ליגה שלישית
סקוטלנד.ליגה רביעית
סרביה.סופר ליגה
ערב הסעודית.ליגה עליונה
פולין.אקסטראקלסה
פולין.ליגה שנייה
פולין.ליגה שלישית
פורטוגל.סופר ליגה
פורטוגל.ליגה שנייה
פינלנד.ליגה עליונה
פינלנד.ליגה שנייה
פרגוואי.פרימרה
פרו.פרימרה
צ'ילה.פרימרה
צ'כיה.גמברינוס ליגה
צ'כיה.ליגה שנייה
צפון.אירלנד.פרמייר ליג
צפון.אירלנד.צ'מפיונשיפ 1
צרפת.ליגה 1
צרפת.ליגה שנייה
צרפת.ליגה שלישית
קאטר.ליגה עליונה
קולומביה.פרימרה א
קוסטה ריקה.פרימרה
קזחסטן.סופרליגה
קזחסטן.ליגה שנייה
קירגיזסטן.ליגה עליונה
קנדה.ק.ס.ל.
קניה.ליגת העל
קפריסין.ליגה עליונה
קרואטיה.ליגה עליונה
קרואטיה.ליגה שנייה
רומניה.דיביזיה א'
רוסיה.פרמייר ליג
רוסיה.ליגה שנייה
רוסיה.ליגה שלישית. דרום
רוסיה.ליגה שלישית. מערב
רוסיה.ליגה שלישית. מרכז
רוסיה.ליגה 3. אורל.פובולז
רוסיה.ליגה שלישית. מזרח
רוסיה.צעירים
שבדיה.אלסבנסקן
שבדיה.ליגה שנייה
שוויץ.סופרליג
שוויץ.ליגה שנייה
תאילנד.ליגה עליונה





30.04.201601.05.201602.05.2016  היום  04.05.201605.05.201606.05.2016
 כל משחקיםפעיליםטרם החלוהסתיימו

   ליגת.האלופות - 1/2 גמר
21:45באיירן מינכןאתלטיקו מדריד(1:0) 
   אירלנד. גביע הליגה - 1/4 גמר
21:15לימריק גאלווי יונייטד 
   אנגליה. פרמייר ליג (צעירים) - פלייאוף - 1/2 גמר
21:00ארסנל U21בלקבורן U21 


   אסטוניה. גביע - 1/2 גמר
15'פלורהטאמקה 0:0
   ארגנטינה. פרימרה
טיגרהלאנוס 1:0
טמפרליאתלטיקו טוקומן 1:1
   ארגנטינה. פרימרה ב
דאגלס הייגטליירס 1:0
פרו קאריל אוייסטהסנטרל קורדובה 0:1
   גרמניה. אזורית מערב
20:00קראירוט-וייס אוברהאוזן 
   דרום אפריקה. פרמייר ליג
20:30מפומלנגה בלק אייססבידווסט וויטס 
   טורקמניסטן. טורקמני
אלטין אסירבאלקאן 
   יפן. ליגה שנייה
07:00זביגן קאנזאבהקונסאדולה סאפורו 1:0
07:00טוקושימה וורטיסמיטו הוליהוק 0:1
07:00ימאגוצ'יטספה קוסאצו 0:2
07:00מצומוטו יאמגהסרזו אוסקה 1:0
07:00פ.צ. יוקוהמהפאגיאמו אוקאימה 2:0
08:00גירוונץ קיטקיושווי וורן נגסאקי 2:2
09:00מטידה זלוויהגיפו 1:1
09:00קיוטו פרפל סאנגהשימיצו אס-פולס 1:2
10:00ג'ף יונייטדקמטמרה סנוקי 1:1
10:00טוקיו וורדימונטדיו יאמאגטה 1:0
10:00רואסו קומאמוטופ.צ. אהימה 
   ליגה האלופות של אסיה. שלב הבתים - בית C
85'טרקטור סאזיאל הילאל 2:1
87'פחטאקור טשקנטאל-ג'זירה 0:3
   ליגה האלופות של אסיה. שלב הבתים - בית D
19:30אל אהלי ג'ידהאל ג'איש 
19:30אל עיןנסאף קארשי 
   ליגה האלופות של אסיה. שלב הבתים - בית G
13:00מלבורן ויקטוריגמבה אוסקה 1:2
13:00סובון בלו ווינגסשנחאי סיפג 0:3
   ליגה האלופות של אסיה. שלב הבתים - בית H
13:30אורווה רד דיימונדספוהאנג סטילרס 1:1
13:30גואנצ'ז'או אוונגראנדפ.צ.סידני 0:1
   ליטא. ליגה עליונה
45'סטומבראס קאונסטראקאי 0:0
   מולדובה. ליגה שנייה
שריף-2 טירספולאיסקרה ריבניצה 
   מצרים. ליגת העל
27'אל איטיחאד אל איסקנדריגאזי 0:1
21:30אל זאמלקטאלה 
   נורבגיה. גביע - 1/16 גמר
בראטווגאולסונד 
   סקוטלנד. ליגה שלישית - עלייה/ירידה - 1/2 גמר
21:45קליידאלגין סיטי 
   סקוטלנד. ליגה שנייה - עלייה/ירידה - 1/2 גמר
22:00פיטרהדאייר יונייטד 
   סרביה. סופר ליגה. שלב השני - פלייאוף.1
17:00ווז'דובאץהכוכב האדום בלגרד 1:0
42'צ`וקאריצ`קיוויבודינה 0:1
14'בוראץראדניצ'קי ניש 0:0
12'רדניק סורדוליצהפרטיזן בלגרד 0:0
   סרביה. סופר ליגה. שלב השני - פלייאוף.2
55'נובי פאזאריאבור איבניצה 1:0
56'ספרטק סובוטיצהיאגודינה 1:3
56'ראד בלגרדאו.אף.קיי בלגרד 0:0
12'מטאלאץמלאדוסט לוקאני 0:0
   קזחסטן. ליגה שנייה. שלב הראשון
קיראןקאספי 
   רוסיה. ליגה שלישית. דרום
15:00דינמו סטברופולסק''א רוסטוב 0:0
15:00דרוז'בה מייקופאפיפס 0:3
17:00מיטוס נובוצ'רקסקביאולוג 3:1
17:00ספרטק נלצ'יקאסטרחן 0:4
17:00צ'רנומורץ נובורוסייסקקראסנודר-2 1:3
60'מאשוק פיאטיגורסקטרק-2 גרוזני 0:2
   רוסיה. ליגה שלישית. מזרח
08:00סחלין יוז'נו-סחלינסקאירטיש-1946 אומסק 0:1
10:30סמנה קומסומולסק-על-אמורטום-2 טומסק 2:2
11:30יאקוטיהסיביר-2 נובוסיבירסק 1:5
12:00צ'יטהדינמו ברנאול 1:3
* בינלאומי
אוקיאניה
מוקדמות אוקיאניה
האלופות.אוקיאניה
אירופה
ליגת.האלופות
הליגה.האירופית
יורו
מוקדמות אירופה
הסופר קאפ
אליפות אירופה לנשים
יורו עד גיל 19
יורו עד גיל 21
יורו עד גיל 17
גביע האינטרטוטו
גביע האומות
גביע הערוץ הראשון
אמריקה
קופה.אמריקה
גביע ליברטדורס
גביע הסודאמריקנה
מוקדמות דר' אמריקה
סודמריקנו עד גיל 20
האלופות.צפ.אמריקה
מוקדמות קונקאקאף
גביע.הזהב
קופה.סנטרומריקנה
סופרליגה
אסיה
ליגה האלופות של אסיה
גביע.איי.אפ.קיי.
מוקדמות אסיה
אליפות.אסיה
אליפות אסיה מזרחית
אליפות אסיה מערבית
גביע המפרץ
אליפות אסיאן
אפריקה
ליגה האלופות של אפריקה
גביע הקונפדרציות של אפריקה
מוקדמות אפריקה
אליפות אפריקה
אומות אפריקה
סופרקאפ של אפריקה
עולמי
מונדיאל
אולימפיאדה
גביע הקונפדרציות
מונדיאל עד גיל 20
מונדיאל עד גיל 17
מונדיאל.נשים
מוקדמות פלייאוף
מונדיאל.לקבוצות
ידידות.נבחרות
ידידות.מועדונים
גביע גראנטקין
גביע חבר העמים