Ligot.Net תוצאות וטבלאות כדורגל של ליגות, גביעים ותחרויות בינלאומיות מכל רחבי העולם 25.03.2017
* ליגות
אוזבקיסטן.פרמייר ליג
אוסטריה.בונדסליגה
אוסטריה.ליגה שנייה
אוסטריה.ליגה שלישית
אוסטרליה.איי-ליגה
אוקראינה.ליגה עליונה
אוקראינה.ליגה שנייה
אוקראינה.ליגה 3
אוקראינה.צעירים
אורוגוואי.פרימרה
אזרבייג'ן.ליגה עליונה
אזרבייג'ן.ליגה שנייה
איחוד האמירויות.ליגה עליונה
איטליה.סרייה א'
איטליה.סרייה ב
איטליה.סרייה סי1
איי פארו.ליגה עליונה
איסלנד.פרמייר ליג
איסלנד.ליגה שנייה
אירלנד.פרמייר ליג
אירלנד.ליגה שנייה
אירן.ליגה עליונה
אל סלבדור.פרימרה
אלבניה.ליגה עליונה
אלג'יריה.ליגת העל
אנגליה.פרמיירשיפ
אנגליה.צ'מפיונשיפ
אנגליה.ליגה שלישית
אנגליה.ליגה רביעית
אנגליה.קונפרנס
אנגליה.קונפרנס.2
אנגליה.פרמייר ליג (צעירים)
אנדורה.ליגה עליונה
אסטוניה.ליגה עליונה
אסטוניה.ליגה שניה
אקוודור.סרייה א
ארגנטינה.פרימרה
ארגנטינה.פרימרה ב
ארה''ב.מייג'ור ליג סוקר
ארה''ב.נאס''ל
ארמניה.פרמייר ליג
בולגריה.ליגה עליונה
בולגריה.ליגה שנייה
בוליביה.פרימרה
בוסניה .ליגה עליונה
בחריין.ליגה עליונה
בלארוס.ליגה עליונה
בלארוס.ליגה שנייה
בלארוס.ליגה שלישית
בלגיה.יופילר ליג
בלגיה.ליגה שנייה
ברזיל.סרייה א
ברזיל.סרייה ב
ברזיל.פאוליסטה א1
ברזיל.קריוקה
ברזיל.גאוצ
ברזיל.מיניירו
ברזיל.באיאנו
ברזיל.סיארנסה
ברזיל.פרנמבוקנו
גואטמלה.נסיונל
גיברלטר.ליגה עליונה
גרוזיה.ליגה עליונה
גרוזיה.ליגה שנייה
גרמניה.בונדסליגה 1
גרמניה.בונדסליגה 2
גרמניה.ליגה 3
גרמניה.אזורית צפון
גרמניה.אזורית צפון-מזרח
גרמניה.אזורית מערב
גרמניה.אזורית דרום-מערב
גרמניה.אזורית באיירן
ד.קוריאה.ליגה עליונה
דנמרק.סופרליגן
דנמרק.ליגה שנייה
דנמרק.ליגה שלישית
דרום אפריקה.פרמייר ליג
הודו.סופר ליגה
הודו.איי-ליג
הולנד.ארדיביזה
הולנד.ליגה שנייה
הונג קונג.ליגה 1
הונגריה.ליגה עליונה
הונגריה.ליגה שנייה
הונדורס.נסיונל
וויילס.פרמייר ליג
וייטנאם.ליגה עליונה
ונצואלה.פרימרה
טג'יקיסטן.ליגה עליונה
טוניסיה.ליגה עליונה
טורקיה.סופרליג
טורקיה.ליגה שנייה
טורקיה.ליגה שלישית
טורקמניסטן.טורקמני
יוון.ליגה עליונה
יוון.ליגה שניה
יפן.ליגה עליונה
יפן.ליגה שנייה
ירדן.ליגה עליונה
ישראל.ליגת העל
ישראל.ליגה לאומית
ישראל.ליגה א'
כווית.ליגה עליונה
לוקסמבורג.ליגה עליונה
לטביה.ליגה עליונה
ליטא.ליגה עליונה
מולדובה.ליגה עליונה
מולדובה.ליגה שנייה
מונטנגרו.ליגה עליונה
מלזיה.ליגה עליונה
מלטה.ליגה עליונה
מצרים.ליגת העל
מקדוניה.ליגה עליונה
מקסיקו.MX.ליגה
מקסיקו.ליגה שנייה
מרוקו.ליגת העל
נורבגיה.ליגה עליונה
נורבגיה.ליגה שניה
סין.ליגה עליונה
סינגפור.ליגה עליונה
סלובניה.ליגה עליונה
סלובקיה.סופר ליגה
סן מרינו.ליגה עליונה
ספרד.פרימרה
ספרד.ליגה שנייה
ספרד.ליגה שלישית
סקוטלנד.פרמייר ליג
סקוטלנד.ליגה שנייה
סקוטלנד.ליגה שלישית
סקוטלנד.ליגה רביעית
סרביה.סופר ליגה
ערב הסעודית.ליגה עליונה
פולין.אקסטראקלסה
פולין.ליגה שנייה
פולין.ליגה שלישית
פורטוגל.סופר ליגה
פורטוגל.ליגה שנייה
פינלנד.ליגה עליונה
פינלנד.ליגה שנייה
פרגוואי.פרימרה
פרו.פרימרה
צ'ילה.פרימרה
צ'כיה.גמברינוס ליגה
צ'כיה.ליגה שנייה
צפון.אירלנד.פרמייר ליג
צפון.אירלנד.צ'מפיונשיפ 1
צרפת.ליגה 1
צרפת.ליגה שנייה
צרפת.ליגה שלישית
קאטר.ליגה עליונה
קולומביה.פרימרה א
קוסטה ריקה.פרימרה
קזחסטן.סופרליגה
קזחסטן.ליגה שנייה
קירגיזסטן.ליגה עליונה
קנדה.ק.ס.ל.
קניה.ליגת העל
קפריסין.ליגה עליונה
קרואטיה.ליגה עליונה
קרואטיה.ליגה שנייה
רומניה.דיביזיה א'
רוסיה.פרמייר ליג
רוסיה.ליגה שנייה
רוסיה.ליגה שלישית. דרום
רוסיה.ליגה שלישית. מערב
רוסיה.ליגה שלישית. מרכז
רוסיה.ליגה 3. אורל.פובולז
רוסיה.ליגה שלישית. מזרח
רוסיה.צעירים
שבדיה.אלסבנסקן
שבדיה.ליגה שנייה
שוויץ.סופרליג
שוויץ.ליגה שנייה
תאילנד.ליגה עליונה





22.03.201723.03.201724.03.2017  היום  26.03.201727.03.201728.03.2017
 כל משחקיםפעיליםטרם החלוהסתיימו



   אוזבקיסטן. פרמייר ליג
אובוד טשקנטבונדקור 
דינמו סמרקנדנאוובאחור נמנגאן 
לוקומוטיב טשקנטאלמאליק 
מטאלורג בקבאדשורטאן גוזאר 
משיאל מובארקפחטאקור טשקנט 
נסאף קארשיסוגדיאנה ג'יזאק 
נפטצ'י פרגאנהקרקאנד 
קיזילקום זאראבשןבוכרה 
   אוסטריה. ליגה שלישית. מזרח
19:00נויזידלרריצינג 
   אוסטריה. ליגה שלישית. מערב
16:30אלטאך-2פינצגאו 
17:00דורנבירןהואנמס 
17:00הארדאויגנדורף 
17:00סנט יוהאןשוואץ 
18:00אוסטריה זלצבורגאניף / זלצבורג-2 
   אוסטריה. ליגה שלישית. מרכז
15:30א.ט.ס.וו. וולסבורגדויצ'לאנדסברגר 
17:00אוניון גורטןשטאדל פאורה 
20:00לאפניץהארטברג 
   אוסטרליה. איי-ליגה
08:35סנטרל קוסט מארינרסאדלייד יונייטד 3:2
10:50בריזביין רוארמלבורן ויקטורי 0:1
   אוקראינה. ליגה 3
אנרגיה קאחובקהריאל פארמ 
באלקניאינגולץ-2 
בוני ספינות ניקולאיבארסנל בילאיה צרקוב 
ז'מצ'וז'ינה אודסהמיר 
ניקופולרוך ויניקי 
קרמן קרמנצ'וגפודוליה חמלניצקי 
   אוקראינה. ליגה שנייה
סומיאובולון-ברובר קייב 
72'ארסנל קייבמ.פ.צ. ניקולאיב 0:1
72'גורניאק-ספורטסלאבוטיצ 2:4
72'פ.צ. פולטבהאיליאיצ'בץ מריאופול 0:1
29'אינגולץנפטיאניק אחטירקה 1:0
29'מורשיןגליאוס חרקוב 0:0
29'קולוסטרנופול 0:3
29'קרמטורסקורס רובנו 0:1
16:00דסנה צ'רניגובבוקובינה צ'רנובצי 
   אורוגוואי. פרימרה. אפרטורה
21:30דפנסור ספורטינגפניארול 
21:30מונטווידאו וונדררסבוסטון ריבר 
21:30פניקסאל טנקה סיסליי 
21:30רמפלה ג'וניורסראסינג קלאב 
   איטליה. סרייה ב
19:00ציטדלהספציה 
21:30בנבנטוטראפני 
   איטליה. סרייה סי1. ג'ירונה A
15:30אלסנדריהרסינג רומה 
15:30וויטרבזהלוקזה 
15:30פרו יאצ'נצהלופה רומא 
1'קרמונזהפונטדרה 0:0
19:30טוטוקויואולביה 
19:30פראטוליבורנו 
21:30ארמיניורנטה 
21:30קאררזהסיינה 
   איטליה. סרייה סי1. ג'ירונה B
17:30פורדנונהלומצאנה 
   איסלנד. גביע הליגה. שלב הבתים - בית A
16:00אקורייריקפלוויק 
   איסלנד. גביע הליגה. שלב הבתים - בית C
19:15איי. אר. רייקיאוויקה.ק. קופאווגור 
19:30טור אקורייריוואלור 
   אירלנד. ליגה שנייה
20:00ווטרפורד יונייטדווקספורד 
21:45אטלוןשלבורן 
21:45יו סי די דבליןלונגפורד טאון 
21:45קאבינטיליקוב רמבלרס 
   אירלנד. פרמייר ליג
17:00קורק סיטידאנדלק 
18:00גאלווי יונייטדדרי סיטי 
19:00סנט פטריק אתלטיקשמרוק רוברס 
19:30דרוהדה יונייטדבוהמיאנס 
21:30בריי וונדררסלימריק  
21:45פין הארפססליגו רוברס 
   אל סלבדור. פרימרה. קלאוסורה
23:00אגילהאיסידרו מטאפן 
23:15דראגוןאוניברסידאד  
   אלג'יריה. ליגת העל
16:00בלואיזדאדסטיף 
17:00מ.ס. אלג'רקאבילי 
17:00רליזאןאו.ס.מ אלג'ר 
   אנגליה. ליגה רביעית
17:00אקסטריוביל 
17:00אקרינגטוןגרימסבי 
17:00בארנטצ'לטנהאם 
17:00בלקפולהארטפול 
17:00וויקומב וונדרסנוטס קאונטי 
17:00מורקאםמנספילד 
17:00פורטסמות'ניופורט קאונטי 
17:00קולצ'סטרלוטון 
17:00קיימברידג' יונייטדסטיבנג' 
17:00קרולי טאוןלייטון אוריינט 
17:00קרליילקרו 
   אנגליה. ליגה שלישית
15:30סווינדון טאוןמילוול 
17:00אולדהאםשפילד יונייטד 
17:00בריפליטווד טאון 
17:00גיליגהאםפיטרבורו יונייטד 
17:00ווימבלדוןסאותנד 
17:00נורתהאפטוןאוקספורד יונייטד 
17:00פורט ויילמילטון קיינס 
17:00צ'סטרפילדרוצ'דייל 
17:00קובנטריבריסטול רוברס 
17:00שרוסברי טאוןבולטון 
   אנגליה. קונפרנס
53'לינקולן סיטיפורסט גרין 1:0
17:00איסטליגייטסהד 
17:00ברומליצ'סטר 
17:00גאיזלידובר 
17:00דג & רדיורק 
17:00ווקינגמיידסטון יונייטד 
17:00טרנמרבריינטרי 
17:00מקלספילד טאוןאלדרשוט 
17:00סאות'פורטבורהם 
17:00סאטוןנורת פריבי 
17:00סוליהאל מורסברואו 
17:00רקסהאםטורקי 
   אנגליה. קונפרנס.2. דרום
17:00אוקספורד סיטיפול טאון 
17:00בישופסמיידןהד 
17:00בת' סיטיוולדסטון 
17:00המפטוןאבספליט יונייטד 
17:00וולינגהאנגרפורד טאון 
17:00ווסטוןאיסט טארוק יונייטד 
17:00טרורווויטהוק 
17:00מארגייטאיסטבורן 
17:00סנט אולבאנסדרטפורד 
17:00צ'למספורד סיטיגוספורט בורו 
17:00קונקורד ריינג'רסהמל 
   אנגליה. קונפרנס.2. צפון
17:00בוסטון יונייטדסולפורד סיטי 
17:00ברדפורד פארקאלטרינהם 
17:00ברקלי טאוןטלפורד יונייטד 
17:00גיינסבורודרלינגטון 
17:00גלוסטראלפרטון טאון 
17:00יונייטד אוף מנצ'סטרהאליפקס 
17:00נונאטון טאוןפיילד 
17:00סטוקפורטטמוורת 
17:00סטייבריג' סלטיקווסטר סיטי 
17:00צ'ורליקרזון 
17:00קידרמינסטרהארוגייט טאון 
   אקוודור. סרייה א. שלב הראשון
דפורטיבו קואנסהדלפין 1:1
   ארגנטינה. פרימרה
פטרונטו ניואלס אולד-בויס 1:1
21:00בנפילדאוניון סנטה פה 
21:00רוסאריו סנטראלטיגרה 
23:00סן לורנסו דה אלמגרוקילמס 
23:15חימנסיה לה-פלאטהסארמיינטו 
   ארגנטינה. פרימרה ב
ריוודביהגיז'רמו בראון 1:1
20:30פלנדריהאתלטיקו פרנה 
21:00נואבה שיקגוקרוסרו 
23:05אינסטיטוטו קורדובהצ'אקאריטה ג'וניורס 
00:00סנטמרינהבראון דה אדרוגה 
   ארה''ב. מייג'ור ליג סוקר
20:00ניו אינגלנד רבולושןמינסוטה 
22:00ניו יורק רד בולסריאל סולט לייק 
   ברזיל. גאוצ
00:00גרמיוג'ובנטודה 
   ברזיל. מיניירו
21:00טומבנסהאמריקה טאופילו 
23:30אמריקה מיניירוטריקורג'יאנו 
   ברזיל. פאוליסטה א1
20:00סנטו אנדרהסאנטוס 
21:00ליננסהסן ברנרדו 
21:00פלמייראסאאודקס סאו פאולו 
23:30נובוריזונטינומיראסול 
00:00פרוביאריו סאו פאולואיטואנו 
   ברזיל. קריוקה. טאקה ריו
20:30פורטוגזה ריומאדוריירה 
23:30וולטה רדונדהנובה איגואסו 
   גרמניה. אזורית באיירן
30'אאוגסבורג-2באירייט 0:0
30'באיירן חופסליגנפורטן 0:0
30'גרוטר פורט 2רוזנהיים 0:0
30'ממינגןגארחינג 0:0
30'נירנברג-2בוכבאח 1:2
30'שלדינג היינינגאינגולשטאדט 2 0:0
   גרמניה. אזורית דרום-מערב
30'אולם 1846הומבורג 1:1
30'וולדורףאיינטרכט טרייר 0:0
31'וורמטיה וורמסשטוטגרטר קיקרס 0:1
30'טאוטוניההופנהיים-2 0:1
30'פירמאסנסנטינגן 0:0
30'קובלנץקייזרסלאוטרן-2 1:2
30'קיקרס אופנבךאלברסברג 0:0
30'שטוטגרט-2וואלדהופ 0:0
   גרמניה. אזורית מערב
30'בורוסיה-2 דורטמונדויקטוריה קלן 0:1
30'ווטנשיידרפרוקהיופל 0:1
30'סיגןווידנבריוק 0:0
30'רוט-וייס אוברהאוזןבורוסיה-2 מינשנגלדבאך 0:1
30'שאלקה-2וופרטאלר 2:3
   גרמניה. אזורית צפון
30'לובקאולדנבורג 0:1
16:00אגסטורףאיחדה 
17:00מפןהאבלסה 
   גרמניה. ליגה 3
27'ארפורטמיינץ-2 0:0
28'גרוסשפהצוויקאו 1:0
27'האלשרפורטונה קלן 0:0
27'האנזה רוסטוקפדרבורן 1:1
21'הולשטיין קילמגדבורג 0:0
15:00ווהןורדר-2 ברמן 
26'חמניצרדואיסבורג 1:0
29'יאן רגנסבורגאוסנברוק 0:0
30'פרויסן מיונסטראהלן 1:1
27'פרנקפורטלוטה 0:1
   דנמרק. ליגה שלישית. פלייאוף עליון
29'דאלוםחבידוברה 0:0
16:00אורהוס פרמאדמאריאנליוסט 
16:00ברברנדב. 93 קופנהאגן 
16:00ברונשויקולדינג איי.אף 
   דנמרק. ליגה שלישית. פלייאוף תחתון
66'ו.ס.ק. אורהוספרם קופנהאגן 1:1
16:00יאמרבוגטסוונדבורג 
16:00מידלפארטה.י.ק. הלרופ 
16:00נסביואודר 
16:00סיודווסטהולבק 
16:00פרדנסבורגוויגונד 
   וויילס. פרמייר ליג. שלב השני - פלייאוף.1
16:30ט.נ.ס.קארמת'ן טאון 
16:30קונאס קוואיבאנגור סיטי 
16:30קרדיף מטרופוליטןבאלה טאון 
   וויילס. פרמייר ליג. שלב השני - פלייאוף.2
16:30אבריסטויט טאוןספן דרואידס 
16:30לאנדידנואיירבאס יו. קיי. 
   ונצואלה. פרימרה. אפרטורה
דפורטיבו טאצ'ירהפורטוגזה 1:1
קרבובומינרוס דה גויאנה נדחה
23:00זוליהקאראקס נדחה
   טוניסיה. ליגה עליונה. שלב השני - פלייאוף.2
15:30ביזטןגאבס 
15:30גאבסייןקאירואן 
15:30זרזיסחמם ליפ 
   ידידות.מועדונים - מרץ
12:00אטאלנטהקיאסו 0:7
12:00זגלביה סוסנובייץלגיה וארשה 2:1
12:00סמפדוריהלוגנו 0:2
12:00פוגון סדליצהגורניק לצ'נה 1:1
13:00אוטסיקטןקוידינג 0:1
13:30פ.צ. מינסקנאפטן 1:1
74'אטבידברגדגרפורס 0:2
75'אסטרסונדוואאסה 1:4
71'בשיקטשאסטרה פלויישטי 3:0
75'דינמו קייבוורסקלה פולטבה 0:4
72'וראה סטארה זאגורהסימיטלי 3:0
74'קיילסוסקוויק האלדן 0:1
31'אורברומרייהמן 0:1
27'בודפשט הונבדשיופוק 0:2
28'יורגורדןויקינג 0:0
31'סיריאוס אופסלההפלה 0:0
25'פולופראם לרביק 0:0
15:00פרייניקופינג 
31'קאלמאראסטרס ואקשה 0:0
31'קונגסבינגרוולרנגה 0:0
7'שריף טירספולצ'רנומורץ אודסה 0:0
16:00אודינזהאיסטרה פולה 
16:00אוסייקז'לייזניצ'אר 
16:00גאיסוארברג 
16:00טרלבורגהאקן 
16:00יונקופינג סודרהוארנאמו 
16:30מ.ט.ק.ספרטק סובוטיצה 
17:00אולסונדמולדה 
17:00בראןסונדאל 
17:00האלמסטדאלפסבורג 
17:00סונדסוואלברומאפויקארנה 
17:00סטרומסגודסטסאנדפיורד 
17:00סיריאנסקהארמייסקה סיריאנסקה 
17:00סלאבן בלופופהרבר 
18:00מץסטנדרד ליאז' 
19:00הכוכב האדום בלגרדספרטק מוסקבה 
   ידידות.נבחרות - מרץ
דרום אפריקהגינאה ביסאו 
   יוון. ליגה שניה
29'לאמיהחניה 1:1
   יורו עד גיל 17. שלב העלית - בית A
11:00גרמניה U17פינלנד U17 2:6
הפסקהטורקיה U17ארמניה U17 0:2
   יורו עד גיל 17. שלב העלית - בית F
12:00צרפת U17אוקראינה U17 1:3
16:30שבדיה U17אוסטריה U17 
   יורו עד גיל 17. שלב העלית - בית G
16:00אנגליה U17סלובניה U17 
16:00בוסניה והרצגובינה U17צ'כיה U17 
   יורו עד גיל 19. שלב העלית - בית A
31'יוון U19פינלנד U19 1:0
18:00הולנד U19אוקראינה U19 
   יורו עד גיל 19. שלב העלית - בית B
12:00גרמניה U19סרביה U19 0:2
17:00סלובקיה U19קפריסין U19 
   יורו עד גיל 19. שלב העלית - בית D
16:00קרואטיה U19פולין U19 
18:00טורקיה U19פורטוגל U19 
   יורו עד גיל 19. שלב העלית - בית G
29'שבדיה U19אירלנד U19 0:1
16:00איטליה U19בלגיה U19 
   יפן. ליגה שנייה
07:00מיטו הוליהוקפ.צ. אהימה 0:1
08:00טוקיו וורדיגיפו 0:1
08:00קיוטו פרפל סאנגהוי וורן נגסאקי 1:0
09:00שונאן בלמארג'ף יונייטד 0:2
10:00פ.צ. יוקוהמהטוקושימה וורטיס 2:0
   מוקדמות אוקיאניה. שלב השלישי - בית A
פיג'יניו זילנד 2:0
   מוקדמות אירופה. שלב הבתים - בית A
19:00שבדיהבלארוס 
21:45בולגריההולנד 
21:45לוקסמבורגצרפת 
   מוקדמות אירופה. שלב הבתים - בית B
19:00אנדורהאיי פארו 
19:00שוויץלטביה 
21:45פורטוגלהונגריה 
   מוקדמות אירופה. שלב הבתים - בית H
19:00בוסניה והרצגובינהגיברלטר 
19:00קפריסיןאסטוניה 
21:45בלגיהיוון 
   מוקדמות קונקאקאף. שלב הבתים 2
ארה''בהונדורס 0:6
טרינידד וטובגופנמה 0:1
מקסיקוקוסטה ריקה 0:2
   מקסיקו. ליגה שנייה. קלאוסורה
אטלנטהדפורטיבו טפיק 2:0
מרידהפוטרוס 0:1
קורקאמינוססימארונס 1:1
קפטלרוסמורסיילאגוס 1:2
   ספרד. ליגה שלישית . בית 1
19:00מוטילוורהקורוחו 
   ספרד. ליגה שלישית . בית 2
17:00ריאל סוסיאדד ב'אתלטיק בילבאו ב' 
18:00אמורבייטהסוקואליאלוס 
18:00לכונהראיו מחאדאונה 
21:00ריאל מדריד ב'ברקלדו 
   ספרד. ליגה שלישית . בית 3
18:00לבנטה ב'סגונטינו 
18:00ליאגוסטרהסאבאדל 
19:00אספניול ב'ויאריאל ב' 
19:00ולנסיה ב'ברצלונה ב' 
   ספרד. ליגה שנייה
17:00וליאדולידחימנסטיק 
19:00אלמריהאלקורון 
19:00נומנסיהראיו ואייקנו 
21:30מאיורקהלבנטה 
21:45אוביידוג'ירונה 
   סקוטלנד. גביע האתגר - גמר
הפסקהדנדי יונייטדסנט מירן 1:1
   סקוטלנד. ליגה רביעית
17:00אדינבורו סיטיאלגין סיטי 
17:00אנאן אתלטיקקאודנבית' 
17:00ארברותמונטרוז 
17:00פורפר אתלטיקברוויק ריינג'רס 
17:00קליידסטירלינג אלביון 
   סקוטלנד. ליגה שלישית
17:00אלוא אתלטיקקווינס פארק 
17:00ברצ'ין סיטיאיסט פייף 
17:00ליבינגסטוןאיירדרי יונייטד 
17:00סטנהאוזמיואיראלביון רוברס 
17:00פיטרהדסטראנרייר 
   סקוטלנד. ליגה שנייה
17:00אייר יונייטדדמברטון 
17:00גרינוק מורטוןדנפרמלין 
17:00היברניאןפולקרק 
17:00רייט רוברסקווין אוף דה סאות 
   פולין. ליגה שלישית
29'ווארטה פוזנאןאולימפיה אלבלונג 0:0
16:00פוסצ'הבלקוטני 
16:00ראזבויסטאל סטאלובה-וולה 
17:00גריפאודרה אופולה 
17:00לגיונובופולוניה ביטום 
17:00סיארקהקוטביצה קולוברזג 
18:00בלחטובפולוניה וארשה 
   פולין. ליגה שנייה
89'ויסלה פולוויחויניצ'אנקה 0:0
16:00טיכיביטוביה ביטוב 
17:00סאנדציהקלוצ'בורק 
18:00סטאל מלץויגרי סובלקי 
   פרגוואי. פרימרה. אפרטורה
רוביו נולוקנו 1:1
23:00נסיונלאולימפיה 
   צ'כיה. ליגה שנייה
אוסטי נאד לאבםצ'סקה בודיוביצה 
אופבהפרדוביצה 
באניק אוסטראבהולאשים 
באניק סוקולובויקטוריה ז'יז'קוב 
זנוימופרוסטייב 
סיגמה אולומוץטרנץ 
סלובן ורנסדורףויטקוביצה 
פרידק מיסטקסזימובו אוסטי 
   צפון.אירלנד. פרמייר ליג. שלב הראשון
17:00ארדסגלנאבון 
17:00בלינהלינפילד 
17:00פורטדאוןדאנגנון סוויפטס 
17:00קולרייןקרוזיידרס 
17:00קליפטונווילבלימנה יונייטד 
   צפון.אירלנד. צ'מפיונשיפ 1. שלב השני - פלייאוף.1
17:00באליקלרוורנפוינט 
17:00דרגויואינסטיטיוט לונדונדרי 
17:00לואוגולפ.ס.נ.י. בלפסט 
   צפון.אירלנד. צ'מפיונשיפ 1. שלב השני - פלייאוף.2
17:00אנאג יונייטדארמג סיטי 
17:00וולדרסלארן 
17:00נוקברדהלורגאן סלטיק 
   צרפת. ליגה שלישית
16:00דונקרקקונקרנו 
   קולומביה. פרימרה א. אפרטורה
22:15אתלטיקו הוילהדפורטס טולימה 
   קרואטיה. ליגה שנייה
16:00גוריצהדוגופוליה 
16:30דינמו-2 זאגרבלוצ'קו 
16:30נוביגראדנ.ק. זאגרב 
16:30סוליןשיבניק 
16:30ראדניק ססבטהאימוטסקי 
16:30רודשדראגובוליאץ 
   רוסיה. ליגה שלישית. דרום
16:00סוצ'י לגיון דינמו 
* בינלאומי
אוקיאניה
מוקדמות אוקיאניה
האלופות.אוקיאניה
אירופה
ליגת.האלופות
הליגה.האירופית
יורו
מוקדמות אירופה
הסופר קאפ
אליפות אירופה לנשים
יורו עד גיל 19
יורו עד גיל 21
יורו עד גיל 17
גביע האינטרטוטו
גביע האומות
גביע הערוץ הראשון
אמריקה
קופה.אמריקה
גביע ליברטדורס
גביע הסודאמריקנה
מוקדמות דר' אמריקה
סודמריקנו עד גיל 20
האלופות.צפ.אמריקה
מוקדמות קונקאקאף
גביע.הזהב
קופה.סנטרומריקנה
סופרליגה
אסיה
ליגה האלופות של אסיה
גביע.איי.אפ.קיי.
מוקדמות אסיה
אליפות.אסיה
אליפות אסיה מזרחית
אליפות אסיה מערבית
גביע המפרץ
אליפות אסיאן
אפריקה
ליגה האלופות של אפריקה
גביע הקונפדרציות של אפריקה
מוקדמות אפריקה
אליפות אפריקה
אומות אפריקה
סופרקאפ של אפריקה
עולמי
מונדיאל
אולימפיאדה.גברים
אולימפיאדה.נשים
גביע הקונפדרציות
מונדיאל עד גיל 20
מונדיאל עד גיל 17
מונדיאל.נשים
מוקדמות פלייאוף
מונדיאל.לקבוצות
ידידות.נבחרות
ידידות.מועדונים
גביע גראנטקין
גביע חבר העמים