* ליגות
אוזבקיסטן.פרמייר ליג
אוסטריה.בונדסליגה
אוסטריה.ליגה שנייה
אוסטרליה.איי-ליגה
אוקראינה.ליגה עליונה
אוקראינה.ליגה שנייה
אוקראינה.ליגה 3
אוקראינה.צעירים
אורוגוואי.פרימרה
אזרבייג'ן.ליגה עליונה
אזרבייג'ן.ליגה שנייה
איחוד האמירויות.ליגה עליונה
איטליה.סרייה א'
איטליה.סרייה ב'
איטליה.סרייה סי1
איי פארו.ליגה עליונה
איסלנד.פרמייר ליג
איסלנד.ליגה שנייה
אירלנד.פרמייר ליג
אירלנד.ליגה שנייה
אירן.ליגה עליונה
אל סלבדור.פרימרה
אלבניה.ליגה עליונה
אלג'יריה.ליגת העל
אנגליה.פרמיירשיפ
אנגליה.צ'מפיונשיפ
אנגליה.ליגה שלישית
אנגליה.ליגה רביעית
אנגליה.קונפרנס
אנגליה.קונפרנס.2
אנגליה.פרמייר ליג (צעירים)
אנדורה.ליגה עליונה
אסטוניה.ליגה עליונה
אסטוניה.ליגה שניה
אקוודור.סרייה א
ארגנטינה.פרימרה
ארגנטינה.פרימרה ב
ארה.מייג
ארה.נאס
ארמניה.פרמייר ליג
בולגריה.ליגה עליונה
בוליביה.פרימרה
בוסניה .ליגה עליונה
בחריין.ליגה עליונה
בלארוס.ליגה עליונה
בלארוס.ליגה שנייה
בלארוס.ליגה שלישית
בלגיה.יופילר ליג
בלגיה.ליגה שנייה
ברזיל.סרייה א'
ברזיל.סרייה ב'
ברזיל.פאוליסטה א1
ברזיל.קריוקה
ברזיל.גאוצ
ברזיל.מיניירו
ברזיל.באיאנו
ברזיל.סיארנסה
ברזיל.פרנמבוקנו
גואטמלה.נסיונל
גיברלטר.ליגה עליונה
גרוזיה.ליגה עליונה
גרוזיה.ליגה שנייה
גרמניה.בונדסליגה 1
גרמניה.בונדסליגה 2
גרמניה.ליגה 3
גרמניה.אזורית צפון
גרמניה.אזורית צפון-מזרח
גרמניה.אזורית מערב
גרמניה.אזורית דרום-מערב
גרמניה.אזורית באיירן
גרמניה.אזורית דרום
ד.קוריאה.ליגה עליונה
דנמרק.סופרליגן
דנמרק.ליגה שנייה
דרום אפריקה.פרמייר ליג
הודו.סופר ליגה
הודו.איי-ליג
הולנד.ארדיביזה
הולנד.ליגה שנייה
הונג קונג.ליגה 1
הונגריה.ליגה עליונה
הונגריה.ליגה שנייה
הונדורס.נסיונל
וויילס.פרמייר ליג
וייטנאם.ליגה עליונה
ונצואלה.פרימרה
טג'יקיסטן.ליגה עליונה
טוניסיה.ליגה עליונה
טורקיה.סופרליג
טורקיה.ליגה שנייה
טורקיה.ליגה שלישית
טורקמניסטן.טורקמני
יוון.ליגה עליונה
יוון.ליגה שניה
יפן.ליגה עליונה
יפן.ליגה שנייה
ירדן.ליגה עליונה
ישראל.ליגת העל
ישראל.ליגה לאומית
ישראל.ליגה א'
ישראל.ליגה ארצית
כווית.ליגה עליונה
לוקסמבורג.ליגה עליונה
לטביה.ליגה עליונה
ליטא.ליגה עליונה
מולדובה.ליגה עליונה
מולדובה.ליגה שנייה
מונטנגרו.ליגה עליונה
מלזיה.ליגה עליונה
מלטה.ליגה עליונה
מצרים.ליגת העל
מקדוניה.ליגה עליונה
מקסיקו.MX.ליגה
מקסיקו.ליגה שנייה
מרוקו.ליגת העל
נורבגיה.ליגה עליונה
נורבגיה.ליגה שניה
סין.ליגה עליונה
סינגפור.ליגה עליונה
סלובניה.ליגה עליונה
סלובקיה.סופר ליגה
סן מרינו.ליגה עליונה
ספרד.פרימרה
ספרד.ליגה שנייה
ספרד.ליגה שלישית
סקוטלנד.פרמייר ליג
סקוטלנד.ליגה שנייה
סקוטלנד.ליגה שלישית
סקוטלנד.ליגה רביעית
סרביה.סופר ליגה
ערב הסעודית.ליגה עליונה
פולין.אקסטראקלסה
פולין.ליגה שנייה
פורטוגל.סופר ליגה
פורטוגל.ליגה שנייה
פינלנד.ליגה עליונה
פינלנד.ליגה שנייה
פרגוואי.פרימרה
פרו.פרימרה
צ'ילה.פרימרה
צ'כיה.גמברינוס ליגה
צ'כיה.ליגה שנייה
צפ.פרמייר ליג
צרפת.ליגה 1
צרפת.ליגה שנייה
צרפת.ליגה שלישית
קאטר.ליגה עליונה
קולומביה.פרימרה א
קוסטה ריקה.פרימרה
קזחסטן.סופרליגה
קזחסטן.ליגה שנייה
קירגיזסטן.ליגה עליונה
קנדה.ק.ס.ל.
קפריסין.ליגה עליונה
קרואטיה.ליגה עליונה
רומניה.דיביזיה א'
רוסיה.פרמייר ליג
רוסיה.ליגה שנייה
רוסיה.ליגה שלישית. דרום
רוסיה.ליגה שלישית. מערב
רוסיה.ליגה שלישית. מרכז
רוסיה.ליגה 3. אורל.פובולז'יה
רוסיה.ליגה שלישית. מזרח
רוסיה.צעירים
שבדיה.אלסבנסקן
שבדיה.ליגה שנייה
שוויץ.סופרליג
שוויץ.ליגה שנייה
תאילנד.ליגה עליונה




תחרות הניחושים - ליגת העל 2014 2015

יורו. שלב המוקדמות
19:00אלבניהארמניה 1:2
19:00גרוזיהגרמניה 2:0
19:00סקוטלנדגיברלטר 1:6
19:00צפון אירלנדפינלנד 1:2
19:00רומניהאיי פארו 0:1
21:45אירלנדפולין 1:1
21:45הונגריהיוון 0:0
21:45פורטוגלסרביה 1:2
אוסטרליה - איי-ליגה
07:05וולינגטון פיניקספ.צ.סידני 3:0
09:05ניוקאסל ג'טסאדלייד יונייטד 1:0
אוקראינה - ליגה 3
סלאבוטיצאנרגיה קאחובקה 
שחטיור-3 דונצקמורשין 
אוקראינה - ליגה שנייה
15:00ניבה טרנופולדסנה צ'רניגוב 2:0
אורוגוואי - פרימרה. קלאוסורה
פניארולאל טנקה סיסליי 1:2
22:00חובנטודדפנסור ספורטינג 0:5
22:00טקוארמבוראסינג קלאב 0:1
22:00סרוסוד אמריקה 2:2
22:00פניקסריבר פלייט 2:1
22:00רמפלה ג'וניורסמונטווידאו וונדררס 3:1
03:00נסיונלאטנאס 
איטליה - סרייה ב'
פרוסינונהלאטינה 
13:30פרוג'יהקרוטונה 0:0
16:00באריפרו וורצלי 0:1
16:00וירטוס לאנסיאנואנטלה 0:1
16:00מודנהוארזה 1:1
16:00ציטדלהטרנאנה 0:0
16:00קאטניהאבלינו 0:1
21:30ברשיהטראפני 1:1
איטליה - סרייה סי1.
13:30לאקוילהסנטרקנג'לו 1:2
15:30אנקונהספאל 3:0
15:30פיסטויזהלוקזה 2:0
17:00פורליאסקולי 1:2
19:00טוטוקויוגוביו 0:1
19:00פרו יאצ'נצהקאררזה 2:1
מארטינהקזרטנה 
15:30פוג'יהיובה סטאביה 1:1
17:00ויגור למציהקוזנצה 1:0


איטליה - סרייה סי1. ג
12:00פורדנונהמאנטובה 1:2
13:30טורס ססרימונצה 0:0
17:00פראלפיסלורנטה 0:0
19:00נוברהריאל ויצ'נצה 0:1
אל סלבדור - פרימרה. קלאוסורה
00:00אתלטיקו מרטהאוניברסידאד  0:1
00:00דראגוןאינדפנדיינטה 1:1
אנגליה - ליגה שלישית
16:15פליטווד טאוןפרסטון 1:1
אקוודור - סרייה א. שלב ראשון
18:00דפורטיבו קיטואוקוס 2:3
19:30ליגה דה קיטוליגה דה לוכה 1:2
19:30מושוק רונהאל נסיונל 3:0
20:30אוניברסידאד קטוליקו קיטוברצלונה גויקיל 2:1
21:40דפורטיבו קואנסהחוסה טראן 1:1
00:00ריבר פלייט גויקילאמלק 2:1
ארגנטינה - פרימרה
בנפילדהורקאן 0:1
גודוי קרוזאינדפנדיינטה 2:2
סן לורנסו דה אלמגרולאנוס 0:4
קרוסרוטמפרלי 0:1
22:00בלגראנוניואלס אולד-בויס 0:2
23:00ראסינג קלאבסן מרטין דה סן חואן 0:2
00:15אוניון סנטה פהולז סרספילד 0:1
00:15בוקה ג'וניורסאסטודיאנטס לה פלאטה 0:3
ארגנטינה - פרימרה ב
22:00גוארני פרנקופרו קאריל אוייסטה 0:1
22:00דאגלס הייגמר דל פלטה 0:5
22:00חובנטוד אונידהחימנסיה מנדוסה 0:2
23:00חימנסיה חוחויספורטיבו בלגראנו 0:1
00:00אסטודיאנטס סן לואיסאתלטיקו פרנה 2:3
00:00ריוודביהסנטרל קורדובה 0:2
ארה - מייג
די סי יונייטדלוס אנג'לס גלאקסי 0:1
וונקובר וויטקפספורטלנד טיימברס 1:2
יוסטון דינמוקולורדו ראפידס 0:0
ניו יורק סיטיקנזס סיטי וויזארדס 1:0
פ.צ. דאלאססיאטל סאונדרס 0:0
קולומבוס קרוניו יורק רד בולס 2:1
00:00שיקאגו פיירפילדלפיה אוניון 0:1
ברזיל - גאוצ
22:00איפרנגה ארשיןנובו האמבורגו 0:1
22:00פרדריקנסהאינטרנסיונל 1:0
00:00אימורהאבנידה 1:3
00:30גרמיוסאו פאולו ריו גרנדה 0:2
ברזיל - מיניירו
22:00אתלטיקו מיניירווילה נובה מיניירו 0:3
22:00גוארארני מיניירוטופי 0:1
22:00דמוקראטהמאמורה 0:1
22:00טומבנסהאמריקה מיניירו 1:1
22:00פאטוס די מינאסקרוזיירו 2:0
22:00קאלדנסהאיטיוטבה 0:0
ברזיל - פאוליסטה א1
22:00בראגנטינוקורינתיאנס 1:0
22:00סאו פאולוליננסה 0:3
00:30סאנטוססאו בנטו 2:2
00:30פיראסיקבהפונטה פרטה 0:1
00:30פנפולנסהאאודקס סאו פאולו 0:3
00:30רד בול ברזילפלמייראס 0:2
ברזיל - קריוקה
21:30באנגוטיגרס ריו 0:1
21:30רזנדיבואבישטה 2:4
22:00ואסקו דה גמהבוטאפוגו ריו 1:1
22:00פריבורגנסהוולטה רדונדה 1:1
22:00קאבופריאנסהנובה איגואסו 0:0
00:30פלומיננזהבארה מנסה 2:4
גואטמלה - נסיונל. קלאוסורה
סוצ'יטפקספניארול 1:2
קסלאחודפורטיבו פטאפה 1:3
00:00גואסטאטויהקואטפקה 0:1
גרמניה - אזורית צפון
15:00גוסלאררורדר-2 ברמן 0:3
15:00האבלסהבראונשויג-2 0:2
15:00נויימיונסטרהאנובר-2 1:1
15:00נורדנשטדהאנזה לונבורג 0:2
16:00בראונשויג אף.טי.פלנסבורג 4:0
גרמניה - אזורית צפון-מזרח
14:30ברלין אנקרספוראורבאח 1:3
14:30יוניון-2 ברליןויקטוריה ברלין 3:2
דנמרק - ליגה שנייה
16:00רוסקילדהוונסיוסל 0:1
19:00הורסנספרדריסיה 1:1
הודו - איי-ליג
14:00וואהינדופונה 0:2
הונג קונג - ליגה 1
10:00ראינג'רסקיטצ'י 5:0
הונדורס - נסיונל. קלאוסורה
הונדורספריליאס 
וידהויקטוריה 
מוטגואהמרתון 
ריאל אספניהאולימפיה 
ריאל סוסיאדדפלטנסה 
וויילס - פרמייר ליג. שלב שני
15:00אבריסטויט טאוןאיירבאס יו. קיי. 3:1
ונצואלה - פרימרה. קלאוסורה
23:00דפורטיבו לארהפורטוגזה 1:4
23:00מטרופוליטנוסטוקנס 0:0
23:30אסטודיאנטס מרידהדפורטיבו טאצ'ירה 2:0
23:30טרוחילאנוסזוליה 0:1
00:30ארגואהקרבובו 1:1
00:30מינרוס דה גויאנהאנזואטגי 3:1
00:30קאראקסדפורטיבו פטארה 0:1
טוניסיה - ליגה עליונה
חמם ליפאטואל דו סאהל 
טורקיה - ליגה שלישית. בית אדום
13:30אלטאי איזמיראינגולספור 5:3
13:30בוגסשספורנזיליספור 0:0
13:30בנדירמספורגיולבאשיספור 1:3
13:30דיארבקיר דיסקיקירקלרליספור 1:3
13:30דיוזיורטספורגיומיושנספור 0:0
13:30האטאיספורסארייר 2:1
13:30טפסיק בלדייספורקחראמראשספור 0:4
13:30פזרספורגזטפה 2:0
13:30קוצ'איליספוראנקרגוצ'ו 1:1
יוון - ליגה שניה. דרום
15:00אפיסקופיאפולון סמירניס 1:3
15:00טרכונספוסטיראס טאברוס 0:2
15:00פנגיאליוסארמיונידה 0:3
15:00פנהאיקיחניה 2:1
15:00קאליטאהא.א.ק. אתונה 2:0
16:00אירקליס פסאחנהפניליאקוס 0:3
יפן - ליגה שנייה
07:00אוויספה פוקואוקהרואסו קומאמוטו 0:1
07:00גיובילו איוואטהאויטה טריניטה 1:2
07:00גיפוזביגן קאנזאבה 2:0
07:00וי וורן נגסאקיטוקיו וורדי 1:1
07:00טוטיגיטוקושימה וורטיס 1:2
07:00מיטו הוליהוקפ.צ. אהימה 1:3
08:00קיוטו פרפל סאנגהקמטמרה סנוקי 1:1
09:00גירוונץ קיטקיושוטספה קוסאצו 1:0
10:00אומיה ארדיג'הקונסאדולה סאפורו 1:1
10:00ג'ף יונייטדפאגיאמו אוקאימה 0:1
10:00סרזו אוסקהפ.צ. יוקוהמה 0:2
מולדובה - ליגה שנייה
בודאיזימברו-2 קישינב 
ויקטוריה בארדראינטרספורט-ארומה 
יידינצדאצ'יה-2-גוליאדור 
ספינטול-גיורגהסוקצס 
ספראנצה ניספורניפטרוקוב 
שריף-2 טירספולגאגאוזיה קומראט נדחה
מוקדמות - שלב הראשון
איי ברמודהאיי בהאמה(0:5) 
אנגווילהניקרגואה(5:0) 
דומיניקהאיי בתולה הבריטיים(2:3) 
מקדוניה - ליגה עליונה. שלב ראשון
ברגלניצה שטיפוורדר 
טטקס טטובורבוטניצ'קי סקופיה 
סילקס קראטובושקנדיה טטובו 
פליסטר ביטולההוריסונט טורנובו 
רנובה צפצ'ישטהמטאלורג סקופיה 
משחקי ידידות
מקסיקואקוודור 0:1
16:00זמביהרואנדה 0:2
16:30דרום אפריקהניגריה 1:1
16:30טנזניהמלאווי 1:1
17:00בוטסואנהמוזמביק 2:1
17:00ברזילצ'ילה 0:1
20:00חוף השנהבגינאה המשוונית 1:1
22:00צרפתדנמרק 0:2
ספרד - ליגה שלישית . בית 2
12:30טריבל ולדרסגוואדלחרה 1:0
13:00חטאפה ב'אתלטיקו מדריד ב' 1:3
13:00פואנלברדהטולדו 0:2
13:00ריאל מדריד ב'לאס פאלמס ב' 1:5
17:00סוקואליאלוסקונקנסה 1:2
18:00הואסקהראיו ואייקנו ב' 0:2
ספרד - ליגה שלישית . בית 3
13:00אלצ'ה ב'סראגוסה ב' 1:2
13:00אתלטיקו באלארסליידה 0:1
13:00הוספיטלטראוס 0:3
13:00הטיבהמאיורקה ב' 0:1
13:00חימנסטיקאספניול ב' 0:1
13:00סנט אנדראוקורנלה 2:1
18:00בדלונהאולוט 4:0
19:00הרקולסאלקויאנו 2:0
ספרד - ליגה שלישית . בית 4
12:30קורדובה ב'ליננסה 1:0
13:00ארוייואוקם מורסיה 0:0
13:00קרטחנהלוסנה 0:1
18:00לה רודהקאסרנו 0:1
19:00וילנובנסהאל פאלו 3:4
ספרד - ליגה שלישית . בית 1
18:00בורגוססלטה ויגו ב' 0:2
18:00גיחואלולוגרונייס 1:1
18:00טרופסוןזמורה 2:1
18:30ספורטינג גיחון ב'לאלטד 0:1
19:00אוביידולנגראו 0:0
ספרד - ליגה שנייה
13:00אוסאסונהספורטינג גיחון 0:0
18:00מיראנדסג'ירונה 1:0
19:15סראגוסהאלקורון 1:1
20:00ברצלונה ב'טנריפה 2:2
22:00סאבאדלמאיורקה 1:1
פולין - ליגה שנייה
13:30זגלביה לוביןפוגון סדליצה 0:0
פורטוגל - ליגה שנייה
17:00טונדלהסנטה קלרה 1:2
17:00צ'אבספרנסה 0:1
18:00אבסביירה מאר 0:1
18:00וויזאוספורטינג קוביליה 1:0
18:00פריאמונדהגימארייש-2 0:2
פינלנד. גביע - 1/16 גמר
אספהמרייהמן 
מיקליקראבה 
פרגוואי - פרימרה. אפרטורה
נסיונלסול דה אמריקה 1:0
ספורטיבו סן לורנסוליברטאד 2:1
צ'כיה - ליגה שנייה
16:00זנוימוטרנץ 0:2
16:00סלובן ורנסדורףקולין 1:3
17:00מוסטסזימובו אוסטי 1:0
18:00אופבהולאשים 1:2
קולומביה - פרימרה א. אפרטורה
אתלטיקו נאסיונלדפורטס טולימה 0:2
דפורטיבו פאסטודפורטיבו קאלי 4:1
23:15אתלטיקו הוילהאנביגאדו 1:2
23:15חוניור בארנקיליהאיטאגוי דטאירס 1:1
קוסטה ריקה - פרימרה. ווראנו
אלחואלנסההרדיאנו נדחה
קרטגינסאוניברסידאד 1:1
23:00לימוןסנטוס דה גואפילס 0:2
23:00פומה חנרלניהאורוגוואי דה קורונדו 1:0
קזחסטן. גביע - שלב הראשון
אקיבסטוזבאיטארק 
בייקונור קיזילורדהקיזילז'אר פטרופבלובסק 
לאשין טאראזבולאט 
מקטאהארלאקז'איק 
קיראןקאספי 
רוסיה - ליגה שנייה
08:00סחלין יוז'נו-סחלינסקגזוביק אורנבורג 0:0
12:00סיביר נובוסיבירסקחימיק דזרז'ינסק 1:1
15:00טוסנוטום טומסק 1:0
16:00וולגה נ.נובגורודיניסיי קראסנויארסק 2:3
16:00טומןסוקול סארטוב 0:1
16:00שיניק יארוסלאבלסק''א אנרגיה חברובסק 0:2
17:00וולגר-גזפרום אסטרחןדינמו סט. פטרסבורג 0:3
18:00אנז'י מחצ'קלהלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק 0:2
18:00באלטיקה קלינינגרדקריליה סובטוב 2:0
* בינלאומי
אוקיאניה
מוקדמות אוקיאניה
האלופות.אוקיאניה
אירופה
ליגת.האלופות
הליגה.האירופית
יורו
מוקדמות אירופה
הסופר קאפ
אליפות אירופה לנשים
יורו עד גיל 19
יורו עד גיל 21
יורו עד גיל 17
גביע האינטרטוטו
גביע האומות
גביע הערוץ הראשון
אמריקה
קופה.אמריקה
גביע ליברטדורס
גביע הסודאמריקנה
מוקדמות דר' אמריקה
סודמריקנו עד גיל 20
האלופות.צפ.אמריקה
מוקדמות
גביע.הזהב
קופה.סנערומריקנה
סופרליגה
אסיה
ליגה האלופות של אסיה
גביע.איי.אפ.קיי.
מוקדמות אסיה
אליפות.אסיה
אליפות אסיה מזרחית
אליפות אסיה מערבית
גביע המפרץ
אליפות אסיאן
אפריקה
ליגה האלופות של אפריקה
גביע הקונפדרציות של אפריקה
מוקדמות אפריקה
אליפות אפריקה
אומות אפריקה
עולמי
מונדיאל
אולימפיאדה
גביע הקונפדרציות
מונדיאל עד גיל 20
מונדיאל עד גיל 17
מונדיאל.נשים
מוקדמות פלייאוף
מונדיאל.לקבוצות
משחקי ידידות
משחקי ידידות
גביע גראנטקין
גביע חבר העמים