מוקדמות אפריקה
שלב הראשון
שלב הבתים
  בית A
  בית B
  בית C
  בית D
  בית E
  בית F
  בית G
  בית H
  בית I
  בית J
פלייאוף



כדורגל. מוקדמות אפריקה 2014 >> שלב הבתים

N בית A מש נצ תיקו הפ שערים הפרש נק
1 אתיופיה 6 4 1 1 6-8 2+ 13
2 דרום אפריקה 6 3 2 1 5-12 7+ 11
3 בוטסואנה 6 2 1 3 10-8 2- 7
4 הרפובליקה המרכז-אפריקאית 6 1 0 5 12-5 7- 3
N בית B מש נצ תיקו הפ שערים הפרש נק
1 טוניסיה 6 4 2 0 6-13 7+ 14
2 קאבו ורדה 6 3 0 3 7-9 2+ 9
3 סיירה לאונה 6 2 2 2 10-10 0   8
4 גינאה המשוונית 6 0 2 4 15-6 9- 2
N בית C מש נצ תיקו הפ שערים הפרש נק
1 חוף השנהב 6 4 2 0 5-15 10+ 14
2 מרוקו 6 2 3 1 8-9 1+ 9
3 טנזניה 6 2 0 4 12-8 4- 6
4 גמביה 6 1 1 4 11-4 7- 4
N בית D מש נצ תיקו הפ שערים הפרש נק
1 גאנה 6 5 0 1 3-18 15+ 15
2 זמביה 6 3 2 1 4-11 7+ 11
3 לסוטו 6 1 2 3 15-4 11- 5
4 סודן 6 0 2 4 14-3 11- 2
N בית E מש נצ תיקו הפ שערים הפרש נק
1 בורקינה פאסו 6 4 0 2 4-7 3+ 12
2 קונגו 6 3 2 1 3-7 4+ 11
3 גאבון 6 2 1 3 6-5 1- 7
4 ניגר 6 1 1 4 12-6 6- 4
N בית F מש נצ תיקו הפ שערים הפרש נק
1 ניגריה 6 3 3 0 3-7 4+ 12
2 מלאווי 6 1 4 1 5-4 1- 7
3 קניה 6 1 3 2 5-4 1- 6
4 נמיביה 6 1 2 3 4-2 2- 5
N בית G מש נצ תיקו הפ שערים הפרש נק
1 מצרים 6 6 0 0 7-16 9+ 18
2 גינאה 6 3 1 2 8-12 4+ 10
3 מוזמביק 6 0 3 3 10-2 8- 3
4 זימבבואה 6 0 2 4 9-4 5- 2
N בית H מש נצ תיקו הפ שערים הפרש נק
1 אלג'יריה 6 5 0 1 4-13 9+ 15
2 בנין 6 2 2 2 9-8 1- 8
3 מאלי 6 2 2 2 7-7 0   8
4 רואנדה 6 0 2 4 11-3 8- 2
N בית I מש נצ תיקו הפ שערים הפרש נק
1 קמרון 6 4 1 1 3-8 5+ 13
2 לוב 6 2 3 1 3-5 2+ 9
3 הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו 6 1 3 2 3-3 0   6
4 טוגו 6 1 1 4 11-4 7- 4
N בית J מש נצ תיקו הפ שערים הפרש נק
1 סנגל 6 3 3 0 4-9 5+ 12
2 אוגנדה 6 2 2 2 6-5 1- 8
3 אנגולה 6 1 4 1 6-8 2+ 7
4 ליבריה 6 1 1 4 10-4 6- 4


01.06.2012
בית G מצרים - מוזמביק 0:2
02.06.2012
בית H אלג'יריה - רואנדה 0:4
בית E בורקינה פאסו - קונגו 3:0
בית A הרפובליקה המרכז-אפריקאית - בוטסואנה 0:2
בית B טוניסיה - גינאה המשוונית 1:3
בית B סיירה לאונה - קאבו ורדה 1:2
בית J סנגל - ליבריה 1:3
בית I קמרון - הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו 0:1
בית F קניה - מלאווי 0:0
03.06.2012
בית J אנגולה - אוגנדה 1:1
בית H בנין - מאלי 0:1
בית D גאנה - לסוטו 0:7
בית C גמביה - מרוקו 1:1
בית A דרום אפריקה - אתיופיה 1:1
בית G זימבבואה - גינאה 1:0
בית C חוף השנהב - טנזניה 0:2
בית I טוגו - לוב 1:1
בית E ניגר - גאבון 0:3
בית F ניגריה - נמיביה 0:1
בית D סודן - זמביה 3:0
09.06.2012
בית J אוגנדה - סנגל 1:1
בית A בוטסואנה - דרום אפריקה 1:1
בית E גאבון - בורקינה פאסו 0:1
בית B גינאה המשוונית - סיירה לאונה 2:2
בית D זמביה - גאנה 0:1
בית F מלאווי - ניגריה 1:1
בית C מרוקו - חוף השנהב 2:2
בית F נמיביה - קניה 0:1
בית B קאבו ורדה - טוניסיה 2:1
בית E קונגו - ניגר 0:1
10.06.2012
בית A אתיופיה - הרפובליקה המרכז-אפריקאית 0:2
בית G גינאה - מצרים 3:2
בית I הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו - טוגו 0:2
בית C טנזניה - גמביה 1:2
בית I לוב - קמרון 1:2
בית J ליבריה - אנגולה 0:0
בית D לסוטו - סודן 0:0
בית H מאלי - אלג'יריה 1:2
בית G מוזמביק - זימבבואה 0:0
בית H רואנדה - בנין 1:1
23.03.2013
בית E בורקינה פאסו - ניגר 0:4
בית A דרום אפריקה - הרפובליקה המרכז-אפריקאית 0:2
בית C חוף השנהב - גמביה 0:3
בית B טוניסיה - סיירה לאונה 1:2
בית F ניגריה - קניה 1:1
בית F נמיביה - מלאווי 1:0
בית J סנגל - אנגולה 1:1
בית E קונגו - גאבון 0:1
בית I קמרון - טוגו 1:2
24.03.2013
בית A אתיופיה - בוטסואנה 0:1
בית D גאנה - סודן 0:4
בית B גינאה המשוונית - קאבו ורדה 3:0
בית I הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו - לוב 0:0
בית C טנזניה - מרוקו 1:3
בית J ליבריה - אוגנדה 0:2
בית D לסוטו - זמביה 1:1
בית G מוזמביק - גינאה 0:0
בית H רואנדה - מאלי 2:1
26.03.2013
בית H אלג'יריה - בנין 1:3
בית G מצרים - זימבבואה 1:2
05.06.2013
בית F מלאווי - נמיביה 0:0
בית F קניה - ניגריה 1:0
07.06.2013
בית I לוב - הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו 0:0
בית D סודן - גאנה 3:1
08.06.2013
בית J אוגנדה - ליבריה 0:1
בית J אנגולה - סנגל 1:1
בית A בוטסואנה - אתיופיה 0:3
בית E גאבון - קונגו 0:0
בית C גמביה - חוף השנהב 3:0
בית A הרפובליקה המרכז-אפריקאית - דרום אפריקה 3:0
בית D זמביה - לסוטו 0:4
בית C מרוקו - טנזניה 1:2
בית B סיירה לאונה - טוניסיה 2:2
בית B קאבו ורדה - גינאה המשוונית 0:3
09.06.2013
בית H בנין - אלג'יריה 3:1
בית G גינאה - מוזמביק 1:6
בית G זימבבואה - מצרים 4:2
בית I טוגו - קמרון 3:0
בית H מאלי - רואנדה 1:1
בית E ניגר - בורקינה פאסו 1:0
12.06.2013
בית F מלאווי - קניה 2:2
בית F נמיביה - ניגריה 1:1
14.06.2013
בית I לוב - טוגו 0:2
15.06.2013
בית J אוגנדה - אנגולה 1:2
בית A בוטסואנה - הרפובליקה המרכז-אפריקאית 2:3
בית E גאבון - ניגר 1:4
בית D זמביה - סודן 1:1
בית C מרוקו - גמביה 0:2
בית B קאבו ורדה - סיירה לאונה 0:1
בית E קונגו - בורקינה פאסו 1:0
16.06.2013
בית A אתיופיה - דרום אפריקה 1:2
בית G גינאה - זימבבואה 0:1
בית B גינאה המשוונית - טוניסיה 1:1
בית I הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו - קמרון 0:0
בית C טנזניה - חוף השנהב 4:2
בית J ליבריה - סנגל 2:0
בית D לסוטו - גאנה 2:0
בית H מאלי - בנין 2:2
בית G מוזמביק - מצרים 1:0
בית H רואנדה - אלג'יריה 1:0
06.09.2013
בית D גאנה - זמביה 1:2
07.09.2013
בית J אנגולה - ליבריה 1:4
בית E בורקינה פאסו - גאבון 0:1
בית C גמביה - טנזניה 0:2
בית A דרום אפריקה - בוטסואנה 1:4
בית A הרפובליקה המרכז-אפריקאית - אתיופיה 2:1
בית C חוף השנהב - מרוקו 1:1
בית B טוניסיה - קאבו ורדה 0:3
בית E ניגר - קונגו 2:2
בית F ניגריה - מלאווי 0:2
בית B סיירה לאונה - גינאה המשוונית 2:3
בית J סנגל - אוגנדה 0:1
08.09.2013
בית H בנין - רואנדה 0:2
בית G זימבבואה - מוזמביק 1:1
בית I טוגו - הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו 1:2
בית D סודן - לסוטו 3:1
בית I קמרון - לוב 0:1
בית F קניה - נמיביה 0:1
10.09.2013
בית H אלג'יריה - מאלי 0:1
בית G מצרים - גינאה 2:4