ligot.net - כדורגל דני >> ליגה שלישית 2019/2020 >> שלב הראשון
  דנמרק
סופרליגן
ליגה שנייה
 ליגה שלישית
שלב הראשון
  בית A
  בית B
גביע



כדורגל דני >> ליגה שלישית 2019/2020 >> שלב הראשון


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

1610.11.2019אווארטההלסינגור2:1 (0:1)  
1609.11.2019אורהוס פרמאדברברנד1:4 (1:1)  
1609.11.2019ב. 93 קופנהאגןה.י.ק. הלרופ1:1 (1:0)  
1609.11.2019ברונשויאפ.איי.20000:1 (0:1)  
1609.11.2019ו.ס.ק. אורהוסא.ב. קופנהאגן0:3 (0:1)  
1609.11.2019וויגונדרינקובינג3:3 (3:3)  
1609.11.2019יאמרבוגטטיסטד1:0 (1:0)  
1609.11.2019מידלפארטנסביו1:2 (1:2)  
1609.11.2019סיודווסטדאלום2:3 (1:2)  
1609.11.2019סלגלסההילרוד1:2 (1:0)  
1609.11.2019סקובסהובדואנלוסה1:2 (0:0)  
1609.11.2019פרם קופנהאגןהולבק0:2 (0:1)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 בית Aמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 הלסינגור 16 13 2 1 5113 38+ 41 נ נ נ נ נ נ 16 0 15 1 13 3 8 8 5 11 3 13
2 ואנלוסה 16 9 3 4 2416 8+ 30 ה נ ה נ נ ת 15 1 11 5 7 9 3 13 1 15 1 15
3 ברונשוי 16 8 5 3 1913 6+ 29 נ נ נ ת ת ה 14 2 10 6 4 12 3 13 1 15 0 16
4 ה.י.ק. הלרופ 16 7 5 4 2619 7+ 26 ת ה נ נ נ נ 15 1 14 2 9 7 6 10 1 15 0 16
5 פרם קופנהאגן 16 6 6 4 2521 4+ 24 נ ת נ ה נ נ 14 2 11 5 8 8 6 10 4 12 1 15
6 אווארטה 16 6 5 5 1615 1+ 23 ה נ נ ה ה נ 14 2 10 6 6 10 1 15 0 16 0 16
7 ב. 93 קופנהאגן 16 4 7 5 1623 7- 19 ת נ ה נ נ ת 13 3 12 4 6 10 4 12 3 13 1 15
8 אפ.איי.2000 16 5 4 7 2331 8- 19 ה ת ה נ ה נ 16 0 13 3 9 7 8 8 2 14 2 14
9 הולבק 16 4 4 8 2026 6- 16 ה ה נ ה ת ה 15 1 13 3 10 6 6 10 2 14 0 16
10 הילרוד 16 5 1 10 1929 10- 16 ה ה ה ת ה ה 16 0 13 3 10 6 7 9 1 15 1 15
11 סלגלסה 16 3 3 10 1629 13- 12 נ ה ה ה ה ה 13 3 10 6 9 7 5 11 3 13 2 14
12 סקובסהובד 16 2 3 11 1030 20- 9 נ ה ה ה ה ה 15 1 12 4 7 9 3 13 1 15 1 15
פלייאוף עליון  
פלייאוף תחתון  

 בית Bמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 אורהוס פרמאד 16 11 2 3 3110 21+ 35 נ ה נ נ נ ה 15 1 12 4 8 8 5 11 1 15 0 16
2 מידלפארט 16 9 4 3 2716 11+ 31 נ נ ת ה נ ת 16 0 14 2 6 10 4 12 2 14 1 15
3 א.ב. קופנהאגן 16 8 3 5 3223 9+ 27 ה ה נ נ ה נ 16 0 13 3 9 7 7 9 6 10 2 14
4 ברברנד 16 7 5 4 2923 6+ 26 ה ה ה נ נ ת 15 1 14 2 10 6 7 9 3 13 1 15
5 טיסטד 16 7 4 5 2724 3+ 25 נ נ ת ה ה נ 14 2 12 4 11 5 9 7 4 12 1 15
6 ו.ס.ק. אורהוס 16 7 2 7 2222 0   23 נ נ נ ה נ ת 14 2 11 5 10 6 5 11 3 13 1 15
7 דאלום 16 6 4 6 2925 4+ 22 ה נ ת נ ת נ 15 1 12 4 11 5 9 7 4 12 3 13
8 יאמרבוגט 16 4 8 4 1917 2+ 20 ה ת ת נ נ ת 12 4 10 6 6 10 5 11 2 14 1 15
9 נסביו 16 4 5 7 2027 7- 17 ה ת נ נ ת ת 14 2 13 3 9 7 7 9 3 13 1 15
10 סיודווסט 16 4 3 9 2033 13- 15 נ ה ה ה ה ה 15 1 12 4 11 5 8 8 5 11 2 14
11 רינקובינג 16 2 5 9 2137 16- 11 ת נ ה ה ה ת 15 1 15 1 13 3 9 7 3 13 3 13
12 וויגונד 16 2 5 9 1939 20- 11 ת ה ה ה ה ה 15 1 14 2 12 4 9 7 4 12 4 12
פלייאוף עליון  
פלייאוף תחתון  




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

1706.03.2020הלסינגורברונשוי
1707.03.2020אפ.איי.2000סקובסהובד
1707.03.2020ברברנדוויגונד
1707.03.2020דאלוםאורהוס פרמאד
1707.03.2020ה.י.ק. הלרופפרם קופנהאגן
1707.03.2020ו.ס.ק. אורהוסיאמרבוגט
1707.03.2020ואנלוסההילרוד
1707.03.2020נסביורינקובינג
1708.03.2020א.ב. קופנהאגןסיודווסט
1708.03.2020אווארטהב. 93 קופנהאגן
1708.03.2020הולבקסלגלסה
1708.03.2020טיסטדמידלפארט