ligot.net - כדורגל רוסי >> צעירים 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
ליגה שנייה
ליגה שלישית. דרום
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
 צעירים
עונה סדירה
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> צעירים 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

1019.09.2019אופה U20ספרטק מוסקבה U202:1 (1:1)  

916.09.2019רוסטוב U20אחמט U203:4 (1:2)  
915.09.2019דינמו U20אופה U200:6 (0:3)  
915.09.2019קראסנודר U20קריליה סובטוב U203:1 (1:1)  
914.09.2019אורנבורג U20רובין U201:0 (1:0)  
914.09.2019טמבוב U20צסק''א U201:1 (0:1)  
913.09.2019זניט U20ארסנל טולה U201:1 (1:0)  
913.09.2019סוצ'י פ.צ. U20לוקומוטיב U201:1 (0:1)  
913.09.2019ספרטק מוסקבה U20אורל U201:3 (0:2)  

801.09.2019אורל U20קראסנודר U200:1 (0:1)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 דינמו U20 9 6 1 2 204 16+ 19 נ נ נ נ נ נ 9 0 6 3 5 4 2 7 1 8 1 8
2 זניט U20 9 6 1 2 1310 3+ 19 ת נ נ נ ה ה 9 0 7 2 3 6 1 8 1 8 1 8
3 צסק''א U20 9 5 3 1 124 8+ 18 ת נ נ ה נ נ 8 1 6 3 2 7 0 9 0 9 0 9
4 לוקומוטיב U20 9 5 2 2 137 6+ 17 ת ה נ ה נ נ 8 1 6 3 4 5 1 8 1 8 0 9
5 קריליה סובטוב U20 9 5 2 2 2412 12+ 17 נ ה נ ת נ ה 9 0 8 1 7 2 6 3 3 6 2 7
6 ספרטק מוסקבה U20 10 5 1 4 1619 3- 16 נ נ ה ה נ ת 10 0 9 1 7 3 5 5 2 8 1 9
7 רוסטוב U20 9 5 1 3 1620 4- 16 נ נ ת נ ה נ 8 1 7 2 7 2 6 3 4 5 2 7
8 טמבוב U20 9 4 2 3 106 4+ 14 ת ת ה נ נ נ 9 0 6 3 1 8 0 9 0 9 0 9
9 אורל U20 9 4 2 3 1714 3+ 14 ה נ נ ת ה ה 9 0 6 3 5 4 5 4 2 7 2 7
10 ארסנל טולה U20 9 4 2 3 1310 3+ 14 ת ה נ ת נ ה 8 1 5 4 3 6 2 7 2 7 2 7
11 קראסנודר U20 9 3 1 5 1413 1+ 10 ה ה ה ה נ נ 9 0 8 1 5 4 3 6 1 8 1 8
12 אחמט U20 9 2 4 3 1414 0   10 ה ת ה ה ת נ 9 0 8 1 4 5 2 7 2 7 2 7
13 רובין U20 9 2 4 3 512 7- 10 נ נ ת ת ה ה 7 2 5 4 2 7 1 8 1 8 1 8
14 אורנבורג U20 9 1 1 7 613 7- 4 ה ת ה נ ה ה 9 0 6 3 4 5 0 9 0 9 0 9
15 סוצ'י פ.צ. U20 9 0 3 6 615 9- 3 ת ה ה ה ה ת 8 1 5 4 3 6 1 8 1 8 1 8
16 אופה U20 10 0 2 8 430 26- 2 ה ה ת ה ה ה 9 1 8 2 6 4 5 5 3 7 2 8




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

1020.09.2019טמבוב U20רוסטוב U20
1021.09.2019אורנבורג U20לוקומוטיב U20
1021.09.2019אחמט U20קריליה סובטוב U20
1021.09.2019ארסנל טולה U20אורל U20
1021.09.2019דינמו U20סוצ'י פ.צ. U20
1021.09.2019זניט U20רובין U20
1022.09.2019צסק''א U20קראסנודר U20

1128.09.2019אורל U20צסק''א U20
1128.09.2019לוקומוטיב U20זניט U20
1128.09.2019סוצ'י פ.צ. U20אחמט U20