ligot.net - כדורגל רוסי >> צעירים 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
ליגה שנייה
ליגה שלישית
ליגה שלישית. דרום
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
 צעירים
עונה סדירה
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> צעירים 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונותמלאות לפי חודשיםלפי מחזורים

יולי.19   אוגוסט.19   ספטמבר.19   אוקטובר.19   נובמבר.19   דצמבר.19   פברואר.20   מרץ.20  


1427.10.2019קראסנודר U20אורנבורג U201:0 (0:0)  
1426.10.2019אחמט U20ארסנל טולה U203:1 (2:1)  
1426.10.2019לוקומוטיב U20ספרטק מוסקבה U201:0 (0:0)  
1426.10.2019צסק''א U20דינמו U201:1 (0:0)  
1426.10.2019קריליה סובטוב U20זניט U201:5 (1:3)  
1425.10.2019טמבוב U20אופה U201:7 (1:3)  
1425.10.2019רובין U20אורל U202:3 (0:2)  
1425.10.2019רוסטוב U20סוצ'י פ.צ. U203:2 (2:1)  

1320.10.2019אופה U20צסק''א U205:0 (2:0)  
1320.10.2019דינמו U20קראסנודר U201:5 (1:2)  
1319.10.2019אורנבורג U20קריליה סובטוב U201:0 (1:0)  
1319.10.2019ארסנל טולה U20סוצ'י פ.צ. U201:1 (0:0)  
1318.10.2019זניט U20רוסטוב U201:4 (0:2)  
1318.10.2019טמבוב U20אורל U201:2 (0:1)  
1318.10.2019ספרטק מוסקבה U20רובין U200:1 (0:0)  
1317.10.2019אחמט U20לוקומוטיב U200:1 (0:1)  

1206.10.2019צסק''א U20רוסטוב U201:3 (0:3)  
1205.10.2019אורל U20זניט U202:3 (1:2)  
1205.10.2019לוקומוטיב U20ארסנל טולה U200:0 (0:0)  
1205.10.2019קראסנודר U20ספרטק מוסקבה U201:1 (1:1)  
1204.10.2019אופה U20אחמט U205:1 (2:0)  
1204.10.2019אורנבורג U20דינמו U203:1 (0:0)  
1204.10.2019סוצ'י פ.צ. U20קריליה סובטוב U203:2 (2:0)  
1204.10.2019רובין U20טמבוב U203:2 (1:1)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 דינמו U20 22 15 2 5 4915 34+ 47 ה נ נ ה נ נ 22 0 15 7 12 10 7 15 4 18 3 19
2 צסק''א U20 22 12 7 3 4121 20+ 43 נ נ נ נ ה נ 21 1 18 4 12 10 7 15 4 18 0 22
3 לוקומוטיב U20 22 12 4 6 3517 18+ 40 נ ת נ נ ה נ 19 3 14 8 11 11 5 17 3 19 0 22
4 ספרטק מוסקבה U20 22 12 3 7 4135 6+ 39 נ נ ה נ ה ת 21 1 18 4 14 8 10 12 6 16 4 18
5 קריליה סובטוב U20 22 12 2 8 5036 14+ 38 ה נ נ נ ה ה 22 0 19 3 17 5 14 8 8 14 5 17
6 ארסנל טולה U20 22 11 5 6 4127 14+ 38 נ נ ה ה נ ת 20 2 17 5 12 10 8 14 5 17 4 18
7 זניט U20 22 11 4 7 3327 6+ 37 ת נ ה נ נ נ 21 1 18 4 9 13 5 17 4 18 2 20
8 טמבוב U20 22 11 3 8 3528 7+ 36 נ ה נ נ ה ה 22 0 16 6 10 12 7 15 5 17 1 21
9 אחמט U20 22 9 6 7 4032 8+ 33 נ ת ת נ נ ה 21 1 19 3 12 10 8 14 5 17 4 18
10 סוצ'י פ.צ. U20 22 9 5 8 3831 7+ 32 נ נ נ נ נ ה 21 1 18 4 13 9 8 14 4 18 2 20
11 קראסנודר U20 22 8 3 11 3339 6- 27 ה ה נ ה נ ת 22 0 19 3 13 9 10 12 6 16 2 20
12 רוסטוב U20 22 6 4 12 2848 20- 22 ה ה ת ה ת ה 21 1 17 5 15 7 12 10 7 15 2 20
13 אורל U20 22 5 7 10 3042 12- 22 ת ה ה ה ת ת 20 2 17 5 13 9 11 11 6 16 3 19
14 רובין U20 22 5 5 12 2244 22- 20 ה ה ה ה ה ה 20 2 15 7 10 12 9 13 6 16 3 19
15 אורנבורג U20 22 4 2 16 2140 19- 14 ה ה ה ה ה נ 22 0 16 6 13 9 7 15 2 20 1 21
16 אופה U20 22 2 2 18 1267 55- 8 ה ה ה ה נ נ 21 1 18 4 14 8 12 10 7 15 4 18
אלופה