ligot.net - כדורגל רוסי >> צעירים 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
ליגה שנייה
ליגה שלישית. דרום
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
 צעירים
עונה סדירה
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> צעירים 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

1317.10.2019אחמט U20לוקומוטיב U200:1 (0:1)  

1206.10.2019צסק''א U20רוסטוב U201:3 (0:3)  
1205.10.2019אורל U20זניט U202:3 (1:2)  
1205.10.2019לוקומוטיב U20ארסנל טולה U200:0 (0:0)  
1205.10.2019קראסנודר U20ספרטק מוסקבה U201:1 (1:1)  
1204.10.2019אופה U20אחמט U205:1 (2:0)  
1204.10.2019אורנבורג U20דינמו U203:1 (0:0)  
1204.10.2019סוצ'י פ.צ. U20קריליה סובטוב U203:2 (2:0)  
1204.10.2019רובין U20טמבוב U203:2 (1:1)  

1129.09.2019סוצ'י פ.צ. U20אחמט U200:2 (0:2)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 דינמו U20 12 9 1 2 296 23+ 28 נ נ נ נ נ נ 12 0 9 3 8 4 4 8 1 11 1 11
2 לוקומוטיב U20 13 7 3 3 179 8+ 24 ה ת נ נ ת ה 11 2 8 5 5 8 1 12 1 12 0 13
3 צסק''א U20 12 6 4 2 1811 7+ 22 נ ת ה ת נ נ 11 1 9 3 5 7 3 9 1 11 0 12
4 טמבוב U20 12 6 3 3 159 6+ 21 נ נ ת ת ת ה 12 0 8 4 2 10 1 11 1 11 0 12
5 ארסנל טולה U20 12 6 3 3 1910 9+ 21 ת נ נ ת ה נ 10 2 7 5 4 8 3 9 2 10 2 10
6 קריליה סובטוב U20 12 6 2 4 2818 10+ 20 נ ה ה נ ה נ 12 0 10 2 9 3 8 4 4 8 2 10
7 זניט U20 12 6 2 4 1616 0   20 ה ה ת ת נ נ 12 0 10 2 4 8 2 10 2 10 1 11
8 ספרטק מוסקבה U20 12 6 2 4 1820 2- 20 ת נ נ נ ה ה 12 0 10 2 7 5 5 7 2 10 1 11
9 אחמט U20 13 5 4 4 2318 5+ 19 נ נ ה נ ה ת 13 0 11 2 6 7 4 9 3 10 3 10
10 אורל U20 12 5 3 4 2220 2+ 18 נ ת ה ה נ נ 12 0 9 3 7 5 7 5 3 9 2 10
11 רוסטוב U20 12 5 2 5 1927 8- 17 ה ה ת נ נ ת 11 1 10 2 9 3 8 4 4 8 2 10
12 קראסנודר U20 12 4 2 6 1919 0   14 ת ה נ ה ה ה 12 0 11 1 7 5 5 7 2 10 1 11
13 רובין U20 12 3 5 4 1117 6- 14 ה נ ת נ נ ת 10 2 8 4 4 8 3 9 2 10 1 11
14 סוצ'י פ.צ. U20 12 1 3 8 1021 11- 6 ה נ ה ת ה ה 11 1 8 4 5 7 2 10 2 10 1 11
15 אורנבורג U20 12 1 1 10 819 11- 4 ה ה ה ה ת ה 12 0 8 4 6 6 1 11 0 12 0 12
16 אופה U20 12 0 2 10 638 32- 2 ה ה ה ה ת ה 11 1 10 2 8 4 7 5 4 8 3 9




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

1319.10.2019אופה U20צסק''א U20
1319.10.2019אורנבורג U20קריליה סובטוב U20
1319.10.2019ארסנל טולה U20סוצ'י פ.צ. U20
1319.10.2019דינמו U20קראסנודר U20
1319.10.2019זניט U20רוסטוב U20
1319.10.2019טמבוב U20אורל U20
1319.10.2019ספרטק מוסקבה U20רובין U20

1426.10.2019אחמט U20ארסנל טולה U20
1426.10.2019טמבוב U20אופה U20
1426.10.2019לוקומוטיב U20ספרטק מוסקבה U20