ligot.net - כדורגל רוסי >> צעירים 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
ליגה שנייה
ליגה שלישית. דרום
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
 צעירים
עונה סדירה
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> צעירים 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונות מלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

2215.03.2020טמבוב U20קריליה סובטוב U200:3 (0:0)  
2214.03.2020סוצ'י פ.צ. U20קראסנודר U201:3 (0:1)  
2214.03.2020צסק''א U20אופה U200:1 (0:1)  
2214.03.2020רוסטוב U20לוקומוטיב U205:0 (2:0)  
2213.03.2020אורנבורג U20ספרטק מוסקבה U204:0 (3:0)  
2213.03.2020אחמט U20דינמו U201:2 (0:1)  
2213.03.2020ארסנל טולה U20רובין U200:4 (0:2)  
2213.03.2020זניט U20אורל U200:0 (0:0)  

2108.03.2020זניט U20אופה U200:4 (0:2)  
2108.03.2020לוקומוטיב U20אחמט U200:0 (0:0)  
2108.03.2020סוצ'י פ.צ. U20אורל U200:2 (0:0)  
2108.03.2020רוסטוב U20צסק''א U202:1 (1:1)  
2107.03.2020ספרטק מוסקבה U20קראסנודר U200:5 (0:3)  
2107.03.2020רובין U20קריליה סובטוב U203:1 (1:0)  
2106.03.2020אורנבורג U20ארסנל טולה U205:1 (3:0)  
2106.03.2020דינמו U20טמבוב U201:4 (0:0)  

2001.03.2020סוצ'י פ.צ. U20ארסנל טולה U200:3 (0:1)  
2029.02.2020אחמט U20רוסטוב U201:1 (1:0)  
2029.02.2020קראסנודר U20אופה U200:2 (0:1)  
2029.02.2020קריליה סובטוב U20אורנבורג U201:3 (0:2)  
2028.02.2020דינמו U20ספרטק מוסקבה U202:5 (1:2)  
2028.02.2020זניט U20לוקומוטיב U202:1 (0:1)  
2028.02.2020צסק''א U20אורל U200:5 (0:3)  
2027.02.2020טמבוב U20רובין U200:1 (0:0)  

1907.12.2019סוצ'י פ.צ. U20רובין U202:5 (1:3)  
1907.12.2019ספרטק מוסקבה U20רוסטוב U201:2 (0:1)  
1907.12.2019קראסנודר U20צסק''א U203:2 (0:2)  
1907.12.2019קריליה סובטוב U20אורל U202:4 (1:1)  
1906.12.2019אחמט U20אופה U202:3 (1:1)  
1906.12.2019טמבוב U20אורנבורג U202:3 (2:2)  
1905.12.2019ארסנל טולה U20לוקומוטיב U203:2 (1:1)  
1905.12.2019זניט U20דינמו U200:1 (0:1)  

1801.12.2019צסק''א U20ארסנל טולה U202:1 (2:1)  
1801.12.2019קראסנודר U20טמבוב U201:4 (0:2)  
1830.11.2019זניט U20ספרטק מוסקבה U200:2 (0:2)  
1830.11.2019לוקומוטיב U20דינמו U201:0 (1:0)  
1830.11.2019סוצ'י פ.צ. U20אורנבורג U201:3 (1:2)  
1829.11.2019אחמט U20רובין U202:6 (2:3)  
1829.11.2019קריליה סובטוב U20אופה U202:0 (0:0)  
1829.11.2019רוסטוב U20אורל U202:2 (1:1)  

1724.11.2019ארסנל טולה U20קראסנודר U201:1 (1:0)  
1723.11.2019אופה U20סוצ'י פ.צ. U200:1 (0:1)  
1723.11.2019אורל U20ספרטק מוסקבה U200:0 (0:0)  
1723.11.2019צסק''א U20קריליה סובטוב U201:2 (1:2)  
1722.11.2019אורנבורג U20אחמט U201:3 (0:1)  
1722.11.2019דינמו U20רוסטוב U200:1 (0:1)  
1722.11.2019רובין U20זניט U202:0 (0:0)  
1721.11.2019טמבוב U20לוקומוטיב U203:1 (2:0)  

1610.11.2019לוקומוטיב U20קראסנודר U202:1 (1:0)  
1609.11.2019אורנבורג U20אופה U200:3 (0:1)  
1609.11.2019ארסנל טולה U20זניט U201:2 (0:0)  
1609.11.2019סוצ'י פ.צ. U20צסק''א U202:2 (1:1)  
1608.11.2019אחמט U20אורל U200:3 (0:2)  
1608.11.2019ספרטק מוסקבה U20קריליה סובטוב U202:4 (1:2)  
1608.11.2019רובין U20דינמו U200:1 (0:0)  
1608.11.2019רוסטוב U20טמבוב U200:1 (0:0)  

1503.11.2019אורל U20אורנבורג U201:1 (1:0)  
1503.11.2019קריליה סובטוב U20רובין U202:3 (1:2)  
1502.11.2019ספרטק מוסקבה U20ארסנל טולה U202:5 (0:3)  
1502.11.2019קראסנודר U20רוסטוב U200:1 (0:0)  
1501.11.2019אופה U20לוקומוטיב U204:0 (0:0)  
1501.11.2019דינמו U20אחמט U200:2 (0:1)  
1501.11.2019זניט U20צסק''א U201:1 (1:1)  
1501.11.2019סוצ'י פ.צ. U20טמבוב U201:3 (0:3)  

1427.10.2019קראסנודר U20אורנבורג U201:0 (0:0)  
1426.10.2019אחמט U20ארסנל טולה U203:1 (2:1)  
1426.10.2019לוקומוטיב U20ספרטק מוסקבה U201:0 (0:0)  
1426.10.2019צסק''א U20דינמו U201:1 (0:0)  
1426.10.2019קריליה סובטוב U20זניט U201:5 (1:3)  
1425.10.2019טמבוב U20אופה U201:7 (1:3)  
1425.10.2019רובין U20אורל U202:3 (0:2)  
1425.10.2019רוסטוב U20סוצ'י פ.צ. U203:2 (2:1)  

1320.10.2019אופה U20צסק''א U205:0 (2:0)  
1320.10.2019דינמו U20קראסנודר U201:5 (1:2)  
1319.10.2019אורנבורג U20קריליה סובטוב U201:0 (1:0)  
1319.10.2019ארסנל טולה U20סוצ'י פ.צ. U201:1 (0:0)  
1318.10.2019זניט U20רוסטוב U201:4 (0:2)  
1318.10.2019טמבוב U20אורל U201:2 (0:1)  
1318.10.2019ספרטק מוסקבה U20רובין U200:1 (0:0)  
1317.10.2019אחמט U20לוקומוטיב U200:1 (0:1)  

1206.10.2019צסק''א U20רוסטוב U201:3 (0:3)  
1205.10.2019אורל U20זניט U202:3 (1:2)  
1205.10.2019לוקומוטיב U20ארסנל טולה U200:0 (0:0)  
1205.10.2019קראסנודר U20ספרטק מוסקבה U201:1 (1:1)  
1204.10.2019אופה U20אחמט U205:1 (2:0)  
1204.10.2019אורנבורג U20דינמו U203:1 (0:0)  
1204.10.2019סוצ'י פ.צ. U20קריליה סובטוב U203:2 (2:0)  
1204.10.2019רובין U20טמבוב U203:2 (1:1)  

1129.09.2019סוצ'י פ.צ. U20אחמט U200:2 (0:2)  
1129.09.2019קראסנודר U20ארסנל טולה U204:0 (4:0)  
1128.09.2019אורל U20צסק''א U202:2 (2:0)  
1128.09.2019ספרטק מוסקבה U20אורנבורג U200:1 (0:1)  
1128.09.2019רובין U20אופה U201:3 (0:1)  
1127.09.2019לוקומוטיב U20זניט U200:2 (0:1)  
1127.09.2019קריליה סובטוב U20טמבוב U201:0 (0:0)  
1127.09.2019רוסטוב U20דינמו U203:1 (2:1)  

1022.09.2019ארסנל טולה U20אורל U200:2 (0:0)  
1022.09.2019צסק''א U20קראסנודר U204:1 (2:1)  
1021.09.2019אורנבורג U20לוקומוטיב U202:1 (1:0)  
1021.09.2019דינמו U20סוצ'י פ.צ. U200:3 (0:1)  
1021.09.2019זניט U20רובין U201:1 (0:1)  
1020.09.2019אחמט U20קריליה סובטוב U201:3 (1:1)  
1020.09.2019טמבוב U20רוסטוב U201:1 (0:1)  
1019.09.2019אופה U20ספרטק מוסקבה U202:1 (1:1)  

916.09.2019רוסטוב U20אחמט U203:4 (1:2)  
915.09.2019דינמו U20אופה U200:6 (0:3)  
915.09.2019קראסנודר U20קריליה סובטוב U203:1 (1:1)  
914.09.2019אורנבורג U20רובין U201:0 (1:0)  
914.09.2019טמבוב U20צסק''א U201:1 (0:1)  
913.09.2019זניט U20ארסנל טולה U201:1 (1:0)  
913.09.2019סוצ'י פ.צ. U20לוקומוטיב U201:1 (0:1)  
913.09.2019ספרטק מוסקבה U20אורל U201:3 (0:2)  

801.09.2019אורל U20קראסנודר U200:1 (0:1)  
831.08.2019אחמט U20טמבוב U201:1 (1:0)  
831.08.2019ארסנל טולה U20צסק''א U201:0 (0:0)  
831.08.2019לוקומוטיב U20רוסטוב U203:2 (0:2)  
831.08.2019ספרטק מוסקבה U20זניט U204:3 (3:2)  
830.08.2019אופה U20אורנבורג U201:1 (0:1)  
830.08.2019רובין U20סוצ'י פ.צ. U200:1 (0:1)  
829.08.2019קריליה סובטוב U20דינמו U203:0 (1:0)  

726.08.2019אורל U20סוצ'י פ.צ. U203:5 (3:3)  
724.08.2019ארסנל טולה U20אורנבורג U201:2 (1:0)  
724.08.2019צסק''א U20אחמט U200:1 (0:0)  
724.08.2019קראסנודר U20לוקומוטיב U202:1 (0:1)  
724.08.2019קריליה סובטוב U20ספרטק מוסקבה U201:4 (1:1)  
724.08.2019רוסטוב U20רובין U200:0 (0:0)  
723.08.2019אופה U20זניט U202:0 (1:0)  
723.08.2019טמבוב U20דינמו U201:0 (0:0)  

618.08.2019אופה U20רוסטוב U204:1 (0:1)  
617.08.2019אורל U20קריליה סובטוב U202:2 (2:1)  
617.08.2019דינמו U20לוקומוטיב U201:2 (0:1)  
617.08.2019ספרטק מוסקבה U20צסק''א U201:2 (0:1)  
617.08.2019רובין U20ארסנל טולה U200:0 (0:0)  
616.08.2019זניט U20אחמט U200:2 (0:0)  
616.08.2019טמבוב U20קראסנודר U200:2 (0:2)  
615.08.2019אורנבורג U20סוצ'י פ.צ. U201:2 (0:2)  

512.08.2019רוסטוב U20קריליה סובטוב U203:1 (2:1)  
510.08.2019אחמט U20ספרטק מוסקבה U201:1 (0:0)  
510.08.2019ארסנל טולה U20אופה U200:1 (0:0)  
510.08.2019לוקומוטיב U20אורל U200:2 (0:0)  
510.08.2019צסק''א U20סוצ'י פ.צ. U200:3 (0:3)  
509.08.2019אורנבורג U20טמבוב U201:0 (0:0)  
509.08.2019דינמו U20זניט U200:3 (0:0)  
509.08.2019קראסנודר U20רובין U201:5 (1:3)  

405.08.2019אחמט U20אורנבורג U201:2 (1:0)  
404.08.2019סוצ'י פ.צ. U20אופה U200:0 (0:0)  
404.08.2019רובין U20צסק''א U202:0 (1:0)  
403.08.2019זניט U20קראסנודר U202:0 (1:0)  
403.08.2019טמבוב U20ארסנל טולה U200:2 (0:0)  
402.08.2019אורל U20רוסטוב U201:0 (0:0)  
402.08.2019ספרטק מוסקבה U20דינמו U204:0 (1:0)  
402.08.2019קריליה סובטוב U20לוקומוטיב U201:0 (0:0)  

328.07.2019ארסנל טולה U20רוסטוב U200:7 (0:2)  
328.07.2019רובין U20אחמט U201:1 (0:0)  
327.07.2019אורנבורג U20זניט U201:0 (0:0)  
327.07.2019צסק''א U20לוקומוטיב U200:0 (0:0)  
326.07.2019אופה U20קריליה סובטוב U206:1 (2:0)  
326.07.2019טמבוב U20ספרטק מוסקבה U200:2 (0:1)  
326.07.2019קראסנודר U20סוצ'י פ.צ. U201:1 (0:0)  
325.07.2019דינמו U20אורל U201:0 (0:0)  

220.07.2019אופה U20קראסנודר U204:0 (3:0)  
220.07.2019אורל U20אחמט U203:3 (2:2)  
220.07.2019דינמו U20רובין U201:1 (0:0)  
220.07.2019לוקומוטיב U20טמבוב U200:1 (0:0)  
220.07.2019סוצ'י פ.צ. U20זניט U201:0 (0:0)  
220.07.2019צסק''א U20אורנבורג U200:2 (0:1)  
220.07.2019קריליה סובטוב U20ארסנל טולה U201:5 (1:2)  
219.07.2019רוסטוב U20ספרטק מוסקבה U203:1 (1:1)  

114.07.2019לוקומוטיב U20רובין U200:3 (0:2)  
114.07.2019קריליה סובטוב U20צסק''א U201:1 (0:1)  
113.07.2019אחמט U20קראסנודר U200:3 (0:2)  
113.07.2019זניט U20טמבוב U201:2 (0:0)  
113.07.2019רוסטוב U20אורנבורג U201:2 (0:1)  
112.07.2019אורל U20אופה U200:4 (0:3)  
112.07.2019ספרטק מוסקבה U20סוצ'י פ.צ. U203:0 (0:0)  
111.07.2019ארסנל טולה U20דינמו U200:1 (0:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 דינמו U20 22 15 2 5 4915 34+ 47 ה נ נ ה נ נ 22 0 15 7 12 10 7 15 4 18 3 19
2 צסק''א U20 22 12 7 3 4121 20+ 43 נ נ נ נ ה נ 21 1 18 4 12 10 7 15 4 18 0 22
3 לוקומוטיב U20 22 12 4 6 3517 18+ 40 נ ת נ נ ה נ 19 3 14 8 11 11 5 17 3 19 0 22
4 ספרטק מוסקבה U20 22 12 3 7 4135 6+ 39 נ נ ה נ ה ת 21 1 18 4 14 8 10 12 6 16 4 18
5 קריליה סובטוב U20 22 12 2 8 5036 14+ 38 ה נ נ נ ה ה 22 0 19 3 17 5 14 8 8 14 5 17
6 ארסנל טולה U20 22 11 5 6 4127 14+ 38 נ נ ה ה נ ת 20 2 17 5 12 10 8 14 5 17 4 18
7 זניט U20 22 11 4 7 3327 6+ 37 ת נ ה נ נ נ 21 1 18 4 9 13 5 17 4 18 2 20
8 טמבוב U20 22 11 3 8 3528 7+ 36 נ ה נ נ ה ה 22 0 16 6 10 12 7 15 5 17 1 21
9 אחמט U20 22 9 6 7 4032 8+ 33 נ ת ת נ נ ה 21 1 19 3 12 10 8 14 5 17 4 18
10 סוצ'י פ.צ. U20 22 9 5 8 3831 7+ 32 נ נ נ נ נ ה 21 1 18 4 13 9 8 14 4 18 2 20
11 קראסנודר U20 22 8 3 11 3339 6- 27 ה ה נ ה נ ת 22 0 19 3 13 9 10 12 6 16 2 20
12 רוסטוב U20 22 6 4 12 2848 20- 22 ה ה ת ה ת ה 21 1 17 5 15 7 12 10 7 15 2 20
13 אורל U20 22 5 7 10 3042 12- 22 ת ה ה ה ת ת 20 2 17 5 13 9 11 11 6 16 3 19
14 רובין U20 22 5 5 12 2244 22- 20 ה ה ה ה ה ה 20 2 15 7 10 12 9 13 6 16 3 19
15 אורנבורג U20 22 4 2 16 2140 19- 14 ה ה ה ה ה נ 22 0 16 6 13 9 7 15 2 20 1 21
16 אופה U20 22 2 2 18 1267 55- 8 ה ה ה ה נ נ 21 1 18 4 14 8 12 10 7 15 4 18
אלופה