ligot.net - כדורגל גרמני >> אזורית מערב 2019/2020 >> עונה סדירה
  גרמניה
בונדסליגה 1
בונדסליגה 2
ליגה 3
אזורית צפון
אזורית צפון-מזרח
 אזורית מערב
עונה סדירה
אזורית דרום-מערב
אזורית באיירן
אזורית דרום
גביע
סופרקאפ



כדורגל גרמני >> אזורית מערב 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

921.09.2019אלמניה אאכןרוט-וייס אוברהאוזן1:1 (0:0)  
921.09.2019בורוסיה-2 דורטמונדרדינדן4:0 (2:0)  
921.09.2019האלטרןווטנשייד4:0 (3:0)  
921.09.2019הומברגקלן-21:1 (0:1)  
921.09.2019לוטהליפשטאדט0:4 (0:3)  
920.09.2019אסןבונר1:4 (1:1)  
920.09.2019ברגיש גלדבאךשאלקה-23:0 (1:0)  
920.09.2019פורטונה קלןוורל2:0 (2:0)  

816.09.2019ווטנשיידאלמניה אאכן2:1 (2:1)  
815.09.2019שאלקה-2פורטונה קלן0:1 (0:1)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 רדינדן 9 7 1 1 286 22+ 22 נ נ ה נ נ נ 9 0 9 0 7 2 6 3 2 7 1 8
2 אסן 8 7 1 0 207 13+ 22 נ נ נ נ ת נ 8 0 8 0 6 2 2 6 2 6 1 7
3 וורל 8 6 1 1 227 15+ 19 נ נ נ נ נ נ 8 0 8 0 4 4 4 4 2 6 1 7
4 קלן-2 9 5 1 3 1512 3+ 16 ת ה נ נ נ ה 9 0 7 2 6 3 3 6 1 8 1 8
5 רוט-וייס אוברהאוזן 8 4 3 1 1910 9+ 15 ת נ נ ה נ ת 8 0 8 0 4 4 3 5 3 5 3 5
6 בורוסיה-2 דורטמונד 8 4 1 3 1512 3+ 13 ה נ נ נ ת ה 8 0 7 1 7 1 3 5 1 7 1 7
7 אלמניה אאכן 8 3 3 2 1412 2+ 12 ת נ נ ה ת נ 8 0 8 0 5 3 2 6 2 6 1 7
8 לוטה 8 4 0 4 119 2+ 12 נ ה נ ה נ נ 8 0 6 2 4 4 2 6 0 8 0 8
9 בורוסיה-2 מינשנגלדבאך 7 4 0 3 1817 1+ 12 ה נ נ נ ה נ 7 0 7 0 7 0 6 1 4 3 2 5
10 האלטרן 9 3 2 4 1322 9- 11 ה ה ה ת נ ת 9 0 8 1 7 2 6 3 2 7 2 7
11 ווטנשייד 9 3 1 5 1211 1+ 10 נ ה נ ה ה ה 9 0 8 1 5 4 1 8 0 9 0 9
12 וופרטאלר 8 3 1 4 1015 5- 10 ה ה ת ה ה נ 8 0 6 2 6 2 3 5 1 7 1 7
13 פורטונה-2 דוסלדורף 8 3 1 4 1117 6- 10 נ ה ה נ ה ה 8 0 7 1 5 3 4 4 2 6 2 6
14 שאלקה-2 7 2 2 3 79 2- 8 נ נ ה ה ה ת 6 1 5 2 3 4 1 6 1 6 0 7
15 בונר 8 2 1 5 815 7- 7 ה ה נ ה ה ת 7 1 5 3 5 3 4 4 2 6 0 8
16 ליפשטאדט 9 2 1 6 921 12- 7 ה ה נ ה ה ה 9 0 6 3 5 4 5 4 3 6 2 7
17 ברגיש גלדבאך 8 2 0 6 518 13- 6 ה נ ה ה ה נ 8 0 6 2 5 3 2 6 1 7 1 7
18 פורטונה קלן 8 1 2 5 513 8- 5 ה ה ה נ ת ת 8 0 4 4 2 6 2 6 1 7 1 7
19 הומברג 9 1 2 6 1019 9- 5 ת ה ה ה ת ה 9 0 7 2 5 4 3 6 2 7 2 7
פלייאוף  
ירידה  




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

922.09.2019פורטונה-2 דוסלדורףבורוסיה-2 מינשנגלדבאך

1024.09.2019בונרלוטה
1024.09.2019בורוסיה-2 מינשנגלדבאךפורטונה קלן
1024.09.2019ווטנשיידבורוסיה-2 דורטמונד
1024.09.2019וורלברגיש גלדבאך
1024.09.2019ליפשטאדטוופרטאלר
1024.09.2019קלן-2פורטונה-2 דוסלדורף
1024.09.2019רדינדןהומברג
1024.09.2019רוט-וייס אוברהאוזןהאלטרן
1024.09.2019שאלקה-2אסן