ligot.net - כדורגל בלארוסי >> ליגה שלישית 2020 >> שלב הראשון
  בלארוס
ליגה עליונה
ליגה שנייה
 ליגה שלישית
שלב הראשון
  בית A
  בית B
ליגת המילואים
ליגת נשים
גביע
סופרקאפ



כדורגל בלארוסי >> ליגה שלישית 2020 >> שלב הראשון


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

523.05.2020באראנוביצ'יבגו מינסק0:6 (0:3)  
523.05.2020בומפרוםשאחטאר-2 פטריקוב3:1 (2:1)  
523.05.2020גורקידנייפר מוגילב2:0 (2:0)  
523.05.2020ז'לוביןרוגאק'ב4:3 (1:1)  
523.05.2020מאריינה הורקהאוסיפוביצ'י2:2 (2:0)  
523.05.2020מולודצ'נואוסטרובץ0:2 (0:1)  
523.05.2020סטנלס פינסקקאברדיאקי0:1 (0:1)  
523.05.2020פולוצק 2019אנרגטיק בגאטו מינסק2:2 (0:1)  
523.05.2020צ'איקה זלבהז'יטקביצ'י5:0 (1:0)  
523.05.2020קרונון סטויבץדינמו מאלאריטה3:2 (0:1)  

410.05.2020אוסטרובץצ'איקה זלבה0:8 (0:2)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 בית Aמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 ז'יטקביצ'י 5 5 0 0 132 11+ 15 נ נ נ נ נ 5 0 5 0 3 2 1 4 1 4 0 5
2 אוסטרובץ 5 4 0 1 164 12+ 12 ה נ נ נ נ 5 0 5 0 3 2 2 3 2 3 1 4
3 דינמו מאלאריטה 4 3 0 1 117 4+ 9 נ נ נ ה 4 0 4 0 3 1 3 1 3 1 1 3
4 מולודצ'נו 4 3 0 1 97 2+ 9 נ ה נ נ 4 0 4 0 3 1 2 2 2 2 1 3
5 סטנלס פינסק 4 3 0 1 214 17+ 9 נ ה נ נ 4 0 3 1 3 1 3 1 2 2 1 3
6 באראנוביצ'י 4 3 0 1 205 15+ 9 נ נ נ ה 4 0 4 0 4 0 4 0 3 1 2 2
7 קאברדיאקי 5 2 1 2 64 2+ 7 ה נ נ ה ת 5 0 3 2 2 3 0 5 0 5 0 5
8 בגו מינסק 5 1 0 4 415 11- 3 ה ה ה נ ה 5 0 5 0 5 0 2 3 1 4 1 4
9 קרונון סטויבץ 5 0 1 4 511 6- 1 ה ה ה ה ת 5 0 5 0 3 2 2 3 1 4 0 5
10 איבצוויצ'י 4 0 0 4 419 15- 0 ה ה ה ה 4 0 4 0 3 1 3 1 3 1 2 2
11 צ'איקה זלבה 5 0 0 5 233 31- 0 ה ה ה ה ה 5 0 4 1 4 1 4 1 4 1 3 2
פלייאוף עליון  

 בית Bמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 שאחטאר-2 פטריקוב 5 5 0 0 215 16+ 15 נ נ נ נ נ 5 0 5 0 5 0 4 1 3 2 2 3
2 דנייפר מוגילב 4 4 0 0 201 19+ 12 נ נ נ נ 4 0 4 0 2 2 2 2 2 2 2 2
3 בומפרום 4 3 0 1 103 7+ 9 ה נ נ נ 4 0 3 1 3 1 3 1 0 4 0 4
4 אוסיפוביצ'י 4 2 1 1 87 1+ 7 ת נ ה נ 4 0 4 0 2 2 2 2 1 3 1 3
5 גורקי 5 2 1 2 78 1- 7 ה נ ה ת נ 5 0 5 0 2 3 2 3 1 4 0 5
6 מאריינה הורקה 5 1 2 2 1118 7- 5 ת ה ת ה נ 5 0 5 0 5 0 5 0 2 3 2 3
7 פולוצק 2019 5 1 1 3 1115 4- 4 ת ה נ ה ה 5 0 4 1 4 1 4 1 2 3 2 3
8 רוגאק'ב 5 1 1 3 717 10- 4 נ ה ה ת ה 5 0 4 1 3 2 3 2 2 3 2 3
9 ז'לובין 4 1 0 3 511 6- 3 ה ה נ ה 4 0 3 1 3 1 3 1 1 3 1 3
10 סמי-אוטוטרנס סמולביצ'י 4 1 0 3 414 10- 3 ה ה נ ה 4 0 4 0 3 1 2 2 2 2 2 2
11 אנרגטיק בגאטו מינסק 5 0 2 3 914 5- 2 ת ה ת ה ה 5 0 5 0 4 1 4 1 2 3 2 3
פלייאוף עליון  




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

630.05.2020אוסטרובץסטנלס פינסק
630.05.2020אוסיפוביצ'יגורקי
630.05.2020איבצוויצ'יקרונון סטויבץ
630.05.2020אנרגטיק בגאטו מינסקבומפרום
630.05.2020באראנוביצ'יצ'איקה זלבה
630.05.2020דינמו מאלאריטהבגו מינסק
630.05.2020דנייפר מוגילבפולוצק 2019
630.05.2020ז'יטקביצ'ימולודצ'נו
630.05.2020סמי-אוטוטרנס סמולביצ'ימאריינה הורקה
630.05.2020שאחטאר-2 פטריקובז'לובין

713.06.2020באראנוביצ'ימולודצ'נו