ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שנייה 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
 ליגה שנייה
עונה סדירה
ליגה שלישית. דרום
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שנייה 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונות מלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

1420.09.2019סק''א חברובסקיניסיי קראסנויארסק0:2 (0:1)  

1315.09.2019ארמאבירצ'רטנובו1:1 (0:1)  
1314.09.2019אוואנגרד קורסקמורדוביה סארנסק2:2 (1:1)  
1314.09.2019חימקיצ'איקה0:1 (0:0)  
1314.09.2019טום טומסקספרטק-2 מוסקבה2:2 (1:0)  
1314.09.2019טורפדו מוסקבהקראסנודר-21:2 (0:0)  
1314.09.2019טקסטילשיק איבנובוסק''א חברובסק1:3 (0:1)  
1314.09.2019יניסיי קראסנויארסקבאלטיקה קלינינגרד2:2 (0:1)  
1314.09.2019לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקניז'ני נובגורוד0:0 (0:0)  
1314.09.2019נפטחימיק ניז'נקמנסקשיניק יארוסלאבל2:2 (0:0)  
1314.09.2019רוטור וולגוגרדפאקל וורונז'0:2 (0:0)  

1208.09.2019טורפדו מוסקבהחימקי0:1 (0:1)  
1208.09.2019טקסטילשיק איבנובובאלטיקה קלינינגרד5:1 (0:1)  
1207.09.2019מורדוביה סארנסקלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק2:1 (0:1)  
1207.09.2019ניז'ני נובגורודארמאביר0:1 (0:0)  
1207.09.2019ספרטק-2 מוסקבהקראסנודר-23:0 (1:0)  
1207.09.2019סק''א חברובסקאוואנגרד קורסק0:1 (0:0)  
1207.09.2019פאקל וורונז'יניסיי קראסנויארסק1:1 (1:1)  
1207.09.2019צ'איקהרוטור וולגוגרד1:2 (0:2)  
1207.09.2019צ'רטנובונפטחימיק ניז'נקמנסק2:2 (1:1)  
1207.09.2019שיניק יארוסלאבלטום טומסק1:2 (0:1)  

1131.08.2019אוואנגרד קורסקבאלטיקה קלינינגרד0:0 (0:0)  
1131.08.2019ארמאבירמורדוביה סארנסק0:0 (0:0)  
1131.08.2019חימקיספרטק-2 מוסקבה0:1 (0:0)  
1131.08.2019טום טומסקנפטחימיק ניז'נקמנסק1:0 (1:0)  
1131.08.2019טקסטילשיק איבנובופאקל וורונז'4:1 (1:0)  
1131.08.2019יניסיי קראסנויארסקצ'איקה3:1 (0:1)  
1131.08.2019לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקסק''א חברובסק2:0 (0:0)  
1131.08.2019ניז'ני נובגורודצ'רטנובו0:0 (0:0)  
1131.08.2019קראסנודר-2שיניק יארוסלאבל2:2 (0:1)  
1131.08.2019רוטור וולגוגרדטורפדו מוסקבה2:0 (1:0)  

1026.08.2019ספרטק-2 מוסקבהרוטור וולגוגרד1:0 (0:0)  
1025.08.2019באלטיקה קלינינגרדלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק0:0 (0:0)  
1025.08.2019טורפדו מוסקבהיניסיי קראסנויארסק0:2 (0:2)  
1025.08.2019מורדוביה סארנסקניז'ני נובגורוד1:0 (0:0)  
1025.08.2019נפטחימיק ניז'נקמנסקקראסנודר-20:1 (0:0)  
1025.08.2019סק''א חברובסקארמאביר0:3 (0:0)  
1025.08.2019פאקל וורונז'אוואנגרד קורסק0:0 (0:0)  
1025.08.2019צ'איקהטקסטילשיק איבנובו0:3 (0:0)  
1025.08.2019צ'רטנובוטום טומסק1:1 (0:0)  
1025.08.2019שיניק יארוסלאבלחימקי1:0 (0:0)  

920.08.2019ספרטק-2 מוסקבהיניסיי קראסנויארסק0:2 (0:2)  
918.08.2019אוואנגרד קורסקצ'איקה1:1 (0:1)  
918.08.2019ארמאבירבאלטיקה קלינינגרד1:1 (0:1)  
918.08.2019חימקינפטחימיק ניז'נקמנסק2:3 (1:1)  
918.08.2019טורפדו מוסקבהטקסטילשיק איבנובו1:3 (0:1)  
918.08.2019לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקפאקל וורונז'0:3 (0:1)  
918.08.2019מורדוביה סארנסקצ'רטנובו3:2 (2:2)  
918.08.2019ניז'ני נובגורודסק''א חברובסק1:1 (1:0)  
918.08.2019קראסנודר-2טום טומסק1:0 (1:0)  
918.08.2019רוטור וולגוגרדשיניק יארוסלאבל3:2 (2:1)  

814.08.2019באלטיקה קלינינגרדניז'ני נובגורוד1:2 (1:1)  
814.08.2019טום טומסקחימקי0:0 (0:0)  
814.08.2019טורפדו מוסקבהאוואנגרד קורסק1:3 (1:0)  
814.08.2019לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקצ'איקה1:1 (0:1)  
814.08.2019נפטחימיק ניז'נקמנסקרוטור וולגוגרד2:1 (1:0)  
814.08.2019ספרטק-2 מוסקבהטקסטילשיק איבנובו2:1 (1:0)  
814.08.2019סק''א חברובסקמורדוביה סארנסק2:1 (1:0)  
814.08.2019פאקל וורונז'ארמאביר2:0 (0:0)  
814.08.2019צ'רטנובוקראסנודר-22:1 (1:1)  
814.08.2019שיניק יארוסלאבליניסיי קראסנויארסק0:0 (0:0)  

710.08.2019אוואנגרד קורסקספרטק-2 מוסקבה2:2 (0:1)  
710.08.2019ארמאבירצ'איקה1:2 (0:1)  
710.08.2019חימקיקראסנודר-20:3 (0:2)  
710.08.2019טום טומסקרוטור וולגוגרד1:0 (0:0)  
710.08.2019טקסטילשיק איבנובושיניק יארוסלאבל1:1 (1:1)  
710.08.2019יניסיי קראסנויארסקנפטחימיק ניז'נקמנסק2:2 (2:1)  
710.08.2019לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקטורפדו מוסקבה1:0 (0:0)  
710.08.2019מורדוביה סארנסקבאלטיקה קלינינגרד3:0 (2:0)  
710.08.2019ניז'ני נובגורודפאקל וורונז'1:2 (1:1)  
710.08.2019סק''א חברובסקצ'רטנובו0:0 (0:0)  

604.08.2019טורפדו מוסקבהארמאביר1:2 (1:1)  
603.08.2019טום טומסקיניסיי קראסנויארסק0:0 (0:0)  
603.08.2019לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקספרטק-2 מוסקבה4:2 (1:1)  
603.08.2019נפטחימיק ניז'נקמנסקטקסטילשיק איבנובו2:1 (0:0)  
603.08.2019סק''א חברובסקבאלטיקה קלינינגרד0:2 (0:1)  
603.08.2019פאקל וורונז'מורדוביה סארנסק1:2 (0:1)  
603.08.2019צ'איקהניז'ני נובגורוד0:0 (0:0)  
603.08.2019צ'רטנובוחימקי0:0 (0:0)  
603.08.2019קראסנודר-2רוטור וולגוגרד1:0 (1:0)  
603.08.2019שיניק יארוסלאבלאוואנגרד קורסק3:1 (1:0)  

529.07.2019ארמאבירספרטק-2 מוסקבה1:1 (0:1)  
528.07.2019אוואנגרד קורסקנפטחימיק ניז'נקמנסק0:1 (0:1)  
528.07.2019באלטיקה קלינינגרדצ'רטנובו2:1 (1:1)  
528.07.2019טום טומסקטקסטילשיק איבנובו1:2 (0:1)  
528.07.2019יניסיי קראסנויארסקקראסנודר-21:0 (0:0)  
528.07.2019לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקשיניק יארוסלאבל1:2 (0:0)  
528.07.2019מורדוביה סארנסקצ'איקה0:0 (0:0)  
528.07.2019ניז'ני נובגורודטורפדו מוסקבה1:2 (1:1)  
528.07.2019סק''א חברובסקפאקל וורונז'0:1 (0:1)  
528.07.2019רוטור וולגוגרדחימקי1:1 (1:0)  

424.07.2019חימקייניסיי קראסנויארסק0:4 (0:2)  
424.07.2019טום טומסקאוואנגרד קורסק0:2 (0:0)  
424.07.2019טורפדו מוסקבהמורדוביה סארנסק2:2 (1:2)  
424.07.2019נפטחימיק ניז'נקמנסקלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק1:1 (1:0)  
424.07.2019ספרטק-2 מוסקבהניז'ני נובגורוד0:2 (0:1)  
424.07.2019פאקל וורונז'באלטיקה קלינינגרד2:1 (2:0)  
424.07.2019צ'איקהסק''א חברובסק2:0 (2:0)  
424.07.2019צ'רטנובורוטור וולגוגרד0:1 (0:1)  
424.07.2019קראסנודר-2טקסטילשיק איבנובו1:1 (0:0)  
424.07.2019שיניק יארוסלאבלארמאביר1:1 (1:1)  

320.07.2019אוואנגרד קורסקקראסנודר-21:1 (0:0)  
320.07.2019ארמאבירנפטחימיק ניז'נקמנסק2:0 (1:0)  
320.07.2019באלטיקה קלינינגרדצ'איקה1:0 (0:0)  
320.07.2019טקסטילשיק איבנובוחימקי4:1 (0:0)  
320.07.2019יניסיי קראסנויארסקרוטור וולגוגרד3:0 (1:0)  
320.07.2019לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקטום טומסק1:1 (0:0)  
320.07.2019מורדוביה סארנסקספרטק-2 מוסקבה0:1 (0:0)  
320.07.2019סק''א חברובסקטורפדו מוסקבה1:0 (1:0)  
320.07.2019פאקל וורונז'צ'רטנובו0:0 (0:0)  
319.07.2019ניז'ני נובגורודשיניק יארוסלאבל3:1 (2:1)  

213.07.2019חימקיאוואנגרד קורסק0:3 (0:1)  
213.07.2019טום טומסקארמאביר0:2 (0:1)  
213.07.2019טורפדו מוסקבהבאלטיקה קלינינגרד0:2 (0:1)  
213.07.2019נפטחימיק ניז'נקמנסקניז'ני נובגורוד1:1 (0:0)  
213.07.2019ספרטק-2 מוסקבהסק''א חברובסק2:2 (1:2)  
213.07.2019פאקל וורונז'צ'איקה0:0 (0:0)  
213.07.2019צ'רטנובויניסיי קראסנויארסק1:2 (1:2)  
213.07.2019קראסנודר-2לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק2:1 (0:0)  
213.07.2019רוטור וולגוגרדטקסטילשיק איבנובו2:3 (0:1)  
213.07.2019שיניק יארוסלאבלמורדוביה סארנסק0:1 (0:0)  

109.07.2019ארמאבירקראסנודר-21:2 (1:0)  
107.07.2019אוואנגרד קורסקרוטור וולגוגרד3:0 (1:0)  
107.07.2019באלטיקה קלינינגרדספרטק-2 מוסקבה1:0 (1:0)  
107.07.2019טקסטילשיק איבנובויניסיי קראסנויארסק1:0 (0:0)  
107.07.2019לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקחימקי5:2 (3:0)  
107.07.2019מורדוביה סארנסקנפטחימיק ניז'נקמנסק1:0 (1:0)  
107.07.2019ניז'ני נובגורודטום טומסק2:0 (0:0)  
107.07.2019סק''א חברובסקשיניק יארוסלאבל2:1 (1:1)  
107.07.2019פאקל וורונז'טורפדו מוסקבה1:0 (0:0)  
107.07.2019צ'איקהצ'רטנובו1:0 (0:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 טורפדו מוסקבה 13 11 1 1 238 15+ 34 נ נ נ נ נ נ 13 0 9 4 6 7 3 10 0 13 0 13
2 חימקי 13 9 3 1 267 19+ 30 נ ה נ נ נ ת 11 2 7 6 6 7 4 9 3 10 1 12
3 רוטור וולגוגרד 13 8 1 4 2012 8+ 25 נ ה ה נ ה נ 13 0 9 4 6 7 2 11 2 11 0 13
4 סק''א חברובסק 14 7 3 4 1911 8+ 24 נ ה נ נ נ ת 13 1 10 4 5 9 2 12 0 14 0 14
5 צ'רטנובו 13 5 7 1 1410 4+ 22 ת ת ת ת נ ה 9 4 7 6 5 8 2 11 1 12 0 13
6 שיניק יארוסלאבל 13 5 5 3 1917 2+ 20 ת נ ת ה נ ת 12 1 10 3 8 5 5 8 1 12 0 13
7 טום טומסק 13 5 5 3 149 5+ 20 ת ה ה ת נ ת 11 2 8 5 3 10 1 12 0 13 0 13
8 לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק 13 4 5 4 1618 2- 17 ת נ ה ת נ ת 11 2 10 3 6 7 2 11 2 11 2 11
9 ניז'ני נובגורוד 13 4 5 4 1013 3- 17 ת נ ת נ ת ה 10 3 8 5 4 9 1 12 0 13 0 13
10 צ'איקה 13 4 5 4 1210 2+ 17 ה נ נ נ ת ת 10 3 7 6 4 9 1 12 0 13 0 13
11 נפטחימיק ניז'נקמנסק 13 4 5 4 1716 1+ 17 ת ת נ נ ה ה 13 0 9 4 6 7 4 9 1 12 0 13
12 ספרטק-2 מוסקבה 13 4 4 5 1717 0   16 ת ה ה ה נ ה 13 0 9 4 6 7 4 9 1 12 1 12
13 באלטיקה קלינינגרד 13 4 4 5 1614 2+ 16 ת נ ת ת ת נ 11 2 9 4 6 7 2 11 1 12 1 12
14 ארמאביר 13 3 5 5 1116 5- 14 ת ה ת ה ת נ 12 1 11 2 4 9 0 13 0 13 0 13
15 קראסנודר-2 13 3 3 7 1317 4- 12 ה נ ת ה ה נ 13 0 9 4 7 6 1 12 0 13 0 13
16 אוואנגרד קורסק 13 2 6 5 1119 8- 12 ת ה ת ת ת ה 11 2 9 4 6 7 4 9 0 13 0 13
17 טקסטילשיק איבנובו 13 3 2 8 1630 14- 11 נ ה ה ה ה נ 13 0 12 1 10 3 6 7 4 9 1 12
18 פאקל וורונז' 13 2 4 7 916 7- 10 ה ת נ ת ה ה 10 3 8 5 5 8 1 12 1 12 0 13
19 מורדוביה סארנסק 13 2 4 7 1118 7- 10 ת ה ת ה ה נ 11 2 7 6 7 6 3 10 1 12 0 13
20 יניסיי קראסנויארסק 14 1 5 8 824 16- 8 ה ת ת ה ה ה 12 2 10 4 6 8 4 10 0 14 0 14
עלייה  
משחקי עלייה/ירידה ליגות 1/2  
ירידה  




 לוח משחקים:הבאים מלאלפי חודשיםלפי מחזורים

1421.09.2019ארמאבירלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק
1421.09.2019באלטיקה קלינינגרדרוטור וולגוגרד
1421.09.2019טורפדו מוסקבהטום טומסק
1421.09.2019מורדוביה סארנסקטקסטילשיק איבנובו
1421.09.2019ניז'ני נובגורודאוואנגרד קורסק
1421.09.2019ספרטק-2 מוסקבהנפטחימיק ניז'נקמנסק
1421.09.2019פאקל וורונז'חימקי
1421.09.2019צ'איקהקראסנודר-2
1421.09.2019צ'רטנובושיניק יארוסלאבל

1529.09.2019אוואנגרד קורסקארמאביר
1529.09.2019חימקיבאלטיקה קלינינגרד
1529.09.2019טום טומסקצ'איקה
1529.09.2019טקסטילשיק איבנובוניז'ני נובגורוד
1529.09.2019יניסיי קראסנויארסקמורדוביה סארנסק
1529.09.2019לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקצ'רטנובו
1529.09.2019נפטחימיק ניז'נקמנסקטורפדו מוסקבה
1529.09.2019קראסנודר-2פאקל וורונז'
1529.09.2019רוטור וולגוגרדסק''א חברובסק
1529.09.2019שיניק יארוסלאבלספרטק-2 מוסקבה

1605.10.2019ארמאבירטקסטילשיק איבנובו
1605.10.2019באלטיקה קלינינגרדקראסנודר-2
1605.10.2019טורפדו מוסקבהשיניק יארוסלאבל
1605.10.2019לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקאוואנגרד קורסק
1605.10.2019מורדוביה סארנסקרוטור וולגוגרד
1605.10.2019ניז'ני נובגורודיניסיי קראסנויארסק
1605.10.2019סק''א חברובסקחימקי
1605.10.2019פאקל וורונז'טום טומסק
1605.10.2019צ'איקהנפטחימיק ניז'נקמנסק
1605.10.2019צ'רטנובוספרטק-2 מוסקבה

1712.10.2019אוואנגרד קורסקצ'רטנובו
1712.10.2019חימקימורדוביה סארנסק
1712.10.2019טום טומסקבאלטיקה קלינינגרד
1712.10.2019טקסטילשיק איבנובולוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק
1712.10.2019יניסיי קראסנויארסקארמאביר
1712.10.2019נפטחימיק ניז'נקמנסקפאקל וורונז'
1712.10.2019ספרטק-2 מוסקבהטורפדו מוסקבה
1712.10.2019קראסנודר-2סק''א חברובסק
1712.10.2019רוטור וולגוגרדניז'ני נובגורוד
1712.10.2019שיניק יארוסלאבלצ'איקה

1819.10.2019אוואנגרד קורסקטקסטילשיק איבנובו
1819.10.2019ארמאביררוטור וולגוגרד
1819.10.2019באלטיקה קלינינגרדנפטחימיק ניז'נקמנסק
1819.10.2019לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקיניסיי קראסנויארסק
1819.10.2019מורדוביה סארנסקקראסנודר-2
1819.10.2019ניז'ני נובגורודחימקי
1819.10.2019סק''א חברובסקטום טומסק
1819.10.2019פאקל וורונז'שיניק יארוסלאבל
1819.10.2019צ'איקהספרטק-2 מוסקבה
1819.10.2019צ'רטנובוטורפדו מוסקבה

1923.10.2019חימקיארמאביר
1923.10.2019טום טומסקמורדוביה סארנסק
1923.10.2019טורפדו מוסקבהצ'איקה
1923.10.2019טקסטילשיק איבנובוצ'רטנובו
1923.10.2019יניסיי קראסנויארסקאוואנגרד קורסק
1923.10.2019נפטחימיק ניז'נקמנסקסק''א חברובסק
1923.10.2019ספרטק-2 מוסקבהפאקל וורונז'
1923.10.2019קראסנודר-2ניז'ני נובגורוד
1923.10.2019רוטור וולגוגרדלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק
1923.10.2019שיניק יארוסלאבלבאלטיקה קלינינגרד

2027.10.2019אוואנגרד קורסקחימקי
2027.10.2019ארמאבירטום טומסק
2027.10.2019באלטיקה קלינינגרדטורפדו מוסקבה
2027.10.2019טקסטילשיק איבנובורוטור וולגוגרד
2027.10.2019יניסיי קראסנויארסקצ'רטנובו
2027.10.2019לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקקראסנודר-2
2027.10.2019מורדוביה סארנסקשיניק יארוסלאבל
2027.10.2019ניז'ני נובגורודנפטחימיק ניז'נקמנסק
2027.10.2019סק''א חברובסקספרטק-2 מוסקבה
2027.10.2019צ'איקהפאקל וורונז'

2103.11.2019חימקיטקסטילשיק איבנובו
2103.11.2019טום טומסקלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק
2103.11.2019טורפדו מוסקבהסק''א חברובסק
2103.11.2019נפטחימיק ניז'נקמנסקארמאביר
2103.11.2019ספרטק-2 מוסקבהמורדוביה סארנסק
2103.11.2019צ'איקהבאלטיקה קלינינגרד
2103.11.2019צ'רטנובופאקל וורונז'
2103.11.2019קראסנודר-2אוואנגרד קורסק
2103.11.2019רוטור וולגוגרדיניסיי קראסנויארסק
2103.11.2019שיניק יארוסלאבלניז'ני נובגורוד

2209.11.2019אוואנגרד קורסקטום טומסק
2209.11.2019ארמאבירשיניק יארוסלאבל
2209.11.2019באלטיקה קלינינגרדפאקל וורונז'
2209.11.2019טקסטילשיק איבנובוקראסנודר-2
2209.11.2019יניסיי קראסנויארסקחימקי
2209.11.2019לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקנפטחימיק ניז'נקמנסק
2209.11.2019מורדוביה סארנסקטורפדו מוסקבה
2209.11.2019ניז'ני נובגורודספרטק-2 מוסקבה
2209.11.2019סק''א חברובסקצ'איקה
2209.11.2019רוטור וולגוגרדצ'רטנובו

2313.11.2019חימקירוטור וולגוגרד
2313.11.2019טורפדו מוסקבהניז'ני נובגורוד
2313.11.2019טקסטילשיק איבנובוטום טומסק
2313.11.2019נפטחימיק ניז'נקמנסקאוואנגרד קורסק
2313.11.2019ספרטק-2 מוסקבהארמאביר
2313.11.2019פאקל וורונז'סק''א חברובסק
2313.11.2019צ'איקהמורדוביה סארנסק
2313.11.2019צ'רטנובובאלטיקה קלינינגרד
2313.11.2019קראסנודר-2יניסיי קראסנויארסק
2313.11.2019שיניק יארוסלאבללוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק

2417.11.2019אוואנגרד קורסקשיניק יארוסלאבל
2417.11.2019ארמאבירטורפדו מוסקבה
2417.11.2019באלטיקה קלינינגרדסק''א חברובסק
2417.11.2019חימקיצ'רטנובו
2417.11.2019טקסטילשיק איבנובונפטחימיק ניז'נקמנסק
2417.11.2019יניסיי קראסנויארסקטום טומסק
2417.11.2019מורדוביה סארנסקפאקל וורונז'
2417.11.2019ניז'ני נובגורודצ'איקה
2417.11.2019ספרטק-2 מוסקבהלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק
2417.11.2019רוטור וולגוגרדקראסנודר-2

2523.11.2019באלטיקה קלינינגרדמורדוביה סארנסק
2523.11.2019טורפדו מוסקבהלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק
2523.11.2019נפטחימיק ניז'נקמנסקיניסיי קראסנויארסק
2523.11.2019ספרטק-2 מוסקבהאוואנגרד קורסק
2523.11.2019פאקל וורונז'ניז'ני נובגורוד
2523.11.2019צ'איקהארמאביר
2523.11.2019צ'רטנובוסק''א חברובסק
2523.11.2019קראסנודר-2חימקי
2523.11.2019רוטור וולגוגרדטום טומסק
2523.11.2019שיניק יארוסלאבלטקסטילשיק איבנובו

2609.03.2020אוואנגרד קורסקטורפדו מוסקבה
2609.03.2020ארמאבירפאקל וורונז'
2609.03.2020חימקיטום טומסק
2609.03.2020טקסטילשיק איבנובוספרטק-2 מוסקבה
2609.03.2020יניסיי קראסנויארסקשיניק יארוסלאבל
2609.03.2020מורדוביה סארנסקסק''א חברובסק
2609.03.2020ניז'ני נובגורודבאלטיקה קלינינגרד
2609.03.2020צ'איקהלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק
2609.03.2020קראסנודר-2צ'רטנובו
2609.03.2020רוטור וולגוגרדנפטחימיק ניז'נקמנסק

2715.03.2020באלטיקה קלינינגרדארמאביר
2715.03.2020טום טומסקקראסנודר-2
2715.03.2020טקסטילשיק איבנובוטורפדו מוסקבה
2715.03.2020יניסיי קראסנויארסקספרטק-2 מוסקבה
2715.03.2020נפטחימיק ניז'נקמנסקחימקי
2715.03.2020סק''א חברובסקניז'ני נובגורוד
2715.03.2020פאקל וורונז'לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק
2715.03.2020צ'איקהאוואנגרד קורסק
2715.03.2020צ'רטנובומורדוביה סארנסק
2715.03.2020שיניק יארוסלאבלרוטור וולגוגרד

2822.03.2020אוואנגרד קורסקפאקל וורונז'
2822.03.2020ארמאבירסק''א חברובסק
2822.03.2020חימקישיניק יארוסלאבל
2822.03.2020טום טומסקצ'רטנובו
2822.03.2020טקסטילשיק איבנובוצ'איקה
2822.03.2020יניסיי קראסנויארסקטורפדו מוסקבה
2822.03.2020לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקבאלטיקה קלינינגרד
2822.03.2020ניז'ני נובגורודמורדוביה סארנסק
2822.03.2020קראסנודר-2נפטחימיק ניז'נקמנסק
2822.03.2020רוטור וולגוגרדספרטק-2 מוסקבה

2929.03.2020באלטיקה קלינינגרדאוואנגרד קורסק
2929.03.2020טורפדו מוסקבהרוטור וולגוגרד
2929.03.2020מורדוביה סארנסקארמאביר
2929.03.2020נפטחימיק ניז'נקמנסקטום טומסק
2929.03.2020ספרטק-2 מוסקבהחימקי
2929.03.2020סק''א חברובסקלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק
2929.03.2020פאקל וורונז'טקסטילשיק איבנובו
2929.03.2020צ'איקהיניסיי קראסנויארסק
2929.03.2020צ'רטנובוניז'ני נובגורוד
2929.03.2020שיניק יארוסלאבלקראסנודר-2

3004.04.2020אוואנגרד קורסקסק''א חברובסק
3004.04.2020ארמאבירניז'ני נובגורוד
3004.04.2020באלטיקה קלינינגרדטקסטילשיק איבנובו
3004.04.2020חימקיטורפדו מוסקבה
3004.04.2020טום טומסקשיניק יארוסלאבל
3004.04.2020יניסיי קראסנויארסקפאקל וורונז'
3004.04.2020לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקמורדוביה סארנסק
3004.04.2020נפטחימיק ניז'נקמנסקצ'רטנובו
3004.04.2020קראסנודר-2ספרטק-2 מוסקבה
3004.04.2020רוטור וולגוגרדצ'איקה

3108.04.2020באלטיקה קלינינגרדיניסיי קראסנויארסק
3108.04.2020מורדוביה סארנסקאוואנגרד קורסק
3108.04.2020ניז'ני נובגורודלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק
3108.04.2020ספרטק-2 מוסקבהטום טומסק
3108.04.2020סק''א חברובסקטקסטילשיק איבנובו
3108.04.2020פאקל וורונז'רוטור וולגוגרד
3108.04.2020צ'איקהחימקי
3108.04.2020צ'רטנובוארמאביר
3108.04.2020קראסנודר-2טורפדו מוסקבה
3108.04.2020שיניק יארוסלאבלנפטחימיק ניז'נקמנסק

3212.04.2020אוואנגרד קורסקניז'ני נובגורוד
3212.04.2020חימקיפאקל וורונז'
3212.04.2020טום טומסקטורפדו מוסקבה
3212.04.2020טקסטילשיק איבנובומורדוביה סארנסק
3212.04.2020יניסיי קראסנויארסקסק''א חברובסק
3212.04.2020לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקארמאביר
3212.04.2020נפטחימיק ניז'נקמנסקספרטק-2 מוסקבה
3212.04.2020קראסנודר-2צ'איקה
3212.04.2020רוטור וולגוגרדבאלטיקה קלינינגרד
3212.04.2020שיניק יארוסלאבלצ'רטנובו

3318.04.2020ארמאביראוואנגרד קורסק
3318.04.2020באלטיקה קלינינגרדחימקי
3318.04.2020טורפדו מוסקבהנפטחימיק ניז'נקמנסק
3318.04.2020מורדוביה סארנסקיניסיי קראסנויארסק
3318.04.2020ניז'ני נובגורודטקסטילשיק איבנובו
3318.04.2020ספרטק-2 מוסקבהשיניק יארוסלאבל
3318.04.2020סק''א חברובסקרוטור וולגוגרד
3318.04.2020פאקל וורונז'קראסנודר-2
3318.04.2020צ'איקהטום טומסק
3318.04.2020צ'רטנובולוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק

3426.04.2020אוואנגרד קורסקלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק
3426.04.2020חימקיסק''א חברובסק
3426.04.2020טום טומסקפאקל וורונז'
3426.04.2020טקסטילשיק איבנובוארמאביר
3426.04.2020יניסיי קראסנויארסקניז'ני נובגורוד
3426.04.2020נפטחימיק ניז'נקמנסקצ'איקה
3426.04.2020ספרטק-2 מוסקבהצ'רטנובו
3426.04.2020קראסנודר-2באלטיקה קלינינגרד
3426.04.2020רוטור וולגוגרדמורדוביה סארנסק
3426.04.2020שיניק יארוסלאבלטורפדו מוסקבה

3502.05.2020ארמאביריניסיי קראסנויארסק
3502.05.2020באלטיקה קלינינגרדטום טומסק
3502.05.2020טורפדו מוסקבהספרטק-2 מוסקבה
3502.05.2020לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקטקסטילשיק איבנובו
3502.05.2020מורדוביה סארנסקחימקי
3502.05.2020ניז'ני נובגורודרוטור וולגוגרד
3502.05.2020סק''א חברובסקקראסנודר-2
3502.05.2020פאקל וורונז'נפטחימיק ניז'נקמנסק
3502.05.2020צ'איקהשיניק יארוסלאבל
3502.05.2020צ'רטנובואוואנגרד קורסק

3606.05.2020חימקיניז'ני נובגורוד
3606.05.2020טום טומסקסק''א חברובסק
3606.05.2020טורפדו מוסקבהצ'רטנובו
3606.05.2020טקסטילשיק איבנובואוואנגרד קורסק
3606.05.2020יניסיי קראסנויארסקלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק
3606.05.2020נפטחימיק ניז'נקמנסקבאלטיקה קלינינגרד
3606.05.2020ספרטק-2 מוסקבהצ'איקה
3606.05.2020קראסנודר-2מורדוביה סארנסק
3606.05.2020רוטור וולגוגרדארמאביר
3606.05.2020שיניק יארוסלאבלפאקל וורונז'

3710.05.2020אוואנגרד קורסקיניסיי קראסנויארסק
3710.05.2020ארמאבירחימקי
3710.05.2020באלטיקה קלינינגרדשיניק יארוסלאבל
3710.05.2020לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקרוטור וולגוגרד
3710.05.2020מורדוביה סארנסקטום טומסק
3710.05.2020ניז'ני נובגורודקראסנודר-2
3710.05.2020סק''א חברובסקנפטחימיק ניז'נקמנסק
3710.05.2020פאקל וורונז'ספרטק-2 מוסקבה
3710.05.2020צ'איקהטורפדו מוסקבה
3710.05.2020צ'רטנובוטקסטילשיק איבנובו

3816.05.2020חימקילוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק
3816.05.2020טום טומסקניז'ני נובגורוד
3816.05.2020טורפדו מוסקבהפאקל וורונז'
3816.05.2020יניסיי קראסנויארסקטקסטילשיק איבנובו
3816.05.2020נפטחימיק ניז'נקמנסקמורדוביה סארנסק
3816.05.2020ספרטק-2 מוסקבהבאלטיקה קלינינגרד
3816.05.2020צ'רטנובוצ'איקה
3816.05.2020קראסנודר-2ארמאביר
3816.05.2020רוטור וולגוגרדאוואנגרד קורסק
3816.05.2020שיניק יארוסלאבלסק''א חברובסק