ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שנייה 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
 ליגה שנייה
עונה סדירה
ליגה שלישית. דרום
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שנייה 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונותמלאות לפי חודשיםלפי מחזורים

יולי.19   אוגוסט.19   ספטמבר.19   אוקטובר.19   נובמבר.19  


2313.11.2019חימקירוטור וולגוגרד2:0 (0:0)  
2313.11.2019טורפדו מוסקבהניז'ני נובגורוד2:0 (1:0)  
2313.11.2019טקסטילשיק איבנובוטום טומסק2:0 (0:0)  
2313.11.2019נפטחימיק ניז'נקמנסקאוואנגרד קורסק1:1 (0:0)  
2313.11.2019ספרטק-2 מוסקבהארמאביר3:1 (2:0)  
2313.11.2019פאקל וורונז'סק''א חברובסק2:0 (1:0)  
2313.11.2019צ'איקהמורדוביה סארנסק1:3 (0:0)  
2313.11.2019צ'רטנובובאלטיקה קלינינגרד1:3 (1:2)  
2313.11.2019קראסנודר-2יניסיי קראסנויארסק0:4 (0:1)  
2313.11.2019שיניק יארוסלאבללוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק1:3 (1:1)  

2209.11.2019אוואנגרד קורסקטום טומסק2:3 (2:0)  
2209.11.2019ארמאבירשיניק יארוסלאבל1:0 (0:0)  
2209.11.2019באלטיקה קלינינגרדפאקל וורונז'0:3 (0:1)  
2209.11.2019טקסטילשיק איבנובוקראסנודר-20:1 (0:0)  
2209.11.2019יניסיי קראסנויארסקחימקי0:1 (0:0)  
2209.11.2019לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקנפטחימיק ניז'נקמנסק2:0 (0:0)  
2209.11.2019מורדוביה סארנסקטורפדו מוסקבה1:1 (1:1)  
2209.11.2019ניז'ני נובגורודספרטק-2 מוסקבה2:2 (1:0)  
2209.11.2019סק''א חברובסקצ'איקה2:3 (2:2)  
2209.11.2019רוטור וולגוגרדצ'רטנובו1:1 (1:0)  

2104.11.2019קראסנודר-2אוואנגרד קורסק0:1 (0:1)  
2103.11.2019חימקיטקסטילשיק איבנובו1:2 (0:1)  
2103.11.2019טום טומסקלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק0:4 (0:1)  
2103.11.2019טורפדו מוסקבהסק''א חברובסק1:2 (0:1)  
2103.11.2019נפטחימיק ניז'נקמנסקארמאביר1:2 (0:0)  
2103.11.2019ספרטק-2 מוסקבהמורדוביה סארנסק0:2 (0:1)  
2103.11.2019צ'איקהבאלטיקה קלינינגרד0:1 (0:1)  
2103.11.2019צ'רטנובופאקל וורונז'0:4 (0:2)  
2103.11.2019רוטור וולגוגרדיניסיי קראסנויארסק1:2 (0:1)  
2103.11.2019שיניק יארוסלאבלניז'ני נובגורוד3:1 (2:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 טורפדו מוסקבה 23 16 3 4 3619 17+ 51 ה ת נ ת נ ה 23 0 17 6 10 13 4 19 1 22 0 23
2 רוטור וולגוגרד 23 15 3 5 3720 17+ 48 נ ת נ נ נ ת 22 1 16 7 10 13 3 20 3 20 1 22
3 חימקי 23 14 4 5 4014 26+ 46 ה ה נ נ נ ה 21 2 13 10 10 13 5 18 3 20 1 22
4 צ'רטנובו 23 12 9 2 3015 15+ 45 נ ת נ נ נ נ 19 4 12 11 8 15 5 18 1 22 0 23
5 נפטחימיק ניז'נקמנסק 23 11 7 5 3221 11+ 40 ת נ נ נ ת ה 23 0 15 8 9 14 5 18 1 22 0 23
6 סק''א חברובסק 23 10 7 6 3726 11+ 37 נ נ ה נ ת ת 22 1 19 4 11 12 6 17 2 21 1 22
7 באלטיקה קלינינגרד 23 10 6 7 3121 10+ 36 ה נ ה ת נ נ 20 3 15 8 10 13 4 19 2 21 1 22
8 שיניק יארוסלאבל 23 10 6 7 3531 4+ 36 נ נ ה ת ה נ 22 1 18 5 13 10 10 13 3 20 0 23
9 טום טומסק 23 9 9 5 3017 13+ 36 נ ה נ ת נ ת 19 4 16 7 7 16 4 19 1 22 0 23
10 ניז'ני נובגורוד 23 8 8 7 2525 0   32 נ ת נ ה ת נ 20 3 16 7 9 14 5 18 0 23 0 23
11 צ'איקה 23 8 6 9 2626 0   30 נ ה נ ה ה נ 20 3 15 8 10 13 5 18 2 21 0 23
12 קראסנודר-2 23 6 8 9 2828 0   26 נ ה נ ת ת נ 22 1 16 7 12 11 5 18 1 22 0 23
13 אוואנגרד קורסק 23 5 10 8 2333 10- 25 ת נ ה ה ת נ 21 2 17 6 11 12 6 17 1 22 0 23
14 ספרטק-2 מוסקבה 23 6 6 11 3640 4- 24 ה ת נ ה נ ה 23 0 19 4 15 8 10 13 4 19 2 21
15 ארמאביר 23 5 9 9 2025 5- 24 נ ה ה ת ה ת 20 3 17 6 7 16 1 22 0 23 0 23
16 יניסיי קראסנויארסק 23 5 7 11 1836 18- 22 ה נ ה ה ת נ 21 2 17 6 10 13 6 17 0 23 0 23
17 לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק 23 4 8 11 2338 15- 20 ה ה ה ת ה ה 20 3 17 6 10 13 6 17 3 20 3 20
18 טקסטילשיק איבנובו 23 5 2 16 2346 23- 17 ה נ ה ה ה ה 23 0 18 5 13 10 7 16 5 18 2 21
19 פאקל וורונז' 23 3 6 14 1240 28- 15 ה ה ה נ ה ה 18 5 14 9 10 13 4 19 2 21 1 22
20 מורדוביה סארנסק 23 3 6 14 1637 21- 15 ה ת ה ת ה ה 21 2 15 8 11 12 5 18 1 22 0 23
עלייה  
משחקי עלייה/ירידה ליגות 1/2  
ירידה  




 לוח משחקים:הבאיםמלא לפי חודשיםלפי מחזורים

נובמבר.19   מרץ.20   אפריל.20   מאי.20  


2417.11.2019אוואנגרד קורסקשיניק יארוסלאבל
2417.11.2019ארמאבירטורפדו מוסקבה
2417.11.2019באלטיקה קלינינגרדסק''א חברובסק
2417.11.2019חימקיצ'רטנובו
2417.11.2019טקסטילשיק איבנובונפטחימיק ניז'נקמנסק
2417.11.2019יניסיי קראסנויארסקטום טומסק
2417.11.2019מורדוביה סארנסקפאקל וורונז'
2417.11.2019ניז'ני נובגורודצ'איקה
2417.11.2019ספרטק-2 מוסקבהלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק
2417.11.2019רוטור וולגוגרדקראסנודר-2

2523.11.2019באלטיקה קלינינגרדמורדוביה סארנסק
2523.11.2019טורפדו מוסקבהלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק
2523.11.2019נפטחימיק ניז'נקמנסקיניסיי קראסנויארסק
2523.11.2019ספרטק-2 מוסקבהאוואנגרד קורסק
2523.11.2019פאקל וורונז'ניז'ני נובגורוד
2523.11.2019צ'איקהארמאביר
2523.11.2019צ'רטנובוסק''א חברובסק
2523.11.2019קראסנודר-2חימקי
2523.11.2019רוטור וולגוגרדטום טומסק
2523.11.2019שיניק יארוסלאבלטקסטילשיק איבנובו