ligot.net - כדורגל אוקראיני >> ליגה שנייה 2019/2020 >> עונה סדירה
  אוקראינה
ליגה עליונה
 ליגה שנייה
עונה סדירה
ליגה 3
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל אוקראיני >> ליגה שנייה 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

1020.09.2019וולוצ'ינסקקרמטורסק1:2 (0:0)  
1020.09.2019מטאלורג זפורוז'יהמינאי2:0 (1:0)  

915.09.2019ווליןבאלקני2:2 (2:0)  
914.09.2019גורניאק-ספורטמטאלורג זפורוז'יה0:1 (0:0)  
914.09.2019מ.פ.צ. ניקולאיבקרמן קרמנצ'וג2:6 (0:4)  
914.09.2019מינאיוולוצ'ינסק1:2 (0:1)  
914.09.2019פריקרפטייה איבנו-פרנקובסקאינגולץ1:0 (1:0)  
914.09.2019צ'רנומורץ אודסהאובולון-ברובר קייב1:0 (0:0)  
914.09.2019צ'רקאסצ'ינהרוך ויניקי6:1 (2:0)  
914.09.2019קרמטורסקמטליסט 1925 חרקוב1:0 (0:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 וולוצ'ינסק 10 7 1 2 188 10+ 22 נ ה נ נ נ נ 10 0 8 2 6 4 2 8 0 10 0 10
2 רוך ויניקי 9 6 2 1 186 12+ 20 נ נ נ נ ה נ 9 0 6 3 3 6 2 7 2 7 1 8
3 מינאי 10 6 2 2 1814 4+ 20 נ נ נ נ ת נ 10 0 9 1 6 4 3 7 2 8 1 9
4 אובולון-ברובר קייב 9 5 4 0 169 7+ 19 נ נ נ ת ת נ 8 1 6 3 3 6 3 6 2 7 2 7
5 קרמטורסק 10 5 3 2 1611 5+ 18 ה ה נ נ ת ת 10 0 8 2 5 5 3 7 1 9 0 10
6 מטליסט 1925 חרקוב 9 5 2 2 147 7+ 17 נ ה נ נ נ ה 8 1 5 4 4 5 2 7 2 7 0 9
7 אינגולץ 9 4 3 2 95 4+ 15 נ ת ה ת ת נ 8 1 5 4 1 8 0 9 0 9 0 9
8 וולין 9 3 4 2 1613 3+ 13 ת ת נ ת נ ה 7 2 7 2 6 3 5 4 4 5 0 9
9 מ.פ.צ. ניקולאיב 9 3 3 3 1616 0   12 נ ה ת ה ת נ 8 1 8 1 5 4 5 4 3 6 1 8
10 צ'רנומורץ אודסה 9 3 1 5 1112 1- 10 ה ה ת נ ה ה 8 1 5 4 4 5 4 5 2 7 0 9
11 פריקרפטייה איבנו-פרנקובסק 9 2 2 5 1517 2- 8 ה נ ה ה ת ה 9 0 8 1 6 3 4 5 3 6 1 8
12 גורניאק-ספורט 9 2 2 5 715 8- 8 נ ה ה ת ת נ 8 1 6 3 5 4 3 6 0 9 0 9
13 באלקני 9 1 3 5 713 6- 6 ת ה ה ת ה נ 7 2 6 3 5 4 2 7 0 9 0 9
14 קרמן קרמנצ'וג 9 1 3 5 1323 10- 6 ה ה ה ת ה ה 9 0 8 1 7 2 5 4 2 7 2 7
15 צ'רקאסצ'ינה 9 1 2 6 1022 12- 5 ה ה ה ה נ ה 9 0 8 1 8 1 4 5 1 8 1 8
16 מטאלורג זפורוז'יה 10 1 1 8 720 13- 4 ה ה נ ה ה ה 10 0 7 3 4 6 3 7 2 8 1 9




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

1021.09.2019באלקניפריקרפטייה איבנו-פרנקובסק
1021.09.2019מטליסט 1925 חרקובוולין
1021.09.2019צ'רקאסצ'ינהגורניאק-ספורט
1021.09.2019קרמן קרמנצ'וגצ'רנומורץ אודסה
1021.09.2019רוך ויניקיאובולון-ברובר קייב
1022.09.2019אינגולץמ.פ.צ. ניקולאיב

1128.09.2019אובולון-ברובר קייבקרמן קרמנצ'וג
1128.09.2019גורניאק-ספורטרוך ויניקי
1128.09.2019ווליןוולוצ'ינסק
1128.09.2019מ.פ.צ. ניקולאיבבאלקני