ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. דרום 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
ליגה שנייה
 ליגה שלישית. דרום
עונה סדירה
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. דרום 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

914.09.2019אורוז'אי קראסנודרביאולוג0:1 (0:1)  
914.09.2019אינטר צ'רקסקספרטק נלצ'יק2:2 (1:1)  
914.09.2019אלניה-2לגיון דינמו1:1 (0:0)  
914.09.2019דינמו סטברופולאלאניה ולאדיקווקז3:1 (2:1)  
914.09.2019דרוז'בה מייקופסק''א רוסטוב3:2 (1:0)  
914.09.2019וולגר-גזפרום אסטרחןאנז'י מחצ'קלה0:2 (0:1)  
914.09.2019אץאקךאכאצ'רנומורץ נובורוסייסק2:2 (0:2)  
914.09.2019מאשוק פיאטיגורסקקראסנודר-30:1 (0:0)  

808.09.2019אנז'י מחצ'קלהאורוז'אי קראסנודר1:6 (0:3)  
808.09.2019ביאולוגדרוז'בה מייקופ1:1 (1:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 וולגר-גזפרום אסטרחן 9 7 1 1 194 15+ 22 נ נ נ ה נ נ 9 0 8 1 3 6 1 8 1 8 1 8
2 דרוז'בה מייקופ 9 6 2 1 159 6+ 20 ה ת נ ת נ נ 9 0 7 2 5 4 2 7 1 8 0 9
3 דינמו סטברופול 9 5 2 2 179 8+ 17 ה ת ת נ נ נ 9 0 9 0 6 3 2 7 0 9 0 9
4 אלאניה ולאדיקווקז 9 5 1 3 1710 7+ 16 נ נ נ נ ת ה 9 0 7 2 6 3 3 6 1 8 1 8
5 צ'רנומורץ נובורוסייסק 9 4 3 2 179 8+ 15 ת נ ה נ נ נ 9 0 8 1 5 4 2 7 1 8 1 8
6 אינטר צ'רקסק 9 3 3 3 1012 2- 12 ת נ נ ה ת ה 9 0 7 2 4 5 2 7 0 9 0 9
7 אץאקךאכא 9 3 3 3 79 2- 12 ת ה ת ה נ ת 8 1 4 5 2 7 2 7 0 9 0 9
8 מאשוק פיאטיגורסק 9 3 2 4 108 2+ 11 נ ה ה נ נ ה 8 1 5 4 4 5 1 8 0 9 0 9
9 ביאולוג 9 2 5 2 67 1- 11 ה ת נ נ ה ת 7 2 5 4 1 8 0 9 0 9 0 9
10 ספרטק נלצ'יק 9 2 5 2 1217 5- 11 ת ת ת ה ה נ 9 0 9 0 4 5 3 6 2 7 2 7
11 סק''א רוסטוב 9 3 1 5 1013 3- 10 נ ת ה ה ה נ 9 0 5 4 5 4 3 6 1 8 0 9
12 קראסנודר-3 9 2 3 4 1017 7- 9 ה ה ת ה ת ה 9 0 8 1 4 5 3 6 2 7 1 8
13 לגיון דינמו 9 2 3 4 616 10- 9 ת ה ת נ ה ה 9 0 7 2 3 6 2 7 1 8 0 9
14 אנז'י מחצ'קלה 9 1 5 3 1615 1+ 8 ה נ ת ת ה ת 9 0 9 0 6 3 4 5 1 8 1 8
15 אורוז'אי קראסנודר 9 1 3 5 818 10- 6 נ ה ה ת ת ה 9 0 8 1 4 5 2 7 1 8 1 8
16 אלניה-2 9 0 4 5 613 7- 4 ת ת ה ת ה ת 9 0 6 3 2 7 2 7 0 9 0 9




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

1021.09.2019אלאניה ולאדיקווקזאינטר צ'רקסק
1021.09.2019אנז'י מחצ'קלהביאולוג
1021.09.2019וולגר-גזפרום אסטרחןמאשוק פיאטיגורסק
1021.09.2019לגיון דינמודרוז'בה מייקופ
1021.09.2019ספרטק נלצ'יקאלניה-2
1021.09.2019סק''א רוסטובאורוז'אי קראסנודר
1021.09.2019צ'רנומורץ נובורוסייסקדינמו סטברופול
1021.09.2019קראסנודר-3אץאקךאכא

1128.09.2019אורוז'אי קראסנודרלגיון דינמו
1128.09.2019אינטר צ'רקסקצ'רנומורץ נובורוסייסק