ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. דרום 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
ליגה שנייה
 ליגה שלישית. דרום
עונה סדירה
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. דרום 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונותמלאות לפי חודשיםלפי מחזורים

יולי.19   אוגוסט.19   ספטמבר.19   אוקטובר.19   נובמבר.19  


1527.10.2019אורוז'אי קראסנודרקראסנודר-30:1 (0:1)  
1527.10.2019אינטר צ'רקסקאץאקךאכא1:3 (0:1)  
1527.10.2019אלניה-2מאשוק פיאטיגורסק2:2 (0:1)  
1527.10.2019ביאולוגצ'רנומורץ נובורוסייסק1:2 (1:0)  
1527.10.2019דרוז'בה מייקופוולגר-גזפרום אסטרחן2:0 (1:0)  
1526.10.2019לגיון דינמוספרטק נלצ'יק0:1 (0:0)  
1526.10.2019סק''א רוסטובאלאניה ולאדיקווקז3:0 (0:0)  

1420.10.2019וולגר-גזפרום אסטרחןאלניה-21:3 (0:1)  
1420.10.2019אץאקךאכאדינמו סטברופול0:2 (0:1)  
1419.10.2019אלאניה ולאדיקווקזביאולוג1:3 (0:0)  
1419.10.2019לגיון דינמואנז'י מחצ'קלה0:2 (0:0)  
1419.10.2019מאשוק פיאטיגורסקאינטר צ'רקסק0:0 (0:0)  
1419.10.2019ספרטק נלצ'יקסק''א רוסטוב1:0 (1:0)  
1419.10.2019צ'רנומורץ נובורוסייסקאורוז'אי קראסנודר0:4 (0:4)  
1419.10.2019קראסנודר-3דרוז'בה מייקופ2:4 (1:1)  

1312.10.2019אורוז'אי קראסנודראלאניה ולאדיקווקז4:1 (1:1)  
1312.10.2019אינטר צ'רקסקוולגר-גזפרום אסטרחן3:0 (0:0)  
1312.10.2019אלניה-2קראסנודר-32:1 (0:0)  
1312.10.2019ביאולוגספרטק נלצ'יק0:2 (0:1)  
1312.10.2019דינמו סטברופולמאשוק פיאטיגורסק0:0 (0:0)  
1312.10.2019דרוז'בה מייקופצ'רנומורץ נובורוסייסק2:4 (2:1)  
1312.10.2019אץאקךאכאאנז'י מחצ'קלה0:1 (0:0)  
1312.10.2019סק''א רוסטובלגיון דינמו1:1 (1:0)  

1206.10.2019אנז'י מחצ'קלהסק''א רוסטוב1:1 (0:0)  
1205.10.2019אלאניה ולאדיקווקזדרוז'בה מייקופ0:3 (0:1)  
1205.10.2019וולגר-גזפרום אסטרחןדינמו סטברופול0:2 (0:0)  
1205.10.2019לגיון דינמוביאולוג1:0 (1:0)  
1205.10.2019מאשוק פיאטיגורסקאץאקךאכא0:1 (0:1)  
1205.10.2019ספרטק נלצ'יקאורוז'אי קראסנודר1:1 (0:1)  
1205.10.2019צ'רנומורץ נובורוסייסקאלניה-20:3 (0:2)  
1204.10.2019קראסנודר-3אינטר צ'רקסק2:3 (1:1)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 וולגר-גזפרום אסטרחן 17 15 1 1 406 34+ 46 נ נ נ נ נ נ 17 0 15 2 8 9 4 13 1 16 1 16
2 אלאניה ולאדיקווקז 17 13 1 3 4913 36+ 40 נ נ נ נ נ נ 17 0 15 2 14 3 8 9 4 13 2 15
3 צ'רנומורץ נובורוסייסק 17 10 3 4 3818 20+ 33 נ נ ה נ ה נ 17 0 15 2 11 6 5 12 3 14 3 14
4 דרוז'בה מייקופ 17 8 4 5 2726 1+ 28 נ ת ה ה נ ה 17 0 14 3 9 8 5 12 4 13 3 14
5 סק''א רוסטוב 18 7 4 7 2424 0   25 ת ה נ ה נ ת 18 0 13 5 10 8 5 13 2 16 0 18
6 דינמו סטברופול 16 7 3 6 2820 8+ 24 ה נ ה ת ה נ 15 1 15 1 10 6 4 12 2 14 1 15
7 מאשוק פיאטיגורסק 18 6 6 6 2214 8+ 24 ת ה נ ת ת ת 15 3 10 8 8 10 3 15 0 18 0 18
8 ביאולוג 17 6 5 6 1620 4- 23 נ ה נ ה נ נ 15 2 11 6 6 11 3 14 1 16 0 17
9 לגיון דינמו 17 6 5 6 1420 6- 23 נ ה נ נ ת ה 17 0 11 6 3 14 2 15 1 16 0 17
10 אץאקךאכא 17 6 4 7 1622 6- 22 ה ת ה נ נ ה 16 1 10 7 5 12 4 13 1 16 1 16
11 אינטר צ'רקסק 16 5 4 7 2232 10- 19 נ נ ת ה ה ה 15 1 13 3 10 6 7 9 4 12 2 14
12 קראסנודר-3 17 5 3 9 1933 14- 18 ה ה ה נ נ נ 17 0 15 2 9 8 5 12 4 13 2 15
13 ספרטק נלצ'יק 17 3 7 7 1733 16- 16 ה ה ה ה ה ת 17 0 15 2 6 11 4 13 3 14 3 14
14 אורוז'אי קראסנודר 17 3 5 9 1736 19- 14 נ ה נ ה ה ת 17 0 15 2 9 8 5 12 3 14 2 15
15 אנז'י מחצ'קלה 15 2 6 7 1925 6- 6 (6-) ה ה ה ת ה נ 15 0 13 2 8 7 5 10 1 14 1 14
16 אלניה-2 17 0 5 12 1339 26- 5 ה ה ת ה ה ה 17 0 14 3 10 7 7 10 2 15 1 16




 לוח משחקים:הבאיםמלא לפי חודשיםלפי מחזורים

אוקטובר.19   נובמבר.19   מרץ.20   אפריל.20   מאי.20  


1527.10.2019אנז'י מחצ'קלהדינמו סטברופול