ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. דרום 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
ליגה שנייה
 ליגה שלישית. דרום
עונה סדירה
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. דרום 2019/2020 >> עונה סדירה

יולי.19   אוגוסט.19   ספטמבר.19   אוקטובר.19   נובמבר.19  





 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 וולגר-גזפרום אסטרחן 18 15 2 1 417 34+ 47 ת נ נ נ נ נ 18 0 16 2 8 10 4 14 1 17 1 17
2 אלאניה ולאדיקווקז 18 14 1 3 5013 37+ 43 נ נ נ נ נ נ 18 0 15 3 14 4 8 10 4 14 2 16
3 צ'רנומורץ נובורוסייסק 18 10 3 5 3819 19+ 33 ה נ נ ה נ ה 18 0 15 3 11 7 5 13 3 15 3 15
4 דרוז'בה מייקופ 18 9 4 5 2826 2+ 31 נ נ ת ה ה נ 18 0 14 4 9 9 5 13 4 14 3 15
5 סק''א רוסטוב 18 7 4 7 2424 0   25 ת ה נ ה נ ת 18 0 13 5 10 8 5 13 2 16 0 18
6 אץאקךאכא 18 7 4 7 1823 5- 25 נ ה ת ה נ נ 17 1 11 7 6 12 4 14 1 17 1 17
7 דינמו סטברופול 17 7 3 7 2922 7+ 24 ה ה נ ה ת ה 16 1 16 1 11 6 4 13 2 15 1 16
8 מאשוק פיאטיגורסק 18 6 6 6 2214 8+ 24 ת ה נ ת ת ת 15 3 10 8 8 10 3 15 0 18 0 18
9 לגיון דינמו 18 6 6 6 1521 6- 24 ת נ ה נ נ ת 18 0 12 6 3 15 2 16 1 17 0 18
10 ביאולוג 18 6 5 7 1722 5- 23 ה נ ה נ ה נ 16 2 12 6 7 11 3 15 1 17 0 18
11 אינטר צ'רקסק 17 5 4 8 2233 11- 19 ה נ נ ת ה ה 16 1 13 4 10 7 7 10 4 13 2 15
12 ספרטק נלצ'יק 18 4 7 7 1833 15- 19 נ ה ה ה ה ה 18 0 15 3 6 12 4 14 3 15 3 15
13 קראסנודר-3 18 5 3 10 1934 15- 18 ה ה ה ה נ נ 18 0 15 3 9 9 5 13 4 14 2 16
14 אורוז'אי קראסנודר 18 4 5 9 1937 18- 17 נ נ ה נ ה ה 18 0 16 2 10 8 5 13 3 15 2 16
15 אלניה-2 18 1 5 12 1439 25- 8 נ ה ה ת ה ה 18 0 14 4 10 8 7 11 2 16 1 17
16 אנז'י מחצ'קלה 16 2 6 8 1926 7- 6 (6-) ה ה ה ה ת ה 16 0 13 3 8 8 5 11 1 15 1 15




 לוח משחקים:הבאיםמלא לפי חודשיםלפי מחזורים

אוקטובר.19   נובמבר.19   מרץ.20   אפריל.20   מאי.20  


2604.05.2020אורוז'אי קראסנודרספרטק נלצ'יק
2604.05.2020אינטר צ'רקסקקראסנודר-3
2604.05.2020אלניה-2צ'רנומורץ נובורוסייסק
2604.05.2020ביאולוגלגיון דינמו
2604.05.2020דינמו סטברופולוולגר-גזפרום אסטרחן
2604.05.2020דרוז'בה מייקופאלאניה ולאדיקווקז
2604.05.2020אץאקךאכאמאשוק פיאטיגורסק
2604.05.2020סק''א רוסטובאנז'י מחצ'קלה

2710.05.2020אלאניה ולאדיקווקזאורוז'אי קראסנודר
2710.05.2020אנז'י מחצ'קלהאץאקךאכא
2710.05.2020וולגר-גזפרום אסטרחןאינטר צ'רקסק
2710.05.2020לגיון דינמוסק''א רוסטוב
2710.05.2020מאשוק פיאטיגורסקדינמו סטברופול
2710.05.2020ספרטק נלצ'יקביאולוג
2710.05.2020צ'רנומורץ נובורוסייסקדרוז'בה מייקופ
2710.05.2020קראסנודר-3אלניה-2

2817.05.2020אורוז'אי קראסנודרצ'רנומורץ נובורוסייסק
2817.05.2020אינטר צ'רקסקמאשוק פיאטיגורסק
2817.05.2020אלניה-2וולגר-גזפרום אסטרחן
2817.05.2020אנז'י מחצ'קלהלגיון דינמו
2817.05.2020ביאולוגאלאניה ולאדיקווקז
2817.05.2020דינמו סטברופולאץאקךאכא
2817.05.2020דרוז'בה מייקופקראסנודר-3
2817.05.2020סק''א רוסטובספרטק נלצ'יק

2924.05.2020אלאניה ולאדיקווקזסק''א רוסטוב
2924.05.2020דינמו סטברופולאנז'י מחצ'קלה
2924.05.2020וולגר-גזפרום אסטרחןדרוז'בה מייקופ
2924.05.2020אץאקךאכאאינטר צ'רקסק
2924.05.2020מאשוק פיאטיגורסקאלניה-2
2924.05.2020ספרטק נלצ'יקלגיון דינמו
2924.05.2020צ'רנומורץ נובורוסייסקביאולוג
2924.05.2020קראסנודר-3אורוז'אי קראסנודר

3030.05.2020אורוז'אי קראסנודרוולגר-גזפרום אסטרחן
3030.05.2020אינטר צ'רקסקדינמו סטברופול
3030.05.2020אלניה-2אץאקךאכא
3030.05.2020אנז'י מחצ'קלהספרטק נלצ'יק
3030.05.2020ביאולוגקראסנודר-3
3030.05.2020דרוז'בה מייקופמאשוק פיאטיגורסק
3030.05.2020לגיון דינמואלאניה ולאדיקווקז
3030.05.2020סק''א רוסטובצ'רנומורץ נובורוסייסק