ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. דרום 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
ליגה שנייה
 ליגה שלישית. דרום
עונה סדירה
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. דרום 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

1312.10.2019אורוז'אי קראסנודראלאניה ולאדיקווקז4:1 (1:1)  
1312.10.2019אינטר צ'רקסקוולגר-גזפרום אסטרחן3:0 (0:0)  
1312.10.2019אלניה-2קראסנודר-32:1 (0:0)  
1312.10.2019ביאולוגספרטק נלצ'יק0:2 (0:1)  
1312.10.2019דינמו סטברופולמאשוק פיאטיגורסק0:0 (0:0)  
1312.10.2019דרוז'בה מייקופצ'רנומורץ נובורוסייסק2:4 (2:1)  
1312.10.2019אץאקךאכאאנז'י מחצ'קלה0:1 (0:0)  
1312.10.2019סק''א רוסטובלגיון דינמו1:1 (1:0)  

1206.10.2019אנז'י מחצ'קלהסק''א רוסטוב1:1 (0:0)  
1205.10.2019אלאניה ולאדיקווקזדרוז'בה מייקופ0:3 (0:1)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 וולגר-גזפרום אסטרחן 13 11 1 1 284 24+ 34 נ נ נ נ נ נ 13 0 11 2 5 8 1 12 1 12 1 12
2 אלאניה ולאדיקווקז 13 9 1 3 3311 22+ 28 נ נ נ נ נ נ 13 0 11 2 10 3 6 7 3 10 1 12
3 צ'רנומורץ נובורוסייסק 13 7 3 3 3016 14+ 24 ה נ נ נ ת נ 13 0 12 1 9 4 4 9 3 10 3 10
4 דרוז'בה מייקופ 13 7 3 3 2016 4+ 24 נ ה ת ה ה ת 13 0 10 3 7 6 3 10 2 11 1 12
5 דינמו סטברופול 13 6 3 4 2014 6+ 21 ת ה נ ה ה ת 12 1 12 1 8 5 2 11 0 13 0 13
6 מאשוק פיאטיגורסק 13 5 3 5 159 6+ 18 ת נ נ ה נ ה 11 2 6 7 5 8 2 11 0 13 0 13
7 סק''א רוסטוב 13 5 3 5 1817 1+ 18 ת ת נ נ נ ת 13 0 9 4 7 6 4 9 2 11 0 13
8 אץאקךאכא 13 5 3 5 1013 3- 18 נ ה ה נ ת ה 12 1 6 7 3 10 2 11 0 13 0 13
9 ביאולוג 13 4 5 4 1111 0   17 נ נ ה ה ה ת 11 2 7 6 2 11 1 12 1 12 0 13
10 ספרטק נלצ'יק 13 3 7 3 1721 4- 16 ה ת ת נ ת ת 13 0 13 0 5 8 3 10 2 11 2 11
11 קראסנודר-3 13 4 3 6 1525 10- 15 נ נ ה ה ה ה 13 0 12 1 7 6 4 9 3 10 1 12
12 לגיון דינמו 13 3 5 5 919 10- 14 ת ה ת נ ת ה 13 0 9 4 3 10 2 11 1 12 0 13
13 אינטר צ'רקסק 13 3 3 7 1528 13- 12 ה ה ה ה ת נ 13 0 11 2 8 5 5 8 3 10 1 12
14 אנז'י מחצ'קלה 13 2 6 5 1821 3- 12 ה ת ה נ ה נ 13 0 11 2 7 6 5 8 1 12 1 12
15 אורוז'אי קראסנודר 13 1 5 7 1127 16- 8 ה ת ת ה נ ה 13 0 12 1 6 7 3 10 2 11 1 12
16 אלניה-2 13 0 4 9 725 18- 4 ה ה ה ה ת ת 13 0 10 3 6 7 3 10 0 13 0 13




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

1419.10.2019אלאניה ולאדיקווקזביאולוג
1419.10.2019אנז'י מחצ'קלהלגיון דינמו
1419.10.2019וולגר-גזפרום אסטרחןאלניה-2
1419.10.2019אץאקךאכאדינמו סטברופול
1419.10.2019מאשוק פיאטיגורסקאינטר צ'רקסק
1419.10.2019ספרטק נלצ'יקסק''א רוסטוב
1419.10.2019צ'רנומורץ נובורוסייסקאורוז'אי קראסנודר
1419.10.2019קראסנודר-3דרוז'בה מייקופ

1527.10.2019אורוז'אי קראסנודרקראסנודר-3
1527.10.2019אינטר צ'רקסקאץאקךאכא