ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. דרום 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
ליגה שנייה
 ליגה שלישית. דרום
עונה סדירה
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. דרום 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונות מלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

1915.03.2020אנז'י מחצ'קלהצ'רנומורץ נובורוסייסק2:3 (0:1)  
1914.03.2020אלאניה ולאדיקווקזקראסנודר-30:4 (0:1)  
1914.03.2020ביאולוגדינמו סטברופול0:3 (0:3)  
1914.03.2020דרוז'בה מייקופאלניה-20:1 (0:0)  
1914.03.2020לגיון דינמומאשוק פיאטיגורסק0:3 (0:2)  
1914.03.2020ספרטק נלצ'יקוולגר-גזפרום אסטרחן4:0 (1:0)  
1914.03.2020סק''א רוסטובאץאקךאכא1:1 (0:1)  
1913.03.2020אורוז'אי קראסנודראינטר צ'רקסק0:3 (0:0)  

1610.03.2020אינטר צ'רקסקאנז'י מחצ'קלה2:2 (0:1)  

1817.11.2019אינטר צ'רקסקדרוז'בה מייקופ1:0 (0:0)  
1817.11.2019אלניה-2אנז'י מחצ'קלה0:1 (0:1)  
1817.11.2019דינמו סטברופולאורוז'אי קראסנודר2:1 (0:0)  
1817.11.2019וולגר-גזפרום אסטרחןלגיון דינמו1:1 (1:1)  
1817.11.2019אץאקךאכאביאולוג1:2 (0:2)  
1817.11.2019קראסנודר-3ספרטק נלצ'יק1:0 (0:0)  
1816.11.2019צ'רנומורץ נובורוסייסקאלאניה ולאדיקווקז1:0 (0:0)  
1814.11.2019מאשוק פיאטיגורסקסק''א רוסטוב1:1 (0:1)  

1710.11.2019אורוז'אי קראסנודראץאקךאכא2:5 (0:3)  
1710.11.2019אלניה-2אינטר צ'רקסק4:3 (0:2)  
1710.11.2019ביאולוגמאשוק פיאטיגורסק1:2 (0:0)  
1710.11.2019דרוז'בה מייקופדינמו סטברופול3:4 (2:3)  
1710.11.2019לגיון דינמוקראסנודר-30:2 (0:2)  
1710.11.2019ספרטק נלצ'יקצ'רנומורץ נובורוסייסק2:0 (1:0)  
1710.11.2019סק''א רוסטובוולגר-גזפרום אסטרחן3:1 (0:1)  
1709.11.2019אנז'י מחצ'קלהאלאניה ולאדיקווקז2:1 (1:1)  

1603.11.2019אלאניה ולאדיקווקזספרטק נלצ'יק0:8 (0:4)  
1603.11.2019דינמו סטברופולאלניה-20:5 (0:1)  
1603.11.2019וולגר-גזפרום אסטרחןביאולוג0:4 (0:2)  
1603.11.2019אץאקךאכאדרוז'בה מייקופ1:1 (0:0)  
1603.11.2019מאשוק פיאטיגורסקאורוז'אי קראסנודר0:3 (0:1)  
1603.11.2019צ'רנומורץ נובורוסייסקלגיון דינמו0:1 (0:0)  
1603.11.2019קראסנודר-3סק''א רוסטוב3:0 (1:0)  

1527.10.2019אורוז'אי קראסנודרקראסנודר-30:1 (0:1)  
1527.10.2019אינטר צ'רקסקאץאקךאכא1:3 (0:1)  
1527.10.2019אלניה-2מאשוק פיאטיגורסק2:2 (0:1)  
1527.10.2019ביאולוגצ'רנומורץ נובורוסייסק1:2 (1:0)  
1527.10.2019דינמו סטברופולאנז'י מחצ'קלה0:2 (0:0)  
1527.10.2019דרוז'בה מייקופוולגר-גזפרום אסטרחן2:0 (1:0)  
1526.10.2019לגיון דינמוספרטק נלצ'יק0:1 (0:0)  
1526.10.2019סק''א רוסטובאלאניה ולאדיקווקז3:0 (0:0)  

1420.10.2019וולגר-גזפרום אסטרחןאלניה-21:3 (0:1)  
1420.10.2019אץאקךאכאדינמו סטברופול0:2 (0:1)  
1419.10.2019אלאניה ולאדיקווקזביאולוג1:3 (0:0)  
1419.10.2019לגיון דינמואנז'י מחצ'קלה0:2 (0:0)  
1419.10.2019מאשוק פיאטיגורסקאינטר צ'רקסק0:0 (0:0)  
1419.10.2019ספרטק נלצ'יקסק''א רוסטוב1:0 (1:0)  
1419.10.2019צ'רנומורץ נובורוסייסקאורוז'אי קראסנודר0:4 (0:4)  
1419.10.2019קראסנודר-3דרוז'בה מייקופ2:4 (1:1)  

1312.10.2019אורוז'אי קראסנודראלאניה ולאדיקווקז4:1 (1:1)  
1312.10.2019אינטר צ'רקסקוולגר-גזפרום אסטרחן3:0 (0:0)  
1312.10.2019אלניה-2קראסנודר-32:1 (0:0)  
1312.10.2019ביאולוגספרטק נלצ'יק0:2 (0:1)  
1312.10.2019דינמו סטברופולמאשוק פיאטיגורסק0:0 (0:0)  
1312.10.2019דרוז'בה מייקופצ'רנומורץ נובורוסייסק2:4 (2:1)  
1312.10.2019אץאקךאכאאנז'י מחצ'קלה0:1 (0:0)  
1312.10.2019סק''א רוסטובלגיון דינמו1:1 (1:0)  

1206.10.2019אנז'י מחצ'קלהסק''א רוסטוב1:1 (0:0)  
1205.10.2019אלאניה ולאדיקווקזדרוז'בה מייקופ0:3 (0:1)  
1205.10.2019וולגר-גזפרום אסטרחןדינמו סטברופול0:2 (0:0)  
1205.10.2019לגיון דינמוביאולוג1:0 (1:0)  
1205.10.2019מאשוק פיאטיגורסקאץאקךאכא0:1 (0:1)  
1205.10.2019ספרטק נלצ'יקאורוז'אי קראסנודר1:1 (0:1)  
1205.10.2019צ'רנומורץ נובורוסייסקאלניה-20:3 (0:2)  
1204.10.2019קראסנודר-3אינטר צ'רקסק2:3 (1:1)  

1129.09.2019אינטר צ'רקסקצ'רנומורץ נובורוסייסק5:3 (4:1)  
1128.09.2019אורוז'אי קראסנודרלגיון דינמו1:1 (1:1)  
1128.09.2019אלניה-2אלאניה ולאדיקווקז4:0 (1:0)  
1128.09.2019ביאולוגסק''א רוסטוב3:2 (2:0)  
1128.09.2019דינמו סטברופולקראסנודר-30:3 (0:1)  
1128.09.2019דרוז'בה מייקופספרטק נלצ'יק1:1 (1:0)  
1128.09.2019אץאקךאכאוולגר-גזפרום אסטרחן3:0 (0:0)  
1128.09.2019מאשוק פיאטיגורסקאנז'י מחצ'קלה0:4 (0:2)  

1021.09.2019אלאניה ולאדיקווקזאינטר צ'רקסק0:5 (0:4)  
1021.09.2019אנז'י מחצ'קלהביאולוג0:1 (0:1)  
1021.09.2019וולגר-גזפרום אסטרחןמאשוק פיאטיגורסק0:1 (0:1)  
1021.09.2019לגיון דינמודרוז'בה מייקופ0:1 (0:1)  
1021.09.2019ספרטק נלצ'יקאלניה-20:3 (0:1)  
1021.09.2019סק''א רוסטובאורוז'אי קראסנודר0:3 (0:3)  
1021.09.2019צ'רנומורץ נובורוסייסקדינמו סטברופול0:3 (0:3)  
1021.09.2019קראסנודר-3אץאקךאכא2:0 (0:0)  

914.09.2019אורוז'אי קראסנודרביאולוג0:1 (0:1)  
914.09.2019אינטר צ'רקסקספרטק נלצ'יק2:2 (1:1)  
914.09.2019אלניה-2לגיון דינמו1:1 (0:0)  
914.09.2019דינמו סטברופולאלאניה ולאדיקווקז3:1 (2:1)  
914.09.2019דרוז'בה מייקופסק''א רוסטוב3:2 (1:0)  
914.09.2019וולגר-גזפרום אסטרחןאנז'י מחצ'קלה0:2 (0:1)  
914.09.2019אץאקךאכאצ'רנומורץ נובורוסייסק2:2 (0:2)  
914.09.2019מאשוק פיאטיגורסקקראסנודר-30:1 (0:0)  

808.09.2019אנז'י מחצ'קלהאורוז'אי קראסנודר1:6 (0:3)  
808.09.2019ביאולוגדרוז'בה מייקופ1:1 (1:0)  
808.09.2019ספרטק נלצ'יקדינמו סטברופול1:1 (0:0)  
808.09.2019סק''א רוסטובאלניה-22:2 (0:1)  
808.09.2019צ'רנומורץ נובורוסייסקמאשוק פיאטיגורסק0:3 (0:2)  
808.09.2019קראסנודר-3וולגר-גזפרום אסטרחן2:0 (1:0)  
807.09.2019אלאניה ולאדיקווקזאץאקךאכא0:4 (0:3)  
807.09.2019לגיון דינמואינטר צ'רקסק2:0 (1:0)  

701.09.2019אינטר צ'רקסקסק''א רוסטוב0:1 (0:0)  
701.09.2019דינמו סטברופוללגיון דינמו1:1 (0:1)  
701.09.2019דרוז'בה מייקופאורוז'אי קראסנודר1:2 (1:1)  
701.09.2019וולגר-גזפרום אסטרחןצ'רנומורץ נובורוסייסק0:2 (0:1)  
701.09.2019אץאקךאכאספרטק נלצ'יק1:1 (1:0)  
701.09.2019מאשוק פיאטיגורסקאלאניה ולאדיקווקז1:0 (0:0)  
701.09.2019קראסנודר-3אנז'י מחצ'קלה2:2 (2:1)  
731.08.2019אלניה-2ביאולוג1:0 (1:0)  

625.08.2019אלאניה ולאדיקווקזוולגר-גזפרום אסטרחן0:3 (0:1)  
625.08.2019אנז'י מחצ'קלהדרוז'בה מייקופ2:2 (1:0)  
625.08.2019ביאולוגאינטר צ'רקסק0:2 (0:1)  
625.08.2019צ'רנומורץ נובורוסייסקקראסנודר-30:6 (0:3)  
624.08.2019אורוז'אי קראסנודראלניה-21:1 (1:1)  
624.08.2019לגיון דינמואץאקךאכא0:1 (0:0)  
624.08.2019ספרטק נלצ'יקמאשוק פיאטיגורסק3:0 (1:0)  
623.08.2019סק''א רוסטובדינמו סטברופול3:1 (1:1)  

516.08.2019אינטר צ'רקסקאורוז'אי קראסנודר2:2 (1:1)  
516.08.2019אלניה-2דרוז'בה מייקופ2:0 (1:0)  
516.08.2019דינמו סטברופולביאולוג0:3 (0:0)  
516.08.2019וולגר-גזפרום אסטרחןספרטק נלצ'יק0:6 (0:5)  
516.08.2019אץאקךאכאסק''א רוסטוב0:1 (0:0)  
516.08.2019מאשוק פיאטיגורסקלגיון דינמו0:4 (0:1)  
516.08.2019צ'רנומורץ נובורוסייסקאנז'י מחצ'קלה1:2 (0:0)  
516.08.2019קראסנודר-3אלאניה ולאדיקווקז1:1 (0:1)  

410.08.2019אנז'י מחצ'קלהאלניה-22:2 (2:1)  
409.08.2019אורוז'אי קראסנודרדינמו סטברופול2:1 (2:0)  
409.08.2019אלאניה ולאדיקווקזצ'רנומורץ נובורוסייסק2:1 (0:0)  
409.08.2019ביאולוגאץאקךאכא0:0 (0:0)  
409.08.2019דרוז'בה מייקופאינטר צ'רקסק1:2 (0:0)  
409.08.2019לגיון דינמווולגר-גזפרום אסטרחן3:0 (2:0)  
409.08.2019ספרטק נלצ'יקקראסנודר-30:2 (0:1)  
409.08.2019סק''א רוסטובמאשוק פיאטיגורסק1:2 (1:2)  

301.08.2019אינטר צ'רקסקאלניה-20:1 (0:0)  
301.08.2019אלאניה ולאדיקווקזאנז'י מחצ'קלה1:2 (1:0)  
301.08.2019דינמו סטברופולדרוז'בה מייקופ2:1 (0:0)  
301.08.2019וולגר-גזפרום אסטרחןסק''א רוסטוב0:1 (0:0)  
301.08.2019אץאקךאכאאורוז'אי קראסנודר0:2 (0:2)  
301.08.2019מאשוק פיאטיגורסקביאולוג0:0 (0:0)  
301.08.2019צ'רנומורץ נובורוסייסקספרטק נלצ'יק1:1 (0:1)  
301.08.2019קראסנודר-3לגיון דינמו1:4 (0:3)  

225.07.2019אנז'י מחצ'קלהאינטר צ'רקסק1:1 (0:0)  
224.07.2019אורוז'אי קראסנודרמאשוק פיאטיגורסק1:1 (1:0)  
224.07.2019אלניה-2דינמו סטברופול2:0 (1:0)  
224.07.2019ביאולוגוולגר-גזפרום אסטרחן1:1 (1:0)  
224.07.2019דרוז'בה מייקופאץאקךאכא0:1 (0:0)  
224.07.2019לגיון דינמוצ'רנומורץ נובורוסייסק1:1 (1:0)  
224.07.2019ספרטק נלצ'יקאלאניה ולאדיקווקז2:4 (1:1)  
224.07.2019סק''א רוסטובקראסנודר-32:1 (1:0)  

116.07.2019אלאניה ולאדיקווקזלגיון דינמו1:0 (0:0)  
116.07.2019דינמו סטברופולאינטר צ'רקסק0:3 (0:1)  
116.07.2019וולגר-גזפרום אסטרחןאורוז'אי קראסנודר0:2 (0:0)  
116.07.2019אץאקךאכאאלניה-20:1 (0:0)  
116.07.2019מאשוק פיאטיגורסקדרוז'בה מייקופ1:0 (0:0)  
116.07.2019ספרטק נלצ'יקאנז'י מחצ'קלה1:1 (0:0)  
116.07.2019צ'רנומורץ נובורוסייסקסק''א רוסטוב1:0 (1:0)  
116.07.2019קראסנודר-3ביאולוג1:1 (1:1)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 וולגר-גזפרום אסטרחן 19 16 2 1 457 38+ 50 נ ת נ נ נ נ 19 0 17 2 9 10 5 14 1 18 1 18
2 אלאניה ולאדיקווקז 19 15 1 3 5413 41+ 46 נ נ נ נ נ נ 19 0 16 3 15 4 9 10 4 15 2 17
3 דרוז'בה מייקופ 19 10 4 5 2926 3+ 34 נ נ נ ת ה ה 19 0 14 5 9 10 5 14 4 15 3 16
4 צ'רנומורץ נובורוסייסק 19 10 3 6 4022 18+ 33 ה ה נ נ ה נ 19 0 16 3 12 7 6 13 4 15 3 16
5 דינמו סטברופול 19 8 3 8 3125 6+ 27 ה ה ה נ נ ה 18 1 18 1 12 7 4 15 2 17 1 18
6 לגיון דינמו 19 7 6 6 1821 3- 27 נ ת נ ה נ נ 19 0 13 6 4 15 2 17 1 18 0 19
7 סק''א רוסטוב 19 7 5 7 2525 0   26 ת ת ה נ ה נ 19 0 14 5 10 9 5 14 2 17 0 19
8 ביאולוג 19 7 5 7 2022 2- 26 נ ה נ ה נ ה 17 2 13 6 8 11 3 16 1 18 0 19
9 אץאקךאכא 19 7 5 7 1924 5- 26 ת נ ה ת ה נ 18 1 12 7 6 13 4 15 1 18 1 18
10 מאשוק פיאטיגורסק 19 6 6 7 2217 5+ 24 ה ת ה נ ת ת 16 3 11 8 9 10 3 16 0 19 0 19
11 אינטר צ'רקסק 19 5 5 9 2438 14- 20 ה ת ה נ נ ת 18 1 15 4 12 7 8 11 4 15 2 17
12 אורוז'אי קראסנודר 19 5 5 9 2237 15- 20 נ נ נ ה נ ה 19 0 17 2 11 8 5 14 3 16 2 17
13 ספרטק נלצ'יק 19 4 7 8 1837 19- 19 ה נ ה ה ה ה 19 0 16 3 7 12 5 14 3 16 3 16
14 קראסנודר-3 19 5 3 11 1938 19- 18 ה ה ה ה ה נ 19 0 16 3 10 9 6 13 4 15 2 17
15 אנז'י מחצ'קלה 19 3 7 9 2432 8- 10 (6-) נ ת ה ה ה ה 19 0 16 3 10 9 7 12 2 17 1 18
16 אלניה-2 19 1 5 13 1440 26- 8 ה נ ה ה ת ה 19 0 14 5 10 9 7 12 2 17 1 18
עלייה