ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. דרום 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
ליגה שנייה
 ליגה שלישית. דרום
עונה סדירה
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. דרום 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונות מלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

914.09.2019אורוז'אי קראסנודרביאולוג0:1 (0:1)  
914.09.2019אינטר צ'רקסקספרטק נלצ'יק2:2 (1:1)  
914.09.2019אלניה-2לגיון דינמו1:1 (0:0)  
914.09.2019דינמו סטברופולאלאניה ולאדיקווקז3:1 (2:1)  
914.09.2019דרוז'בה מייקופסק''א רוסטוב3:2 (1:0)  
914.09.2019וולגר-גזפרום אסטרחןאנז'י מחצ'קלה0:2 (0:1)  
914.09.2019אץאקךאכאצ'רנומורץ נובורוסייסק2:2 (0:2)  
914.09.2019מאשוק פיאטיגורסקקראסנודר-30:1 (0:0)  

808.09.2019אנז'י מחצ'קלהאורוז'אי קראסנודר1:6 (0:3)  
808.09.2019ביאולוגדרוז'בה מייקופ1:1 (1:0)  
808.09.2019ספרטק נלצ'יקדינמו סטברופול1:1 (0:0)  
808.09.2019סק''א רוסטובאלניה-22:2 (0:1)  
808.09.2019צ'רנומורץ נובורוסייסקמאשוק פיאטיגורסק0:3 (0:2)  
808.09.2019קראסנודר-3וולגר-גזפרום אסטרחן2:0 (1:0)  
807.09.2019אלאניה ולאדיקווקזאץאקךאכא0:4 (0:3)  
807.09.2019לגיון דינמואינטר צ'רקסק2:0 (1:0)  

701.09.2019אינטר צ'רקסקסק''א רוסטוב0:1 (0:0)  
701.09.2019דינמו סטברופוללגיון דינמו1:1 (0:1)  
701.09.2019דרוז'בה מייקופאורוז'אי קראסנודר1:2 (1:1)  
701.09.2019וולגר-גזפרום אסטרחןצ'רנומורץ נובורוסייסק0:2 (0:1)  
701.09.2019אץאקךאכאספרטק נלצ'יק1:1 (1:0)  
701.09.2019מאשוק פיאטיגורסקאלאניה ולאדיקווקז1:0 (0:0)  
701.09.2019קראסנודר-3אנז'י מחצ'קלה2:2 (2:1)  
731.08.2019אלניה-2ביאולוג1:0 (1:0)  

625.08.2019אלאניה ולאדיקווקזוולגר-גזפרום אסטרחן0:3 (0:1)  
625.08.2019אנז'י מחצ'קלהדרוז'בה מייקופ2:2 (1:0)  
625.08.2019ביאולוגאינטר צ'רקסק0:2 (0:1)  
625.08.2019צ'רנומורץ נובורוסייסקקראסנודר-30:6 (0:3)  
624.08.2019אורוז'אי קראסנודראלניה-21:1 (1:1)  
624.08.2019לגיון דינמואץאקךאכא0:1 (0:0)  
624.08.2019ספרטק נלצ'יקמאשוק פיאטיגורסק3:0 (1:0)  
623.08.2019סק''א רוסטובדינמו סטברופול3:1 (1:1)  

516.08.2019אינטר צ'רקסקאורוז'אי קראסנודר2:2 (1:1)  
516.08.2019אלניה-2דרוז'בה מייקופ2:0 (1:0)  
516.08.2019דינמו סטברופולביאולוג0:3 (0:0)  
516.08.2019וולגר-גזפרום אסטרחןספרטק נלצ'יק0:6 (0:5)  
516.08.2019אץאקךאכאסק''א רוסטוב0:1 (0:0)  
516.08.2019מאשוק פיאטיגורסקלגיון דינמו0:4 (0:1)  
516.08.2019צ'רנומורץ נובורוסייסקאנז'י מחצ'קלה1:2 (0:0)  
516.08.2019קראסנודר-3אלאניה ולאדיקווקז1:1 (0:1)  

410.08.2019אנז'י מחצ'קלהאלניה-22:2 (2:1)  
409.08.2019אורוז'אי קראסנודרדינמו סטברופול2:1 (2:0)  
409.08.2019אלאניה ולאדיקווקזצ'רנומורץ נובורוסייסק2:1 (0:0)  
409.08.2019ביאולוגאץאקךאכא0:0 (0:0)  
409.08.2019דרוז'בה מייקופאינטר צ'רקסק1:2 (0:0)  
409.08.2019לגיון דינמווולגר-גזפרום אסטרחן3:0 (2:0)  
409.08.2019ספרטק נלצ'יקקראסנודר-30:2 (0:1)  
409.08.2019סק''א רוסטובמאשוק פיאטיגורסק1:2 (1:2)  

301.08.2019אינטר צ'רקסקאלניה-20:1 (0:0)  
301.08.2019אלאניה ולאדיקווקזאנז'י מחצ'קלה1:2 (1:0)  
301.08.2019דינמו סטברופולדרוז'בה מייקופ2:1 (0:0)  
301.08.2019וולגר-גזפרום אסטרחןסק''א רוסטוב0:1 (0:0)  
301.08.2019אץאקךאכאאורוז'אי קראסנודר0:2 (0:2)  
301.08.2019מאשוק פיאטיגורסקביאולוג0:0 (0:0)  
301.08.2019צ'רנומורץ נובורוסייסקספרטק נלצ'יק1:1 (0:1)  
301.08.2019קראסנודר-3לגיון דינמו1:4 (0:3)  

225.07.2019אנז'י מחצ'קלהאינטר צ'רקסק1:1 (0:0)  
224.07.2019אורוז'אי קראסנודרמאשוק פיאטיגורסק1:1 (1:0)  
224.07.2019אלניה-2דינמו סטברופול2:0 (1:0)  
224.07.2019ביאולוגוולגר-גזפרום אסטרחן1:1 (1:0)  
224.07.2019דרוז'בה מייקופאץאקךאכא0:1 (0:0)  
224.07.2019לגיון דינמוצ'רנומורץ נובורוסייסק1:1 (1:0)  
224.07.2019ספרטק נלצ'יקאלאניה ולאדיקווקז2:4 (1:1)  
224.07.2019סק''א רוסטובקראסנודר-32:1 (1:0)  

116.07.2019אלאניה ולאדיקווקזלגיון דינמו1:0 (0:0)  
116.07.2019דינמו סטברופולאינטר צ'רקסק0:3 (0:1)  
116.07.2019וולגר-גזפרום אסטרחןאורוז'אי קראסנודר0:2 (0:0)  
116.07.2019אץאקךאכאאלניה-20:1 (0:0)  
116.07.2019מאשוק פיאטיגורסקדרוז'בה מייקופ1:0 (0:0)  
116.07.2019ספרטק נלצ'יקאנז'י מחצ'קלה1:1 (0:0)  
116.07.2019צ'רנומורץ נובורוסייסקסק''א רוסטוב1:0 (1:0)  
116.07.2019קראסנודר-3ביאולוג1:1 (1:1)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 וולגר-גזפרום אסטרחן 9 7 1 1 194 15+ 22 נ נ נ ה נ נ 9 0 8 1 3 6 1 8 1 8 1 8
2 דרוז'בה מייקופ 9 6 2 1 159 6+ 20 ה ת נ ת נ נ 9 0 7 2 5 4 2 7 1 8 0 9
3 דינמו סטברופול 9 5 2 2 179 8+ 17 ה ת ת נ נ נ 9 0 9 0 6 3 2 7 0 9 0 9
4 אלאניה ולאדיקווקז 9 5 1 3 1710 7+ 16 נ נ נ נ ת ה 9 0 7 2 6 3 3 6 1 8 1 8
5 צ'רנומורץ נובורוסייסק 9 4 3 2 179 8+ 15 ת נ ה נ נ נ 9 0 8 1 5 4 2 7 1 8 1 8
6 אינטר צ'רקסק 9 3 3 3 1012 2- 12 ת נ נ ה ת ה 9 0 7 2 4 5 2 7 0 9 0 9
7 אץאקךאכא 9 3 3 3 79 2- 12 ת ה ת ה נ ת 8 1 4 5 2 7 2 7 0 9 0 9
8 מאשוק פיאטיגורסק 9 3 2 4 108 2+ 11 נ ה ה נ נ ה 8 1 5 4 4 5 1 8 0 9 0 9
9 ביאולוג 9 2 5 2 67 1- 11 ה ת נ נ ה ת 7 2 5 4 1 8 0 9 0 9 0 9
10 ספרטק נלצ'יק 9 2 5 2 1217 5- 11 ת ת ת ה ה נ 9 0 9 0 4 5 3 6 2 7 2 7
11 סק''א רוסטוב 9 3 1 5 1013 3- 10 נ ת ה ה ה נ 9 0 5 4 5 4 3 6 1 8 0 9
12 קראסנודר-3 9 2 3 4 1017 7- 9 ה ה ת ה ת ה 9 0 8 1 4 5 3 6 2 7 1 8
13 לגיון דינמו 9 2 3 4 616 10- 9 ת ה ת נ ה ה 9 0 7 2 3 6 2 7 1 8 0 9
14 אנז'י מחצ'קלה 9 1 5 3 1615 1+ 8 ה נ ת ת ה ת 9 0 9 0 6 3 4 5 1 8 1 8
15 אורוז'אי קראסנודר 9 1 3 5 818 10- 6 נ ה ה ת ת ה 9 0 8 1 4 5 2 7 1 8 1 8
16 אלניה-2 9 0 4 5 613 7- 4 ת ת ה ת ה ת 9 0 6 3 2 7 2 7 0 9 0 9




 לוח משחקים:הבאים מלאלפי חודשיםלפי מחזורים

1021.09.2019אלאניה ולאדיקווקזאינטר צ'רקסק
1021.09.2019אנז'י מחצ'קלהביאולוג
1021.09.2019וולגר-גזפרום אסטרחןמאשוק פיאטיגורסק
1021.09.2019לגיון דינמודרוז'בה מייקופ
1021.09.2019ספרטק נלצ'יקאלניה-2
1021.09.2019סק''א רוסטובאורוז'אי קראסנודר
1021.09.2019צ'רנומורץ נובורוסייסקדינמו סטברופול
1021.09.2019קראסנודר-3אץאקךאכא

1128.09.2019אורוז'אי קראסנודרלגיון דינמו
1128.09.2019אינטר צ'רקסקצ'רנומורץ נובורוסייסק
1128.09.2019אלניה-2אלאניה ולאדיקווקז
1128.09.2019ביאולוגסק''א רוסטוב
1128.09.2019דינמו סטברופולקראסנודר-3
1128.09.2019דרוז'בה מייקופספרטק נלצ'יק
1128.09.2019אץאקךאכאוולגר-גזפרום אסטרחן
1128.09.2019מאשוק פיאטיגורסקאנז'י מחצ'קלה

1205.10.2019אלאניה ולאדיקווקזדרוז'בה מייקופ
1205.10.2019אנז'י מחצ'קלהסק''א רוסטוב
1205.10.2019וולגר-גזפרום אסטרחןדינמו סטברופול
1205.10.2019לגיון דינמוביאולוג
1205.10.2019מאשוק פיאטיגורסקאץאקךאכא
1205.10.2019ספרטק נלצ'יקאורוז'אי קראסנודר
1205.10.2019צ'רנומורץ נובורוסייסקאלניה-2
1205.10.2019קראסנודר-3אינטר צ'רקסק

1312.10.2019אורוז'אי קראסנודראלאניה ולאדיקווקז
1312.10.2019אינטר צ'רקסקוולגר-גזפרום אסטרחן
1312.10.2019אלניה-2קראסנודר-3
1312.10.2019ביאולוגספרטק נלצ'יק
1312.10.2019דינמו סטברופולמאשוק פיאטיגורסק
1312.10.2019דרוז'בה מייקופצ'רנומורץ נובורוסייסק
1312.10.2019אץאקךאכאאנז'י מחצ'קלה
1312.10.2019סק''א רוסטובלגיון דינמו

1419.10.2019אלאניה ולאדיקווקזביאולוג
1419.10.2019אנז'י מחצ'קלהלגיון דינמו
1419.10.2019וולגר-גזפרום אסטרחןאלניה-2
1419.10.2019אץאקךאכאדינמו סטברופול
1419.10.2019מאשוק פיאטיגורסקאינטר צ'רקסק
1419.10.2019ספרטק נלצ'יקסק''א רוסטוב
1419.10.2019צ'רנומורץ נובורוסייסקאורוז'אי קראסנודר
1419.10.2019קראסנודר-3דרוז'בה מייקופ

1527.10.2019אורוז'אי קראסנודרקראסנודר-3
1527.10.2019אינטר צ'רקסקאץאקךאכא
1527.10.2019אלניה-2מאשוק פיאטיגורסק
1527.10.2019אנז'י מחצ'קלהדינמו סטברופול
1527.10.2019ביאולוגצ'רנומורץ נובורוסייסק
1527.10.2019דרוז'בה מייקופוולגר-גזפרום אסטרחן
1527.10.2019לגיון דינמוספרטק נלצ'יק
1527.10.2019סק''א רוסטובאלאניה ולאדיקווקז

1603.11.2019אינטר צ'רקסקאנז'י מחצ'קלה
1603.11.2019אלאניה ולאדיקווקזספרטק נלצ'יק
1603.11.2019דינמו סטברופולאלניה-2
1603.11.2019וולגר-גזפרום אסטרחןביאולוג
1603.11.2019אץאקךאכאדרוז'בה מייקופ
1603.11.2019מאשוק פיאטיגורסקאורוז'אי קראסנודר
1603.11.2019צ'רנומורץ נובורוסייסקלגיון דינמו
1603.11.2019קראסנודר-3סק''א רוסטוב

1710.11.2019אורוז'אי קראסנודראץאקךאכא
1710.11.2019אלניה-2אינטר צ'רקסק
1710.11.2019אנז'י מחצ'קלהאלאניה ולאדיקווקז
1710.11.2019ביאולוגמאשוק פיאטיגורסק
1710.11.2019דרוז'בה מייקופדינמו סטברופול
1710.11.2019לגיון דינמוקראסנודר-3
1710.11.2019ספרטק נלצ'יקצ'רנומורץ נובורוסייסק
1710.11.2019סק''א רוסטובוולגר-גזפרום אסטרחן

1817.11.2019אינטר צ'רקסקדרוז'בה מייקופ
1817.11.2019אלניה-2אנז'י מחצ'קלה
1817.11.2019דינמו סטברופולאורוז'אי קראסנודר
1817.11.2019וולגר-גזפרום אסטרחןלגיון דינמו
1817.11.2019אץאקךאכאביאולוג
1817.11.2019מאשוק פיאטיגורסקסק''א רוסטוב
1817.11.2019צ'רנומורץ נובורוסייסקאלאניה ולאדיקווקז
1817.11.2019קראסנודר-3ספרטק נלצ'יק

1914.03.2020אורוז'אי קראסנודראינטר צ'רקסק
1914.03.2020אלאניה ולאדיקווקזקראסנודר-3
1914.03.2020אנז'י מחצ'קלהצ'רנומורץ נובורוסייסק
1914.03.2020ביאולוגדינמו סטברופול
1914.03.2020דרוז'בה מייקופאלניה-2
1914.03.2020לגיון דינמומאשוק פיאטיגורסק
1914.03.2020ספרטק נלצ'יקוולגר-גזפרום אסטרחן
1914.03.2020סק''א רוסטובאץאקךאכא

2021.03.2020אינטר צ'רקסקביאולוג
2021.03.2020אלניה-2אורוז'אי קראסנודר
2021.03.2020דינמו סטברופולסק''א רוסטוב
2021.03.2020דרוז'בה מייקופאנז'י מחצ'קלה
2021.03.2020וולגר-גזפרום אסטרחןאלאניה ולאדיקווקז
2021.03.2020אץאקךאכאלגיון דינמו
2021.03.2020מאשוק פיאטיגורסקספרטק נלצ'יק
2021.03.2020קראסנודר-3צ'רנומורץ נובורוסייסק

2128.03.2020אורוז'אי קראסנודרדרוז'בה מייקופ
2128.03.2020אלאניה ולאדיקווקזמאשוק פיאטיגורסק
2128.03.2020אנז'י מחצ'קלהקראסנודר-3
2128.03.2020ביאולוגאלניה-2
2128.03.2020לגיון דינמודינמו סטברופול
2128.03.2020ספרטק נלצ'יקאץאקךאכא
2128.03.2020סק''א רוסטובאינטר צ'רקסק
2128.03.2020צ'רנומורץ נובורוסייסקוולגר-גזפרום אסטרחן

2204.04.2020אורוז'אי קראסנודראנז'י מחצ'קלה
2204.04.2020אינטר צ'רקסקלגיון דינמו
2204.04.2020אלניה-2סק''א רוסטוב
2204.04.2020דינמו סטברופולספרטק נלצ'יק
2204.04.2020דרוז'בה מייקופביאולוג
2204.04.2020וולגר-גזפרום אסטרחןקראסנודר-3
2204.04.2020אץאקךאכאאלאניה ולאדיקווקז
2204.04.2020מאשוק פיאטיגורסקצ'רנומורץ נובורוסייסק

2311.04.2020אלאניה ולאדיקווקזדינמו סטברופול
2311.04.2020אנז'י מחצ'קלהוולגר-גזפרום אסטרחן
2311.04.2020ביאולוגאורוז'אי קראסנודר
2311.04.2020לגיון דינמואלניה-2
2311.04.2020ספרטק נלצ'יקאינטר צ'רקסק
2311.04.2020סק''א רוסטובדרוז'בה מייקופ
2311.04.2020צ'רנומורץ נובורוסייסקאץאקךאכא
2311.04.2020קראסנודר-3מאשוק פיאטיגורסק

2418.04.2020אורוז'אי קראסנודרסק''א רוסטוב
2418.04.2020אינטר צ'רקסקאלאניה ולאדיקווקז
2418.04.2020אלניה-2ספרטק נלצ'יק
2418.04.2020ביאולוגאנז'י מחצ'קלה
2418.04.2020דינמו סטברופולצ'רנומורץ נובורוסייסק
2418.04.2020דרוז'בה מייקופלגיון דינמו
2418.04.2020אץאקךאכאקראסנודר-3
2418.04.2020מאשוק פיאטיגורסקוולגר-גזפרום אסטרחן

2526.04.2020אלאניה ולאדיקווקזאלניה-2
2526.04.2020אנז'י מחצ'קלהמאשוק פיאטיגורסק
2526.04.2020וולגר-גזפרום אסטרחןאץאקךאכא
2526.04.2020לגיון דינמואורוז'אי קראסנודר
2526.04.2020ספרטק נלצ'יקדרוז'בה מייקופ
2526.04.2020סק''א רוסטובביאולוג
2526.04.2020צ'רנומורץ נובורוסייסקאינטר צ'רקסק
2526.04.2020קראסנודר-3דינמו סטברופול

2604.05.2020אורוז'אי קראסנודרספרטק נלצ'יק
2604.05.2020אינטר צ'רקסקקראסנודר-3
2604.05.2020אלניה-2צ'רנומורץ נובורוסייסק
2604.05.2020ביאולוגלגיון דינמו
2604.05.2020דינמו סטברופולוולגר-גזפרום אסטרחן
2604.05.2020דרוז'בה מייקופאלאניה ולאדיקווקז
2604.05.2020אץאקךאכאמאשוק פיאטיגורסק
2604.05.2020סק''א רוסטובאנז'י מחצ'קלה

2710.05.2020אלאניה ולאדיקווקזאורוז'אי קראסנודר
2710.05.2020אנז'י מחצ'קלהאץאקךאכא
2710.05.2020וולגר-גזפרום אסטרחןאינטר צ'רקסק
2710.05.2020לגיון דינמוסק''א רוסטוב
2710.05.2020מאשוק פיאטיגורסקדינמו סטברופול
2710.05.2020ספרטק נלצ'יקביאולוג
2710.05.2020צ'רנומורץ נובורוסייסקדרוז'בה מייקופ
2710.05.2020קראסנודר-3אלניה-2

2817.05.2020אורוז'אי קראסנודרצ'רנומורץ נובורוסייסק
2817.05.2020אינטר צ'רקסקמאשוק פיאטיגורסק
2817.05.2020אלניה-2וולגר-גזפרום אסטרחן
2817.05.2020ביאולוגאלאניה ולאדיקווקז
2817.05.2020דינמו סטברופולאץאקךאכא
2817.05.2020דרוז'בה מייקופקראסנודר-3
2817.05.2020לגיון דינמואנז'י מחצ'קלה
2817.05.2020סק''א רוסטובספרטק נלצ'יק

2924.05.2020אלאניה ולאדיקווקזסק''א רוסטוב
2924.05.2020דינמו סטברופולאנז'י מחצ'קלה
2924.05.2020וולגר-גזפרום אסטרחןדרוז'בה מייקופ
2924.05.2020אץאקךאכאאינטר צ'רקסק
2924.05.2020מאשוק פיאטיגורסקאלניה-2
2924.05.2020ספרטק נלצ'יקלגיון דינמו
2924.05.2020צ'רנומורץ נובורוסייסקביאולוג
2924.05.2020קראסנודר-3אורוז'אי קראסנודר

3030.05.2020אורוז'אי קראסנודרוולגר-גזפרום אסטרחן
3030.05.2020אינטר צ'רקסקדינמו סטברופול
3030.05.2020אלניה-2אץאקךאכא
3030.05.2020אנז'י מחצ'קלהספרטק נלצ'יק
3030.05.2020ביאולוגקראסנודר-3
3030.05.2020דרוז'בה מייקופמאשוק פיאטיגורסק
3030.05.2020לגיון דינמואלאניה ולאדיקווקז
3030.05.2020סק''א רוסטובצ'רנומורץ נובורוסייסק