ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. דרום 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
ליגה שנייה
 ליגה שלישית. דרום
עונה סדירה
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. דרום 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונותמלאות לפי חודשיםלפי מחזורים

יולי.19   אוגוסט.19   ספטמבר.19  


1021.09.2019אלאניה ולאדיקווקזאינטר צ'רקסק0:5 (0:4)  
1021.09.2019אנז'י מחצ'קלהביאולוג0:1 (0:1)  
1021.09.2019וולגר-גזפרום אסטרחןמאשוק פיאטיגורסק0:1 (0:1)  
1021.09.2019לגיון דינמודרוז'בה מייקופ0:1 (0:1)  
1021.09.2019ספרטק נלצ'יקאלניה-20:3 (0:1)  
1021.09.2019סק''א רוסטובאורוז'אי קראסנודר0:3 (0:3)  
1021.09.2019צ'רנומורץ נובורוסייסקדינמו סטברופול0:3 (0:3)  
1021.09.2019קראסנודר-3אץאקךאכא2:0 (0:0)  

914.09.2019אורוז'אי קראסנודרביאולוג0:1 (0:1)  
914.09.2019אינטר צ'רקסקספרטק נלצ'יק2:2 (1:1)  
914.09.2019אלניה-2לגיון דינמו1:1 (0:0)  
914.09.2019דינמו סטברופולאלאניה ולאדיקווקז3:1 (2:1)  
914.09.2019דרוז'בה מייקופסק''א רוסטוב3:2 (1:0)  
914.09.2019וולגר-גזפרום אסטרחןאנז'י מחצ'קלה0:2 (0:1)  
914.09.2019אץאקךאכאצ'רנומורץ נובורוסייסק2:2 (0:2)  
914.09.2019מאשוק פיאטיגורסקקראסנודר-30:1 (0:0)  

808.09.2019אנז'י מחצ'קלהאורוז'אי קראסנודר1:6 (0:3)  
808.09.2019ביאולוגדרוז'בה מייקופ1:1 (1:0)  
808.09.2019ספרטק נלצ'יקדינמו סטברופול1:1 (0:0)  
808.09.2019סק''א רוסטובאלניה-22:2 (0:1)  
808.09.2019צ'רנומורץ נובורוסייסקמאשוק פיאטיגורסק0:3 (0:2)  
808.09.2019קראסנודר-3וולגר-גזפרום אסטרחן2:0 (1:0)  
807.09.2019אלאניה ולאדיקווקזאץאקךאכא0:4 (0:3)  
807.09.2019לגיון דינמואינטר צ'רקסק2:0 (1:0)  

701.09.2019אינטר צ'רקסקסק''א רוסטוב0:1 (0:0)  
701.09.2019דינמו סטברופוללגיון דינמו1:1 (0:1)  
701.09.2019דרוז'בה מייקופאורוז'אי קראסנודר1:2 (1:1)  
701.09.2019וולגר-גזפרום אסטרחןצ'רנומורץ נובורוסייסק0:2 (0:1)  
701.09.2019אץאקךאכאספרטק נלצ'יק1:1 (1:0)  
701.09.2019מאשוק פיאטיגורסקאלאניה ולאדיקווקז1:0 (0:0)  
701.09.2019קראסנודר-3אנז'י מחצ'קלה2:2 (2:1)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 וולגר-גזפרום אסטרחן 10 8 1 1 204 16+ 25 נ נ נ נ ה נ 10 0 8 2 3 7 1 9 1 9 1 9
2 דרוז'בה מייקופ 10 6 2 2 1510 5+ 20 ה ה ת נ ת נ 10 0 7 3 5 5 2 8 1 9 0 10
3 אלאניה ולאדיקווקז 10 6 1 3 2210 12+ 19 נ נ נ נ נ ת 10 0 8 2 7 3 4 6 2 8 1 9
4 צ'רנומורץ נובורוסייסק 10 5 3 2 209 11+ 18 נ ת נ ה נ נ 10 0 9 1 6 4 2 8 1 9 1 9
5 דינמו סטברופול 10 5 2 3 1712 5+ 17 ה ה ת ת נ נ 10 0 10 0 7 3 2 8 0 10 0 10
6 אץאקךאכא 10 4 3 3 99 0   15 נ ת ה ת ה נ 9 1 5 5 2 8 2 8 0 10 0 10
7 ספרטק נלצ'יק 10 3 5 2 1517 2- 14 נ ת ת ת ה ה 10 0 10 0 5 5 3 7 2 8 2 8
8 סק''א רוסטוב 10 4 1 5 1313 0   13 נ נ ת ה ה ה 10 0 6 4 6 4 3 7 1 9 0 10
9 אינטר צ'רקסק 10 3 3 4 1017 7- 12 ה ת נ נ ה ת 10 0 8 2 5 5 3 7 1 9 0 10
10 לגיון דינמו 10 3 3 4 716 9- 12 נ ת ה ת נ ה 10 0 7 3 3 7 2 8 1 9 0 10
11 מאשוק פיאטיגורסק 10 3 2 5 109 1+ 11 ה נ ה ה נ נ 9 1 5 5 4 6 1 9 0 10 0 10
12 אנז'י מחצ'קלה 10 2 5 3 1715 2+ 11 נ ה נ ת ת ה 10 0 9 1 6 4 4 6 1 9 1 9
13 ביאולוג 10 2 5 3 68 2- 11 ה ה ת נ נ ה 8 2 5 5 1 9 0 10 0 10 0 10
14 קראסנודר-3 10 2 3 5 1019 9- 9 ה ה ה ת ה ת 10 0 9 1 4 6 3 7 2 8 1 9
15 אורוז'אי קראסנודר 10 1 3 6 821 13- 6 ה נ ה ה ת ת 10 0 9 1 5 5 2 8 1 9 1 9
16 אלניה-2 10 0 4 6 616 10- 4 ה ת ת ה ת ה 10 0 7 3 3 7 2 8 0 10 0 10




 לוח משחקים:הבאיםמלא לפי חודשיםלפי מחזורים

ספטמבר.19   אוקטובר.19   נובמבר.19   מרץ.20   אפריל.20   מאי.20  


1128.09.2019אורוז'אי קראסנודרלגיון דינמו
1128.09.2019אינטר צ'רקסקצ'רנומורץ נובורוסייסק
1128.09.2019אלניה-2אלאניה ולאדיקווקז
1128.09.2019ביאולוגסק''א רוסטוב
1128.09.2019דינמו סטברופולקראסנודר-3
1128.09.2019דרוז'בה מייקופספרטק נלצ'יק
1128.09.2019אץאקךאכאוולגר-גזפרום אסטרחן
1128.09.2019מאשוק פיאטיגורסקאנז'י מחצ'קלה