ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. דרום 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
ליגה שנייה
 ליגה שלישית. דרום
עונה סדירה
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. דרום 2019/2020 >> עונה סדירה

יולי.19   אוגוסט.19   ספטמבר.19   אוקטובר.19  





 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 וולגר-גזפרום אסטרחן 14 12 1 1 315 26+ 37 נ נ נ נ נ נ 14 0 12 2 6 8 2 12 1 13 1 13
2 אלאניה ולאדיקווקז 14 10 1 3 3612 24+ 31 נ נ נ נ נ נ 14 0 12 2 11 3 7 7 3 11 1 13
3 צ'רנומורץ נובורוסייסק 14 8 3 3 3416 18+ 27 נ ה נ נ נ ת 14 0 13 1 10 4 5 9 3 11 3 11
4 דרוז'בה מייקופ 14 7 3 4 2220 2+ 24 ה נ ה ת ה ה 14 0 11 3 8 6 4 10 3 11 2 12
5 דינמו סטברופול 14 6 3 5 2016 4+ 21 ה ת ה נ ה ה 13 1 13 1 8 6 2 12 0 14 0 14
6 סק''א רוסטוב 14 6 3 5 1917 2+ 21 נ ת ת נ נ נ 14 0 9 5 7 7 4 10 2 12 0 14
7 אץאקךאכא 14 6 3 5 1213 1- 21 נ נ ה ה נ ת 13 1 7 7 3 11 2 12 0 14 0 14
8 מאשוק פיאטיגורסק 14 5 4 5 159 6+ 19 ת ת נ נ ה נ 11 3 6 8 5 9 2 12 0 14 0 14
9 קראסנודר-3 14 5 3 6 1927 8- 18 נ נ נ ה ה ה 14 0 13 1 8 6 5 9 4 10 2 12
10 ביאולוג 14 4 5 5 1214 2- 17 ה נ נ ה ה ה 12 2 8 6 3 11 2 12 1 13 0 14
11 לגיון דינמו 14 4 5 5 1119 8- 17 נ ת ה ת נ ת 14 0 10 4 3 11 2 12 1 13 0 14
12 ספרטק נלצ'יק 14 3 7 4 1722 5- 16 ה ה ת ת נ ת 14 0 13 1 5 9 3 11 2 12 2 12
13 אינטר צ'רקסק 14 3 4 7 1528 13- 13 ת ה ה ה ה ת 13 1 11 3 8 6 5 9 3 11 1 13
14 אורוז'אי קראסנודר 14 1 5 8 1131 20- 8 ה ה ת ת ה נ 14 0 13 1 7 7 4 10 2 12 1 13
15 אנז'י מחצ'קלה 14 2 6 6 1823 5- 6 (6-) ה ה ת ה נ ה 14 0 12 2 7 7 5 9 1 13 1 13
16 אלניה-2 14 0 4 10 828 20- 4 ה ה ה ה ה ת 14 0 11 3 7 7 4 10 0 14 0 14




 לוח משחקים:הבאיםמלא לפי חודשיםלפי מחזורים

אוקטובר.19   נובמבר.19   מרץ.20   אפריל.20   מאי.20  


2604.05.2020אורוז'אי קראסנודרספרטק נלצ'יק
2604.05.2020אינטר צ'רקסקקראסנודר-3
2604.05.2020אלניה-2צ'רנומורץ נובורוסייסק
2604.05.2020ביאולוגלגיון דינמו
2604.05.2020דינמו סטברופולוולגר-גזפרום אסטרחן
2604.05.2020דרוז'בה מייקופאלאניה ולאדיקווקז
2604.05.2020אץאקךאכאמאשוק פיאטיגורסק
2604.05.2020סק''א רוסטובאנז'י מחצ'קלה

2710.05.2020אלאניה ולאדיקווקזאורוז'אי קראסנודר
2710.05.2020אנז'י מחצ'קלהאץאקךאכא
2710.05.2020וולגר-גזפרום אסטרחןאינטר צ'רקסק
2710.05.2020לגיון דינמוסק''א רוסטוב
2710.05.2020מאשוק פיאטיגורסקדינמו סטברופול
2710.05.2020ספרטק נלצ'יקביאולוג
2710.05.2020צ'רנומורץ נובורוסייסקדרוז'בה מייקופ
2710.05.2020קראסנודר-3אלניה-2

2817.05.2020אורוז'אי קראסנודרצ'רנומורץ נובורוסייסק
2817.05.2020אינטר צ'רקסקמאשוק פיאטיגורסק
2817.05.2020אלניה-2וולגר-גזפרום אסטרחן
2817.05.2020אנז'י מחצ'קלהלגיון דינמו
2817.05.2020ביאולוגאלאניה ולאדיקווקז
2817.05.2020דינמו סטברופולאץאקךאכא
2817.05.2020דרוז'בה מייקופקראסנודר-3
2817.05.2020סק''א רוסטובספרטק נלצ'יק

2924.05.2020אלאניה ולאדיקווקזסק''א רוסטוב
2924.05.2020דינמו סטברופולאנז'י מחצ'קלה
2924.05.2020וולגר-גזפרום אסטרחןדרוז'בה מייקופ
2924.05.2020אץאקךאכאאינטר צ'רקסק
2924.05.2020מאשוק פיאטיגורסקאלניה-2
2924.05.2020ספרטק נלצ'יקלגיון דינמו
2924.05.2020צ'רנומורץ נובורוסייסקביאולוג
2924.05.2020קראסנודר-3אורוז'אי קראסנודר

3030.05.2020אורוז'אי קראסנודרוולגר-גזפרום אסטרחן
3030.05.2020אינטר צ'רקסקדינמו סטברופול
3030.05.2020אלניה-2אץאקךאכא
3030.05.2020אנז'י מחצ'קלהספרטק נלצ'יק
3030.05.2020ביאולוגקראסנודר-3
3030.05.2020דרוז'בה מייקופמאשוק פיאטיגורסק
3030.05.2020לגיון דינמואלאניה ולאדיקווקז
3030.05.2020סק''א רוסטובצ'רנומורץ נובורוסייסק