ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. דרום 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
ליגה שנייה
 ליגה שלישית. דרום
עונה סדירה
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. דרום 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונותמלאותלפי חודשים לפי מחזורים

1   2   3   4   5   6   7   8   9   10  


1021.09.2019אלאניה ולאדיקווקזאינטר צ'רקסק0:5 (0:4)  
1021.09.2019אנז'י מחצ'קלהביאולוג0:1 (0:1)  
1021.09.2019וולגר-גזפרום אסטרחןמאשוק פיאטיגורסק0:1 (0:1)  
1021.09.2019לגיון דינמודרוז'בה מייקופ0:1 (0:1)  
1021.09.2019ספרטק נלצ'יקאלניה-20:3 (0:1)  
1021.09.2019סק''א רוסטובאורוז'אי קראסנודר0:3 (0:3)  
1021.09.2019צ'רנומורץ נובורוסייסקדינמו סטברופול0:3 (0:3)  
1021.09.2019קראסנודר-3אץאקךאכא2:0 (0:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 וולגר-גזפרום אסטרחן 10 8 1 1 204 16+ 25 נ נ נ נ ה נ 10 0 8 2 3 7 1 9 1 9 1 9
2 דרוז'בה מייקופ 10 6 2 2 1510 5+ 20 ה ה ת נ ת נ 10 0 7 3 5 5 2 8 1 9 0 10
3 אלאניה ולאדיקווקז 10 6 1 3 2210 12+ 19 נ נ נ נ נ ת 10 0 8 2 7 3 4 6 2 8 1 9
4 צ'רנומורץ נובורוסייסק 10 5 3 2 209 11+ 18 נ ת נ ה נ נ 10 0 9 1 6 4 2 8 1 9 1 9
5 דינמו סטברופול 10 5 2 3 1712 5+ 17 ה ה ת ת נ נ 10 0 10 0 7 3 2 8 0 10 0 10
6 אץאקךאכא 10 4 3 3 99 0   15 נ ת ה ת ה נ 9 1 5 5 2 8 2 8 0 10 0 10
7 ספרטק נלצ'יק 10 3 5 2 1517 2- 14 נ ת ת ת ה ה 10 0 10 0 5 5 3 7 2 8 2 8
8 סק''א רוסטוב 10 4 1 5 1313 0   13 נ נ ת ה ה ה 10 0 6 4 6 4 3 7 1 9 0 10
9 אינטר צ'רקסק 10 3 3 4 1017 7- 12 ה ת נ נ ה ת 10 0 8 2 5 5 3 7 1 9 0 10
10 לגיון דינמו 10 3 3 4 716 9- 12 נ ת ה ת נ ה 10 0 7 3 3 7 2 8 1 9 0 10
11 מאשוק פיאטיגורסק 10 3 2 5 109 1+ 11 ה נ ה ה נ נ 9 1 5 5 4 6 1 9 0 10 0 10
12 אנז'י מחצ'קלה 10 2 5 3 1715 2+ 11 נ ה נ ת ת ה 10 0 9 1 6 4 4 6 1 9 1 9
13 ביאולוג 10 2 5 3 68 2- 11 ה ה ת נ נ ה 8 2 5 5 1 9 0 10 0 10 0 10
14 קראסנודר-3 10 2 3 5 1019 9- 9 ה ה ה ת ה ת 10 0 9 1 4 6 3 7 2 8 1 9
15 אורוז'אי קראסנודר 10 1 3 6 821 13- 6 ה נ ה ה ת ת 10 0 9 1 5 5 2 8 1 9 1 9
16 אלניה-2 10 0 4 6 616 10- 4 ה ת ת ה ת ה 10 0 7 3 3 7 2 8 0 10 0 10




 לוח משחקים:הבאיםמלאלפי חודשים לפי מחזורים

11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30  


1128.09.2019אורוז'אי קראסנודרלגיון דינמו
1128.09.2019אינטר צ'רקסקצ'רנומורץ נובורוסייסק
1128.09.2019אלניה-2אלאניה ולאדיקווקז
1128.09.2019ביאולוגסק''א רוסטוב
1128.09.2019דינמו סטברופולקראסנודר-3
1128.09.2019דרוז'בה מייקופספרטק נלצ'יק
1128.09.2019אץאקךאכאוולגר-גזפרום אסטרחן
1128.09.2019מאשוק פיאטיגורסקאנז'י מחצ'קלה