ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. דרום 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
ליגה שנייה
 ליגה שלישית. דרום
עונה סדירה
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. דרום 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

914.09.2019אורוז'אי קראסנודרביאולוג0:1 (0:1)  
914.09.2019אינטר צ'רקסקספרטק נלצ'יק2:2 (1:1)  
914.09.2019אלניה-2לגיון דינמו1:1 (0:0)  
914.09.2019דינמו סטברופולאלאניה ולאדיקווקז3:1 (2:1)  
914.09.2019דרוז'בה מייקופסק''א רוסטוב3:2 (1:0)  
914.09.2019וולגר-גזפרום אסטרחןאנז'י מחצ'קלה0:2 (0:1)  
914.09.2019אץאקךאכאצ'רנומורץ נובורוסייסק2:2 (0:2)  
914.09.2019מאשוק פיאטיגורסקקראסנודר-30:1 (0:0)  

808.09.2019אנז'י מחצ'קלהאורוז'אי קראסנודר1:6 (0:3)  
808.09.2019ביאולוגדרוז'בה מייקופ1:1 (1:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 וולגר-גזפרום אסטרחן 5 5 0 0 130 13+ 15 נ נ נ נ נ 5 0 4 1 1 4 1 4 1 4 1 4
2 אץאקךאכא 5 3 2 0 73 4+ 11 ת ת נ נ נ 5 0 3 2 1 4 1 4 0 5 0 5
3 צ'רנומורץ נובורוסייסק 5 3 1 1 123 9+ 10 נ נ נ ת ה 5 0 4 1 3 2 1 4 1 4 1 4
4 אלאניה ולאדיקווקז 5 3 0 2 104 6+ 9 נ נ ה נ ה 5 0 4 1 4 1 1 4 0 5 0 5
5 דרוז'בה מייקופ 4 3 0 1 75 2+ 9 ה נ נ נ 4 0 3 1 3 1 1 3 1 3 0 4
6 אינטר צ'רקסק 4 2 2 0 64 2+ 8 ת נ ת נ 4 0 2 2 2 2 2 2 0 4 0 4
7 ספרטק נלצ'יק 5 2 2 1 87 1+ 8 ת ה נ נ ת 5 0 5 0 2 3 1 4 1 4 1 4
8 דינמו סטברופול 5 2 1 2 96 3+ 7 ה ת נ ה נ 5 0 5 0 4 1 1 4 0 5 0 5
9 מאשוק פיאטיגורסק 5 2 1 2 52 3+ 7 נ ה נ ת ה 4 1 1 4 1 4 1 4 0 5 0 5
10 אנז'י מחצ'קלה 4 1 3 0 116 5+ 6 נ ת ת ת 4 0 4 0 3 1 3 1 1 3 1 3
11 ביאולוג 4 1 3 0 42 2+ 6 ת נ ת ת 3 1 3 1 0 4 0 4 0 4 0 4
12 קראסנודר-3 5 1 3 1 87 1+ 6 ה ת ת נ ת 5 0 5 0 2 3 2 3 1 4 0 5
13 אורוז'אי קראסנודר 4 1 2 1 44 0   5 נ ת ה ת 4 0 3 1 1 3 0 4 0 4 0 4
14 סק''א רוסטוב 4 1 1 2 68 2- 4 ת ה נ ה 4 0 4 0 4 0 2 2 0 4 0 4
15 לגיון דינמו 4 1 1 2 26 4- 4 ה נ ה ת 4 0 3 1 1 3 0 4 0 4 0 4
16 אלניה-2 4 0 1 3 16 5- 1 ת ה ה ה 4 0 3 1 0 4 0 4 0 4 0 4




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

1021.09.2019אלאניה ולאדיקווקזאינטר צ'רקסק
1021.09.2019אנז'י מחצ'קלהביאולוג
1021.09.2019וולגר-גזפרום אסטרחןמאשוק פיאטיגורסק
1021.09.2019לגיון דינמודרוז'בה מייקופ
1021.09.2019ספרטק נלצ'יקאלניה-2
1021.09.2019סק''א רוסטובאורוז'אי קראסנודר
1021.09.2019צ'רנומורץ נובורוסייסקדינמו סטברופול
1021.09.2019קראסנודר-3אץאקךאכא

1128.09.2019אורוז'אי קראסנודרלגיון דינמו
1128.09.2019אינטר צ'רקסקצ'רנומורץ נובורוסייסק