ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. דרום 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
ליגה שנייה
 ליגה שלישית. דרום
עונה סדירה
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. דרום 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

914.09.2019אורוז'אי קראסנודרביאולוג0:1 (0:1)  
914.09.2019אינטר צ'רקסקספרטק נלצ'יק2:2 (1:1)  
914.09.2019אלניה-2לגיון דינמו1:1 (0:0)  
914.09.2019דינמו סטברופולאלאניה ולאדיקווקז3:1 (2:1)  
914.09.2019דרוז'בה מייקופסק''א רוסטוב3:2 (1:0)  
914.09.2019וולגר-גזפרום אסטרחןאנז'י מחצ'קלה0:2 (0:1)  
914.09.2019אץאקךאכאצ'רנומורץ נובורוסייסק2:2 (0:2)  
914.09.2019מאשוק פיאטיגורסקקראסנודר-30:1 (0:0)  

808.09.2019אנז'י מחצ'קלהאורוז'אי קראסנודר1:6 (0:3)  
808.09.2019ביאולוגדרוז'בה מייקופ1:1 (1:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 דרוז'בה מייקופ 5 3 2 0 84 4+ 11 ת ת נ נ נ 5 0 4 1 2 3 1 4 0 5 0 5
2 דינמו סטברופול 4 3 1 0 83 5+ 10 ת נ נ נ 4 0 4 0 2 2 1 3 0 4 0 4
3 וולגר-גזפרום אסטרחן 4 2 1 1 64 2+ 7 נ ה נ ת 4 0 4 0 2 2 0 4 0 4 0 4
4 אלאניה ולאדיקווקז 4 2 1 1 76 1+ 7 נ נ ת ה 4 0 3 1 2 2 2 2 1 3 1 3
5 סק''א רוסטוב 5 2 0 3 45 1- 6 נ ה ה ה נ 5 0 1 4 1 4 1 4 1 4 0 5
6 צ'רנומורץ נובורוסייסק 4 1 2 1 56 1- 5 ת ה נ ת 4 0 4 0 2 2 1 3 0 4 0 4
7 ביאולוג 5 1 2 2 25 3- 5 ה נ ה ת ת 4 1 2 3 1 4 0 5 0 5 0 5
8 לגיון דינמו 5 1 2 2 410 6- 5 ת ת ה ה נ 5 0 4 1 2 3 2 3 1 4 0 5
9 מאשוק פיאטיגורסק 4 1 1 2 56 1- 4 ה נ ה ת 4 0 4 0 3 1 0 4 0 4 0 4
10 אינטר צ'רקסק 5 1 1 3 48 4- 4 נ ה ה ת ה 5 0 5 0 2 3 0 5 0 5 0 5
11 קראסנודר-3 4 1 0 3 210 8- 3 ה ה ה נ 4 0 3 1 2 2 1 3 1 3 1 3
12 אלניה-2 5 0 3 2 57 2- 3 ת ת ת ה ה 5 0 3 2 2 3 2 3 0 5 0 5
13 ספרטק נלצ'יק 4 0 3 1 410 6- 3 ת ת ה ת 4 0 4 0 2 2 2 2 1 3 1 3
14 אנז'י מחצ'קלה 5 0 2 3 59 4- 2 ה ת ה ה ת 5 0 5 0 3 2 1 4 0 5 0 5
15 אץאקךאכא 4 0 1 3 06 6- 1 ה ה ת ה 3 1 1 3 1 3 1 3 0 4 0 4
16 אורוז'אי קראסנודר 5 0 1 4 414 10- 1 ה ה ת ה ה 5 0 5 0 3 2 2 3 1 4 1 4




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

1021.09.2019אלאניה ולאדיקווקזאינטר צ'רקסק
1021.09.2019אנז'י מחצ'קלהביאולוג
1021.09.2019וולגר-גזפרום אסטרחןמאשוק פיאטיגורסק
1021.09.2019לגיון דינמודרוז'בה מייקופ
1021.09.2019ספרטק נלצ'יקאלניה-2
1021.09.2019סק''א רוסטובאורוז'אי קראסנודר
1021.09.2019צ'רנומורץ נובורוסייסקדינמו סטברופול
1021.09.2019קראסנודר-3אץאקךאכא

1128.09.2019אורוז'אי קראסנודרלגיון דינמו
1128.09.2019אינטר צ'רקסקצ'רנומורץ נובורוסייסק