ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. דרום 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
ליגה שנייה
 ליגה שלישית. דרום
עונה סדירה
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. דרום 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

914.09.2019אורוז'אי קראסנודרביאולוג0:1 (0:1)  
914.09.2019אינטר צ'רקסקספרטק נלצ'יק2:2 (1:1)  
914.09.2019אלניה-2לגיון דינמו1:1 (0:0)  
914.09.2019דינמו סטברופולאלאניה ולאדיקווקז3:1 (2:1)  
914.09.2019דרוז'בה מייקופסק''א רוסטוב3:2 (1:0)  
914.09.2019וולגר-גזפרום אסטרחןאנז'י מחצ'קלה0:2 (0:1)  
914.09.2019אץאקךאכאצ'רנומורץ נובורוסייסק2:2 (0:2)  
914.09.2019מאשוק פיאטיגורסקקראסנודר-30:1 (0:0)  

808.09.2019אנז'י מחצ'קלהאורוז'אי קראסנודר1:6 (0:3)  
808.09.2019ביאולוגדרוז'בה מייקופ1:1 (1:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
   קבוצה  כללית  בבית  בחוץ
 מש  נצ  ת  הפ  הפרש  נק  נצ  ת  הפ  הפרש  נק  נצ  ת  הפ  הפרש  נק
1 וולגר-גזפרום אסטרחן 9 7 1 1 15+ 22 5 0 0 13+ 15 2 1 1 2+ 7
2 דרוז'בה מייקופ 9 6 2 1 6+ 20 3 0 1 2+ 9 3 2 0 4+ 11
3 דינמו סטברופול 9 5 2 2 8+ 17 2 1 2 3+ 7 3 1 0 5+ 10
4 אלאניה ולאדיקווקז 9 5 1 3 7+ 16 3 0 2 6+ 9 2 1 1 1+ 7
5 צ'רנומורץ נובורוסייסק 9 4 3 2 8+ 15 3 1 1 9+ 10 1 2 1 1- 5
6 אינטר צ'רקסק 9 3 3 3 2- 12 2 2 0 2+ 8 1 1 3 4- 4
7 אץאקךאכא 9 3 3 3 2- 12 3 2 0 4+ 11 0 1 3 6- 1
8 מאשוק פיאטיגורסק 9 3 2 4 2+ 11 2 1 2 3+ 7 1 1 2 1- 4
9 ביאולוג 9 2 5 2 1- 11 1 3 0 2+ 6 1 2 2 3- 5
10 ספרטק נלצ'יק 9 2 5 2 5- 11 2 2 1 1+ 8 0 3 1 6- 3
11 סק''א רוסטוב 9 3 1 5 3- 10 1 1 2 2- 4 2 0 3 1- 6
12 קראסנודר-3 9 2 3 4 7- 9 1 3 1 1+ 6 1 0 3 8- 3
13 לגיון דינמו 9 2 3 4 10- 9 1 1 2 4- 4 1 2 2 6- 5
14 אנז'י מחצ'קלה 9 1 5 3 1+ 8 1 3 0 5+ 6 0 2 3 4- 2
15 אורוז'אי קראסנודר 9 1 3 5 10- 6 1 2 1 0   5 0 1 4 10- 1
16 אלניה-2 9 0 4 5 7- 4 0 1 3 5- 1 0 3 2 2- 3




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

1021.09.2019אלאניה ולאדיקווקזאינטר צ'רקסק
1021.09.2019אנז'י מחצ'קלהביאולוג
1021.09.2019וולגר-גזפרום אסטרחןמאשוק פיאטיגורסק
1021.09.2019לגיון דינמודרוז'בה מייקופ
1021.09.2019ספרטק נלצ'יקאלניה-2
1021.09.2019סק''א רוסטובאורוז'אי קראסנודר
1021.09.2019צ'רנומורץ נובורוסייסקדינמו סטברופול
1021.09.2019קראסנודר-3אץאקךאכא

1128.09.2019אורוז'אי קראסנודרלגיון דינמו
1128.09.2019אינטר צ'רקסקצ'רנומורץ נובורוסייסק