ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. מערב 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
ליגה שנייה
ליגה שלישית
ליגה שלישית. דרום
 ליגה שלישית. מערב
עונה סדירה
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. מערב 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונותמלאות לפי חודשיםלפי מחזורים

יולי.19   אוגוסט.19   ספטמבר.19   אוקטובר.19   נובמבר.19  


1526.10.2019אולימפ חימקילוקומוטיב-2 מוסקבה1:1 (0:0)  
1526.10.2019זווזדה סט. פטרסבורגולס מוסקבה3:0 (2:0)  
1526.10.2019זניט-2 סט. פטרסבורגטורפדו ולדימיר1:1 (0:1)  
1526.10.2019לוקי אנרגיה דולגיה פרודי2:0 (1:0)  
1526.10.2019פסקוב 747לנינגרדץ2:0 (1:0)  
1526.10.2019קולומנהמורום4:3 (1:2)  
1526.10.2019רודינה מוסקבהזנאמיה טרודה אורחובו-זוייבו1:2 (1:0)  

1419.10.2019דולגיה פרודיזניט-2 סט. פטרסבורג1:2 (1:0)  
1419.10.2019זנאמיה טרודה אורחובו-זוייבוקולומנה0:2 (0:0)  
1419.10.2019טורפדו ולדימירזווזדה סט. פטרסבורג1:2 (0:1)  
1419.10.2019לנינגרדץאולימפ חימקי0:0 (0:0)  
1419.10.2019מורוםלוקי אנרגיה 1:5 (1:2)  
1418.10.2019ולס מוסקבהפסקוב 7470:6 (0:2)  
1418.10.2019לוקומוטיב-2 מוסקבהרודינה מוסקבה1:5 (0:3)  

1312.10.2019ולס מוסקבהדולגיה פרודי1:3 (1:2)  
1312.10.2019זווזדה סט. פטרסבורגמורום4:1 (2:1)  
1312.10.2019זניט-2 סט. פטרסבורגזנאמיה טרודה אורחובו-זוייבו0:3 (0:1)  
1312.10.2019לוקי אנרגיה לוקומוטיב-2 מוסקבה2:1 (1:1)  
1312.10.2019פסקוב 747טורפדו ולדימיר3:2 (3:2)  
1312.10.2019קולומנהלנינגרדץ2:3 (1:0)  
1312.10.2019רודינה מוסקבהאולימפ חימקי2:2 (1:1)  

1205.10.2019אולימפ חימקיקולומנה0:2 (0:0)  
1205.10.2019דולגיה פרודיטורפדו ולדימיר1:1 (0:1)  
1205.10.2019זנאמיה טרודה אורחובו-זוייבוזווזדה סט. פטרסבורג1:0 (0:0)  
1205.10.2019לוקומוטיב-2 מוסקבהזניט-2 סט. פטרסבורג1:1 (0:1)  
1205.10.2019לנינגרדץלוקי אנרגיה 1:3 (0:1)  
1205.10.2019מורוםולס מוסקבה2:1 (2:0)  
1205.10.2019פסקוב 747רודינה מוסקבה2:1 (0:1)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 ולס מוסקבה 16 11 3 2 3413 21+ 36 נ נ נ נ נ נ 16 0 14 2 10 6 3 13 2 14 2 14
2 דולגיה פרודי 17 11 2 4 2916 13+ 35 נ ת נ נ ה ת 17 0 16 1 8 9 3 14 1 16 0 17
3 זניט-2 סט. פטרסבורג 17 9 5 3 3014 16+ 32 נ ה ת ה נ ת 16 1 13 4 6 11 3 14 3 14 2 15
4 טורפדו ולדימיר 17 8 6 3 2317 6+ 30 ה נ ת נ נ ת 15 2 11 6 6 11 3 14 3 14 2 15
5 לנינגרדץ 17 7 7 3 2720 7+ 28 ת נ נ ת ה נ 12 5 11 6 8 9 7 10 4 13 2 15
6 אולימפ חימקי 16 7 5 4 1815 3+ 26 נ ת ת ת נ נ 13 3 8 8 6 10 3 13 1 15 1 15
7 מורום 16 7 3 6 3123 8+ 24 ה נ נ נ ה ת 14 2 12 4 10 6 7 9 6 10 3 13
8 רודינה מוסקבה 17 6 4 7 2731 4- 22 ה נ נ ה ת נ 16 1 15 2 12 5 7 10 4 13 3 14
9 פסקוב 747 16 6 3 7 1526 11- 21 נ ה ה ה ה ה 14 2 12 4 8 8 3 13 3 13 1 15
10 לוקומוטיב-2 מוסקבה 16 4 5 7 2627 1- 17 ה ת נ נ ת ה 14 2 14 2 11 5 5 11 4 12 2 14
11 קולומנה 17 4 3 10 1524 9- 15 נ ת ה ה נ ה 15 2 9 8 6 11 3 14 3 14 2 15
12 זנאמיה טרודה אורחובו-זוייבו 17 3 6 8 1423 9- 15 ת ה ה נ ה ה 13 4 12 5 9 8 2 15 1 16 0 17
13 לוקי אנרגיה 16 3 4 9 1529 14- 13 ה ה ה ה ה ה 14 2 13 3 7 9 5 11 3 13 2 14
14 זווזדה סט. פטרסבורג 17 2 0 15 935 26- 6 ה ה ה ה ה נ 17 0 12 5 9 8 4 13 2 15 0 17
עלייה