ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. מערב 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
ליגה שנייה
ליגה שלישית. דרום
 ליגה שלישית. מערב
עונה סדירה
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. מערב 2019/2020 >> עונה סדירה

יולי.19   אוגוסט.19   ספטמבר.19   אוקטובר.19  





 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 ולס מוסקבה 14 9 3 2 3013 17+ 30 נ נ נ נ נ ת 14 0 13 1 9 5 3 11 2 12 2 12
2 דולגיה פרודי 14 9 1 4 2414 10+ 28 נ ה ת נ נ נ 14 0 13 1 7 7 3 11 1 13 0 14
3 זניט-2 סט. פטרסבורג 14 8 4 2 2712 15+ 28 ה נ ת ת נ נ 13 1 11 3 6 8 3 11 3 11 2 12
4 טורפדו ולדימיר 14 7 5 2 2015 5+ 26 נ נ ת ת ת נ 12 2 9 5 6 8 3 11 3 11 2 12
5 אולימפ חימקי 14 6 4 4 1513 2+ 22 ת ת נ נ ה נ 11 3 6 8 5 9 3 11 1 13 1 13
6 מורום 14 6 3 5 2416 8+ 21 נ נ ה ת ה נ 12 2 10 4 8 6 5 9 4 10 1 13
7 לנינגרדץ 14 5 6 3 2016 4+ 21 ת ה נ ת נ ת 10 4 9 5 7 7 6 8 3 11 1 13
8 פסקוב 747 14 5 3 6 1424 10- 18 ה ה ה ה נ ה 12 2 11 3 8 6 3 11 3 11 1 13
9 לוקומוטיב-2 מוסקבה 14 4 4 6 2121 0   16 נ נ ת ה ה ה 12 2 12 2 10 4 4 10 3 11 1 13
10 רודינה מוסקבה 14 4 4 6 2025 5- 16 ה ת נ ת ת ה 13 1 12 2 9 5 6 8 3 11 2 12
11 זנאמיה טרודה אורחובו-זוייבו 14 3 5 6 1219 7- 14 נ ה ה ה ת ה 11 3 10 4 7 7 2 12 1 13 0 14
12 לוקי אנרגיה 14 3 4 7 1525 10- 13 ה ה ה ה ת נ 12 2 11 3 7 7 5 9 3 11 2 12
13 קולומנה 14 3 2 9 1019 9- 11 ה נ ה ת ה ה 12 2 7 7 5 9 2 12 2 12 1 13
14 זווזדה סט. פטרסבורג 14 2 0 12 929 20- 6 ה ה נ נ ה ה 14 0 10 4 8 6 4 10 2 12 0 14
עלייה  




 לוח משחקים:הבאיםמלא לפי חודשיםלפי מחזורים

אוקטובר.19   נובמבר.19   אפריל.20   מאי.20  


2204.05.2020דולגיה פרודימורום
2204.05.2020ולס מוסקבהלוקומוטיב-2 מוסקבה
2204.05.2020זווזדה סט. פטרסבורגלנינגרדץ
2204.05.2020זניט-2 סט. פטרסבורגאולימפ חימקי
2204.05.2020טורפדו ולדימירזנאמיה טרודה אורחובו-זוייבו
2204.05.2020לוקי אנרגיה רודינה מוסקבה
2204.05.2020קולומנהפסקוב 747

2311.05.2020אולימפ חימקילוקי אנרגיה
2311.05.2020זנאמיה טרודה אורחובו-זוייבוולס מוסקבה
2311.05.2020לוקומוטיב-2 מוסקבהזווזדה סט. פטרסבורג
2311.05.2020לנינגרדץזניט-2 סט. פטרסבורג
2311.05.2020מורוםטורפדו ולדימיר
2311.05.2020פסקוב 747דולגיה פרודי
2311.05.2020רודינה מוסקבהקולומנה

2418.05.2020ולס מוסקבהמורום
2418.05.2020זווזדה סט. פטרסבורגזנאמיה טרודה אורחובו-זוייבו
2418.05.2020זניט-2 סט. פטרסבורגלוקומוטיב-2 מוסקבה
2418.05.2020טורפדו ולדימירדולגיה פרודי
2418.05.2020לוקי אנרגיה לנינגרדץ
2418.05.2020קולומנהאולימפ חימקי
2418.05.2020רודינה מוסקבהפסקוב 747

2524.05.2020אולימפ חימקירודינה מוסקבה
2524.05.2020דולגיה פרודיולס מוסקבה
2524.05.2020זנאמיה טרודה אורחובו-זוייבוזניט-2 סט. פטרסבורג
2524.05.2020טורפדו ולדימירפסקוב 747
2524.05.2020לוקומוטיב-2 מוסקבהלוקי אנרגיה
2524.05.2020לנינגרדץקולומנה
2524.05.2020מורוםזווזדה סט. פטרסבורג

2630.05.2020ולס מוסקבהטורפדו ולדימיר
2630.05.2020זווזדה סט. פטרסבורגדולגיה פרודי
2630.05.2020זניט-2 סט. פטרסבורגמורום
2630.05.2020לוקי אנרגיה זנאמיה טרודה אורחובו-זוייבו
2630.05.2020פסקוב 747אולימפ חימקי
2630.05.2020קולומנהלוקומוטיב-2 מוסקבה
2630.05.2020רודינה מוסקבהלנינגרדץ