ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. מערב 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
ליגה שנייה
ליגה שלישית. דרום
 ליגה שלישית. מערב
עונה סדירה
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. מערב 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונות מלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

1021.09.2019אולימפ חימקיזניט-2 סט. פטרסבורג5:2 (1:0)  
1021.09.2019זנאמיה טרודה אורחובו-זוייבוטורפדו ולדימיר0:0 (0:0)  
1021.09.2019לוקומוטיב-2 מוסקבהולס מוסקבה2:1 (0:1)  
1021.09.2019לנינגרדץזווזדה סט. פטרסבורג0:1 (0:0)  
1021.09.2019מורוםדולגיה פרודי2:1 (1:1)  
1021.09.2019פסקוב 747קולומנה0:1 (0:0)  

915.09.2019ולס מוסקבהלנינגרדץ1:1 (0:1)  
915.09.2019טורפדו ולדימירלוקומוטיב-2 מוסקבה1:2 (1:1)  
914.09.2019זווזדה סט. פטרסבורגאולימפ חימקי1:0 (0:0)  
914.09.2019זניט-2 סט. פטרסבורגרודינה מוסקבה0:1 (0:1)  
914.09.2019מורוםפסקוב 7470:3 (0:1)  
913.09.2019דולגיה פרודיזנאמיה טרודה אורחובו-זוייבו0:2 (0:2)  
913.09.2019לוקי אנרגיה קולומנה2:4 (0:1)  

410.09.2019זניט-2 סט. פטרסבורגולס מוסקבה3:3 (0:1)  

806.09.2019אולימפ חימקיולס מוסקבה1:0 (0:0)  
806.09.2019זנאמיה טרודה אורחובו-זוייבומורום2:2 (0:1)  
806.09.2019לוקומוטיב-2 מוסקבהדולגיה פרודי2:1 (1:1)  
806.09.2019לנינגרדץטורפדו ולדימיר4:2 (1:0)  
806.09.2019פסקוב 747לוקי אנרגיה 0:0 (0:0)  
806.09.2019קולומנהזניט-2 סט. פטרסבורג1:0 (0:0)  
806.09.2019רודינה מוסקבהזווזדה סט. פטרסבורג1:3 (0:1)  

730.08.2019דולגיה פרודילנינגרדץ0:2 (0:0)  
730.08.2019ולס מוסקבהרודינה מוסקבה2:1 (0:0)  
730.08.2019זווזדה סט. פטרסבורגקולומנה2:1 (2:0)  
730.08.2019זנאמיה טרודה אורחובו-זוייבופסקוב 7473:2 (1:1)  
730.08.2019זניט-2 סט. פטרסבורגלוקי אנרגיה 1:4 (1:3)  
730.08.2019טורפדו ולדימיראולימפ חימקי1:0 (1:0)  
730.08.2019מורוםלוקומוטיב-2 מוסקבה2:3 (2:0)  

625.08.2019לנינגרדץמורום2:3 (1:2)  
624.08.2019קולומנהולס מוסקבה2:1 (0:1)  
623.08.2019אולימפ חימקידולגיה פרודי0:3 (0:1)  
623.08.2019לוקומוטיב-2 מוסקבהזנאמיה טרודה אורחובו-זוייבו1:1 (0:0)  
623.08.2019לוקי אנרגיה זווזדה סט. פטרסבורג0:2 (0:2)  
623.08.2019פסקוב 747זניט-2 סט. פטרסבורג1:1 (1:0)  
623.08.2019רודינה מוסקבהטורפדו ולדימיר2:4 (1:2)  

516.08.2019דולגיה פרודירודינה מוסקבה0:2 (0:2)  
516.08.2019ולס מוסקבהלוקי אנרגיה 0:2 (0:1)  
516.08.2019זווזדה סט. פטרסבורגזניט-2 סט. פטרסבורג2:0 (1:0)  
516.08.2019זנאמיה טרודה אורחובו-זוייבולנינגרדץ0:0 (0:0)  
516.08.2019טורפדו ולדימירקולומנה0:1 (0:1)  
516.08.2019מורוםאולימפ חימקי1:0 (0:0)  
515.08.2019לוקומוטיב-2 מוסקבהפסקוב 7472:1 (1:1)  

409.08.2019אולימפ חימקיזנאמיה טרודה אורחובו-זוייבו2:1 (0:1)  
409.08.2019לוקי אנרגיה טורפדו ולדימיר1:1 (0:1)  
409.08.2019לנינגרדץלוקומוטיב-2 מוסקבה0:0 (0:0)  
409.08.2019פסקוב 747זווזדה סט. פטרסבורג1:2 (0:2)  
409.08.2019קולומנהדולגיה פרודי0:1 (0:1)  
409.08.2019רודינה מוסקבהמורום2:0 (1:0)  

301.08.2019דולגיה פרודילוקי אנרגיה 1:3 (1:1)  
301.08.2019ולס מוסקבהזווזדה סט. פטרסבורג0:3 (0:1)  
301.08.2019זנאמיה טרודה אורחובו-זוייבורודינה מוסקבה1:2 (0:1)  
301.08.2019טורפדו ולדימירזניט-2 סט. פטרסבורג1:2 (1:1)  
301.08.2019לוקומוטיב-2 מוסקבהאולימפ חימקי0:0 (0:0)  
301.08.2019לנינגרדץפסקוב 7470:3 (0:1)  
301.08.2019מורוםקולומנה0:1 (0:0)  

224.07.2019אולימפ חימקילנינגרדץ3:1 (1:0)  
224.07.2019זווזדה סט. פטרסבורגטורפדו ולדימיר1:0 (0:0)  
224.07.2019זניט-2 סט. פטרסבורגדולגיה פרודי0:2 (0:1)  
224.07.2019לוקי אנרגיה מורום0:0 (0:0)  
224.07.2019פסקוב 747ולס מוסקבה0:2 (0:1)  
224.07.2019קולומנהזנאמיה טרודה אורחובו-זוייבו0:0 (0:0)  
224.07.2019רודינה מוסקבהלוקומוטיב-2 מוסקבה3:2 (1:2)  

119.07.2019טורפדו ולדימירולס מוסקבה1:1 (0:1)  
117.07.2019לוקומוטיב-2 מוסקבהקולומנה1:2 (1:1)  
116.07.2019אולימפ חימקיפסקוב 7470:0 (0:0)  
116.07.2019דולגיה פרודיזווזדה סט. פטרסבורג0:5 (0:3)  
116.07.2019זנאמיה טרודה אורחובו-זוייבולוקי אנרגיה 2:1 (1:1)  
116.07.2019לנינגרדץרודינה מוסקבה2:2 (1:1)  
116.07.2019מורוםזניט-2 סט. פטרסבורג2:0 (1:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 זניט-2 סט. פטרסבורג 10 7 2 1 229 13+ 23 נ נ ת נ נ ת 10 0 8 2 4 6 3 7 3 7 2 8
2 דולגיה פרודי 10 7 0 3 189 9+ 21 נ נ נ נ ה נ 10 0 9 1 5 5 2 8 1 9 0 10
3 פסקוב 747 10 5 3 2 1111 0   18 נ ה ת נ ת נ 8 2 7 3 5 5 1 9 1 9 0 10
4 טורפדו ולדימיר 10 5 3 2 1411 3+ 18 ת נ נ ה ה נ 9 1 6 4 4 6 2 8 2 8 2 8
5 ולס מוסקבה 10 5 3 2 1611 5+ 18 נ ת ת נ ה נ 10 0 9 1 5 5 1 9 1 9 1 9
6 לנינגרדץ 10 4 4 2 1512 3+ 16 נ ת ה ה נ ת 8 2 7 3 5 5 4 6 2 8 1 9
7 אולימפ חימקי 10 4 2 4 1011 1- 14 ה נ ה נ נ נ 8 2 4 6 4 6 2 8 1 9 1 9
8 מורום 10 4 2 4 1412 2+ 14 ה נ ת נ ה ה 9 1 7 3 5 5 3 7 2 8 0 10
9 לוקי אנרגיה 9 3 3 3 1113 2- 12 נ ת ה נ ה ת 7 2 7 2 4 5 3 6 2 7 1 8
10 זנאמיה טרודה אורחובו-זוייבו 10 2 5 3 1012 2- 11 ת ה ת ה ת ת 7 3 7 3 5 5 2 8 1 9 0 10
11 רודינה מוסקבה 9 3 1 5 1416 2- 10 ה נ נ נ ה ה 9 0 8 1 6 3 4 5 2 7 1 8
12 לוקומוטיב-2 מוסקבה 10 2 3 5 1215 3- 9 ה ה ה ה ת ה 8 2 8 2 7 3 2 8 2 8 0 10
13 קולומנה 10 2 1 7 713 6- 7 ה ה ה נ ה ה 9 1 4 6 4 6 1 9 1 9 1 9
14 זווזדה סט. פטרסבורג 10 0 0 10 322 19- 0 ה ה ה ה ה ה 10 0 7 3 5 5 2 8 1 9 0 10
עלייה  




 לוח משחקים:הבאים מלאלפי חודשיםלפי מחזורים

1022.09.2019רודינה מוסקבהלוקי אנרגיה

1128.09.2019דולגיה פרודיפסקוב 747
1128.09.2019ולס מוסקבהזנאמיה טרודה אורחובו-זוייבו
1128.09.2019זווזדה סט. פטרסבורגלוקומוטיב-2 מוסקבה
1128.09.2019זניט-2 סט. פטרסבורגלנינגרדץ
1128.09.2019טורפדו ולדימירמורום
1128.09.2019לוקי אנרגיה אולימפ חימקי
1128.09.2019קולומנהרודינה מוסקבה

1205.10.2019אולימפ חימקיקולומנה
1205.10.2019דולגיה פרודיטורפדו ולדימיר
1205.10.2019זנאמיה טרודה אורחובו-זוייבוזווזדה סט. פטרסבורג
1205.10.2019לוקומוטיב-2 מוסקבהזניט-2 סט. פטרסבורג
1205.10.2019לנינגרדץלוקי אנרגיה
1205.10.2019מורוםולס מוסקבה
1205.10.2019פסקוב 747רודינה מוסקבה

1312.10.2019ולס מוסקבהדולגיה פרודי
1312.10.2019זווזדה סט. פטרסבורגמורום
1312.10.2019זניט-2 סט. פטרסבורגזנאמיה טרודה אורחובו-זוייבו
1312.10.2019לוקי אנרגיה לוקומוטיב-2 מוסקבה
1312.10.2019פסקוב 747טורפדו ולדימיר
1312.10.2019קולומנהלנינגרדץ
1312.10.2019רודינה מוסקבהאולימפ חימקי

1419.10.2019דולגיה פרודיזניט-2 סט. פטרסבורג
1419.10.2019ולס מוסקבהפסקוב 747
1419.10.2019זנאמיה טרודה אורחובו-זוייבוקולומנה
1419.10.2019טורפדו ולדימירזווזדה סט. פטרסבורג
1419.10.2019לוקומוטיב-2 מוסקבהרודינה מוסקבה
1419.10.2019לנינגרדץאולימפ חימקי
1419.10.2019מורוםלוקי אנרגיה

1526.10.2019אולימפ חימקילוקומוטיב-2 מוסקבה
1526.10.2019זווזדה סט. פטרסבורגולס מוסקבה
1526.10.2019זניט-2 סט. פטרסבורגטורפדו ולדימיר
1526.10.2019לוקי אנרגיה דולגיה פרודי
1526.10.2019פסקוב 747לנינגרדץ
1526.10.2019קולומנהמורום
1526.10.2019רודינה מוסקבהזנאמיה טרודה אורחובו-זוייבו

1602.11.2019דולגיה פרודיקולומנה
1602.11.2019ולס מוסקבהזניט-2 סט. פטרסבורג
1602.11.2019זווזדה סט. פטרסבורגפסקוב 747
1602.11.2019זנאמיה טרודה אורחובו-זוייבואולימפ חימקי
1602.11.2019טורפדו ולדימירלוקי אנרגיה
1602.11.2019לוקומוטיב-2 מוסקבהלנינגרדץ
1602.11.2019מורוםרודינה מוסקבה

1709.11.2019אולימפ חימקימורום
1709.11.2019זניט-2 סט. פטרסבורגזווזדה סט. פטרסבורג
1709.11.2019לוקי אנרגיה ולס מוסקבה
1709.11.2019לנינגרדץזנאמיה טרודה אורחובו-זוייבו
1709.11.2019פסקוב 747לוקומוטיב-2 מוסקבה
1709.11.2019קולומנהטורפדו ולדימיר
1709.11.2019רודינה מוסקבהדולגיה פרודי

1805.04.2020דולגיה פרודיאולימפ חימקי
1805.04.2020ולס מוסקבהקולומנה
1805.04.2020זווזדה סט. פטרסבורגלוקי אנרגיה
1805.04.2020זנאמיה טרודה אורחובו-זוייבולוקומוטיב-2 מוסקבה
1805.04.2020זניט-2 סט. פטרסבורגפסקוב 747
1805.04.2020טורפדו ולדימיררודינה מוסקבה
1805.04.2020מורוםלנינגרדץ

1912.04.2020אולימפ חימקיטורפדו ולדימיר
1912.04.2020לוקומוטיב-2 מוסקבהמורום
1912.04.2020לוקי אנרגיה זניט-2 סט. פטרסבורג
1912.04.2020לנינגרדץדולגיה פרודי
1912.04.2020פסקוב 747זנאמיה טרודה אורחובו-זוייבו
1912.04.2020קולומנהזווזדה סט. פטרסבורג
1912.04.2020רודינה מוסקבהולס מוסקבה

2019.04.2020דולגיה פרודילוקומוטיב-2 מוסקבה
2019.04.2020ולס מוסקבהאולימפ חימקי
2019.04.2020זווזדה סט. פטרסבורגרודינה מוסקבה
2019.04.2020זניט-2 סט. פטרסבורגקולומנה
2019.04.2020טורפדו ולדימירלנינגרדץ
2019.04.2020לוקי אנרגיה פסקוב 747
2019.04.2020מורוםזנאמיה טרודה אורחובו-זוייבו

2126.04.2020אולימפ חימקיזווזדה סט. פטרסבורג
2126.04.2020זנאמיה טרודה אורחובו-זוייבודולגיה פרודי
2126.04.2020לוקומוטיב-2 מוסקבהטורפדו ולדימיר
2126.04.2020לנינגרדץולס מוסקבה
2126.04.2020פסקוב 747מורום
2126.04.2020קולומנהלוקי אנרגיה
2126.04.2020רודינה מוסקבהזניט-2 סט. פטרסבורג

2204.05.2020דולגיה פרודימורום
2204.05.2020ולס מוסקבהלוקומוטיב-2 מוסקבה
2204.05.2020זווזדה סט. פטרסבורגלנינגרדץ
2204.05.2020זניט-2 סט. פטרסבורגאולימפ חימקי
2204.05.2020טורפדו ולדימירזנאמיה טרודה אורחובו-זוייבו
2204.05.2020לוקי אנרגיה רודינה מוסקבה
2204.05.2020קולומנהפסקוב 747

2311.05.2020אולימפ חימקילוקי אנרגיה
2311.05.2020זנאמיה טרודה אורחובו-זוייבוולס מוסקבה
2311.05.2020לוקומוטיב-2 מוסקבהזווזדה סט. פטרסבורג
2311.05.2020לנינגרדץזניט-2 סט. פטרסבורג
2311.05.2020מורוםטורפדו ולדימיר
2311.05.2020פסקוב 747דולגיה פרודי
2311.05.2020רודינה מוסקבהקולומנה

2418.05.2020ולס מוסקבהמורום
2418.05.2020זווזדה סט. פטרסבורגזנאמיה טרודה אורחובו-זוייבו
2418.05.2020זניט-2 סט. פטרסבורגלוקומוטיב-2 מוסקבה
2418.05.2020טורפדו ולדימירדולגיה פרודי
2418.05.2020לוקי אנרגיה לנינגרדץ
2418.05.2020קולומנהאולימפ חימקי
2418.05.2020רודינה מוסקבהפסקוב 747

2524.05.2020אולימפ חימקירודינה מוסקבה
2524.05.2020דולגיה פרודיולס מוסקבה
2524.05.2020זנאמיה טרודה אורחובו-זוייבוזניט-2 סט. פטרסבורג
2524.05.2020טורפדו ולדימירפסקוב 747
2524.05.2020לוקומוטיב-2 מוסקבהלוקי אנרגיה
2524.05.2020לנינגרדץקולומנה
2524.05.2020מורוםזווזדה סט. פטרסבורג

2630.05.2020ולס מוסקבהטורפדו ולדימיר
2630.05.2020זווזדה סט. פטרסבורגדולגיה פרודי
2630.05.2020זניט-2 סט. פטרסבורגמורום
2630.05.2020לוקי אנרגיה זנאמיה טרודה אורחובו-זוייבו
2630.05.2020פסקוב 747אולימפ חימקי
2630.05.2020קולומנהלוקומוטיב-2 מוסקבה
2630.05.2020רודינה מוסקבהלנינגרדץ