ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. מערב 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
ליגה שנייה
ליגה שלישית. דרום
 ליגה שלישית. מערב
עונה סדירה
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. מערב 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונותמלאות לפי חודשיםלפי מחזורים

יולי.19   אוגוסט.19   ספטמבר.19  


915.09.2019ולס מוסקבהלנינגרדץ1:1 (0:1)  
915.09.2019טורפדו ולדימירלוקומוטיב-2 מוסקבה1:2 (1:1)  
914.09.2019זווזדה סט. פטרסבורגאולימפ חימקי1:0 (0:0)  
914.09.2019זניט-2 סט. פטרסבורגרודינה מוסקבה0:1 (0:1)  
914.09.2019מורוםפסקוב 7470:3 (0:1)  
913.09.2019דולגיה פרודיזנאמיה טרודה אורחובו-זוייבו0:2 (0:2)  
913.09.2019לוקי אנרגיה קולומנה2:4 (0:1)  

410.09.2019זניט-2 סט. פטרסבורגולס מוסקבה3:3 (0:1)  

806.09.2019אולימפ חימקיולס מוסקבה1:0 (0:0)  
806.09.2019זנאמיה טרודה אורחובו-זוייבומורום2:2 (0:1)  
806.09.2019לוקומוטיב-2 מוסקבהדולגיה פרודי2:1 (1:1)  
806.09.2019לנינגרדץטורפדו ולדימיר4:2 (1:0)  
806.09.2019פסקוב 747לוקי אנרגיה 0:0 (0:0)  
806.09.2019קולומנהזניט-2 סט. פטרסבורג1:0 (0:0)  
806.09.2019רודינה מוסקבהזווזדה סט. פטרסבורג1:3 (0:1)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 זניט-2 סט. פטרסבורג 9 6 2 1 177 10+ 20 נ ת נ נ ת נ 9 0 7 2 3 6 2 7 2 7 1 8
2 דולגיה פרודי 9 6 0 3 168 8+ 18 נ נ נ ה נ ה 9 0 8 1 4 5 2 7 1 8 0 9
3 טורפדו ולדימיר 9 5 2 2 1411 3+ 17 נ נ ה ה נ ת 9 0 6 3 4 5 2 7 2 7 2 7
4 פסקוב 747 9 4 3 2 1011 1- 15 ה ת נ ת נ נ 7 2 7 2 5 4 1 8 1 8 0 9
5 ולס מוסקבה 9 4 3 2 1410 4+ 15 ת ת נ ה נ נ 9 0 8 1 4 5 1 8 1 8 1 8
6 אולימפ חימקי 9 4 2 3 86 2+ 14 נ ה נ נ נ ה 7 2 3 6 3 6 1 8 0 9 0 9
7 מורום 9 4 2 3 1310 3+ 14 נ ת נ ה ה נ 8 1 6 3 4 5 3 6 2 7 0 9
8 לנינגרדץ 9 3 4 2 1412 2+ 13 ת ה ה נ ת ת 7 2 7 2 5 4 4 5 2 7 1 8
9 לוקי אנרגיה 9 3 3 3 1113 2- 12 נ ת ה נ ה ת 7 2 7 2 4 5 3 6 2 7 1 8
10 רודינה מוסקבה 9 3 1 5 1416 2- 10 ה נ נ נ ה ה 9 0 8 1 6 3 4 5 2 7 1 8
11 זנאמיה טרודה אורחובו-זוייבו 9 2 4 3 1012 2- 10 ה ת ה ת ת נ 7 2 7 2 5 4 2 7 1 8 0 9
12 לוקומוטיב-2 מוסקבה 9 2 3 4 1113 2- 9 ה ה ה ת ה ת 7 2 7 2 6 3 2 7 2 7 0 9
13 קולומנה 9 2 1 6 712 5- 7 ה ה נ ה ה נ 8 1 4 5 4 5 1 8 1 8 1 8
14 זווזדה סט. פטרסבורג 9 0 0 9 321 18- 0 ה ה ה ה ה ה 9 0 7 2 5 4 2 7 1 8 0 9
עלייה  




 לוח משחקים:הבאיםמלא לפי חודשיםלפי מחזורים

ספטמבר.19   אוקטובר.19   נובמבר.19   אפריל.20   מאי.20  


1021.09.2019אולימפ חימקיזניט-2 סט. פטרסבורג
1021.09.2019זנאמיה טרודה אורחובו-זוייבוטורפדו ולדימיר
1021.09.2019לוקומוטיב-2 מוסקבהולס מוסקבה
1021.09.2019לנינגרדץזווזדה סט. פטרסבורג
1021.09.2019מורוםדולגיה פרודי
1021.09.2019פסקוב 747קולומנה
1021.09.2019רודינה מוסקבהלוקי אנרגיה

1128.09.2019דולגיה פרודיפסקוב 747
1128.09.2019ולס מוסקבהזנאמיה טרודה אורחובו-זוייבו
1128.09.2019זווזדה סט. פטרסבורגלוקומוטיב-2 מוסקבה
1128.09.2019זניט-2 סט. פטרסבורגלנינגרדץ
1128.09.2019טורפדו ולדימירמורום
1128.09.2019לוקי אנרגיה אולימפ חימקי
1128.09.2019קולומנהרודינה מוסקבה