ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. מערב 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
ליגה שנייה
ליגה שלישית. דרום
 ליגה שלישית. מערב
עונה סדירה
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. מערב 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

915.09.2019ולס מוסקבהלנינגרדץ1:1 (0:1)  
915.09.2019טורפדו ולדימירלוקומוטיב-2 מוסקבה1:2 (1:1)  
914.09.2019זווזדה סט. פטרסבורגאולימפ חימקי1:0 (0:0)  
914.09.2019זניט-2 סט. פטרסבורגרודינה מוסקבה0:1 (0:1)  
914.09.2019מורוםפסקוב 7470:3 (0:1)  
913.09.2019דולגיה פרודיזנאמיה טרודה אורחובו-זוייבו0:2 (0:2)  
913.09.2019לוקי אנרגיה קולומנה2:4 (0:1)  

410.09.2019זניט-2 סט. פטרסבורגולס מוסקבה3:3 (0:1)  

806.09.2019אולימפ חימקיולס מוסקבה1:0 (0:0)  
806.09.2019זנאמיה טרודה אורחובו-זוייבומורום2:2 (0:1)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 זניט-2 סט. פטרסבורג 5 3 1 1 73 4+ 10 נ ת נ ה נ 5 0 4 1 1 4 0 5 0 5 0 5
2 אולימפ חימקי 4 3 1 0 30 3+ 10 נ נ נ ת 3 1 0 4 0 4 0 4 0 4 0 4
3 ולס מוסקבה 5 2 2 1 77 0   8 ת נ נ ה ת 5 0 4 1 2 3 1 4 1 4 1 4
4 טורפדו ולדימיר 4 2 1 1 87 1+ 7 נ ה ת נ 4 0 3 1 2 2 2 2 2 2 2 2
5 פסקוב 747 5 2 1 2 59 4- 7 ה נ נ ה ת 4 1 4 1 4 1 1 4 1 4 0 5
6 מורום 4 1 2 1 65 1+ 5 ת ה נ ת 3 1 3 1 2 2 2 2 1 3 0 4
7 לנינגרדץ 4 1 2 1 44 0   5 ת ה ת נ 3 1 3 1 1 3 1 3 0 4 0 4
8 זנאמיה טרודה אורחובו-זוייבו 4 1 2 1 34 1- 5 ה ת נ ת 3 1 3 1 1 3 0 4 0 4 0 4
9 לוקומוטיב-2 מוסקבה 4 1 1 2 67 1- 4 ה ה ת נ 3 1 3 1 3 1 2 2 2 2 0 4
10 רודינה מוסקבה 5 1 1 3 58 3- 4 ה נ ה ה ת 5 0 4 1 3 2 1 4 0 5 0 5
11 לוקי אנרגיה 5 1 1 3 410 6- 4 ת ה ה ה נ 4 1 4 1 3 2 2 3 1 4 0 5
12 קולומנה 5 1 0 4 59 4- 3 ה נ ה ה ה 5 0 3 2 3 2 1 4 1 4 1 4
13 דולגיה פרודי 4 1 0 3 27 5- 3 נ ה ה ה 4 0 3 1 2 2 0 4 0 4 0 4
14 זווזדה סט. פטרסבורג 5 0 0 5 215 13- 0 ה ה ה ה ה 5 0 5 0 4 1 2 3 1 4 0 5
עלייה  




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

1021.09.2019אולימפ חימקיזניט-2 סט. פטרסבורג
1021.09.2019זנאמיה טרודה אורחובו-זוייבוטורפדו ולדימיר
1021.09.2019לוקומוטיב-2 מוסקבהולס מוסקבה
1021.09.2019לנינגרדץזווזדה סט. פטרסבורג
1021.09.2019מורוםדולגיה פרודי
1021.09.2019פסקוב 747קולומנה
1021.09.2019רודינה מוסקבהלוקי אנרגיה

1128.09.2019דולגיה פרודיפסקוב 747
1128.09.2019ולס מוסקבהזנאמיה טרודה אורחובו-זוייבו
1128.09.2019זווזדה סט. פטרסבורגלוקומוטיב-2 מוסקבה