ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. מערב 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
ליגה שנייה
ליגה שלישית. דרום
 ליגה שלישית. מערב
עונה סדירה
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. מערב 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

915.09.2019ולס מוסקבהלנינגרדץ1:1 (0:1)  
915.09.2019טורפדו ולדימירלוקומוטיב-2 מוסקבה1:2 (1:1)  
914.09.2019זווזדה סט. פטרסבורגאולימפ חימקי1:0 (0:0)  
914.09.2019זניט-2 סט. פטרסבורגרודינה מוסקבה0:1 (0:1)  
914.09.2019מורוםפסקוב 7470:3 (0:1)  
913.09.2019דולגיה פרודיזנאמיה טרודה אורחובו-זוייבו0:2 (0:2)  
913.09.2019לוקי אנרגיה קולומנה2:4 (0:1)  

410.09.2019זניט-2 סט. פטרסבורגולס מוסקבה3:3 (0:1)  

806.09.2019אולימפ חימקיולס מוסקבה1:0 (0:0)  
806.09.2019זנאמיה טרודה אורחובו-זוייבומורום2:2 (0:1)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
   קבוצה  כללית  בבית  בחוץ
 מש  נצ  ת  הפ  הפרש  נק  נצ  ת  הפ  הפרש  נק  נצ  ת  הפ  הפרש  נק
1 זניט-2 סט. פטרסבורג 9 6 2 1 10+ 20 3 1 0 6+ 10 3 1 1 4+ 10
2 דולגיה פרודי 9 6 0 3 8+ 18 5 0 0 13+ 15 1 0 3 5- 3
3 טורפדו ולדימיר 9 5 2 2 3+ 17 3 1 1 2+ 10 2 1 1 1+ 7
4 פסקוב 747 9 4 3 2 1- 15 2 2 0 3+ 8 2 1 2 4- 7
5 ולס מוסקבה 9 4 3 2 4+ 15 2 1 1 4+ 7 2 2 1 0   8
6 אולימפ חימקי 9 4 2 3 2+ 14 1 1 3 1- 4 3 1 0 3+ 10
7 מורום 9 4 2 3 3+ 14 3 0 2 2+ 9 1 2 1 1+ 5
8 לנינגרדץ 9 3 4 2 2+ 13 2 2 1 2+ 8 1 2 1 0   5
9 לוקי אנרגיה 9 3 3 3 2- 12 2 2 0 4+ 8 1 1 3 6- 4
10 רודינה מוסקבה 9 3 1 5 2- 10 2 0 2 1+ 6 1 1 3 3- 4
11 זנאמיה טרודה אורחובו-זוייבו 9 2 4 3 2- 10 1 2 2 1- 5 1 2 1 1- 5
12 לוקומוטיב-2 מוסקבה 9 2 3 4 2- 9 1 2 2 1- 5 1 1 2 1- 4
13 קולומנה 9 2 1 6 5- 7 1 1 2 1- 4 1 0 4 4- 3
14 זווזדה סט. פטרסבורג 9 0 0 9 18- 0 0 0 4 5- 0 0 0 5 13- 0
עלייה  




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

1021.09.2019אולימפ חימקיזניט-2 סט. פטרסבורג
1021.09.2019זנאמיה טרודה אורחובו-זוייבוטורפדו ולדימיר
1021.09.2019לוקומוטיב-2 מוסקבהולס מוסקבה
1021.09.2019לנינגרדץזווזדה סט. פטרסבורג
1021.09.2019מורוםדולגיה פרודי
1021.09.2019פסקוב 747קולומנה
1021.09.2019רודינה מוסקבהלוקי אנרגיה

1128.09.2019דולגיה פרודיפסקוב 747
1128.09.2019ולס מוסקבהזנאמיה טרודה אורחובו-זוייבו
1128.09.2019זווזדה סט. פטרסבורגלוקומוטיב-2 מוסקבה