ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. מרכז 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
ליגה שנייה
ליגה שלישית. דרום
ליגה שלישית. מערב
 ליגה שלישית. מרכז
עונה סדירה
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. מרכז 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונותמלאות לפי חודשיםלפי מחזורים

יולי.19   אוגוסט.19   ספטמבר.19   אוקטובר.19  


730.08.2019זווזדה ריאזןדינמו בריאנסק1:3 (0:1)  
730.08.2019חימיק ארסנל טולהאררט מוסקבה1:2 (0:1)  
730.08.2019מטאלורג ליפצקקלוגה1:0 (1:0)  
730.08.2019סטרוגינוקראסנוגורסק2:1 (1:1)  
730.08.2019קוונט אובנינסקסוקול סארטוב6:0 (2:0)  
730.08.2019רוטור 2 וולגוגרדסאטורן איזור מוסקבה2:0 (0:0)  

624.08.2019אררט מוסקבהסטרוגינו1:2 (1:2)  
624.08.2019סאלוט בלגורודחימיק ארסנל טולה1:2 (0:1)  
623.08.2019דינמו בריאנסקחימקי 20:1 (0:0)  
623.08.2019סאטורן איזור מוסקבהמטאלורג ליפצק1:1 (0:0)  
623.08.2019סוקול סארטוברוטור 2 וולגוגרד0:4 (0:2)  
623.08.2019קראסנוגורסקקוונט אובנינסק0:4 (0:3)  

516.08.2019חימיק ארסנל טולהדינמו בריאנסק0:2 (0:1)  
516.08.2019חימקי 2קלוגה1:2 (0:0)  
516.08.2019סוקול סארטובסאטורן איזור מוסקבה1:1 (0:1)  
516.08.2019סטרוגינוסאלוט בלגורוד2:2 (0:2)  
516.08.2019קראסנוגורסקרוטור 2 וולגוגרד1:3 (0:1)  
515.08.2019אררט מוסקבהקוונט אובנינסק0:1 (0:1)  
515.08.2019זווזדה ריאזןמטאלורג ליפצק1:1 (0:0)  

409.08.2019אררט מוסקבהרוטור 2 וולגוגרד0:2 (0:0)  
409.08.2019דינמו בריאנסקסטרוגינו0:2 (0:2)  
409.08.2019סאטורן איזור מוסקבהזווזדה ריאזן2:2 (1:1)  
409.08.2019סאלוט בלגורודקוונט אובנינסק1:0 (1:0)  
409.08.2019קלוגהחימיק ארסנל טולה2:2 (2:2)  
409.08.2019קראסנוגורסקסוקול סארטוב2:2 (0:1)  
408.08.2019מטאלורג ליפצקחימקי 20:1 (0:0)  

301.08.2019חימיק ארסנל טולהמטאלורג ליפצק0:0 (0:0)  
301.08.2019חימקי 2זווזדה ריאזן2:0 (2:0)  
301.08.2019סוקול סארטובאררט מוסקבה0:3 (0:3)  
301.08.2019סטרוגינוקלוגה1:2 (0:1)  
301.08.2019קוונט אובנינסקדינמו בריאנסק2:0 (0:0)  
301.08.2019קראסנוגורסקסאטורן איזור מוסקבה3:1 (0:1)  
301.08.2019רוטור 2 וולגוגרדסאלוט בלגורוד3:0 (2:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 דינמו בריאנסק 14 10 2 2 2310 13+ 32 נ נ נ ת נ ת 14 0 12 2 4 10 2 12 1 13 0 14
2 מטאלורג ליפצק 14 8 4 2 207 13+ 28 נ נ נ נ ת נ 13 1 10 4 3 11 1 13 0 14 0 14
3 סוקול סארטוב 14 8 4 2 2810 18+ 28 נ ת ה נ נ נ 14 0 11 3 8 6 3 11 1 13 1 13
4 חימיק ארסנל טולה 14 7 4 3 2514 11+ 25 נ ת נ נ נ ה 12 2 12 2 10 4 3 11 1 13 1 13
5 קראסנוגורסק 14 7 2 5 3023 7+ 23 נ ה נ ה ת נ 13 1 13 1 13 1 9 5 3 11 2 12
6 אררט מוסקבה 14 6 2 6 2827 1+ 20 ה ה ה נ ת נ 14 0 13 1 11 3 6 8 5 9 2 12
7 סאטורן איזור מוסקבה 14 4 7 3 2626 0   19 ת ת נ ה ה נ 14 0 14 0 7 7 7 7 3 11 3 11
8 זווזדה ריאזן 14 4 6 4 2322 1+ 18 נ ה ת ת ה ת 12 2 11 3 9 5 7 7 4 10 2 12
9 סאלוט בלגורוד 14 5 2 7 1823 5- 17 ה נ ה ת נ ה 14 0 10 4 8 6 4 10 2 12 2 12
10 סטרוגינו 14 5 2 7 1523 8- 17 ה ה ה נ נ נ 14 0 12 2 9 5 3 11 0 14 0 14
11 קלוגה 14 4 4 6 2021 1- 16 ה נ ת ה ה ה 14 0 11 3 8 6 5 9 2 12 1 13
12 חימקי 2 14 4 3 7 2025 5- 15 ת נ ה ה ה ה 14 0 12 2 9 5 4 10 3 11 2 12
13 קוונט אובנינסק 14 2 2 10 630 24- 8 ה ת נ ה ה ה 14 0 11 3 5 9 4 10 1 13 1 13
14 רוטור 2 וולגוגרד 14 1 2 11 1031 21- 5 ה ה ת נ ה ה 14 0 12 2 8 6 4 10 2 12 1 13
עלייה  



אוקטובר.19   נובמבר.19   אפריל.20   מאי.20