ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. מרכז 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
ליגה שנייה
ליגה שלישית. דרום
ליגה שלישית. מערב
 ליגה שלישית. מרכז
עונה סדירה
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. מרכז 2019/2020 >> עונה סדירה

יולי.19   אוגוסט.19   ספטמבר.19   אוקטובר.19   נובמבר.19  





 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 דינמו בריאנסק 17 12 3 2 2811 17+ 39 ת נ נ נ נ נ 17 0 15 2 4 13 2 15 1 16 0 17
2 מטאלורג ליפצק 17 11 4 2 309 21+ 37 נ נ נ נ נ נ 16 1 13 4 6 11 3 14 1 16 0 17
3 סוקול סארטוב 17 11 4 2 3710 27+ 37 נ נ נ נ ת ה 17 0 14 3 10 7 4 13 1 16 1 16
4 סאלוט בלגורוד 17 8 2 7 2323 0   26 נ נ נ ה נ ה 17 0 11 6 9 8 4 13 2 15 2 15
5 חימיק ארסנל טולה 17 7 5 5 2720 7+ 26 ת ה ה נ ת נ 15 2 14 3 11 6 4 13 2 15 1 16
6 זווזדה ריאזן 17 6 6 5 2926 3+ 24 ה נ נ נ ה ת 15 2 14 3 12 5 8 9 4 13 2 15
7 קראסנוגורסק 16 7 2 7 3132 1- 23 ה ה נ ה נ ה 15 1 15 1 15 1 11 5 4 12 3 13
8 אררט מוסקבה 17 7 2 8 3436 2- 23 נ ה ה ה ה ה 17 0 16 1 14 3 8 9 7 10 3 14
9 קלוגה 17 6 4 7 2423 1+ 22 ה נ נ ה נ ת 17 0 13 4 9 8 5 12 2 15 1 16
10 סאטורן איזור מוסקבה 17 5 7 5 3232 0   22 ה ה נ ת ת נ 17 0 17 0 9 8 9 8 4 13 4 13
11 חימקי 2 17 5 3 9 2332 9- 18 נ ה ה ת נ ה 17 0 15 2 12 5 5 12 3 14 2 15
12 סטרוגינו 17 5 2 10 1528 13- 17 ה ה ה ה ה ה 17 0 14 3 9 8 3 14 0 17 0 17
13 קוונט אובנינסק 17 2 2 13 840 32- 8 ה ה ה ה ת נ 17 0 14 3 7 10 5 12 2 15 2 15
14 רוטור 2 וולגוגרד 16 2 2 12 1433 19- 8 נ ה ה ה ת נ 16 0 13 3 9 7 5 11 3 13 1 15
עלייה  




 לוח משחקים:הבאיםמלא לפי חודשיםלפי מחזורים

אפריל.20   מאי.20  


1805.04.2020זווזדה ריאזןקלוגה
1805.04.2020חימיק ארסנל טולהסאלוט בלגורוד
1805.04.2020חימקי 2דינמו בריאנסק
1805.04.2020מטאלורג ליפצקסאטורן איזור מוסקבה
1805.04.2020סטרוגינואררט מוסקבה
1805.04.2020קוונט אובנינסקקראסנוגורסק
1805.04.2020רוטור 2 וולגוגרדסוקול סארטוב

1708.04.2020רוטור 2 וולגוגרדקראסנוגורסק

1912.04.2020אררט מוסקבהחימיק ארסנל טולה
1912.04.2020דינמו בריאנסקזווזדה ריאזן
1912.04.2020סאטורן איזור מוסקבהרוטור 2 וולגוגרד
1912.04.2020סאלוט בלגורודחימקי 2
1912.04.2020סוקול סארטובקוונט אובנינסק
1912.04.2020קלוגהמטאלורג ליפצק
1912.04.2020קראסנוגורסקסטרוגינו

2019.04.2020זווזדה ריאזןסאלוט בלגורוד
2019.04.2020חימיק ארסנל טולהקראסנוגורסק
2019.04.2020חימקי 2אררט מוסקבה
2019.04.2020מטאלורג ליפצקדינמו בריאנסק
2019.04.2020סטרוגינוסוקול סארטוב
2019.04.2020קוונט אובנינסקרוטור 2 וולגוגרד
2019.04.2020קלוגהסאטורן איזור מוסקבה

2126.04.2020אררט מוסקבהזווזדה ריאזן
2126.04.2020דינמו בריאנסקקלוגה
2126.04.2020סאטורן איזור מוסקבהקוונט אובנינסק
2126.04.2020סאלוט בלגורודמטאלורג ליפצק
2126.04.2020סוקול סארטובחימיק ארסנל טולה
2126.04.2020קראסנוגורסקחימקי 2
2126.04.2020רוטור 2 וולגוגרדסטרוגינו