ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. מרכז 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
ליגה שנייה
ליגה שלישית. דרום
ליגה שלישית. מערב
 ליגה שלישית. מרכז
עונה סדירה
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. מרכז 2019/2020 >> עונה סדירה

יולי.19   אוגוסט.19   ספטמבר.19   אוקטובר.19  





 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 דינמו בריאנסק 14 10 2 2 2310 13+ 32 נ נ נ ת נ ת 14 0 12 2 4 10 2 12 1 13 0 14
2 מטאלורג ליפצק 14 8 4 2 207 13+ 28 נ נ נ נ ת נ 13 1 10 4 3 11 1 13 0 14 0 14
3 סוקול סארטוב 14 8 4 2 2810 18+ 28 נ ת ה נ נ נ 14 0 11 3 8 6 3 11 1 13 1 13
4 חימיק ארסנל טולה 14 7 4 3 2514 11+ 25 נ ת נ נ נ ה 12 2 12 2 10 4 3 11 1 13 1 13
5 קראסנוגורסק 14 7 2 5 3023 7+ 23 נ ה נ ה ת נ 13 1 13 1 13 1 9 5 3 11 2 12
6 אררט מוסקבה 14 6 2 6 2827 1+ 20 ה ה ה נ ת נ 14 0 13 1 11 3 6 8 5 9 2 12
7 סאטורן איזור מוסקבה 14 4 7 3 2626 0   19 ת ת נ ה ה נ 14 0 14 0 7 7 7 7 3 11 3 11
8 זווזדה ריאזן 14 4 6 4 2322 1+ 18 נ ה ת ת ה ת 12 2 11 3 9 5 7 7 4 10 2 12
9 סאלוט בלגורוד 14 5 2 7 1823 5- 17 ה נ ה ת נ ה 14 0 10 4 8 6 4 10 2 12 2 12
10 סטרוגינו 14 5 2 7 1523 8- 17 ה ה ה נ נ נ 14 0 12 2 9 5 3 11 0 14 0 14
11 קלוגה 14 4 4 6 2021 1- 16 ה נ ת ה ה ה 14 0 11 3 8 6 5 9 2 12 1 13
12 חימקי 2 14 4 3 7 2025 5- 15 ת נ ה ה ה ה 14 0 12 2 9 5 4 10 3 11 2 12
13 קוונט אובנינסק 14 2 2 10 630 24- 8 ה ת נ ה ה ה 14 0 11 3 5 9 4 10 1 13 1 13
14 רוטור 2 וולגוגרד 14 1 2 11 1031 21- 5 ה ה ת נ ה ה 14 0 12 2 8 6 4 10 2 12 1 13
עלייה  




 לוח משחקים:הבאיםמלא לפי חודשיםלפי מחזורים

אוקטובר.19   נובמבר.19   אפריל.20   מאי.20  


2204.05.2020דינמו בריאנסקסאטורן איזור מוסקבה
2204.05.2020זווזדה ריאזןקראסנוגורסק
2204.05.2020חימיק ארסנל טולהרוטור 2 וולגוגרד
2204.05.2020חימקי 2סוקול סארטוב
2204.05.2020מטאלורג ליפצקאררט מוסקבה
2204.05.2020סטרוגינוקוונט אובנינסק
2204.05.2020קלוגהסאלוט בלגורוד

2311.05.2020אררט מוסקבהקלוגה
2311.05.2020סאטורן איזור מוסקבהסטרוגינו
2311.05.2020סאלוט בלגורודדינמו בריאנסק
2311.05.2020סוקול סארטובזווזדה ריאזן
2311.05.2020קוונט אובנינסקחימיק ארסנל טולה
2311.05.2020קראסנוגורסקמטאלורג ליפצק
2311.05.2020רוטור 2 וולגוגרדחימקי 2

2418.05.2020דינמו בריאנסקאררט מוסקבה
2418.05.2020זווזדה ריאזןרוטור 2 וולגוגרד
2418.05.2020חימיק ארסנל טולהסטרוגינו
2418.05.2020חימקי 2קוונט אובנינסק
2418.05.2020מטאלורג ליפצקסוקול סארטוב
2418.05.2020סאלוט בלגורודסאטורן איזור מוסקבה
2418.05.2020קלוגהקראסנוגורסק

2524.05.2020אררט מוסקבהסאלוט בלגורוד
2524.05.2020חימיק ארסנל טולהסאטורן איזור מוסקבה
2524.05.2020סוקול סארטובקלוגה
2524.05.2020סטרוגינוחימקי 2
2524.05.2020קוונט אובנינסקזווזדה ריאזן
2524.05.2020קראסנוגורסקדינמו בריאנסק
2524.05.2020רוטור 2 וולגוגרדמטאלורג ליפצק

2630.05.2020דינמו בריאנסקסוקול סארטוב
2630.05.2020זווזדה ריאזןסטרוגינו
2630.05.2020חימקי 2חימיק ארסנל טולה
2630.05.2020מטאלורג ליפצקקוונט אובנינסק
2630.05.2020סאטורן איזור מוסקבהאררט מוסקבה
2630.05.2020סאלוט בלגורודקראסנוגורסק
2630.05.2020קלוגהרוטור 2 וולגוגרד