ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. מרכז 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
ליגה שנייה
ליגה שלישית. דרום
ליגה שלישית. מערב
 ליגה שלישית. מרכז
עונה סדירה
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. מרכז 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

1313.10.2019חימקי 2סטרוגינו1:2 (0:2)  
1312.10.2019דינמו בריאנסקקראסנוגורסק1:2 (0:0)  
1312.10.2019זווזדה ריאזןקוונט אובנינסק2:2 (1:1)  
1312.10.2019מטאלורג ליפצקרוטור 2 וולגוגרד1:2 (0:0)  
1312.10.2019סאטורן איזור מוסקבהחימיק ארסנל טולה2:2 (1:1)  
1312.10.2019סאלוט בלגורודאררט מוסקבה0:3 (0:2)  
1312.10.2019קלוגהסוקול סארטוב1:1 (1:1)  

1205.10.2019אררט מוסקבהדינמו בריאנסק3:2 (1:1)  
1205.10.2019סאטורן איזור מוסקבהסאלוט בלגורוד1:5 (1:2)  
1205.10.2019סוקול סארטובמטאלורג ליפצק1:0 (1:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 דינמו בריאנסק 13 9 2 2 2010 10+ 29 נ נ ת נ ת נ 13 0 11 2 3 10 2 11 1 12 0 13
2 מטאלורג ליפצק 13 7 4 2 187 11+ 25 נ נ נ ת נ ה 12 1 9 4 3 10 1 12 0 13 0 13
3 סוקול סארטוב 13 7 4 2 269 17+ 25 ת ה נ נ נ ת 13 0 10 3 7 6 3 10 1 12 1 12
4 חימיק ארסנל טולה 13 6 4 3 2112 9+ 22 ת נ נ נ ה נ 11 2 11 2 9 4 2 11 0 13 0 13
5 קראסנוגורסק 13 6 2 5 2621 5+ 20 ה נ ה ת נ ה 12 1 12 1 12 1 8 5 2 11 1 12
6 אררט מוסקבה 13 6 2 5 2623 3+ 20 ה ה נ ת נ ת 13 0 12 1 10 3 5 8 4 9 1 12
7 סאטורן איזור מוסקבה 13 4 6 3 2525 0   18 ת נ ה ה נ ת 13 0 13 0 7 6 7 6 3 10 3 10
8 סאלוט בלגורוד 13 5 2 6 1721 4- 17 נ ה ת נ ה ה 13 0 9 4 7 6 4 9 2 11 2 11
9 סטרוגינו 13 5 2 6 1521 6- 17 ה ה נ נ נ ת 13 0 11 2 9 4 3 10 0 13 0 13
10 זווזדה ריאזן 12 3 6 3 1816 2+ 15 ת ת ה ת ה נ 10 2 9 3 7 5 5 7 2 10 1 11
11 חימקי 2 13 4 2 7 1924 5- 14 נ ה ה ה ה ת 13 0 11 2 9 4 4 9 3 10 2 11
12 קלוגה 12 3 4 5 1418 4- 13 ת ה ה ה ת ת 12 0 9 3 6 6 3 9 1 11 1 11
13 קוונט אובנינסק 13 2 2 9 626 20- 8 ת נ ה ה ה ת 13 0 10 3 4 9 3 10 1 12 1 12
14 רוטור 2 וולגוגרד 13 1 2 10 1028 18- 5 ה ת נ ה ה ת 13 0 11 2 7 6 4 9 2 11 1 12
עלייה  




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

1419.10.2019חימיק ארסנל טולהזווזדה ריאזן
1419.10.2019חימקי 2סאטורן איזור מוסקבה
1419.10.2019סוקול סארטובסאלוט בלגורוד
1419.10.2019סטרוגינומטאלורג ליפצק
1419.10.2019קוונט אובנינסקקלוגה
1419.10.2019קראסנוגורסקאררט מוסקבה
1419.10.2019רוטור 2 וולגוגרדדינמו בריאנסק

623.10.2019קלוגהזווזדה ריאזן

1526.10.2019אררט מוסקבהסוקול סארטוב
1526.10.2019דינמו בריאנסקקוונט אובנינסק