ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. מרכז 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
ליגה שנייה
ליגה שלישית. דרום
ליגה שלישית. מערב
 ליגה שלישית. מרכז
עונה סדירה
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. מרכז 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונות מלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

1021.09.2019אררט מוסקבהמטאלורג ליפצק1:1 (0:0)  
1021.09.2019סאטורן איזור מוסקבהדינמו בריאנסק2:0 (1:0)  
1021.09.2019סאלוט בלגורודקלוגה0:1 (0:0)  
1021.09.2019סוקול סארטובחימקי 20:3 (0:0)  
1021.09.2019רוטור 2 וולגוגרדחימיק ארסנל טולה3:0 (2:0)  

915.09.2019חימקי 2קראסנוגורסק5:1 (1:1)  
914.09.2019זווזדה ריאזןאררט מוסקבה3:2 (1:0)  
914.09.2019חימיק ארסנל טולהסוקול סארטוב2:1 (0:1)  
914.09.2019מטאלורג ליפצקסאלוט בלגורוד0:2 (0:0)  
914.09.2019סטרוגינורוטור 2 וולגוגרד0:1 (0:1)  
914.09.2019קוונט אובנינסקסאטורן איזור מוסקבה2:0 (0:0)  
914.09.2019קלוגהדינמו בריאנסק1:1 (0:0)  

806.09.2019אררט מוסקבהחימקי 22:2 (1:0)  
806.09.2019דינמו בריאנסקמטאלורג ליפצק0:2 (0:1)  
806.09.2019סאטורן איזור מוסקבהקלוגה3:3 (1:2)  
806.09.2019סאלוט בלגורודזווזדה ריאזן1:0 (0:0)  
806.09.2019סוקול סארטובסטרוגינו1:1 (1:1)  
806.09.2019קראסנוגורסקחימיק ארסנל טולה2:1 (1:0)  
806.09.2019רוטור 2 וולגוגרדקוונט אובנינסק1:1 (1:1)  

701.09.2019חימקי 2סאלוט בלגורוד0:7 (0:2)  
730.08.2019זווזדה ריאזןדינמו בריאנסק1:3 (0:1)  
730.08.2019חימיק ארסנל טולהאררט מוסקבה1:2 (0:1)  
730.08.2019מטאלורג ליפצקקלוגה1:0 (1:0)  
730.08.2019סטרוגינוקראסנוגורסק2:1 (1:1)  
730.08.2019קוונט אובנינסקסוקול סארטוב6:0 (2:0)  
730.08.2019רוטור 2 וולגוגרדסאטורן איזור מוסקבה2:0 (0:0)  

624.08.2019אררט מוסקבהסטרוגינו1:2 (1:2)  
624.08.2019סאלוט בלגורודחימיק ארסנל טולה1:2 (0:1)  
623.08.2019דינמו בריאנסקחימקי 20:1 (0:0)  
623.08.2019סאטורן איזור מוסקבהמטאלורג ליפצק1:1 (0:0)  
623.08.2019סוקול סארטוברוטור 2 וולגוגרד0:4 (0:2)  
623.08.2019קראסנוגורסקקוונט אובנינסק0:4 (0:3)  

516.08.2019חימיק ארסנל טולהדינמו בריאנסק0:2 (0:1)  
516.08.2019חימקי 2קלוגה1:2 (0:0)  
516.08.2019סוקול סארטובסאטורן איזור מוסקבה1:1 (0:1)  
516.08.2019סטרוגינוסאלוט בלגורוד2:2 (0:2)  
516.08.2019קראסנוגורסקרוטור 2 וולגוגרד1:3 (0:1)  
515.08.2019אררט מוסקבהקוונט אובנינסק0:1 (0:1)  
515.08.2019זווזדה ריאזןמטאלורג ליפצק1:1 (0:0)  

409.08.2019אררט מוסקבהרוטור 2 וולגוגרד0:2 (0:0)  
409.08.2019דינמו בריאנסקסטרוגינו0:2 (0:2)  
409.08.2019סאטורן איזור מוסקבהזווזדה ריאזן2:2 (1:1)  
409.08.2019סאלוט בלגורודקוונט אובנינסק1:0 (1:0)  
409.08.2019קלוגהחימיק ארסנל טולה2:2 (2:2)  
409.08.2019קראסנוגורסקסוקול סארטוב2:2 (0:1)  
408.08.2019מטאלורג ליפצקחימקי 20:1 (0:0)  

301.08.2019חימיק ארסנל טולהמטאלורג ליפצק0:0 (0:0)  
301.08.2019חימקי 2זווזדה ריאזן2:0 (2:0)  
301.08.2019סוקול סארטובאררט מוסקבה0:3 (0:3)  
301.08.2019סטרוגינוקלוגה1:2 (0:1)  
301.08.2019קוונט אובנינסקדינמו בריאנסק2:0 (0:0)  
301.08.2019קראסנוגורסקסאטורן איזור מוסקבה3:1 (0:1)  
301.08.2019רוטור 2 וולגוגרדסאלוט בלגורוד3:0 (2:0)  

225.07.2019סאטורן איזור מוסקבהחימקי 21:1 (1:0)  
224.07.2019אררט מוסקבהקראסנוגורסק3:2 (1:1)  
224.07.2019דינמו בריאנסקרוטור 2 וולגוגרד0:2 (0:2)  
224.07.2019זווזדה ריאזןחימיק ארסנל טולה0:0 (0:0)  
224.07.2019מטאלורג ליפצקסטרוגינו0:4 (0:3)  
224.07.2019סאלוט בלגורודסוקול סארטוב1:0 (0:0)  
224.07.2019קלוגהקוונט אובנינסק0:2 (0:0)  

116.07.2019אררט מוסקבהסאטורן איזור מוסקבה2:8 (2:2)  
116.07.2019חימיק ארסנל טולהחימקי 22:1 (0:0)  
116.07.2019סוקול סארטובדינמו בריאנסק1:0 (1:0)  
116.07.2019סטרוגינוזווזדה ריאזן1:2 (0:1)  
116.07.2019קוונט אובנינסקמטאלורג ליפצק2:0 (1:0)  
116.07.2019קראסנוגורסקסאלוט בלגורוד4:0 (2:0)  
116.07.2019רוטור 2 וולגוגרדקלוגה1:0 (0:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 דינמו בריאנסק 10 7 1 2 146 8+ 22 נ ת נ ה נ ה 10 0 8 2 1 9 1 9 0 10 0 10
2 סוקול סארטוב 10 6 3 1 236 17+ 21 נ נ ת נ נ ת 10 0 8 2 6 4 3 7 1 9 1 9
3 אררט מוסקבה 10 5 2 3 2216 6+ 17 ת נ ת ה נ נ 10 0 9 1 7 3 4 6 3 7 1 9
4 קראסנוגורסק 9 5 1 3 2116 5+ 16 נ ה נ נ נ ת 9 0 9 0 9 0 7 2 2 7 1 8
5 מטאלורג ליפצק 10 4 4 2 126 6+ 16 ת נ ה ה ת ת 9 1 7 3 1 9 1 9 0 10 0 10
6 חימיק ארסנל טולה 10 4 3 3 1410 4+ 15 נ ה נ נ ה נ 8 2 8 2 7 3 1 9 0 10 0 10
7 סאטורן איזור מוסקבה 10 3 5 2 1719 2- 14 ה נ ת נ ת ת 10 0 10 0 4 6 4 6 2 8 2 8
8 סאלוט בלגורוד 10 4 1 5 1215 3- 13 נ ה ה ה נ ת 10 0 6 4 5 5 3 7 1 9 1 9
9 זווזדה ריאזן 8 3 3 2 129 3+ 12 ה נ נ ת ת נ 7 1 6 2 4 4 3 5 1 7 0 8
10 קלוגה 9 3 3 3 1211 1+ 12 ה ת ת נ ה ת 9 0 6 3 4 5 2 7 1 8 1 8
11 חימקי 2 10 3 2 5 1517 2- 11 ה ה ת נ ה נ 10 0 8 2 6 4 3 7 2 8 2 8
12 סטרוגינו 9 3 2 4 1015 5- 11 נ ת ה ה ת ה 9 0 8 1 6 3 2 7 0 9 0 9
13 קוונט אובנינסק 9 1 1 7 220 18- 4 ה ת ה ה ה נ 9 0 7 2 2 7 2 7 1 8 1 8
14 רוטור 2 וולגוגרד 10 0 1 9 222 20- 1 ה ה ת ה ה ה 10 0 8 2 4 6 2 8 0 10 0 10
עלייה  




 לוח משחקים:הבאים מלאלפי חודשיםלפי מחזורים

1022.09.2019קראסנוגורסקזווזדה ריאזן
1023.09.2019קוונט אובנינסקסטרוגינו

1128.09.2019דינמו בריאנסקסאלוט בלגורוד
1128.09.2019זווזדה ריאזןסוקול סארטוב
1128.09.2019חימיק ארסנל טולהקוונט אובנינסק
1128.09.2019חימקי 2רוטור 2 וולגוגרד
1128.09.2019מטאלורג ליפצקקראסנוגורסק
1128.09.2019סטרוגינוסאטורן איזור מוסקבה
1128.09.2019קלוגהאררט מוסקבה

1205.10.2019אררט מוסקבהדינמו בריאנסק
1205.10.2019סאטורן איזור מוסקבהסאלוט בלגורוד
1205.10.2019סוקול סארטובמטאלורג ליפצק
1205.10.2019סטרוגינוחימיק ארסנל טולה
1205.10.2019קוונט אובנינסקחימקי 2
1205.10.2019קראסנוגורסקקלוגה
1205.10.2019רוטור 2 וולגוגרדזווזדה ריאזן

1312.10.2019דינמו בריאנסקקראסנוגורסק
1312.10.2019זווזדה ריאזןקוונט אובנינסק
1312.10.2019חימקי 2סטרוגינו
1312.10.2019מטאלורג ליפצקרוטור 2 וולגוגרד
1312.10.2019סאטורן איזור מוסקבהחימיק ארסנל טולה
1312.10.2019סאלוט בלגורודאררט מוסקבה
1312.10.2019קלוגהסוקול סארטוב

1419.10.2019חימיק ארסנל טולהזווזדה ריאזן
1419.10.2019חימקי 2סאטורן איזור מוסקבה
1419.10.2019סוקול סארטובסאלוט בלגורוד
1419.10.2019סטרוגינומטאלורג ליפצק
1419.10.2019קוונט אובנינסקקלוגה
1419.10.2019קראסנוגורסקאררט מוסקבה
1419.10.2019רוטור 2 וולגוגרדדינמו בריאנסק

623.10.2019קלוגהזווזדה ריאזן

1526.10.2019אררט מוסקבהסוקול סארטוב
1526.10.2019דינמו בריאנסקקוונט אובנינסק
1526.10.2019זווזדה ריאזןחימקי 2
1526.10.2019מטאלורג ליפצקחימיק ארסנל טולה
1526.10.2019סאטורן איזור מוסקבהקראסנוגורסק
1526.10.2019סאלוט בלגורודרוטור 2 וולגוגרד
1526.10.2019קלוגהסטרוגינו

1602.11.2019זווזדה ריאזןסאטורן איזור מוסקבה
1602.11.2019חימיק ארסנל טולהקלוגה
1602.11.2019חימקי 2מטאלורג ליפצק
1602.11.2019סוקול סארטובקראסנוגורסק
1602.11.2019סטרוגינודינמו בריאנסק
1602.11.2019קוונט אובנינסקסאלוט בלגורוד
1602.11.2019רוטור 2 וולגוגרדאררט מוסקבה

1709.11.2019דינמו בריאנסקחימיק ארסנל טולה
1709.11.2019מטאלורג ליפצקזווזדה ריאזן
1709.11.2019סאטורן איזור מוסקבהסוקול סארטוב
1709.11.2019סאלוט בלגורודסטרוגינו
1709.11.2019קוונט אובנינסקאררט מוסקבה
1709.11.2019קלוגהחימקי 2
1709.11.2019רוטור 2 וולגוגרדקראסנוגורסק

1805.04.2020זווזדה ריאזןקלוגה
1805.04.2020חימיק ארסנל טולהסאלוט בלגורוד
1805.04.2020חימקי 2דינמו בריאנסק
1805.04.2020מטאלורג ליפצקסאטורן איזור מוסקבה
1805.04.2020סטרוגינואררט מוסקבה
1805.04.2020קוונט אובנינסקקראסנוגורסק
1805.04.2020רוטור 2 וולגוגרדסוקול סארטוב

1912.04.2020אררט מוסקבהחימיק ארסנל טולה
1912.04.2020דינמו בריאנסקזווזדה ריאזן
1912.04.2020סאטורן איזור מוסקבהרוטור 2 וולגוגרד
1912.04.2020סאלוט בלגורודחימקי 2
1912.04.2020סוקול סארטובקוונט אובנינסק
1912.04.2020קלוגהמטאלורג ליפצק
1912.04.2020קראסנוגורסקסטרוגינו

2019.04.2020זווזדה ריאזןסאלוט בלגורוד
2019.04.2020חימיק ארסנל טולהקראסנוגורסק
2019.04.2020חימקי 2אררט מוסקבה
2019.04.2020מטאלורג ליפצקדינמו בריאנסק
2019.04.2020סטרוגינוסוקול סארטוב
2019.04.2020קוונט אובנינסקרוטור 2 וולגוגרד
2019.04.2020קלוגהסאטורן איזור מוסקבה

2126.04.2020אררט מוסקבהזווזדה ריאזן
2126.04.2020דינמו בריאנסקקלוגה
2126.04.2020סאטורן איזור מוסקבהקוונט אובנינסק
2126.04.2020סאלוט בלגורודמטאלורג ליפצק
2126.04.2020סוקול סארטובחימיק ארסנל טולה
2126.04.2020קראסנוגורסקחימקי 2
2126.04.2020רוטור 2 וולגוגרדסטרוגינו

2204.05.2020דינמו בריאנסקסאטורן איזור מוסקבה
2204.05.2020זווזדה ריאזןקראסנוגורסק
2204.05.2020חימיק ארסנל טולהרוטור 2 וולגוגרד
2204.05.2020חימקי 2סוקול סארטוב
2204.05.2020מטאלורג ליפצקאררט מוסקבה
2204.05.2020סטרוגינוקוונט אובנינסק
2204.05.2020קלוגהסאלוט בלגורוד

2311.05.2020אררט מוסקבהקלוגה
2311.05.2020סאטורן איזור מוסקבהסטרוגינו
2311.05.2020סאלוט בלגורודדינמו בריאנסק
2311.05.2020סוקול סארטובזווזדה ריאזן
2311.05.2020קוונט אובנינסקחימיק ארסנל טולה
2311.05.2020קראסנוגורסקמטאלורג ליפצק
2311.05.2020רוטור 2 וולגוגרדחימקי 2

2418.05.2020דינמו בריאנסקאררט מוסקבה
2418.05.2020זווזדה ריאזןרוטור 2 וולגוגרד
2418.05.2020חימיק ארסנל טולהסטרוגינו
2418.05.2020חימקי 2קוונט אובנינסק
2418.05.2020מטאלורג ליפצקסוקול סארטוב
2418.05.2020סאלוט בלגורודסאטורן איזור מוסקבה
2418.05.2020קלוגהקראסנוגורסק

2524.05.2020אררט מוסקבהסאלוט בלגורוד
2524.05.2020חימיק ארסנל טולהסאטורן איזור מוסקבה
2524.05.2020סוקול סארטובקלוגה
2524.05.2020סטרוגינוחימקי 2
2524.05.2020קוונט אובנינסקזווזדה ריאזן
2524.05.2020קראסנוגורסקדינמו בריאנסק
2524.05.2020רוטור 2 וולגוגרדמטאלורג ליפצק

2630.05.2020דינמו בריאנסקסוקול סארטוב
2630.05.2020זווזדה ריאזןסטרוגינו
2630.05.2020חימקי 2חימיק ארסנל טולה
2630.05.2020מטאלורג ליפצקקוונט אובנינסק
2630.05.2020סאטורן איזור מוסקבהאררט מוסקבה
2630.05.2020סאלוט בלגורודקראסנוגורסק
2630.05.2020קלוגהרוטור 2 וולגוגרד