ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. מרכז 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
ליגה שנייה
ליגה שלישית. דרום
ליגה שלישית. מערב
 ליגה שלישית. מרכז
עונה סדירה
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. מרכז 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונות מלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

1709.11.2019דינמו בריאנסקחימיק ארסנל טולה1:1 (0:1)  
1709.11.2019מטאלורג ליפצקזווזדה ריאזן0:3 (0:1)  
1709.11.2019סאטורן איזור מוסקבהסוקול סארטוב2:0 (1:0)  
1709.11.2019סאלוט בלגורודסטרוגינו0:1 (0:1)  
1709.11.2019קוונט אובנינסקאררט מוסקבה5:2 (3:1)  
1709.11.2019קלוגהחימקי 22:1 (0:0)  

1602.11.2019זווזדה ריאזןסאטורן איזור מוסקבה1:3 (0:1)  
1602.11.2019חימיק ארסנל טולהקלוגה1:0 (0:0)  
1602.11.2019חימקי 2מטאלורג ליפצק3:1 (1:1)  
1602.11.2019סוקול סארטובקראסנוגורסק0:4 (0:2)  
1602.11.2019סטרוגינודינמו בריאנסק2:0 (2:0)  
1602.11.2019קוונט אובנינסקסאלוט בלגורוד3:0 (0:0)  
1602.11.2019רוטור 2 וולגוגרדאררט מוסקבה1:4 (1:3)  

1527.10.2019זווזדה ריאזןחימקי 20:3 (0:2)  
1527.10.2019קלוגהסטרוגינו0:2 (0:1)  
1526.10.2019אררט מוסקבהסוקול סארטוב3:0 (0:0)  
1526.10.2019דינמו בריאנסקקוונט אובנינסק0:2 (0:1)  
1526.10.2019מטאלורג ליפצקחימיק ארסנל טולה1:4 (1:1)  
1526.10.2019סאטורן איזור מוסקבהקראסנוגורסק1:5 (1:3)  
1526.10.2019סאלוט בלגורודרוטור 2 וולגוגרד0:1 (0:0)  

623.10.2019קלוגהזווזדה ריאזן3:2 (2:1)  

1420.10.2019חימקי 2סאטורן איזור מוסקבה1:1 (1:1)  
1419.10.2019חימיק ארסנל טולהזווזדה ריאזן2:4 (1:0)  
1419.10.2019סוקול סארטובסאלוט בלגורוד1:2 (1:1)  
1419.10.2019סטרוגינומטאלורג ליפצק2:0 (1:0)  
1419.10.2019קוונט אובנינסקקלוגה4:0 (0:0)  
1419.10.2019קראסנוגורסקאררט מוסקבה2:4 (1:2)  
1419.10.2019רוטור 2 וולגוגרדדינמו בריאנסק3:0 (1:0)  

1313.10.2019חימקי 2סטרוגינו1:2 (0:2)  
1312.10.2019דינמו בריאנסקקראסנוגורסק1:2 (0:0)  
1312.10.2019זווזדה ריאזןקוונט אובנינסק2:2 (1:1)  
1312.10.2019מטאלורג ליפצקרוטור 2 וולגוגרד1:2 (0:0)  
1312.10.2019סאטורן איזור מוסקבהחימיק ארסנל טולה2:2 (1:1)  
1312.10.2019סאלוט בלגורודאררט מוסקבה0:3 (0:2)  
1312.10.2019קלוגהסוקול סארטוב1:1 (1:1)  

1205.10.2019אררט מוסקבהדינמו בריאנסק3:2 (1:1)  
1205.10.2019סאטורן איזור מוסקבהסאלוט בלגורוד1:5 (1:2)  
1205.10.2019סוקול סארטובמטאלורג ליפצק1:0 (1:0)  
1205.10.2019סטרוגינוחימיק ארסנל טולה3:0 (3:0)  
1205.10.2019קוונט אובנינסקחימקי 21:2 (1:0)  
1205.10.2019קראסנוגורסקקלוגה0:4 (0:2)  
1205.10.2019רוטור 2 וולגוגרדזווזדה ריאזן3:3 (2:2)  

1128.09.2019דינמו בריאנסקסאלוט בלגורוד1:1 (0:1)  
1128.09.2019זווזדה ריאזןסוקול סארטוב2:1 (1:1)  
1128.09.2019חימיק ארסנל טולהקוונט אובנינסק0:2 (0:1)  
1128.09.2019חימקי 2רוטור 2 וולגוגרד4:1 (3:1)  
1128.09.2019מטאלורג ליפצקקראסנוגורסק0:3 (0:2)  
1128.09.2019סטרוגינוסאטורן איזור מוסקבה1:3 (1:2)  
1128.09.2019קלוגהאררט מוסקבה2:1 (1:0)  

1023.09.2019קוונט אובנינסקסטרוגינו1:0 (1:0)  
1022.09.2019קראסנוגורסקזווזדה ריאזן0:0 (0:0)  
1021.09.2019אררט מוסקבהמטאלורג ליפצק1:1 (0:0)  
1021.09.2019סאטורן איזור מוסקבהדינמו בריאנסק2:0 (1:0)  
1021.09.2019סאלוט בלגורודקלוגה0:1 (0:0)  
1021.09.2019סוקול סארטובחימקי 20:3 (0:0)  
1021.09.2019רוטור 2 וולגוגרדחימיק ארסנל טולה3:0 (2:0)  

915.09.2019חימקי 2קראסנוגורסק5:1 (1:1)  
914.09.2019זווזדה ריאזןאררט מוסקבה3:2 (1:0)  
914.09.2019חימיק ארסנל טולהסוקול סארטוב2:1 (0:1)  
914.09.2019מטאלורג ליפצקסאלוט בלגורוד0:2 (0:0)  
914.09.2019סטרוגינורוטור 2 וולגוגרד0:1 (0:1)  
914.09.2019קוונט אובנינסקסאטורן איזור מוסקבה2:0 (0:0)  
914.09.2019קלוגהדינמו בריאנסק1:1 (0:0)  

806.09.2019אררט מוסקבהחימקי 22:2 (1:0)  
806.09.2019דינמו בריאנסקמטאלורג ליפצק0:2 (0:1)  
806.09.2019סאטורן איזור מוסקבהקלוגה3:3 (1:2)  
806.09.2019סאלוט בלגורודזווזדה ריאזן1:0 (0:0)  
806.09.2019סוקול סארטובסטרוגינו1:1 (1:1)  
806.09.2019קראסנוגורסקחימיק ארסנל טולה2:1 (1:0)  
806.09.2019רוטור 2 וולגוגרדקוונט אובנינסק1:1 (1:1)  

701.09.2019חימקי 2סאלוט בלגורוד0:7 (0:2)  
730.08.2019זווזדה ריאזןדינמו בריאנסק1:3 (0:1)  
730.08.2019חימיק ארסנל טולהאררט מוסקבה1:2 (0:1)  
730.08.2019מטאלורג ליפצקקלוגה1:0 (1:0)  
730.08.2019סטרוגינוקראסנוגורסק2:1 (1:1)  
730.08.2019קוונט אובנינסקסוקול סארטוב6:0 (2:0)  
730.08.2019רוטור 2 וולגוגרדסאטורן איזור מוסקבה2:0 (0:0)  

624.08.2019אררט מוסקבהסטרוגינו1:2 (1:2)  
624.08.2019סאלוט בלגורודחימיק ארסנל טולה1:2 (0:1)  
623.08.2019דינמו בריאנסקחימקי 20:1 (0:0)  
623.08.2019סאטורן איזור מוסקבהמטאלורג ליפצק1:1 (0:0)  
623.08.2019סוקול סארטוברוטור 2 וולגוגרד0:4 (0:2)  
623.08.2019קראסנוגורסקקוונט אובנינסק0:4 (0:3)  

516.08.2019חימיק ארסנל טולהדינמו בריאנסק0:2 (0:1)  
516.08.2019חימקי 2קלוגה1:2 (0:0)  
516.08.2019סוקול סארטובסאטורן איזור מוסקבה1:1 (0:1)  
516.08.2019סטרוגינוסאלוט בלגורוד2:2 (0:2)  
516.08.2019קראסנוגורסקרוטור 2 וולגוגרד1:3 (0:1)  
515.08.2019אררט מוסקבהקוונט אובנינסק0:1 (0:1)  
515.08.2019זווזדה ריאזןמטאלורג ליפצק1:1 (0:0)  

409.08.2019אררט מוסקבהרוטור 2 וולגוגרד0:2 (0:0)  
409.08.2019דינמו בריאנסקסטרוגינו0:2 (0:2)  
409.08.2019סאטורן איזור מוסקבהזווזדה ריאזן2:2 (1:1)  
409.08.2019סאלוט בלגורודקוונט אובנינסק1:0 (1:0)  
409.08.2019קלוגהחימיק ארסנל טולה2:2 (2:2)  
409.08.2019קראסנוגורסקסוקול סארטוב2:2 (0:1)  
408.08.2019מטאלורג ליפצקחימקי 20:1 (0:0)  

301.08.2019חימיק ארסנל טולהמטאלורג ליפצק0:0 (0:0)  
301.08.2019חימקי 2זווזדה ריאזן2:0 (2:0)  
301.08.2019סוקול סארטובאררט מוסקבה0:3 (0:3)  
301.08.2019סטרוגינוקלוגה1:2 (0:1)  
301.08.2019קוונט אובנינסקדינמו בריאנסק2:0 (0:0)  
301.08.2019קראסנוגורסקסאטורן איזור מוסקבה3:1 (0:1)  
301.08.2019רוטור 2 וולגוגרדסאלוט בלגורוד3:0 (2:0)  

225.07.2019סאטורן איזור מוסקבהחימקי 21:1 (1:0)  
224.07.2019אררט מוסקבהקראסנוגורסק3:2 (1:1)  
224.07.2019דינמו בריאנסקרוטור 2 וולגוגרד0:2 (0:2)  
224.07.2019זווזדה ריאזןחימיק ארסנל טולה0:0 (0:0)  
224.07.2019מטאלורג ליפצקסטרוגינו0:4 (0:3)  
224.07.2019סאלוט בלגורודסוקול סארטוב1:0 (0:0)  
224.07.2019קלוגהקוונט אובנינסק0:2 (0:0)  

116.07.2019אררט מוסקבהסאטורן איזור מוסקבה2:8 (2:2)  
116.07.2019חימיק ארסנל טולהחימקי 22:1 (0:0)  
116.07.2019סוקול סארטובדינמו בריאנסק1:0 (1:0)  
116.07.2019סטרוגינוזווזדה ריאזן1:2 (0:1)  
116.07.2019קוונט אובנינסקמטאלורג ליפצק2:0 (1:0)  
116.07.2019קראסנוגורסקסאלוט בלגורוד4:0 (2:0)  
116.07.2019רוטור 2 וולגוגרדקלוגה1:0 (0:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 דינמו בריאנסק 17 12 3 2 2811 17+ 39 ת נ נ נ נ נ 17 0 15 2 4 13 2 15 1 16 0 17
2 מטאלורג ליפצק 17 11 4 2 309 21+ 37 נ נ נ נ נ נ 16 1 13 4 6 11 3 14 1 16 0 17
3 סוקול סארטוב 17 11 4 2 3710 27+ 37 נ נ נ נ ת ה 17 0 14 3 10 7 4 13 1 16 1 16
4 סאלוט בלגורוד 17 8 2 7 2323 0   26 נ נ נ ה נ ה 17 0 11 6 9 8 4 13 2 15 2 15
5 חימיק ארסנל טולה 17 7 5 5 2720 7+ 26 ת ה ה נ ת נ 15 2 14 3 11 6 4 13 2 15 1 16
6 זווזדה ריאזן 17 6 6 5 2926 3+ 24 ה נ נ נ ה ת 15 2 14 3 12 5 8 9 4 13 2 15
7 קראסנוגורסק 16 7 2 7 3132 1- 23 ה ה נ ה נ ה 15 1 15 1 15 1 11 5 4 12 3 13
8 אררט מוסקבה 17 7 2 8 3436 2- 23 נ ה ה ה ה ה 17 0 16 1 14 3 8 9 7 10 3 14
9 קלוגה 17 6 4 7 2423 1+ 22 ה נ נ ה נ ת 17 0 13 4 9 8 5 12 2 15 1 16
10 סאטורן איזור מוסקבה 17 5 7 5 3232 0   22 ה ה נ ת ת נ 17 0 17 0 9 8 9 8 4 13 4 13
11 חימקי 2 17 5 3 9 2332 9- 18 נ ה ה ת נ ה 17 0 15 2 12 5 5 12 3 14 2 15
12 סטרוגינו 17 5 2 10 1528 13- 17 ה ה ה ה ה ה 17 0 14 3 9 8 3 14 0 17 0 17
13 קוונט אובנינסק 17 2 2 13 840 32- 8 ה ה ה ה ת נ 17 0 14 3 7 10 5 12 2 15 2 15
14 רוטור 2 וולגוגרד 16 2 2 12 1433 19- 8 נ ה ה ה ת נ 16 0 13 3 9 7 5 11 3 13 1 15
עלייה