ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. מרכז 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
ליגה שנייה
ליגה שלישית. דרום
ליגה שלישית. מערב
 ליגה שלישית. מרכז
עונה סדירה
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. מרכז 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונותמלאות לפי חודשיםלפי מחזורים

יולי.19   אוגוסט.19   ספטמבר.19   אוקטובר.19  


623.10.2019קלוגהזווזדה ריאזן3:2 (2:1)  

1420.10.2019חימקי 2סאטורן איזור מוסקבה1:1 (1:1)  
1419.10.2019חימיק ארסנל טולהזווזדה ריאזן2:4 (1:0)  
1419.10.2019סוקול סארטובסאלוט בלגורוד1:2 (1:1)  
1419.10.2019סטרוגינומטאלורג ליפצק2:0 (1:0)  
1419.10.2019קוונט אובנינסקקלוגה4:0 (0:0)  
1419.10.2019קראסנוגורסקאררט מוסקבה2:4 (1:2)  
1419.10.2019רוטור 2 וולגוגרדדינמו בריאנסק3:0 (1:0)  

1313.10.2019חימקי 2סטרוגינו1:2 (0:2)  
1312.10.2019דינמו בריאנסקקראסנוגורסק1:2 (0:0)  
1312.10.2019זווזדה ריאזןקוונט אובנינסק2:2 (1:1)  
1312.10.2019מטאלורג ליפצקרוטור 2 וולגוגרד1:2 (0:0)  
1312.10.2019סאטורן איזור מוסקבהחימיק ארסנל טולה2:2 (1:1)  
1312.10.2019סאלוט בלגורודאררט מוסקבה0:3 (0:2)  
1312.10.2019קלוגהסוקול סארטוב1:1 (1:1)  

1205.10.2019אררט מוסקבהדינמו בריאנסק3:2 (1:1)  
1205.10.2019סאטורן איזור מוסקבהסאלוט בלגורוד1:5 (1:2)  
1205.10.2019סוקול סארטובמטאלורג ליפצק1:0 (1:0)  
1205.10.2019סטרוגינוחימיק ארסנל טולה3:0 (3:0)  
1205.10.2019קוונט אובנינסקחימקי 21:2 (1:0)  
1205.10.2019קראסנוגורסקקלוגה0:4 (0:2)  
1205.10.2019רוטור 2 וולגוגרדזווזדה ריאזן3:3 (2:2)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 דינמו בריאנסק 14 10 2 2 2310 13+ 32 נ נ נ ת נ ת 14 0 12 2 4 10 2 12 1 13 0 14
2 מטאלורג ליפצק 14 8 4 2 207 13+ 28 נ נ נ נ ת נ 13 1 10 4 3 11 1 13 0 14 0 14
3 סוקול סארטוב 14 8 4 2 2810 18+ 28 נ ת ה נ נ נ 14 0 11 3 8 6 3 11 1 13 1 13
4 חימיק ארסנל טולה 14 7 4 3 2514 11+ 25 נ ת נ נ נ ה 12 2 12 2 10 4 3 11 1 13 1 13
5 קראסנוגורסק 14 7 2 5 3023 7+ 23 נ ה נ ה ת נ 13 1 13 1 13 1 9 5 3 11 2 12
6 אררט מוסקבה 14 6 2 6 2827 1+ 20 ה ה ה נ ת נ 14 0 13 1 11 3 6 8 5 9 2 12
7 סאטורן איזור מוסקבה 14 4 7 3 2626 0   19 ת ת נ ה ה נ 14 0 14 0 7 7 7 7 3 11 3 11
8 זווזדה ריאזן 14 4 6 4 2322 1+ 18 נ ה ת ת ה ת 12 2 11 3 9 5 7 7 4 10 2 12
9 סאלוט בלגורוד 14 5 2 7 1823 5- 17 ה נ ה ת נ ה 14 0 10 4 8 6 4 10 2 12 2 12
10 סטרוגינו 14 5 2 7 1523 8- 17 ה ה ה נ נ נ 14 0 12 2 9 5 3 11 0 14 0 14
11 קלוגה 14 4 4 6 2021 1- 16 ה נ ת ה ה ה 14 0 11 3 8 6 5 9 2 12 1 13
12 חימקי 2 14 4 3 7 2025 5- 15 ת נ ה ה ה ה 14 0 12 2 9 5 4 10 3 11 2 12
13 קוונט אובנינסק 14 2 2 10 630 24- 8 ה ת נ ה ה ה 14 0 11 3 5 9 4 10 1 13 1 13
14 רוטור 2 וולגוגרד 14 1 2 11 1031 21- 5 ה ה ת נ ה ה 14 0 12 2 8 6 4 10 2 12 1 13
עלייה  




 לוח משחקים:הבאיםמלא לפי חודשיםלפי מחזורים

אוקטובר.19   נובמבר.19   אפריל.20   מאי.20  


1526.10.2019אררט מוסקבהסוקול סארטוב
1526.10.2019דינמו בריאנסקקוונט אובנינסק
1526.10.2019זווזדה ריאזןחימקי 2
1526.10.2019מטאלורג ליפצקחימיק ארסנל טולה
1526.10.2019סאטורן איזור מוסקבהקראסנוגורסק
1526.10.2019סאלוט בלגורודרוטור 2 וולגוגרד
1526.10.2019קלוגהסטרוגינו