ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. מרכז 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
ליגה שנייה
ליגה שלישית
ליגה שלישית. דרום
ליגה שלישית. מערב
 ליגה שלישית. מרכז
עונה סדירה
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. מרכז 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונותמלאות לפי חודשיםלפי מחזורים

יולי.19   אוגוסט.19   ספטמבר.19   אוקטובר.19   נובמבר.19  


1527.10.2019זווזדה ריאזןחימקי 20:3 (0:2)  
1527.10.2019קלוגהסטרוגינו0:2 (0:1)  
1526.10.2019אררט מוסקבהסוקול סארטוב3:0 (0:0)  
1526.10.2019דינמו בריאנסקקוונט אובנינסק0:2 (0:1)  
1526.10.2019מטאלורג ליפצקחימיק ארסנל טולה1:4 (1:1)  
1526.10.2019סאטורן איזור מוסקבהקראסנוגורסק1:5 (1:3)  
1526.10.2019סאלוט בלגורודרוטור 2 וולגוגרד0:1 (0:0)  

623.10.2019קלוגהזווזדה ריאזן3:2 (2:1)  

1420.10.2019חימקי 2סאטורן איזור מוסקבה1:1 (1:1)  
1419.10.2019חימיק ארסנל טולהזווזדה ריאזן2:4 (1:0)  
1419.10.2019סוקול סארטובסאלוט בלגורוד1:2 (1:1)  
1419.10.2019סטרוגינומטאלורג ליפצק2:0 (1:0)  
1419.10.2019קוונט אובנינסקקלוגה4:0 (0:0)  
1419.10.2019קראסנוגורסקאררט מוסקבה2:4 (1:2)  
1419.10.2019רוטור 2 וולגוגרדדינמו בריאנסק3:0 (1:0)  

1313.10.2019חימקי 2סטרוגינו1:2 (0:2)  
1312.10.2019דינמו בריאנסקקראסנוגורסק1:2 (0:0)  
1312.10.2019זווזדה ריאזןקוונט אובנינסק2:2 (1:1)  
1312.10.2019מטאלורג ליפצקרוטור 2 וולגוגרד1:2 (0:0)  
1312.10.2019סאטורן איזור מוסקבהחימיק ארסנל טולה2:2 (1:1)  
1312.10.2019סאלוט בלגורודאררט מוסקבה0:3 (0:2)  
1312.10.2019קלוגהסוקול סארטוב1:1 (1:1)  

1205.10.2019אררט מוסקבהדינמו בריאנסק3:2 (1:1)  
1205.10.2019סאטורן איזור מוסקבהסאלוט בלגורוד1:5 (1:2)  
1205.10.2019סוקול סארטובמטאלורג ליפצק1:0 (1:0)  
1205.10.2019סטרוגינוחימיק ארסנל טולה3:0 (3:0)  
1205.10.2019קוונט אובנינסקחימקי 21:2 (1:0)  
1205.10.2019קראסנוגורסקקלוגה0:4 (0:2)  
1205.10.2019רוטור 2 וולגוגרדזווזדה ריאזן3:3 (2:2)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 דינמו בריאנסק 17 12 3 2 2811 17+ 39 ת נ נ נ נ נ 17 0 15 2 4 13 2 15 1 16 0 17
2 מטאלורג ליפצק 17 11 4 2 309 21+ 37 נ נ נ נ נ נ 16 1 13 4 6 11 3 14 1 16 0 17
3 סוקול סארטוב 17 11 4 2 3710 27+ 37 נ נ נ נ ת ה 17 0 14 3 10 7 4 13 1 16 1 16
4 סאלוט בלגורוד 17 8 2 7 2323 0   26 נ נ נ ה נ ה 17 0 11 6 9 8 4 13 2 15 2 15
5 חימיק ארסנל טולה 17 7 5 5 2720 7+ 26 ת ה ה נ ת נ 15 2 14 3 11 6 4 13 2 15 1 16
6 זווזדה ריאזן 17 6 6 5 2926 3+ 24 ה נ נ נ ה ת 15 2 14 3 12 5 8 9 4 13 2 15
7 קראסנוגורסק 16 7 2 7 3132 1- 23 ה ה נ ה נ ה 15 1 15 1 15 1 11 5 4 12 3 13
8 אררט מוסקבה 17 7 2 8 3436 2- 23 נ ה ה ה ה ה 17 0 16 1 14 3 8 9 7 10 3 14
9 קלוגה 17 6 4 7 2423 1+ 22 ה נ נ ה נ ת 17 0 13 4 9 8 5 12 2 15 1 16
10 סאטורן איזור מוסקבה 17 5 7 5 3232 0   22 ה ה נ ת ת נ 17 0 17 0 9 8 9 8 4 13 4 13
11 חימקי 2 17 5 3 9 2332 9- 18 נ ה ה ת נ ה 17 0 15 2 12 5 5 12 3 14 2 15
12 סטרוגינו 17 5 2 10 1528 13- 17 ה ה ה ה ה ה 17 0 14 3 9 8 3 14 0 17 0 17
13 קוונט אובנינסק 17 2 2 13 840 32- 8 ה ה ה ה ת נ 17 0 14 3 7 10 5 12 2 15 2 15
14 רוטור 2 וולגוגרד 16 2 2 12 1433 19- 8 נ ה ה ה ת נ 16 0 13 3 9 7 5 11 3 13 1 15
עלייה