ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. מרכז 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
ליגה שנייה
ליגה שלישית. דרום
ליגה שלישית. מערב
 ליגה שלישית. מרכז
עונה סדירה
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. מרכז 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונותמלאות לפי חודשיםלפי מחזורים

יולי.19   אוגוסט.19   ספטמבר.19  


730.08.2019זווזדה ריאזןדינמו בריאנסק1:3 (0:1)  
730.08.2019חימיק ארסנל טולהאררט מוסקבה1:2 (0:1)  
730.08.2019מטאלורג ליפצקקלוגה1:0 (1:0)  
730.08.2019סטרוגינוקראסנוגורסק2:1 (1:1)  
730.08.2019קוונט אובנינסקסוקול סארטוב6:0 (2:0)  
730.08.2019רוטור 2 וולגוגרדסאטורן איזור מוסקבה2:0 (0:0)  

624.08.2019אררט מוסקבהסטרוגינו1:2 (1:2)  
624.08.2019סאלוט בלגורודחימיק ארסנל טולה1:2 (0:1)  
623.08.2019דינמו בריאנסקחימקי 20:1 (0:0)  
623.08.2019סאטורן איזור מוסקבהמטאלורג ליפצק1:1 (0:0)  
623.08.2019סוקול סארטוברוטור 2 וולגוגרד0:4 (0:2)  
623.08.2019קראסנוגורסקקוונט אובנינסק0:4 (0:3)  

516.08.2019חימיק ארסנל טולהדינמו בריאנסק0:2 (0:1)  
516.08.2019חימקי 2קלוגה1:2 (0:0)  
516.08.2019סוקול סארטובסאטורן איזור מוסקבה1:1 (0:1)  
516.08.2019סטרוגינוסאלוט בלגורוד2:2 (0:2)  
516.08.2019קראסנוגורסקרוטור 2 וולגוגרד1:3 (0:1)  
515.08.2019אררט מוסקבהקוונט אובנינסק0:1 (0:1)  
515.08.2019זווזדה ריאזןמטאלורג ליפצק1:1 (0:0)  

409.08.2019אררט מוסקבהרוטור 2 וולגוגרד0:2 (0:0)  
409.08.2019דינמו בריאנסקסטרוגינו0:2 (0:2)  
409.08.2019סאטורן איזור מוסקבהזווזדה ריאזן2:2 (1:1)  
409.08.2019סאלוט בלגורודקוונט אובנינסק1:0 (1:0)  
409.08.2019קלוגהחימיק ארסנל טולה2:2 (2:2)  
409.08.2019קראסנוגורסקסוקול סארטוב2:2 (0:1)  
408.08.2019מטאלורג ליפצקחימקי 20:1 (0:0)  

301.08.2019חימיק ארסנל טולהמטאלורג ליפצק0:0 (0:0)  
301.08.2019חימקי 2זווזדה ריאזן2:0 (2:0)  
301.08.2019סוקול סארטובאררט מוסקבה0:3 (0:3)  
301.08.2019סטרוגינוקלוגה1:2 (0:1)  
301.08.2019קוונט אובנינסקדינמו בריאנסק2:0 (0:0)  
301.08.2019קראסנוגורסקסאטורן איזור מוסקבה3:1 (0:1)  
301.08.2019רוטור 2 וולגוגרדסאלוט בלגורוד3:0 (2:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 דינמו בריאנסק 10 7 1 2 146 8+ 22 נ ת נ ה נ ה 10 0 8 2 1 9 1 9 0 10 0 10
2 סוקול סארטוב 10 6 3 1 236 17+ 21 נ נ ת נ נ ת 10 0 8 2 6 4 3 7 1 9 1 9
3 אררט מוסקבה 10 5 2 3 2216 6+ 17 ת נ ת ה נ נ 10 0 9 1 7 3 4 6 3 7 1 9
4 קראסנוגורסק 9 5 1 3 2116 5+ 16 נ ה נ נ נ ת 9 0 9 0 9 0 7 2 2 7 1 8
5 מטאלורג ליפצק 10 4 4 2 126 6+ 16 ת נ ה ה ת ת 9 1 7 3 1 9 1 9 0 10 0 10
6 חימיק ארסנל טולה 10 4 3 3 1410 4+ 15 נ ה נ נ ה נ 8 2 8 2 7 3 1 9 0 10 0 10
7 סאטורן איזור מוסקבה 10 3 5 2 1719 2- 14 ה נ ת נ ת ת 10 0 10 0 4 6 4 6 2 8 2 8
8 סאלוט בלגורוד 10 4 1 5 1215 3- 13 נ ה ה ה נ ת 10 0 6 4 5 5 3 7 1 9 1 9
9 זווזדה ריאזן 8 3 3 2 129 3+ 12 ה נ נ ת ת נ 7 1 6 2 4 4 3 5 1 7 0 8
10 קלוגה 9 3 3 3 1211 1+ 12 ה ת ת נ ה ת 9 0 6 3 4 5 2 7 1 8 1 8
11 חימקי 2 10 3 2 5 1517 2- 11 ה ה ת נ ה נ 10 0 8 2 6 4 3 7 2 8 2 8
12 סטרוגינו 9 3 2 4 1015 5- 11 נ ת ה ה ת ה 9 0 8 1 6 3 2 7 0 9 0 9
13 קוונט אובנינסק 9 1 1 7 220 18- 4 ה ת ה ה ה נ 9 0 7 2 2 7 2 7 1 8 1 8
14 רוטור 2 וולגוגרד 10 0 1 9 222 20- 1 ה ה ת ה ה ה 10 0 8 2 4 6 2 8 0 10 0 10
עלייה  



ספטמבר.19   אוקטובר.19   נובמבר.19   אפריל.20   מאי.20