ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. מרכז 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
ליגה שנייה
ליגה שלישית. דרום
ליגה שלישית. מערב
 ליגה שלישית. מרכז
עונה סדירה
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. מרכז 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

915.09.2019חימקי 2קראסנוגורסק5:1 (1:1)  
914.09.2019זווזדה ריאזןאררט מוסקבה3:2 (1:0)  
914.09.2019חימיק ארסנל טולהסוקול סארטוב2:1 (0:1)  
914.09.2019מטאלורג ליפצקסאלוט בלגורוד0:2 (0:0)  
914.09.2019סטרוגינורוטור 2 וולגוגרד0:1 (0:1)  
914.09.2019קוונט אובנינסקסאטורן איזור מוסקבה2:0 (0:0)  
914.09.2019קלוגהדינמו בריאנסק1:1 (0:0)  

806.09.2019אררט מוסקבהחימקי 22:2 (1:0)  
806.09.2019דינמו בריאנסקמטאלורג ליפצק0:2 (0:1)  
806.09.2019סאטורן איזור מוסקבהקלוגה3:3 (1:2)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 אררט מוסקבה 6 4 1 1 178 9+ 13 ת נ נ נ ה נ 6 0 5 1 4 2 3 3 2 4 1 5
2 דינמו בריאנסק 4 4 0 0 70 7+ 12 נ נ נ נ 4 0 3 1 0 4 0 4 0 4 0 4
3 סטרוגינו 5 3 1 1 86 2+ 10 נ ה ת נ נ 5 0 4 1 4 1 1 4 0 5 0 5
4 מטאלורג ליפצק 4 3 0 1 71 6+ 9 נ ה נ נ 4 0 2 2 1 3 1 3 0 4 0 4
5 סוקול סארטוב 5 2 2 1 93 6+ 8 ת נ ת נ ה 5 0 4 1 2 3 1 4 0 5 0 5
6 חימיק ארסנל טולה 5 2 1 2 65 1+ 7 ה נ נ ת ה 4 1 4 1 3 2 0 5 0 5 0 5
7 קראסנוגורסק 6 2 1 3 1112 1- 7 ה נ נ ת ה ה 6 0 6 0 6 0 5 1 0 6 0 6
8 חימקי 2 4 2 0 2 108 2+ 6 ה נ נ ה 4 0 4 0 3 1 2 2 2 2 2 2
9 קלוגה 3 1 2 0 53 2+ 5 ת ת נ 3 0 3 0 1 2 1 2 0 3 0 3
10 זווזדה ריאזן 4 1 2 1 65 1+ 5 ה נ ת ת 3 1 3 1 2 2 2 2 1 3 0 4
11 סאטורן איזור מוסקבה 4 0 4 0 77 0   4 ת ת ת ת 4 0 4 0 2 2 2 2 1 3 1 3
12 סאלוט בלגורוד 4 1 0 3 24 2- 3 ה נ ה ה 4 0 1 3 1 3 0 4 0 4 0 4
13 רוטור 2 וולגוגרד 4 0 1 3 17 6- 1 ת ה ה ה 4 0 3 1 1 3 0 4 0 4 0 4
14 קוונט אובנינסק 4 0 0 4 012 12- 0 ה ה ה ה 4 0 4 0 1 3 1 3 1 3 1 3
עלייה  




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

1021.09.2019אררט מוסקבהמטאלורג ליפצק
1021.09.2019סאטורן איזור מוסקבהדינמו בריאנסק
1021.09.2019סאלוט בלגורודקלוגה
1021.09.2019סוקול סארטובחימקי 2
1021.09.2019קוונט אובנינסקסטרוגינו
1021.09.2019קראסנוגורסקזווזדה ריאזן
1021.09.2019רוטור 2 וולגוגרדחימיק ארסנל טולה

1128.09.2019דינמו בריאנסקסאלוט בלגורוד
1128.09.2019זווזדה ריאזןסוקול סארטוב
1128.09.2019חימיק ארסנל טולהקוונט אובנינסק