ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. מרכז 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
ליגה שנייה
ליגה שלישית. דרום
ליגה שלישית. מערב
 ליגה שלישית. מרכז
עונה סדירה
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה שלישית. מרכז 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

915.09.2019חימקי 2קראסנוגורסק5:1 (1:1)  
914.09.2019זווזדה ריאזןאררט מוסקבה3:2 (1:0)  
914.09.2019חימיק ארסנל טולהסוקול סארטוב2:1 (0:1)  
914.09.2019מטאלורג ליפצקסאלוט בלגורוד0:2 (0:0)  
914.09.2019סטרוגינורוטור 2 וולגוגרד0:1 (0:1)  
914.09.2019קוונט אובנינסקסאטורן איזור מוסקבה2:0 (0:0)  
914.09.2019קלוגהדינמו בריאנסק1:1 (0:0)  

806.09.2019אררט מוסקבהחימקי 22:2 (1:0)  
806.09.2019דינמו בריאנסקמטאלורג ליפצק0:2 (0:1)  
806.09.2019סאטורן איזור מוסקבהקלוגה3:3 (1:2)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 סוקול סארטוב 4 3 1 0 113 8+ 10 נ נ ת נ 4 0 3 1 3 1 2 2 1 3 1 3
2 סאטורן איזור מוסקבה 5 3 1 1 1010 0   10 נ נ ת נ ה 5 0 5 0 2 3 2 3 1 4 1 4
3 קראסנוגורסק 3 3 0 0 104 6+ 9 נ נ נ 3 0 3 0 3 0 2 1 2 1 1 2
4 זווזדה ריאזן 4 2 1 1 64 2+ 7 נ ת נ ה 4 0 3 1 2 2 1 3 0 4 0 4
5 קלוגה 5 2 1 2 77 0   7 ת נ ה ה נ 5 0 3 2 3 2 1 4 1 4 1 4
6 דינמו בריאנסק 5 2 1 2 56 1- 7 ת ה ה נ נ 5 0 4 1 1 4 1 4 0 5 0 5
7 סאלוט בלגורוד 5 2 1 2 911 2- 7 ה ה ת נ נ 5 0 5 0 4 1 3 2 1 4 1 4
8 מטאלורג ליפצק 5 1 3 1 44 0   6 ה ת ת ת נ 4 1 4 1 0 5 0 5 0 5 0 5
9 חימיק ארסנל טולה 4 1 2 1 55 0   5 נ ה ת ת 3 1 3 1 3 1 1 3 0 4 0 4
10 חימקי 2 5 1 2 2 56 1- 5 ת ה ה ת נ 5 0 3 2 2 3 1 4 0 5 0 5
11 קוונט אובנינסק 5 1 1 3 28 6- 4 ת ה ה נ ה 5 0 3 2 1 4 1 4 0 5 0 5
12 אררט מוסקבה 3 1 0 2 47 3- 3 נ ה ה 3 0 3 0 3 0 1 2 1 2 0 3
13 סטרוגינו 4 0 1 3 29 7- 1 ת ה ה ה 4 0 4 0 2 2 1 3 0 4 0 4
14 רוטור 2 וולגוגרד 5 0 0 5 112 11- 0 ה ה ה ה ה 5 0 4 1 2 3 2 3 0 5 0 5
עלייה  




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

1021.09.2019אררט מוסקבהמטאלורג ליפצק
1021.09.2019סאטורן איזור מוסקבהדינמו בריאנסק
1021.09.2019סאלוט בלגורודקלוגה
1021.09.2019סוקול סארטובחימקי 2
1021.09.2019קוונט אובנינסקסטרוגינו
1021.09.2019קראסנוגורסקזווזדה ריאזן
1021.09.2019רוטור 2 וולגוגרדחימיק ארסנל טולה

1128.09.2019דינמו בריאנסקסאלוט בלגורוד
1128.09.2019זווזדה ריאזןסוקול סארטוב
1128.09.2019חימיק ארסנל טולהקוונט אובנינסק