ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה 3. אורל.פובולז 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
פרמייר ליג
ליגה שנייה
ליגה שלישית. דרום
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
 ליגה 3. אורל.פובולז
עונה סדירה
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> ליגה 3. אורל.פובולז 2019/2020 >> עונה סדירה

יולי.19   אוגוסט.19   ספטמבר.19   אוקטובר.19  





 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 קאמא''ז נברז'ניה צ'לני 15 10 2 3 3517 18+ 32 ה ת נ ה נ נ 14 1 10 5 10 5 9 6 4 11 3 12
2 אקרון טוליאטי 15 10 2 3 2615 11+ 32 נ נ נ ת נ נ 15 0 10 5 6 9 5 10 2 13 1 14
3 צ'ליאבינסק 15 9 3 3 3116 15+ 30 נ ת נ ה נ נ 14 1 11 4 9 6 7 8 3 12 2 13
4 אורל-2 יקטרינבורג 15 9 2 4 2814 14+ 29 נ נ נ נ ה ה 15 0 11 4 7 8 4 11 2 13 2 13
5 וולגה אוליאנובסק 15 6 2 7 1924 5- 20 ה ת ה נ נ ה 15 0 10 5 8 7 6 9 2 13 1 14
6 נוסטה נובוטרואיצק 15 5 3 7 1823 5- 18 ה ת נ נ ה ה 15 0 11 4 7 8 5 10 2 13 1 14
7 אקדמיה טוליאטי 15 5 3 7 1318 5- 18 ת נ ה ה ה נ 14 1 7 8 6 9 4 11 0 15 0 15
8 זניט איז'בסק 15 5 2 8 2322 1+ 17 נ ת ה נ ה ה 14 1 10 5 7 8 5 10 5 10 2 13
9 זווזדה פרם 15 4 4 7 1317 4- 16 נ ה ה ת נ נ 14 1 8 7 5 10 3 12 0 15 0 15
10 טיומן 15 7 5 3 2418 6+ 14 (12-) ה ת נ ה נ ת 13 2 9 6 7 8 5 10 4 11 2 13
11 לאדה טוליאטי 15 3 1 11 1037 27- 10 ה ה ה ה ה ת 15 0 13 2 11 4 6 9 1 14 1 14
12 אופה 2 15 1 3 11 1635 19- 6 ת ה ה נ ה ה 14 1 12 3 11 4 9 6 3 12 1 14




 לוח משחקים:הבאיםמלא לפי חודשיםלפי מחזורים

אוקטובר.19   נובמבר.19   אפריל.20  


1807.04.2020אקרון טוליאטיזניט איז'בסק
1807.04.2020וולגה אוליאנובסקאורל-2 יקטרינבורג
1807.04.2020טיומןזווזדה פרם
1807.04.2020לאדה טוליאטיאופה 2
1807.04.2020צ'ליאבינסקנוסטה נובוטרואיצק
1807.04.2020קאמא''ז נברז'ניה צ'לניאקדמיה טוליאטי

1914.04.2020אופה 2טיומן
1914.04.2020אורל-2 יקטרינבורגזניט איז'בסק
1914.04.2020אקדמיה טוליאטיוולגה אוליאנובסק
1914.04.2020אקרון טוליאטיצ'ליאבינסק
1914.04.2020זווזדה פרםקאמא''ז נברז'ניה צ'לני
1914.04.2020נוסטה נובוטרואיצקלאדה טוליאטי

2019.04.2020אקרון טוליאטינוסטה נובוטרואיצק
2019.04.2020וולגה אוליאנובסקזווזדה פרם
2019.04.2020זניט איז'בסקאקדמיה טוליאטי
2019.04.2020טיומןלאדה טוליאטי
2019.04.2020צ'ליאבינסקאורל-2 יקטרינבורג
2019.04.2020קאמא''ז נברז'ניה צ'לניאופה 2

2125.04.2020אופה 2וולגה אוליאנובסק
2125.04.2020אורל-2 יקטרינבורגאקרון טוליאטי
2125.04.2020אקדמיה טוליאטיצ'ליאבינסק
2125.04.2020זווזדה פרםזניט איז'בסק
2125.04.2020טיומןנוסטה נובוטרואיצק
2125.04.2020לאדה טוליאטיקאמא''ז נברז'ניה צ'לני

2229.04.2020אופה 2זניט איז'בסק
2229.04.2020אקרון טוליאטיאקדמיה טוליאטי
2229.04.2020וולגה אוליאנובסקלאדה טוליאטי
2229.04.2020נוסטה נובוטרואיצקאורל-2 יקטרינבורג
2229.04.2020צ'ליאבינסקזווזדה פרם
2229.04.2020קאמא''ז נברז'ניה צ'לניטיומן