ligot.net - כדורגל בלארוסי >> ליגה שנייה 2019 >> עונה סדירה
  בלארוס
ליגה עליונה
 ליגה שנייה
עונה סדירה
ליגה שלישית
גביע
סופרקאפ



כדורגל בלארוסי >> ליגה שנייה 2019 >> עונה סדירה


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

2015.09.2019קרומקאצ'יסמורגון0:4 
2014.09.2019בלשינה בוברויסקבאראנוביצ'י0:4 
2014.09.2019גראניט-מיקאשביצ'יויגוואם2:2 
2014.09.2019וולנה פינסקסלונים1:1 
2014.09.2019נאפטןרוך ברסט2:2 
2014.09.2019ספוטניק רצ'יצהחימיק סווטלוגורסק0:1 
2013.09.2019אורשהלוקומוטיב גומל2:0 

1907.09.2019באראנוביצ'יספוטניק רצ'יצה4:0 
1907.09.2019ויגוואםנאפטן1:2 
1907.09.2019חימיק סווטלוגורסקוולנה פינסק0:1 




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 בלשינה בוברויסק 18 13 4 1 479 38+ 43 נ נ ת ת ת נ 17 1 14 4 10 8 8 10 5 13 2 16
2 ויגוואם 19 13 4 2 4011 29+ 43 ת נ ת ה נ ת 18 1 13 6 10 9 6 13 3 16 1 18
3 לוקומוטיב גומל 19 12 2 5 3816 22+ 38 נ ה ה נ ה ת 18 1 15 4 11 8 7 12 1 18 1 18
4 ספוטניק רצ'יצה 18 11 3 4 3420 14+ 36 נ נ נ ה ת ת 18 0 16 2 9 9 5 13 2 16 2 16
5 רוך ברסט 19 9 8 2 4821 27+ 35 ת ה נ נ ת ת 18 1 16 3 13 6 10 9 5 14 3 16
6 לידה 18 8 5 5 2720 7+ 29 ת ה נ ה נ ה 16 2 13 5 10 8 5 13 2 16 1 17
7 נאפטן 19 7 7 5 3629 7+ 28 ת ה ת נ נ נ 16 3 16 3 16 3 10 9 5 14 2 17
8 קרומקאצ'י 19 6 5 8 2627 1- 23 נ נ ת ה ה ת 18 1 14 5 9 10 8 11 3 16 1 18
9 גראניט-מיקאשביצ'י 19 6 5 8 2331 8- 23 ת ה ת נ נ נ 16 3 14 5 9 10 8 11 4 15 2 17
10 חימיק סווטלוגורסק 19 7 2 10 1838 20- 23 ה נ ת נ ה ה 17 2 12 7 12 7 8 11 2 17 2 17
11 אורשה 18 7 1 10 2134 13- 22 ה נ ה נ ה נ 17 1 14 4 11 7 6 12 4 14 2 16
12 וולנה פינסק 18 4 4 10 1928 9- 16 ת ה נ ה ה ה 17 1 12 6 9 9 6 12 2 16 1 17
13 סלונים 19 3 7 9 1428 14- 16 ת נ ת ה נ נ 17 2 14 5 7 12 4 15 0 19 0 19
14 סמורגון 19 3 3 13 2148 27- 12 ה ת ה ת נ נ 17 2 15 4 14 5 11 8 6 13 3 16
15 באראנוביצ'י 19 0 2 17 860 52- 2 ה ה ה ה ה ה 18 1 16 3 14 5 12 7 6 13 1 18
עלייה  
משחקי עלייה/ירידה ליגות 1/2  
ירידה  




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

2121.09.2019באראנוביצ'יאורשה
2121.09.2019גראניט-מיקאשביצ'ינאפטן
2121.09.2019ויגוואםוולנה פינסק
2121.09.2019חימיק סווטלוגורסקבלשינה בוברויסק
2121.09.2019לוקומוטיב גומללידה
2121.09.2019סלוניםספוטניק רצ'יצה
2121.09.2019סמורגוןרוך ברסט

2228.09.2019אורשהחימיק סווטלוגורסק
2228.09.2019בלשינה בוברויסקסלונים
2228.09.2019וולנה פינסקגראניט-מיקאשביצ'י