ligot.net - כדורגל גרמני >> בונדסליגה 2 2019/2020 >> עונה סדירה
  גרמניה
בונדסליגה 1
 בונדסליגה 2
עונה סדירה
ליגה 3
אזורית צפון
אזורית צפון-מזרח
אזורית מערב
אזורית דרום-מערב
אזורית באיירן
אזורית דרום
גביע
סופרקאפ



כדורגל גרמני >> בונדסליגה 2 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

721.09.2019ווהןארמיניה בילפלד5:2 (3:1)  
721.09.2019נירנברגקרלסרוהה1:1 (1:1)  
721.09.2019סנדהאוזןבוכום1:1 (0:0)  
721.09.2019שטוטגרטגרוטר פורט0:2 (0:1)  
720.09.2019הולשטיין קילהאנובר 962:1 (1:0)  
720.09.2019היידנהייםדרמשטדט0:1 (0:0)  

616.09.2019סנט פאוליהמבורג0:2 (0:1)  
615.09.2019ארצגבירגה אווהאוסנברוק0:1 (0:1)  
615.09.2019בוכוםדינמו דרזדן2:2 (0:0)  
615.09.2019דרמשטדטנירנברג3:3 (2:1)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 שטוטגרט 7 5 2 0 137 6+ 17 נ נ נ ת נ ת 6 1 6 1 5 2 2 5 1 6 0 7
2 ארמיניה בילפלד 7 4 3 0 1910 9+ 15 נ נ ת נ נ ת 7 0 7 0 5 2 5 2 2 5 2 5
3 המבורג 6 4 1 1 135 8+ 13 ה נ נ נ נ ת 6 0 5 1 3 3 2 4 1 5 1 5
4 היידנהיים 7 3 2 2 129 3+ 11 נ נ ת ה ה ת 7 0 6 1 5 2 3 4 0 7 0 7
5 סנדהאוזן 7 3 2 2 86 2+ 11 ת ה נ נ נ ה 7 0 4 3 1 6 1 6 1 6 0 7
6 ארצגבירגה אווה 6 3 2 1 86 2+ 11 נ ת ת ה נ נ 5 1 4 2 2 4 2 4 1 5 0 6
7 גרוטר פורט 7 3 2 2 99 0   11 ה נ ת ת נ נ 7 0 6 1 3 4 2 5 0 7 0 7
8 קרלסרוהה 7 3 1 3 1113 2- 10 ת נ ה ה ה נ 7 0 6 1 5 2 2 5 2 5 2 5
9 אוסנברוק 6 3 0 3 95 4+ 9 ה נ ה נ נ ה 6 0 3 3 3 3 2 4 0 6 0 6
10 נירנברג 7 2 3 2 1013 3- 9 ת ת ת נ ה ה 7 0 5 2 4 3 4 3 2 5 1 6
11 סנט פאולי 6 2 2 2 1010 0   8 נ ת נ ה ה ת 6 0 6 0 4 2 2 4 1 5 1 5
12 האנובר 96 7 2 2 3 810 2- 8 נ ה ה ת נ ת 7 0 7 0 4 3 0 7 0 7 0 7
13 יאן רגנסבורג 6 2 1 3 129 3+ 7 ה נ ה ה ת נ 6 0 5 1 4 2 4 2 2 4 0 6
14 דינמו דרזדן 6 1 3 2 911 2- 6 ת ת ת נ ה ה 5 1 4 2 4 2 3 3 2 4 2 4
15 דרמשטדט 7 1 3 3 610 4- 6 ה ת ה ת ה נ 6 1 4 3 2 5 2 5 1 6 1 6
16 הולשטיין קיל 7 1 2 4 612 6- 5 ה ה ת ה נ ה 7 0 7 0 4 3 0 7 0 7 0 7
17 בוכום 7 0 4 3 1115 4- 4 ת ת ה ת ה ת 7 0 6 1 5 2 4 3 2 5 2 5
18 ווהן 7 0 1 6 923 14- 1 ה ה ה ת ה ה 7 0 7 0 7 0 4 3 4 3 2 5
עלייה  
משחקי עלייה/ירידה ליגות 1/2  
משחקי עלייה/ירידה ליגות 2/3  
ירידה  




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

722.09.2019אוסנברוקסנט פאולי
722.09.2019דינמו דרזדןיאן רגנסבורג
722.09.2019המבורגארצגבירגה אווה

827.09.2019ארמיניה בילפלדשטוטגרט
827.09.2019ווהןאוסנברוק
828.09.2019בוכוםדרמשטדט
828.09.2019יאן רגנסבורגהמבורג
828.09.2019קרלסרוהההיידנהיים
829.09.2019ארצגבירגה אווהדינמו דרזדן
829.09.2019גרוטר פורטהולשטיין קיל