ligot.net - כדורגל בלארוסי >> ליגה שנייה 2020 >> עונה סדירה
  בלארוס
ליגה עליונה
 ליגה שנייה
עונה סדירה
ליגה שלישית
ליגת המילואים
ליגת נשים
גביע
סופרקאפ



כדורגל בלארוסי >> ליגה שנייה 2020 >> עונה סדירה


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

1820.09.2020אשמיאנילידה2:3 (1:1)  
1820.09.2020לוקומוטיב גומלארסנל דזרז'ינסק1:1 (0:1)  
1820.09.2020נאפטן נובופולוצקקרומקאצ'י2:1 (1:1)  
1819.09.2020גומלספוטניק רצ'יצה0:1 (0:1)  
1819.09.2020גראניט-מיקאשביצ'יאורשה1:1 (0:0)  
1819.09.2020חימיק סווטלוגורסקוולנה פינסק2:1 (1:0)  
1819.09.2020סמורגוןסלונים2:0 (1:0)  

1713.09.2020אורשהאשמיאני0:0 (0:0)  
1713.09.2020וולנה פינסקגראניט-מיקאשביצ'י1:3 (0:1)  
1713.09.2020לידהסמורגון0:0 (0:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 ספוטניק רצ'יצה 17 11 4 2 2411 13+ 37 ה נ נ נ נ נ 16 1 10 7 6 11 3 14 0 17 0 17
2 קרומקאצ'י 17 11 2 4 3218 14+ 35 נ נ נ נ נ נ 17 0 13 4 10 7 7 10 3 14 0 17
3 ארסנל דזרז'ינסק 17 8 6 3 2717 10+ 30 ת ת ת נ נ ת 17 0 13 4 7 10 4 13 2 15 1 16
4 גומל 17 9 5 3 3415 19+ 27 (5-) נ ת ה נ ה נ 16 1 14 3 7 10 5 12 3 14 1 16
5 לוקומוטיב גומל 17 7 6 4 3426 8+ 27 ת ה נ ה ת נ 16 1 15 2 10 7 9 8 7 10 3 14
6 סמורגון 17 6 6 5 1614 2+ 24 ה ת ה נ ת ה 15 2 10 7 3 14 1 16 1 16 0 17
7 וולנה פינסק 17 7 3 7 3132 1- 24 נ נ ת ה נ ה 16 1 14 3 11 6 9 8 7 10 2 15
8 אשמיאני 17 4 7 6 2525 0   19 נ ת ת ה ה ה 15 2 12 5 7 10 6 11 5 12 1 16
9 לידה 17 5 6 6 2425 1- 18 (3-) ה ת ת ת ה ה 14 3 10 7 9 8 7 10 4 13 2 15
10 אורשה 16 5 6 5 1618 2- 18 (3-) ת ת נ ה נ ת 12 4 10 6 6 10 4 12 2 14 0 16
11 סלונים 16 4 5 7 1120 9- 17 נ ת ת ה ה נ 13 3 9 7 6 10 2 14 1 15 0 16
12 גראניט-מיקאשביצ'י 17 2 4 11 1330 17- 10 ת ה ה ה ת ה 17 0 14 3 9 8 2 15 1 16 0 17
13 נאפטן נובופולוצק 17 5 6 6 2426 2- 6 (15-) ה ת ה ת נ נ 16 1 14 3 10 7 4 13 3 14 3 14
14 חימיק סווטלוגורסק 17 0 2 15 842 34- -7 (9-) ה ה ת ה ה ה 16 1 12 5 11 6 7 10 3 14 1 16
עלייה  
משחקי עלייה/ירידה ליגות 1/2  
משחקי עלייה/ירידה ליגות 2/3  




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

1523.09.2020אורשהסלונים

1926.09.2020אורשהחימיק סווטלוגורסק
1926.09.2020וולנה פינסקגומל
1926.09.2020לידהגראניט-מיקאשביצ'י
1926.09.2020סלוניםאשמיאני
1927.09.2020ארסנל דזרז'ינסקקרומקאצ'י
1927.09.2020סמורגוןנאפטן נובופולוצק
1927.09.2020ספוטניק רצ'יצהלוקומוטיב גומל

2003.10.2020אשמיאניסמורגון
2003.10.2020גומלאורשה