ligot.net - כדורגל רוסי >> פרמייר ליג 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
 פרמייר ליג
עונה סדירה
ליגה שנייה
ליגה שלישית. דרום
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> פרמייר ליג 2019/2020 >> עונה סדירה

יולי.19   אוגוסט.19   ספטמבר.19  





 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 קראסנודר 9 6 2 1 199 10+ 20 נ נ ת נ נ ת 9 0 7 2 4 5 3 6 3 6 2 7
2 זניט סט. פטרסבורג 9 6 2 1 134 9+ 20 נ נ ה ת נ ת 8 1 6 3 2 7 1 8 0 9 0 9
3 רוסטוב 9 6 2 1 1612 4+ 20 נ נ נ ה נ ת 9 0 8 1 7 2 3 6 1 8 0 9
4 צסק''א מוסקבה 9 6 1 2 126 6+ 19 נ נ נ ה ת נ 8 1 6 3 4 5 0 9 0 9 0 9
5 לוקומוטיב מוסקבה 9 5 2 2 148 6+ 17 נ ה ת נ נ נ 9 0 7 2 5 4 1 8 0 9 0 9
6 ספרטק מוסקבה 9 4 2 3 1110 1+ 14 ה ה נ נ נ ת 8 1 6 3 5 4 2 7 0 9 0 9
7 ארסנל טולה 9 4 1 4 1213 1- 13 ה ה נ ה נ נ 9 0 6 3 5 4 3 6 2 7 0 9
8 אורל יקטרינבורג 9 4 1 4 1619 3- 13 נ ה נ ה ה ת 9 0 9 0 8 1 6 3 2 7 1 8
9 אופה 9 3 2 4 1010 0   11 ת ה נ נ ה ת 7 2 5 4 4 5 2 7 2 7 0 9
10 רובין קאזאן 9 3 1 5 610 4- 10 ה ה ה נ ה ה 9 0 4 5 3 6 0 9 0 9 0 9
11 דינמו מוסקבה 9 2 4 3 66 0   10 ת ת נ ה ה ת 6 3 5 4 1 8 0 9 0 9 0 9
12 אחמט גרוזני 9 2 2 5 614 8- 8 ה ת ה ת ה נ 8 1 6 3 5 4 1 8 0 9 0 9
13 אורנבורג 9 2 2 5 1115 4- 8 נ נ ה ת ת ה 9 0 9 0 7 2 1 8 0 9 0 9
14 קריליה סובטוב 9 2 1 6 1215 3- 7 ה ת ה נ ה ה 8 1 7 2 6 3 3 6 2 7 1 8
15 סוצ'י פ.צ. 9 1 3 5 511 6- 6 ה נ ה ת ת ת 7 2 5 4 3 6 1 8 0 9 0 9
16 טמבוב 9 1 2 6 714 7- 5 ה ת ה ה ת ה 9 0 8 1 3 6 1 8 0 9 0 9
ליגת האלופות  
מוקדמות ליגת האלופות  
הליגה האירופית  
מוקדמות הליגה האירופית  
משחקי עלייה/ירידה ליגות 1/2  
ירידה  




 לוח משחקים:הבאיםמלא לפי חודשיםלפי מחזורים

ספטמבר.19   אוקטובר.19   נובמבר.19   דצמבר.19   מרץ.20   אפריל.20   מאי.20  


1503.11.2019אופהלוקומוטיב מוסקבה
1503.11.2019אורל יקטרינבורגאורנבורג
1503.11.2019דינמו מוסקבהאחמט גרוזני
1503.11.2019זניט סט. פטרסבורגצסק''א מוסקבה
1503.11.2019סוצ'י פ.צ.טמבוב
1503.11.2019ספרטק מוסקבהארסנל טולה
1503.11.2019קראסנודררוסטוב
1503.11.2019קריליה סובטוברובין קאזאן

1610.11.2019אורנבורגאופה
1610.11.2019אחמט גרוזניאורל יקטרינבורג
1610.11.2019ארסנל טולהזניט סט. פטרסבורג
1610.11.2019לוקומוטיב מוסקבהקראסנודר
1610.11.2019סוצ'י פ.צ.צסק''א מוסקבה
1610.11.2019ספרטק מוסקבהקריליה סובטוב
1610.11.2019רובין קאזאןדינמו מוסקבה
1610.11.2019רוסטובטמבוב

1724.11.2019אופהסוצ'י פ.צ.
1724.11.2019אורל יקטרינבורגספרטק מוסקבה
1724.11.2019אורנבורגאחמט גרוזני
1724.11.2019ארסנל טולהקראסנודר
1724.11.2019דינמו מוסקבהרוסטוב
1724.11.2019טמבובלוקומוטיב מוסקבה
1724.11.2019צסק''א מוסקבהקריליה סובטוב
1724.11.2019רובין קאזאןזניט סט. פטרסבורג