ligot.net - כדורגל רוסי >> פרמייר ליג 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
 פרמייר ליג
עונה סדירה
ליגה שנייה
ליגה שלישית. דרום
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> פרמייר ליג 2019/2020 >> עונה סדירה

יולי.19   אוגוסט.19   ספטמבר.19  





 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 זניט סט. פטרסבורג 10 7 2 1 184 14+ 23 נ נ נ ה ת נ 9 1 7 3 3 7 2 8 1 9 0 10
2 קראסנודר 9 6 2 1 199 10+ 20 נ נ ת נ נ ת 9 0 7 2 4 5 3 6 3 6 2 7
3 רוסטוב 10 6 2 2 1714 3+ 20 ה נ נ נ ה נ 10 0 9 1 8 2 3 7 1 9 0 10
4 צסק''א מוסקבה 9 6 1 2 126 6+ 19 נ נ נ ה ת נ 8 1 6 3 4 5 0 9 0 9 0 9
5 לוקומוטיב מוסקבה 9 5 2 2 148 6+ 17 נ ה ת נ נ נ 9 0 7 2 5 4 1 8 0 9 0 9
6 אופה 10 4 2 4 1110 1+ 14 נ ת ה נ נ ה 8 2 5 5 4 6 2 8 2 8 0 10
7 ספרטק מוסקבה 10 4 2 4 1111 0   14 ה ה ה נ נ נ 9 1 6 4 5 5 2 8 0 10 0 10
8 ארסנל טולה 9 4 1 4 1213 1- 13 ה ה נ ה נ נ 9 0 6 3 5 4 3 6 2 7 0 9
9 אורל יקטרינבורג 9 4 1 4 1619 3- 13 נ ה נ ה ה ת 9 0 9 0 8 1 6 3 2 7 1 8
10 רובין קאזאן 10 3 1 6 615 9- 10 ה ה ה ה נ ה 10 0 5 5 4 6 1 9 1 9 0 10
11 דינמו מוסקבה 9 2 4 3 66 0   10 ת ת נ ה ה ת 6 3 5 4 1 8 0 9 0 9 0 9
12 אחמט גרוזני 10 2 3 5 715 8- 9 ת ה ת ה ת ה 9 1 7 3 5 5 1 9 0 10 0 10
13 טמבוב 10 2 2 6 915 6- 8 נ ה ת ה ה ת 10 0 9 1 4 6 1 9 0 10 0 10
14 אורנבורג 9 2 2 5 1115 4- 8 נ נ ה ת ת ה 9 0 9 0 7 2 1 8 0 9 0 9
15 קריליה סובטוב 10 2 2 6 1316 3- 8 ת ה ת ה נ ה 9 1 8 2 6 4 3 7 2 8 1 9
16 סוצ'י פ.צ. 9 1 3 5 511 6- 6 ה נ ה ת ת ת 7 2 5 4 3 6 1 8 0 9 0 9
ליגת האלופות  
מוקדמות ליגת האלופות  
הליגה האירופית  
מוקדמות הליגה האירופית  
משחקי עלייה/ירידה ליגות 1/2  
ירידה  




 לוח משחקים:הבאיםמלא לפי חודשיםלפי מחזורים

ספטמבר.19   אוקטובר.19   נובמבר.19   דצמבר.19   מרץ.20   אפריל.20   מאי.20  


1801.12.2019אחמט גרוזנירובין קאזאן
1801.12.2019זניט סט. פטרסבורגספרטק מוסקבה
1801.12.2019לוקומוטיב מוסקבהדינמו מוסקבה
1801.12.2019סוצ'י פ.צ.אורנבורג
1801.12.2019צסק''א מוסקבהארסנל טולה
1801.12.2019קראסנודרטמבוב
1801.12.2019קריליה סובטובאופה
1801.12.2019רוסטובאורל יקטרינבורג

1908.12.2019אחמט גרוזניאופה
1908.12.2019ארסנל טולהלוקומוטיב מוסקבה
1908.12.2019זניט סט. פטרסבורגדינמו מוסקבה
1908.12.2019טמבובאורנבורג
1908.12.2019סוצ'י פ.צ.רובין קאזאן
1908.12.2019ספרטק מוסקבהרוסטוב
1908.12.2019קראסנודרצסק''א מוסקבה
1908.12.2019קריליה סובטובאורל יקטרינבורג