ligot.net - כדורגל רוסי >> פרמייר ליג 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
 פרמייר ליג
עונה סדירה
ליגה שנייה
ליגה שלישית. דרום
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> פרמייר ליג 2019/2020 >> עונה סדירה

יולי.19   אוגוסט.19   ספטמבר.19  





 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 קראסנודר 9 6 2 1 199 10+ 20 נ נ ת נ נ ת 9 0 7 2 4 5 3 6 3 6 2 7
2 זניט סט. פטרסבורג 9 6 2 1 134 9+ 20 נ נ ה ת נ ת 8 1 6 3 2 7 1 8 0 9 0 9
3 רוסטוב 9 6 2 1 1612 4+ 20 נ נ נ ה נ ת 9 0 8 1 7 2 3 6 1 8 0 9
4 צסק''א מוסקבה 9 6 1 2 126 6+ 19 נ נ נ ה ת נ 8 1 6 3 4 5 0 9 0 9 0 9
5 לוקומוטיב מוסקבה 9 5 2 2 148 6+ 17 נ ה ת נ נ נ 9 0 7 2 5 4 1 8 0 9 0 9
6 ספרטק מוסקבה 9 4 2 3 1110 1+ 14 ה ה נ נ נ ת 8 1 6 3 5 4 2 7 0 9 0 9
7 ארסנל טולה 9 4 1 4 1213 1- 13 ה ה נ ה נ נ 9 0 6 3 5 4 3 6 2 7 0 9
8 אורל יקטרינבורג 9 4 1 4 1619 3- 13 נ ה נ ה ה ת 9 0 9 0 8 1 6 3 2 7 1 8
9 אופה 9 3 2 4 1010 0   11 ת ה נ נ ה ת 7 2 5 4 4 5 2 7 2 7 0 9
10 רובין קאזאן 9 3 1 5 610 4- 10 ה ה ה נ ה ה 9 0 4 5 3 6 0 9 0 9 0 9
11 דינמו מוסקבה 9 2 4 3 66 0   10 ת ת נ ה ה ת 6 3 5 4 1 8 0 9 0 9 0 9
12 אחמט גרוזני 9 2 2 5 614 8- 8 ה ת ה ת ה נ 8 1 6 3 5 4 1 8 0 9 0 9
13 אורנבורג 9 2 2 5 1115 4- 8 נ נ ה ת ת ה 9 0 9 0 7 2 1 8 0 9 0 9
14 קריליה סובטוב 9 2 1 6 1215 3- 7 ה ת ה נ ה ה 8 1 7 2 6 3 3 6 2 7 1 8
15 סוצ'י פ.צ. 9 1 3 5 511 6- 6 ה נ ה ת ת ת 7 2 5 4 3 6 1 8 0 9 0 9
16 טמבוב 9 1 2 6 714 7- 5 ה ת ה ה ת ה 9 0 8 1 3 6 1 8 0 9 0 9
ליגת האלופות  
מוקדמות ליגת האלופות  
הליגה האירופית  
מוקדמות הליגה האירופית  
משחקי עלייה/ירידה ליגות 1/2  
ירידה  




 לוח משחקים:הבאיםמלא לפי חודשיםלפי מחזורים

ספטמבר.19   אוקטובר.19   נובמבר.19   דצמבר.19   מרץ.20   אפריל.20   מאי.20  


2405.04.2020אורל יקטרינבורגטמבוב
2405.04.2020אורנבורגקראסנודר
2405.04.2020אחמט גרוזניסוצ'י פ.צ.
2405.04.2020דינמו מוסקבהצסק''א מוסקבה
2405.04.2020זניט סט. פטרסבורגקריליה סובטוב
2405.04.2020ספרטק מוסקבהאופה
2405.04.2020רובין קאזאןלוקומוטיב מוסקבה
2405.04.2020רוסטובארסנל טולה

2512.04.2020אופהרובין קאזאן
2512.04.2020אורנבורגאורל יקטרינבורג
2512.04.2020ארסנל טולהאחמט גרוזני
2512.04.2020טמבובזניט סט. פטרסבורג
2512.04.2020לוקומוטיב מוסקבהקריליה סובטוב
2512.04.2020סוצ'י פ.צ.דינמו מוסקבה
2512.04.2020צסק''א מוסקבהספרטק מוסקבה
2512.04.2020רוסטובקראסנודר

2619.04.2020אופהאורל יקטרינבורג
2619.04.2020אחמט גרוזניצסק''א מוסקבה
2619.04.2020דינמו מוסקבהארסנל טולה
2619.04.2020לוקומוטיב מוסקבהסוצ'י פ.צ.
2619.04.2020ספרטק מוסקבהטמבוב
2619.04.2020קראסנודרזניט סט. פטרסבורג
2619.04.2020קריליה סובטוברוסטוב
2619.04.2020רובין קאזאןאורנבורג

2726.04.2020אורל יקטרינבורגדינמו מוסקבה
2726.04.2020אורנבורגצסק''א מוסקבה
2726.04.2020ארסנל טולהקריליה סובטוב
2726.04.2020זניט סט. פטרסבורגסוצ'י פ.צ.
2726.04.2020טמבובאחמט גרוזני
2726.04.2020ספרטק מוסקבהלוקומוטיב מוסקבה
2726.04.2020רובין קאזאןקראסנודר
2726.04.2020רוסטובאופה