ligot.net - כדורגל רוסי >> פרמייר ליג 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
 פרמייר ליג
עונה סדירה
ליגה שנייה
ליגה שלישית. דרום
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> פרמייר ליג 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות:אחרונות מלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

3022.07.2020אופהארסנל טולה0:0 (0:0)  
3022.07.2020אורל יקטרינבורגלוקומוטיב מוסקבה1:0 (1:0)  
3022.07.2020דינמו מוסקבהאורנבורג1:0 (1:0)  
3022.07.2020צסק''א מוסקבהטמבוב0:2 (0:1)  
3022.07.2020קראסנודראחמט גרוזני0:4 (0:1)  
3022.07.2020רובין קאזאןספרטק מוסקבה2:1 (1:1)  
3022.07.2020רוסטובזניט סט. פטרסבורג2:1 (0:1)  

2319.07.2020קראסנודרדינמו מוסקבה2:0 (1:0)  

2916.07.2020אופהדינמו מוסקבה1:0 (0:0)  
2916.07.2020טמבובסוצ'י פ.צ.0:3 (0:0)  
2916.07.2020לוקומוטיב מוסקבהצסק''א מוסקבה1:2 (0:1)  
2916.07.2020רובין קאזאןרוסטוב0:0 (0:0)  
2915.07.2020אורל יקטרינבורגארסנל טולה3:1 (1:1)  
2915.07.2020זניט סט. פטרסבורגאורנבורג1:4 (1:1)  
2915.07.2020ספרטק מוסקבהאחמט גרוזני0:3 (0:0)  
2915.07.2020קריליה סובטובקראסנודר0:0 (0:0)  

2812.07.2020אורנבורגרוסטוב0:0 (0:0)  
2812.07.2020דינמו מוסקבהקריליה סובטוב0:2 (0:2)  
2812.07.2020לוקומוטיב מוסקבהאופה1:1 (1:0)  
2812.07.2020צסק''א מוסקבהרובין קאזאן1:1 (0:0)  
2812.07.2020קראסנודראורל יקטרינבורג0:3 (0:1)  
2811.07.2020אחמט גרוזניזניט סט. פטרסבורג1:1 (1:1)  
2811.07.2020ארסנל טולהטמבוב1:2 (0:1)  
2811.07.2020סוצ'י פ.צ.ספרטק מוסקבה0:1 (0:1)  

2709.07.2020אורל יקטרינבורגדינמו מוסקבה1:2 (1:1)  
2709.07.2020רובין קאזאןקראסנודר0:1 (0:0)  
2708.07.2020אורנבורגצסק''א מוסקבה4:0 (1:0)  
2708.07.2020זניט סט. פטרסבורגסוצ'י פ.צ.1:2 (1:1)  
2708.07.2020ספרטק מוסקבהלוקומוטיב מוסקבה1:1 (1:1)  
2708.07.2020רוסטובאופה2:1 (0:1)  
2707.07.2020ארסנל טולהקריליה סובטוב4:2 (1:1)  
2707.07.2020טמבובאחמט גרוזני2:1 (1:1)  

2605.07.2020אופהאורל יקטרינבורג1:1 (0:0)  
2605.07.2020קראסנודרזניט סט. פטרסבורג4:2 (2:1)  
2605.07.2020רובין קאזאןאורנבורג0:1 (0:0)  
2604.07.2020אחמט גרוזניצסק''א מוסקבה4:0 (0:0)  
2604.07.2020דינמו מוסקבהארסנל טולה1:0 (1:0)  
2604.07.2020לוקומוטיב מוסקבהסוצ'י פ.צ.0:0 (0:0)  
2604.07.2020ספרטק מוסקבהטמבוב3:2 (0:1)  
2604.07.2020קריליה סובטוברוסטוב0:0 (0:0)  

2501.07.2020אופהרובין קאזאן0:0 (0:0)  
2501.07.2020אורנבורגאורל יקטרינבורג3:0 (0:0)  
2501.07.2020ארסנל טולהאחמט גרוזני3:1 (2:0)  
2501.07.2020טמבובזניט סט. פטרסבורג2:1 (1:0)  
2501.07.2020סוצ'י פ.צ.דינמו מוסקבה1:1 (0:0)  
2501.07.2020רוסטובקראסנודר1:1 (1:0)  
2530.06.2020לוקומוטיב מוסקבהקריליה סובטוב1:1 (1:0)  
2530.06.2020צסק''א מוסקבהספרטק מוסקבה0:2 (0:1)  

2428.06.2020אורל יקטרינבורגטמבוב1:2 (0:1)  
2427.06.2020אורנבורגקראסנודר3:0 (0:0)  
2427.06.2020דינמו מוסקבהצסק''א מוסקבה0:0 (0:0)  
2427.06.2020ספרטק מוסקבהאופה0:0 (0:0)  
2427.06.2020רובין קאזאןלוקומוטיב מוסקבה2:0 (2:0)  
2427.06.2020רוסטובארסנל טולה1:2 (0:2)  
2426.06.2020אחמט גרוזניסוצ'י פ.צ.1:1 (1:1)  
2426.06.2020זניט סט. פטרסבורגקריליה סובטוב1:2 (1:0)  

2321.06.2020אופהטמבוב1:2 (0:1)  
2321.06.2020לוקומוטיב מוסקבהאורנבורג0:1 (0:1)  
2320.06.2020אורל יקטרינבורגרובין קאזאן2:1 (1:1)  
2320.06.2020ארסנל טולהספרטק מוסקבה3:2 (1:0)  
2320.06.2020צסק''א מוסקבהזניט סט. פטרסבורג4:0 (3:0)  
2319.06.2020סוצ'י פ.צ.רוסטוב1:10 (1:4)  
2319.06.2020קריליה סובטובאחמט גרוזני4:2 (0:1)  

2216.03.2020טמבובקריליה סובטוב0:3 (0:1)  
2215.03.2020סוצ'י פ.צ.קראסנודר0:2 (0:0)  
2215.03.2020צסק''א מוסקבהאופה0:0 (0:0)  
2215.03.2020רוסטובלוקומוטיב מוסקבה3:1 (3:0)  
2214.03.2020אורנבורגספרטק מוסקבה3:1 (1:1)  
2214.03.2020ארסנל טולהרובין קאזאן1:0 (1:0)  
2214.03.2020זניט סט. פטרסבורגאורל יקטרינבורג1:7 (0:4)  
2213.03.2020אחמט גרוזנידינמו מוסקבה3:2 (1:1)  

1811.03.2020סוצ'י פ.צ.אורנבורג1:5 (0:2)  

2109.03.2020זניט סט. פטרסבורגאופה0:0 (0:0)  
2109.03.2020ספרטק מוסקבהקראסנודר1:0 (0:0)  
2109.03.2020רוסטובצסק''א מוסקבה2:3 (1:1)  
2108.03.2020לוקומוטיב מוסקבהאחמט גרוזני0:1 (0:1)  
2108.03.2020סוצ'י פ.צ.אורל יקטרינבורג0:2 (0:1)  
2108.03.2020רובין קאזאןקריליה סובטוב1:0 (1:0)  
2107.03.2020אורנבורגארסנל טולה0:2 (0:1)  
2107.03.2020דינמו מוסקבהטמבוב0:1 (0:1)  

2001.03.2020טמבוברובין קאזאן0:0 (0:0)  
2001.03.2020סוצ'י פ.צ.ארסנל טולה2:1 (1:0)  
2001.03.2020קראסנודראופה0:2 (0:0)  
2029.02.2020אחמט גרוזנירוסטוב1:1 (1:0)  
2029.02.2020דינמו מוסקבהספרטק מוסקבה2:0 (1:0)  
2029.02.2020זניט סט. פטרסבורגלוקומוטיב מוסקבה0:0 (0:0)  
2029.02.2020צסק''א מוסקבהאורל יקטרינבורג1:1 (0:0)  
2028.02.2020קריליה סובטובאורנבורג1:1 (0:1)  

1908.12.2019סוצ'י פ.צ.רובין קאזאן1:1 (0:1)  
1908.12.2019ספרטק מוסקבהרוסטוב4:1 (1:0)  
1908.12.2019קריליה סובטובאורל יקטרינבורג3:2 (1:1)  
1907.12.2019אחמט גרוזניאופה1:0 (1:0)  
1907.12.2019טמבובאורנבורג0:3 (0:0)  
1907.12.2019קראסנודרצסק''א מוסקבה1:1 (1:0)  
1906.12.2019ארסנל טולהלוקומוטיב מוסקבה0:4 (0:0)  
1906.12.2019זניט סט. פטרסבורגדינמו מוסקבה0:3 (0:3)  

1802.12.2019צסק''א מוסקבהארסנל טולה1:0 (0:0)  
1802.12.2019קראסנודרטמבוב0:0 (0:0)  
1801.12.2019זניט סט. פטרסבורגספרטק מוסקבה0:1 (0:1)  
1801.12.2019לוקומוטיב מוסקבהדינמו מוסקבה2:1 (1:1)  
1830.11.2019אחמט גרוזנירובין קאזאן1:1 (0:1)  
1830.11.2019קריליה סובטובאופה1:0 (1:0)  
1830.11.2019רוסטובאורל יקטרינבורג0:0 (0:0)  

1724.11.2019אופהסוצ'י פ.צ.1:1 (1:0)  
1724.11.2019אורל יקטרינבורגספרטק מוסקבה0:0 (0:0)  
1724.11.2019ארסנל טולהקראסנודר2:1 (2:1)  
1724.11.2019צסק''א מוסקבהקריליה סובטוב0:1 (0:0)  
1723.11.2019אורנבורגאחמט גרוזני2:1 (1:0)  
1723.11.2019דינמו מוסקבהרוסטוב1:2 (1:1)  
1723.11.2019רובין קאזאןזניט סט. פטרסבורג2:1 (1:0)  
1722.11.2019טמבובלוקומוטיב מוסקבה3:2 (2:1)  

1610.11.2019אורנבורגאופה0:0 (0:0)  
1610.11.2019ארסנל טולהזניט סט. פטרסבורג1:0 (0:0)  
1610.11.2019לוקומוטיב מוסקבהקראסנודר1:1 (1:1)  
1610.11.2019סוצ'י פ.צ.צסק''א מוסקבה3:2 (1:2)  
1609.11.2019ספרטק מוסקבהקריליה סובטוב0:2 (0:1)  
1609.11.2019רובין קאזאןדינמו מוסקבה1:0 (1:0)  
1609.11.2019רוסטובטמבוב2:1 (0:1)  
1608.11.2019אחמט גרוזניאורל יקטרינבורג0:0 (0:0)  

1504.11.2019אורל יקטרינבורגאורנבורג2:1 (2:0)  
1504.11.2019ספרטק מוסקבהארסנל טולה1:0 (1:0)  
1504.11.2019קריליה סובטוברובין קאזאן0:0 (0:0)  
1503.11.2019קראסנודררוסטוב2:2 (2:0)  
1502.11.2019אופהלוקומוטיב מוסקבה1:1 (0:0)  
1502.11.2019דינמו מוסקבהאחמט גרוזני1:1 (1:0)  
1502.11.2019זניט סט. פטרסבורגצסק''א מוסקבה1:1 (1:0)  
1502.11.2019סוצ'י פ.צ.טמבוב2:1 (1:1)  

1427.10.2019לוקומוטיב מוסקבהספרטק מוסקבה3:0 (0:0)  
1427.10.2019צסק''א מוסקבהדינמו מוסקבה1:0 (0:0)  
1427.10.2019קראסנודראורנבורג1:1 (1:1)  
1427.10.2019קריליה סובטובזניט סט. פטרסבורג2:0 (1:0)  
1426.10.2019אחמט גרוזניארסנל טולה1:1 (0:1)  
1426.10.2019טמבובאופה0:3 (0:1)  
1426.10.2019רוסטובסוצ'י פ.צ.0:2 (0:1)  
1425.10.2019רובין קאזאןאורל יקטרינבורג0:0 (0:0)  

1320.10.2019אופהצסק''א מוסקבה1:1 (1:0)  
1320.10.2019אורנבורגקריליה סובטוב1:0 (1:0)  
1320.10.2019ארסנל טולהסוצ'י פ.צ.1:1 (1:1)  
1320.10.2019דינמו מוסקבהקראסנודר1:1 (1:1)  
1319.10.2019זניט סט. פטרסבורגרוסטוב1:6 (0:3)  
1319.10.2019טמבובאורל יקטרינבורג2:1 (0:0)  
1319.10.2019ספרטק מוסקבהרובין קאזאן0:0 (0:0)  
1318.10.2019אחמט גרוזנילוקומוטיב מוסקבה2:0 (1:0)  

1206.10.2019אורל יקטרינבורגזניט סט. פטרסבורג3:1 (2:0)  
1206.10.2019לוקומוטיב מוסקבהארסנל טולה1:2 (1:2)  
1206.10.2019צסק''א מוסקבהרוסטוב3:1 (2:0)  
1206.10.2019קראסנודרספרטק מוסקבה1:2 (1:2)  
1205.10.2019אופהאחמט גרוזני1:0 (1:0)  
1205.10.2019אורנבורגדינמו מוסקבה0:2 (0:0)  
1205.10.2019סוצ'י פ.צ.קריליה סובטוב2:0 (1:0)  
1205.10.2019רובין קאזאןטמבוב1:2 (0:2)  

1130.09.2019סוצ'י פ.צ.אחמט גרוזני0:2 (0:1)  
1129.09.2019אורל יקטרינבורגצסק''א מוסקבה3:0 (1:0)  
1129.09.2019ספרטק מוסקבהאורנבורג2:1 (1:0)  
1129.09.2019קראסנודרארסנל טולה0:2 (0:1)  
1129.09.2019רובין קאזאןאופה0:0 (0:0)  
1128.09.2019לוקומוטיב מוסקבהזניט סט. פטרסבורג0:1 (0:0)  
1128.09.2019קריליה סובטובטמבוב0:2 (0:0)  
1128.09.2019רוסטובדינמו מוסקבה0:3 (0:2)  

1022.09.2019אורנבורגלוקומוטיב מוסקבה3:2 (1:0)  
1022.09.2019ארסנל טולהאורל יקטרינבורג1:1 (0:1)  
1022.09.2019דינמו מוסקבהסוצ'י פ.צ.3:2 (1:0)  
1022.09.2019צסק''א מוסקבהקראסנודר2:3 (0:3)  
1021.09.2019אחמט גרוזניקריליה סובטוב1:1 (0:1)  
1021.09.2019זניט סט. פטרסבורגרובין קאזאן0:5 (0:0)  
1021.09.2019טמבוברוסטוב1:2 (1:1)  
1020.09.2019אופהספרטק מוסקבה0:1 (0:1)  

916.09.2019דינמו מוסקבהאופה0:0 (0:0)  
916.09.2019רוסטובאחמט גרוזני1:2 (1:0)  
915.09.2019אורנבורגרובין קאזאן1:2 (0:0)  
915.09.2019טמבובצסק''א מוסקבה2:0 (0:0)  
915.09.2019קראסנודרקריליה סובטוב2:4 (1:1)  
914.09.2019סוצ'י פ.צ.לוקומוטיב מוסקבה1:0 (1:0)  
914.09.2019ספרטק מוסקבהאורל יקטרינבורג2:1 (0:1)  
913.09.2019זניט סט. פטרסבורגארסנל טולה1:3 (0:1)  

801.09.2019אורל יקטרינבורגקראסנודר4:2 (2:1)  
801.09.2019ארסנל טולהצסק''א מוסקבה2:1 (1:1)  
801.09.2019ספרטק מוסקבהזניט סט. פטרסבורג1:0 (1:0)  
831.08.2019אופהאורנבורג2:1 (1:0)  
831.08.2019אחמט גרוזניטמבוב1:1 (1:0)  
831.08.2019לוקומוטיב מוסקבהרוסטוב2:1 (1:0)  
831.08.2019רובין קאזאןסוצ'י פ.צ.3:0 (1:0)  
830.08.2019קריליה סובטובדינמו מוסקבה0:0 (0:0)  

726.08.2019אורל יקטרינבורגסוצ'י פ.צ.1:3 (1:1)  
725.08.2019ארסנל טולהאורנבורג1:2 (0:1)  
725.08.2019צסק''א מוסקבהאחמט גרוזני0:3 (0:1)  
725.08.2019קריליה סובטובספרטק מוסקבה2:1 (0:1)  
725.08.2019רוסטוברובין קאזאן1:2 (1:1)  
724.08.2019אופהזניט סט. פטרסבורג0:1 (0:0)  
724.08.2019טמבובדינמו מוסקבה2:0 (1:0)  
724.08.2019קראסנודרלוקומוטיב מוסקבה1:1 (1:1)  

619.08.2019ספרטק מוסקבהצסק''א מוסקבה1:2 (0:0)  
618.08.2019אופהרוסטוב0:2 (0:1)  
618.08.2019דינמו מוסקבהלוקומוטיב מוסקבה2:1 (1:1)  
618.08.2019רובין קאזאןארסנל טולה0:1 (0:0)  
617.08.2019אורל יקטרינבורגקריליה סובטוב3:1 (1:0)  
617.08.2019זניט סט. פטרסבורגאחמט גרוזני0:0 (0:0)  
617.08.2019טמבובקראסנודר2:0 (1:0)  
616.08.2019אורנבורגסוצ'י פ.צ.1:1 (0:0)  

512.08.2019רוסטובקריליה סובטוב0:1 (0:1)  
511.08.2019אחמט גרוזניספרטק מוסקבה3:1 (2:0)  
511.08.2019ארסנל טולהאופה0:1 (0:1)  
511.08.2019לוקומוטיב מוסקבהאורל יקטרינבורג0:4 (0:2)  
511.08.2019צסק''א מוסקבהסוצ'י פ.צ.0:0 (0:0)  
510.08.2019אורנבורגטמבוב2:2 (1:0)  
510.08.2019דינמו מוסקבהזניט סט. פטרסבורג2:0 (1:0)  
510.08.2019קראסנודררובין קאזאן0:1 (0:1)  

405.08.2019אחמט גרוזניאורנבורג1:2 (0:0)  
404.08.2019טמבובארסנל טולה1:0 (1:0)  
404.08.2019סוצ'י פ.צ.אופה0:0 (0:0)  
404.08.2019רובין קאזאןצסק''א מוסקבה1:0 (1:0)  
403.08.2019אורל יקטרינבורגרוסטוב2:2 (0:1)  
403.08.2019זניט סט. פטרסבורגקראסנודר1:1 (0:0)  
403.08.2019ספרטק מוסקבהדינמו מוסקבה0:0 (0:0)  
403.08.2019קריליה סובטובלוקומוטיב מוסקבה2:1 (1:0)  

329.07.2019רובין קאזאןאחמט גרוזני0:1 (0:0)  
328.07.2019אורנבורגזניט סט. פטרסבורג2:0 (1:0)  
328.07.2019ארסנל טולהרוסטוב3:2 (1:0)  
328.07.2019צסק''א מוסקבהלוקומוטיב מוסקבה0:1 (0:1)  
327.07.2019אופהקריליה סובטוב1:2 (1:2)  
327.07.2019טמבובספרטק מוסקבה0:2 (0:1)  
327.07.2019קראסנודרסוצ'י פ.צ.0:3 (0:2)  
326.07.2019דינמו מוסקבהאורל יקטרינבורג0:2 (0:2)  

221.07.2019אורל יקטרינבורגאחמט גרוזני0:3 (0:1)  
221.07.2019דינמו מוסקבהרובין קאזאן1:0 (0:0)  
221.07.2019לוקומוטיב מוסקבהטמבוב1:2 (1:2)  
221.07.2019סוצ'י פ.צ.זניט סט. פטרסבורג2:0 (1:0)  
220.07.2019אופהקראסנודר3:2 (0:2)  
220.07.2019צסק''א מוסקבהאורנבורג1:2 (1:2)  
220.07.2019קריליה סובטובארסנל טולה3:2 (2:1)  
220.07.2019רוסטובספרטק מוסקבה2:2 (1:1)  

115.07.2019לוקומוטיב מוסקבהרובין קאזאן1:1 (0:0)  
114.07.2019אחמט גרוזניקראסנודר0:1 (0:1)  
114.07.2019זניט סט. פטרסבורגטמבוב1:2 (0:0)  
114.07.2019קריליה סובטובצסק''א מוסקבה0:2 (0:0)  
113.07.2019אורל יקטרינבורגאופה2:3 (0:1)  
113.07.2019ספרטק מוסקבהסוצ'י פ.צ.0:1 (0:0)  
113.07.2019רוסטובאורנבורג1:2 (0:2)  
112.07.2019ארסנל טולהדינמו מוסקבה1:1 (1:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 זניט סט. פטרסבורג 30 22 6 2 6518 47+ 72 נ נ ת נ נ נ 27 3 22 8 15 15 8 22 5 25 3 27
2 לוקומוטיב מוסקבה 30 16 9 5 4129 12+ 57 נ נ ת ת ת ת 28 2 22 8 13 17 5 25 2 28 0 30
3 קראסנודר 30 14 10 6 4930 19+ 52 נ ה ת נ ה ה 28 2 24 6 12 18 7 23 5 25 3 27
4 צסק''א מוסקבה 30 14 8 8 4329 14+ 50 נ ה ת נ נ נ 27 3 22 8 13 17 7 23 3 27 0 30
5 רוסטוב 30 12 9 9 4550 5- 45 ה ת ת ה ת ת 26 4 25 5 21 9 10 20 5 25 2 28
6 דינמו מוסקבה 30 11 8 11 2730 3- 41 ה נ נ נ ה ה 26 4 19 11 8 22 2 28 2 28 0 30
7 ספרטק מוסקבה 30 11 6 13 3533 2+ 39 נ נ ה ת ה ה 26 4 19 11 14 16 6 24 3 27 0 30
8 ארסנל טולה 30 11 5 14 3741 4- 38 ת נ נ ה נ ה 29 1 21 9 15 15 8 22 4 26 1 29
9 אופה 30 8 14 8 2224 2- 38 ת ה ת נ ת ת 21 9 14 16 7 23 2 28 2 28 0 30
10 אורל יקטרינבורג 30 9 8 13 3653 17- 35 ה ה ה נ ת נ 26 4 25 5 20 10 10 20 4 26 2 28
11 רובין קאזאן 30 8 11 11 1828 10- 35 ה ת ת נ נ ת 23 7 13 17 8 22 1 29 1 29 0 30
12 סוצ'י פ.צ. 29 8 9 12 4036 4+ 33 ה נ ה ת ת ת 26 3 23 6 11 18 5 24 4 25 2 27
13 טמבוב 30 9 4 17 3741 4- 31 ה נ ה ה נ ה 28 2 26 4 19 11 3 27 2 28 0 30
14 אחמט גרוזני 30 7 10 13 2746 19- 31 ה ה ת נ ה נ 28 2 23 7 13 17 6 24 2 28 1 29
15 קריליה סובטוב 29 7 7 15 3040 10- 28 ת ה נ ת ת ה 25 4 20 9 11 18 6 23 5 24 3 26
16 אורנבורג 30 7 6 17 2852 24- 27 נ ה ת ה ה ה 28 2 24 6 18 12 6 24 3 27 1 29
ליגת האלופות  
מוקדמות ליגת האלופות  
הליגה האירופית  
מוקדמות הליגה האירופית  
משחקי עלייה/ירידה ליגות 1/2  
ירידה  




 לוח משחקים:הבאים מלאלפי חודשיםלפי מחזורים

3022.07.2020קריליה סובטובסוצ'י פ.צ.נדחה