ligot.net - כדורגל רוסי >> פרמייר ליג 2019/2020 >> עונה סדירה
  רוסיה
 פרמייר ליג
עונה סדירה
ליגה שנייה
ליגה שלישית. דרום
ליגה שלישית. מערב
ליגה שלישית. מרכז
ליגה 3. אורל.פובולז
ליגה שלישית. מזרח
צעירים
גביע
סופרקאפ



כדורגל רוסי >> פרמייר ליג 2019/2020 >> עונה סדירה


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

1020.09.2019אופהספרטק מוסקבה0:1 (0:1)  

916.09.2019דינמו מוסקבהאופה0:0 (0:0)  
916.09.2019רוסטובאחמט גרוזני1:2 (1:0)  
915.09.2019אורנבורגרובין קאזאן1:2 (0:0)  
915.09.2019טמבובצסק''א מוסקבה2:0 (0:0)  
915.09.2019קראסנודרקריליה סובטוב2:4 (1:1)  
914.09.2019סוצ'י פ.צ.לוקומוטיב מוסקבה1:0 (1:0)  
914.09.2019ספרטק מוסקבהאורל יקטרינבורג2:1 (0:1)  
913.09.2019זניט סט. פטרסבורגארסנל טולה1:3 (0:1)  

801.09.2019אורל יקטרינבורגקראסנודר4:2 (2:1)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 רוסטוב 5 4 1 0 95 4+ 13 נ נ נ ת נ 5 0 4 1 4 1 1 4 0 5 0 5
2 אופה 6 4 0 2 96 3+ 12 נ ה נ נ נ ה 6 0 4 2 3 3 1 5 1 5 0 6
3 קראסנודר 4 3 1 0 93 6+ 10 נ ת נ נ 4 0 3 1 2 2 1 3 1 3 1 3
4 צסק''א מוסקבה 4 3 1 0 61 5+ 10 נ ת נ נ 3 1 2 2 2 2 0 4 0 4 0 4
5 אורל יקטרינבורג 6 3 1 2 1412 2+ 10 ה נ ה ת נ נ 6 0 6 0 6 0 5 1 2 4 1 5
6 זניט סט. פטרסבורג 4 2 2 0 63 3+ 8 נ ת ת נ 3 1 3 1 2 2 1 3 0 4 0 4
7 לוקומוטיב מוסקבה 4 2 1 1 84 4+ 7 ה נ נ ת 4 0 4 0 3 1 1 3 0 4 0 4
8 ארסנל טולה 5 2 1 2 77 0   7 ה נ נ ה ת 5 0 4 1 3 2 1 4 1 4 0 5
9 אחמט גרוזני 4 2 1 1 55 0   7 ת ה נ נ 4 0 3 1 2 2 1 3 0 4 0 4
10 ספרטק מוסקבה 5 2 1 2 44 0   7 ה ה נ ת נ 4 1 2 3 2 3 0 5 0 5 0 5
11 רובין קאזאן 4 2 0 2 24 2- 6 ה נ ה נ 4 0 1 3 1 3 0 4 0 4 0 4
12 אורנבורג 4 1 2 1 56 1- 5 נ ת ת ה 4 0 4 0 2 2 1 3 0 4 0 4
13 קריליה סובטוב 5 1 1 3 67 1- 4 ת ה ה ה נ 4 1 4 1 3 2 1 4 1 4 0 5
14 דינמו מוסקבה 5 1 1 3 35 2- 4 ת ה ה נ ה 4 1 3 2 1 4 0 5 0 5 0 5
15 טמבוב 5 1 0 4 27 5- 3 ה ה ה ה נ 5 0 4 1 0 5 0 5 0 5 0 5
16 סוצ'י פ.צ. 3 0 1 2 03 3- 1 ה ת ה 2 1 1 2 0 3 0 3 0 3 0 3
ליגת האלופות  
מוקדמות ליגת האלופות  
הליגה האירופית  
מוקדמות הליגה האירופית  
משחקי עלייה/ירידה ליגות 1/2  
ירידה  




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

1022.09.2019אורנבורגלוקומוטיב מוסקבה
1022.09.2019אחמט גרוזניקריליה סובטוב
1022.09.2019ארסנל טולהאורל יקטרינבורג
1022.09.2019דינמו מוסקבהסוצ'י פ.צ.
1022.09.2019זניט סט. פטרסבורגרובין קאזאן
1022.09.2019טמבוברוסטוב
1022.09.2019צסק''א מוסקבהקראסנודר

1129.09.2019אורל יקטרינבורגצסק''א מוסקבה
1129.09.2019לוקומוטיב מוסקבהזניט סט. פטרסבורג
1129.09.2019סוצ'י פ.צ.אחמט גרוזני