ligot.net - כדורגל בלארוסי >> ליגה עליונה 2019 >> עונה סדירה
  בלארוס
 ליגה עליונה
עונה סדירה
ליגה שנייה
ליגה שלישית
גביע
סופרקאפ



כדורגל בלארוסי >> ליגה עליונה 2019 >> עונה סדירה


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

2810.11.2019איסלוץ'דינמו ברסט1:1 (1:1)  
2810.11.2019אנרגטיקטורפדו ז'ודינו1:2 (1:0)  
2810.11.2019פ.צ. ויטבסקבאטה2:1 (0:0)  
2809.11.2019גומלפ.צ. מינסק0:1 (0:0)  
2809.11.2019סלוצקגורודיאה0:0 (0:0)  
2809.11.2019שחטיור סליהורסקסלוויה מוזיר1:5 (0:2)  
2808.11.2019דינמו מינסקלוץ' מינסק0:3 (0:1)  
2808.11.2019נמאןטורפדו מינסק0:3 (0:0)  

2704.11.2019סלוויה מוזירגומל2:3 (2:0)  
2703.11.2019באטהאיסלוץ'4:2 (1:2)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 דינמו ברסט 28 21 6 1 6621 45+ 69 ת ת נ נ נ נ 26 2 21 7 17 11 10 18 6 22 4 24
2 באטה 28 20 4 4 5620 36+ 64 נ ה נ ת ת נ 27 1 20 8 16 12 8 20 4 24 1 27
3 שחטיור סליהורסק 28 19 5 4 5820 38+ 62 נ ת נ ת ה נ 26 2 18 10 15 13 10 18 5 23 3 25
4 דינמו מינסק 28 15 5 8 4233 9+ 50 נ ה ת ת ה ת 27 1 20 8 15 13 7 21 3 25 2 26
5 איסלוץ' 28 13 7 8 4133 8+ 46 ת נ ת נ ת ה 27 1 20 8 14 14 7 21 3 25 3 25
6 טורפדו ז'ודינו 28 13 6 9 3932 7+ 45 ה נ ת ה ה נ 26 2 20 8 14 14 6 22 4 24 1 27
7 גורודיאה 28 12 8 8 2925 4+ 44 ת נ נ נ ה נ 22 6 15 13 11 17 5 23 1 27 0 28
8 נמאן 28 10 5 13 2634 8- 35 נ ה נ נ ה ה 25 3 12 16 10 18 5 23 4 24 3 25
9 פ.צ. מינסק 28 8 8 12 3443 9- 32 ה נ ה נ נ ה 24 4 17 11 14 14 8 20 8 20 4 24
10 פ.צ. ויטבסק 28 8 7 13 2436 12- 31 ה ה ת נ ה נ 25 3 20 8 12 16 3 25 0 28 0 28
11 סלוויה מוזיר 28 8 7 13 3140 9- 31 ה נ ת ת ה נ 26 2 17 11 13 15 7 21 4 24 3 25
12 אנרגטיק 28 7 8 13 4662 16- 29 נ נ ת ה נ נ 26 2 24 4 21 7 12 16 10 18 9 19
13 סלוצק 28 7 7 14 2445 21- 28 ת ה ת ה ה ה 24 4 16 12 14 14 8 20 4 24 2 26
14 לוץ' מינסק 28 7 6 15 2736 9- 27 ה נ ה ת נ ת 25 3 18 10 11 17 5 23 2 26 1 27
15 גומל 28 5 8 15 3848 10- 23 נ ה ה ת ת ה 26 2 23 5 17 11 11 17 6 22 2 26
16 טורפדו מינסק 28 1 3 24 457 53- 6 ה ה ה ה ה ה 26 2 19 9 16 12 0 28 0 28 0 28
מוקדמות ליגת האלופות  
מוקדמות הליגה האירופית  
משחקי עלייה/ירידה ליגות 1/2  
ירידה  




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

2923.11.2019באטהדינמו מינסק
2923.11.2019גורודיאהגומל
2923.11.2019דינמו ברסטפ.צ. ויטבסק
2923.11.2019טורפדו מינסקסלוצק
2923.11.2019לוץ' מינסקטורפדו ז'ודינו
2923.11.2019נמאןאנרגטיק
2923.11.2019סלוויה מוזיראיסלוץ'
2923.11.2019פ.צ. מינסקשחטיור סליהורסק

3030.11.2019איסלוץ'פ.צ. מינסק
3030.11.2019אנרגטיקלוץ' מינסק