ligot.net - כדורגל בלארוסי >> ליגה עליונה 2020 >> עונה סדירה
  בלארוס
 ליגה עליונה
עונה סדירה
ליגה שנייה
ליגה שלישית
ליגת המילואים
גביע
סופרקאפ



כדורגל בלארוסי >> ליגה עליונה 2020 >> עונה סדירה


 תוצאות: אחרונותמלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

305.04.2020איסלוץ'סלוצק3:2 (1:0)  
305.04.2020אנרגטיקפ.צ. מינסק0:2 (0:1)  
305.04.2020סמולביצ'יפ.צ. ויטבסק1:0 (1:0)  
304.04.2020באטהרוך ברסט0:1 (0:1)  
304.04.2020דינמו ברסטסלוויה מוזיר2:1 (0:0)  
304.04.2020שחטיור סליהורסקנמאן הורודנה0:0 (0:0)  
303.04.2020בלשינה בוברויסקגורודיאה1:0 (0:0)  
303.04.2020דינמו מינסקטורפדו ז'ודינו0:2 (0:2)  

229.03.2020איסלוץ'סמולביצ'י0:1 (0:1)  
229.03.2020נמאן הורודנהפ.צ. ויטבסק0:2 (0:0)  




 טבלה:כלליתבביתבחוץמורחבתסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ שערים הפרשנק כושר 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5
1 אנרגטיק 3 3 0 0 61 5+ 9 נ נ נ 3 0 2 1 1 2 1 2 0 3 0 3
2 סלוצק 3 2 0 1 64 2+ 6 נ ה נ 3 0 2 1 2 1 2 1 1 2 0 3
3 פ.צ. מינסק 3 2 0 1 65 1+ 6 ה נ נ 3 0 3 0 2 1 2 1 1 2 0 3
4 פ.צ. ויטבסק 3 2 0 1 22 0   6 נ ה נ 3 0 1 2 0 3 0 3 0 3 0 3
5 טורפדו ז'ודינו 3 2 0 1 22 0   6 ה נ נ 3 0 1 2 0 3 0 3 0 3 0 3
6 איסלוץ' 3 2 0 1 43 1+ 6 ה נ נ 3 0 1 2 1 2 1 2 1 2 0 3
7 סלוויה מוזיר 3 2 0 1 55 0   6 נ נ ה 3 0 3 0 3 0 1 2 0 3 0 3
8 נמאן הורודנה 3 1 1 1 21 1+ 4 ת נ ה 2 1 1 2 0 3 0 3 0 3 0 3
9 שחטיור סליהורסק 3 1 1 1 21 1+ 4 ת נ ה 2 1 1 2 0 3 0 3 0 3 0 3
10 דינמו ברסט 3 1 1 1 33 0   4 ה נ ת 3 0 2 1 1 2 0 3 0 3 0 3
11 באטה 3 1 0 2 35 2- 3 נ ה ה 3 0 2 1 2 1 1 2 0 3 0 3
12 רוך ברסט 3 1 0 2 12 1- 3 ה ה נ 3 0 0 3 0 3 0 3 0 3 0 3
13 גורודיאה 3 1 0 2 13 2- 3 נ ה ה 3 0 1 2 0 3 0 3 0 3 0 3
14 דינמו מינסק 3 1 0 2 44 0   3 נ ה ה 3 0 2 1 1 2 1 2 1 2 0 3
15 סמולביצ'י 3 0 1 2 13 2- 1 ה ה ת 3 0 1 2 0 3 0 3 0 3 0 3
16 בלשינה בוברויסק 3 0 0 3 15 4- 0 ה ה ה 3 0 1 2 1 2 1 2 0 3 0 3
מוקדמות ליגת האלופות  
מוקדמות הליגה האירופית  
משחקי עלייה/ירידה ליגות 1/2  
ירידה  




 לוח משחקים: הבאיםמלאלפי חודשיםלפי מחזורים

410.04.2020נמאן הורודנהבלשינה בוברויסק
411.04.2020גורודיאהדינמו מינסק
411.04.2020טורפדו ז'ודינואנרגטיק
411.04.2020סלוצקפ.צ. ויטבסק
412.04.2020דינמו ברסטאיסלוץ'
412.04.2020סמולביצ'ישחטיור סליהורסק
412.04.2020פ.צ. מינסקבאטה
413.04.2020סלוויה מוזיררוך ברסט

525.04.2020איסלוץ'סלוויה מוזיר
525.04.2020אנרגטיקגורודיאה